PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل ونظر درباره بازی های رئال مادرید در فصل 2011-2012

صفحه ها : [1] 2 3

AL1reZA
09-11-2011, 00:32
به نام خدا

دوستان در این تاپیک تبادل و نظر درباره رئال مادرید قرار می گیرد

2011-2012

mortezarm
09-11-2011, 00:42
خب خدا رو شکر رفتیم صدر جدول
با داوریم نرفتیم تاثیر داشت ولی قطعا بدون اونم با اون همه موقیعیت بازی را راحت میبردیم
اما راه خیلی طولانی است

ManUtd
09-11-2011, 00:55
به نظرم رئال به سه دليل زياد اماده نشون نداد و اينجوري به سختي افتاد:1_دسته كم گرفتن تيم حريف و بي انگيزه بودن بازيكونان رئال2_خستگي3_نميحواستند زياد به خودشون فشار بيارن.تو اين بازي رئال از لحاظ دفاعي خيلي ضعيف كار كرد و كافي بود بايه كم بدشانسي 3امتياز بازي رو از دست بديم.كوئنترائو كه اصلا خوب بازي نكرد و خيلي توپ خراب كرد و بايد تعويض ميشد.كارواليو هم از لحاظ روحي تو شرايط خوبي نبود(اتفاقات تيم ملي)راموس په په و مارسلو هم خيلي شل گرفته بودند و زياد جدي دفاع نميكردند.الونسو هم تو اين بازي بد بازي كرد و خيلي كند كار ميكرد!نميدونم چرا آلونسو بازي هاش بگير نگير داره؟! ازيل هم سايه اي از ازيل اماده بود و خستگي تو چهرش موج ميزد.نقطه قوت رئال تو اين بازي مهاجماش بودند كه همشون عالي بازي كردند.بنزما مثل هميشه با انگيزه كار كرد و با ارائه يه بازي خيلي خوب دو گل هم زد.دي ماريا هم خيلي تلاش كرد و بازي موثري از خودش به نمايش گزاشت.كريس هم عالي بود هر چند اون شادابي هميشگيو نداشت و زياد دوندگي نكرد!ولي خوداييش چه پاس گلي به بنزما داد!!!!!:ajibeee:با پاي چپ!!!!!!!يه پنالتي هم گرفت:hehee:ولي پنالتي نبود!چون كريس تو محوطه به زمين خورد داور اشتباه كرد!ولي كريس اگه يه كم بيشتر تلاش ميكرد ميتونست هتريك كنه.كاكا خيلي تاثير گزار بود و با اومدنش به بازي يه تحركي به تيم وارد كرد و به پاس گل هم به هيگواين داد.خدا كنه كاكا زودتر به شرايط ارماني برسه.هيگواين هم خيلي تلاش ميكنه خودشو نشون بده و جاي بنزمارو بگيره ولي انصافا الان بنزما آماده تره:ghelyon:خلاصه رئال تو شب بدش تونست يه سه امتياز شيرين كسب كنه و به صدر جدول بره:balesh:اميدوارم رئال به روند برد هاش ادامه بده و بهترازاينا بازي كنه:balesh:

mortezarm
09-11-2011, 00:59
همین که 3 امتیازو گرفتیم خوبه
چون از همه نظر این بازی سخت بود
آماده بودن ختافه
آماده نبودن بعضی بازیکنا
بازی های ملی
حواشی چند وقت اخیر
و...

mortezarm
09-11-2011, 01:01
خب اولین پیروزی با کمک داور رو بهتون تبریک میگم رئالی ها :hehee: هنوز اول کاریددددددددددددددددددددد ددد
مرسی داداش قسمت شما هم بشه
ما قبول داریم فعلا اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده و تا اخر فصل خیلی راه هست:ghelyon:

ManUtd
09-11-2011, 01:26
خب اولین پیروزی با کمک داور رو بهتون تبریک میگم رئالی ها :hehee: هنوز اول کاریددددددددددددددددددددد ددد
قبول دارم خيلي سخته تو دو دقيقه دوتا گل خوردن:he:ولي مهم نيست چون بايد به اين نتيجه ها عادت كنين:hehee:همه تيما كه مثل رئال 4تا 4 تا گل نميزنن كه:balesh::hehee::ahaaaaaa:عشق است رئال:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyval la::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::e yvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvall a::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::ey valla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla ::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

مورینیو...
09-11-2011, 01:34
برد مقابل ختافه دریک بازی نزدیک مشت محکمی بود بردهان بارسلونایی ها که می گفتند چون سی درصد سهام ختافه به اسم پرز رئیس باشگاه رئال مادریده بنابراین ختافه مقابل رئال مادریدیه تیم از پیش باختست همه دیدند که اینطورنبود و منتقدین شروور گفتند. بازی خوب و زیبایی بود و بااین که از 11 بازیکن فیکسمون 10 تاشون( بجز مارسلو)دربازی های ملی حضور داشتند و خیلی خیلی نسبت به بازیکنن ختافه خسته تر بودند بازی رو بردیم. دست بچه ها درد نکنه. به امیدخرد کردن بارسلونای تازه به دوران رسیده.
درود بر رئال مادرید بزرگ

ManUtd
09-11-2011, 01:48
برد مقابل ختافه دریک بازی نزدیک مشت محکمی بود بردهان بارسلونایی ها که می گفتند چون سی درصد سهام ختافه به اسم پرز رئیس باشگاه رئال مادریده بنابراین ختافه مقابل رئال مادریدیه تیم از پیش باختست همه دیدند که اینطورنبود و منتقدین شروور گفتند. بازی خوب و زیبایی بود و بااین که از 11 بازیکن فیکسمون 10 تاشون( بجز مارسلو)دربازی های ملی حضور داشتند و خیلی خیلی نسبت به بازیکنن ختافه خسته تر بودند بازی رو بردیم. دست بچه ها درد نکنه. به امیدخرد کردن بارسلونای تازه به دوران رسیده.
درود بر رئال مادرید بزرگ

دمت گرم خوش غيرت.خوب جوابشونو دادي:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyval la:

AL1reZA
09-11-2011, 04:32
به نظر من بازی بدی نبود.ولی خیلی موقیعت خراب کردیم.اون بازی که از رئال انتظار داشتمو نکرد مثل همیشه 2یا3 موقیعت خراب کرد تا گل بزنه.باز هم مثلث رئال گلزنی کردند.برد شیرینی بود ولی سخت.
به نظر من دلیل اصلی خوب بازی نکردن رئال خستگی بازیکنان بود.رونالدو هم می توانست 4تا گل بزنه که از رو بدشانسی این اتفاق نیوفتاد.
خدایی گلی که رونالدو زد به ناحقی بود.ولی بااون قیچی برگردونی که به تیرک زد حقش بود تو این بازی گل بزنه. و از پاس گل زیبای رونالدو هم خیلی حال کردم.

بهترین بازیکنان زمین:کاسیاس-رونالدو-بنزما بودند.

AL1reZA
09-11-2011, 06:05
به نظر من اگه رئال مادرید بخواد تو هر بازی با همین نتیجه ها ببره گل زدش از 102 فصل قبل هم بیشتر می شود و این به قهرمانیش خیلی کمک می کنه.
همین طور کریس هم می تواند رکورد گل زنی فصل قبل خودشو هم بشکنه.

spiderkiller
09-11-2011, 09:42
اقا نوش جونتون.لیاقت داشتین 6 امتیاز گرفتین.من قبول دارم ما لیاقت نداشتیم بازی قبل رو ببریم.مربیمون دستکم گرفته تیمو سوسیاد رو ولی مربی شما ترکیب فیکس رو فرستاد.ولی خداییش دوجا داور کمکتون کرد.امیدوارم موفق باشید.بازم مثل پارسال تا قبل از ال کلاسیکو رفت تو صدر جدول هستید.امیدوارم بارسا به خودش بیاد

ManUtd
09-11-2011, 14:32
ولشئن کن این ریالی ها همین جورین در ضمن چیزهای بزرگ را نباید به یکی مثل این بگی این تا حالا اسم فرانکو را نشینده من با این که یک دختر ام خیلی از فوتبال سردر میارم و عاشق بارسا هستم وبارسا سه فصله که اول فصل یک مساوری میکنه بعد همه رو میبره ریال را هم همیم طور

شوما برو اول اسم رئال(نوشته ريالmas:-) رو ياد بگير بعد صحبت كن:he:درضمن اينجا واسه بحث در مورد بازي هاي رئاله و اصلا خوش ندارم يه بارسايي اونم دختر و درمورد چيز هايي كه ربطي به بازي هاي رئال نداره صحبت كنه.دوباره اين طرفا پيدات نشه كه مطمئنا يه جور ديگه جوابتو ميدم

ManUtd
09-11-2011, 14:38
اقا نوش جونتون.لیاقت داشتین 6 امتیاز گرفتین.من قبول دارم ما لیاقت نداشتیم بازی قبل رو ببریم.مربیمون دستکم گرفته تیمو سوسیاد رو ولی مربی شما ترکیب فیکس رو فرستاد.ولی خداییش دوجا داور کمکتون کرد.امیدوارم موفق باشید.بازم مثل پارسال تا قبل از ال کلاسیکو رفت تو صدر جدول هستید.امیدوارم بارسا به خودش بیاد
دمت گرم داداش از اينكه تو بحث ما شركت ميكني متشكرم:chakerim:

mortezarm
09-11-2011, 14:56
ولشئن کن این ریالی ها همین جورین در ضمن چیزهای بزرگ را نباید به یکی مثل این بگی این تا حالا اسم فرانکو را نشینده من با این که یک دختر ام خیلی از فوتبال سردر میارم و عاشق بارسا هستم وبارسا سه فصله که اول فصل یک مساوری میکنه بعد همه رو میبره ریال را هم همیم طور
اینجا چندتا نکته مطرح
1.اولا ک سلطان فرانکو شناخه شدست
2.بارسا در 2 فصل اخیر هفته ابتدایی باخته ، مساوی نکرده
3................................................. ...(نگفتم)

AL1reZA
09-12-2011, 04:02
جدول لالیگا تا هفته سوم 2011-2012

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

z.h
09-12-2011, 20:04
محض اطلاع طرفداران شانسلونا
اصلا شما بازی تیمتونو دیدید که میگید داور به نفع رئال گرفته.اول صحنه ی بوسکتس رو برو ببین که باید به خاطر خطای هند و جلوگیری از گل مسلم اخراج میشد بعد بیاین اینجا نظر بدین.درسته داور برای رئال یه پنالتی گرفت ولی مطمئن باش بدون اون پنالتی هم میبردیم.
کسانی که از ژنرال فرانکو حرف میزنند برن کمی تاریخ بخونن رئال تو اون سالها یه مرتبه هم قهرمان نشد.تنها اتفاق مهم تو اون زمان برد رئال با نتیجه ی 11ـ1بود که طرفداران بارسلونا میگن بخاطر ژنرال فرانکو اینجوری شده
از اینکه پستم طولانی شد معذرت میخوام

Abdollah 202
09-12-2011, 22:18
رئال قهرمان اسپانیا میشه
راستش من فکر میکردم بارسا قهرمان میشه:motalee::vooooy:

اما این بارسا ی امسال بارسایه هر سال نیست :ajibeee:
رئال قهرمان اسپانیا :love::love:

mortezarm
09-13-2011, 00:23
رئال قهرمان اسپانیا میشه
راستش من فکر میکردم بارسا قهرمان میشه:motalee::vooooy:

اما این بارسا ی امسال بارسایه هر سال نیست :ajibeee:
رئال قهرمان اسپانیا :love::love:
البته بارسا همون بارساست
رئال یه چیز دیگه شده

AL1reZA
09-13-2011, 01:30
به نام خدا

رئال مادرید - دینامو زاگرب

هفته اول جام قهرمانان اروپا
چهار شنبه ، 23 شهریور 1390 استادیوم : ماکسیمیر
ساعت : 23:15

شبکه های پخش کننده

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Al Jazeera Sport +5
Digi Sport (hungary)
HRT 2
Nova Sports 1 (hellas)
Setanta Sports 1
Sky Calcio 5
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports *RED button
Sky Sports 4 (uk/ireland)
Sport 5+ (israel)
Sport TV2
Sport+ (france)
SuperSport 5 (za)
Viasat Motor
~ Al Jazeera Sport HD2
~ Nova Sports HD (hellas)
~ Sky Calcio HD5
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ Sky Sports HD4 (uk/irl)
~ Sport 5 HD (israel)
~ Viasat Motor HD

دوستان از حالا درباره این بازی نظر بدید.

mahanmm66
09-13-2011, 02:15
سلام
من تازه عضو اين انجمن شدم

درباره پيش بيني فوتبال هم تاپيكي وجود داره ؟

لطفا راهنمايي كنيد
با تشكر

AL1reZA
09-13-2011, 02:48
به نظر من این بازی خیلی زیبایی می تونه باشه مثل بقیه بازی های لیگ قهرمان.
تیم حریف سعی می کنه تا بازی رو مساوی کنه یا ببره که این کارش به نظر من خیلی سخته هر چند تو خونه ی خودشه.خیلی دوست دارم اولین قدم رئالو ببینم
ما دوستانه رئالی از رئال بااین همه ستاره توقع برد رو داریم هرچند تو خونه ی حریفه.به امید پیروزی

AL1reZA
09-13-2011, 05:34
پیش نمایش بازی
دینامو زاگرب - رئال مادرید

پنج بازی اخیر دو تیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 675x154.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در سطح منطقه ای دینامو زاگرب تیم شناخته شده و پرافتخاری در بالکانه! ولی در سطح جهانی یا قاره ای خیلی تیم شناخته شده ای نیستش و تا همین مرحله گروهی هم که اومده خیلیه!
اونا تو افتخاراتشون 13 تا لیگ کرواسی و 4 لیگ یوگسلاوی دارن و 11 بار جام حذفی کرواسی و 7 بار هم جام حذفی یوگسلاوی رو بردن و در سال 1961 هم تا مرحله نیمه نهایی جام برندگان اروپا رسیدن!
لقب اونا "آبی ها" است و تماشاگراشون هم به اسم "پسرای آبی بد !!!" شناخته میشن!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

می رسیم به معرفی کادر فنی و بازیکنای این تیم:

مربی اونا کرونوسلاو یورچیچ در سطح منطقه بالکان خیلی شناخته شدست ولی مربی بین المللی نیست!41 سالست و اهل بوسنیه! البته تو 21 بازی ملی ای که کرده برای کرواسی به میدان رفته! یک هافبک بوده و در تورینو و فیورنتینا هم سابقه بازی داره!
برسیم به بازیکنا... که خداییش بعضیاشون زیادی ناشناختن!
GoalKeepers

دروازبان اصلی اونا ایوان کلاوا ست که 23 سالشه و 195 سانتی متر هم قدشه و به تازگی هم به تیم ملی کرواسی راه یافته....
دیگر دروازباناشونون هم اولیور زلنیکا و فیلیپ لونچاریچ هستن ...

Defenders

در صف مدافعاشون اونا در آخرین ساعات نقل و انتقالات جوسیپ سیمونیچ ملی پوش کروات رو از بوندسلیگا گرفتن که وزنه ی مهمی برای دفاعشون محسوب میشه!
کاپیتانشون ایگور بیشکان هم توانایی بازی در دفاع وسط و هافبک دفاعی رو داره و کللا مدافع تنومندیه!
دیگر مهره تاثیرگذارشون تو دفاع لئاندرو کوفره هست که سابقه بازی تو رم رو داره! اگه یادتون باشه خیلی خشن بود! بعید نیست اخراج شه[Only Registered And Activated Users Can See Links] ... توانایی بازی در دفاع چپ و وسط رو داره
مدافع دیگشون هم دوماگوژ ویدا هست که یه جوون 20 ساله کرواته و فصل پیش رو اکثرا رو نیمکت بایرلورکوزن سپری کرده! و شاید ازش استفاده شه!
دفاع چپ اونا لوییز ایبانز آرژانتینی است... در بازی شنبه شون با هایدوک اشپلیت گل دینامو رو زده بود ...البته بعید هم نیست کوفره دفاع چپ باشه و ایبانز هافبک چپ باشه!
احتمالا دفاع راست آنها هم کارلو بروچیچ کروات باشه!
مدافعای دیگشون که احتمالا هم نیمکت نشین خواهند بود شیمه ورسالیکو و تومیسلاو بارباریچ هستش!

Midfielders
همونطور که از قبل میدونیم وزنه دینامو تو هافبکا سمیر برزلی هست که 23-4 سالشه و یه هافبک تهاجمی بازیساز و دریبلره و باید خیلی مواظبش بود!
دینامو به تازگی یرکو لکو رو هم از لیگ ترکیه به کرواسی برگردونده که هافبک دفاعی خوبیه ...
متئو کواچیچ هم بازیساز دیگشونه! با تنها 17-18 سال سن و کلی استعداد...بهترین جا برای بازیش تو سیستم 1-3-2-4 و در سمت راست هافبکای هجومیه!... سایت گل از اون به عنوان خطرناکترین بازیکن دینامو نام برده! تو کرواسیبهش لقب "رابرت پروسینچکی 2 " رو دادن ....(پروسینچکی در رئال هم سابقه داره و سرنوشتش شبیه وودگیت بوده! یه بازیکن همیشه مصدوم!)
هافبک دیگشون میلان بادلج هست که او هم بازیکن مسن و باتجربه ایه و سابقه بازی در تیم ملی کرواسی رو هم داره و کاپیتان دوم دینامو محسوب میشه!
تو هافبک دفاعی آدرین کالیو ی آرژانتینی و 24 ساله و آرین آدمی جوون 20 ساله کروات و هم چنین ماتیاس چاگو ی کامرونی هم دارند! نیکولا پوکریواچ کروات25 ساله هم یه هافبک دفاعی دیگست![Only Registered And Activated Users Can See Links]
ایوان توماچک هم دیگر هافبکشونه! پدرو مورالس شیلیایی هم هافبک تهاجمیشونه! که 26 سالشم هست!
هافبکای ذخیرشونم فقط نام می برم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
مهمد الیسپاهیچ -- دینو اشپهر (!)--انتون پالیچ

کلا خیلی زیاده هافبک دفاعیاشون!

Strikers

احتمالا آندری کراماریچ تک مهاجم فیکس یورچیچ خواهد بود! 20 سال سن داره و 177 سانتی متر قد!
یاکوب سیلوستر اسلواک و 22 ساله هم شانس زیادی برای بازی کردن داره!
فاتوس بقیراج(!) مونته نگرویی ، ماریو شیتوم و آنته روکاوینا کروات و ایوان کرستانویچ بوسنیایی هم دیگر مهاجماشونن![Only Registered And Activated Users Can See Links]

البته جای تاسف داره که دینامو زاگرب که توش شوکر بازی می کرده یه مهاجم خوب حتی در حد خودشونم(!) ندارن![Only Registered And Activated Users Can See Links]

================================================== ==========

ترکیب احتمالی دینامو

من خودم جایی پیش بازی نخوندم و اصلا هم نمیدونم سیستم مورد علاقه ی یورچیچ چیه ولی فکر می کنم یه جور 1-3-2-4 بازی کنن(چون کلا هافبکاشون زیادن(!)) که از اون 3 تای هافبک هجومی وسطیش(!) یه کم عقب تر باشه!(عجب سیستمی خلق کردما!!!!![Only Registered And Activated Users Can See Links])(اصلا میدونین چیه 1-2-3-4 [Only Registered And Activated Users Can See Links])

کلاوا
ایبانز(کوفره)------بیشکان----سیمونیچ------بروچیچ
بادلج---------کالیو(چاگو)
لکو

سمیر-------کواچیچ
کراماریچ(سیلوستر)

Emad_Rowan
09-14-2011, 13:48
من که میگم امشب بازی در گیرانه ای در پیش داریم به قول crisronaldo79 عزیز تیم حریف میخواد بازی رو مساوی کنه اما فکر نکنم موفق بشه

mortezarm
09-14-2011, 14:56
احتمال بردمون خیلی خیلی بالاست
فقط خدا کنه دست کم نگیریم و مصدوم ندیم

AL1reZA
09-15-2011, 00:17
دوستان می توانید بازی رو از این لینک نگاه کنید

mortezarm
09-15-2011, 00:42
ایول گل زدیم
دمتون گرم بچه ها

mortezarm
09-15-2011, 00:59
این مارسلو هم بازم تیمو 10 نفره کرد

mortezarm
09-15-2011, 01:12
رفتیم صدر جدول
تبریک به همه برو بچ رئالی

AL1reZA
09-15-2011, 02:49

UEFA Champions League 2011-12

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Real madrid 1 -0 DinamoZagreb

AL1reZA
09-15-2011, 02:54
دوستان بازی زیبایی بود.رئال مثل همیشه کلی موقیعت خراب کرد تا گل زد امیدوارم این مشکل گل نزدن حل بشه.

به هر حال مهم 3 امتیاز بود که کسب کردیم و رفتیم صدر جدول. برد 1-0 در خانه حریف خیلی عالی بود چون حریف می دونست که بهترین شانسش برای کسب امتیاز مقابل رئال تو خونه ی خودشه که تمام تلاششون هم کردند ولی به نتیجه نرسیدند.به امید بقیه پیروزی ها

Emad_Rowan
09-15-2011, 15:12
اگه رئال مشکل گل زنی رو حل کنه خیلی بیشتر از این ها گل میزنه

mortezarm
09-15-2011, 16:24
از نکات خیلی مثبت دیشب این بود که طلسم این دست لباس قرمز رئال هم شکسته شد

Abdollah 202
09-16-2011, 12:10
امسال دیگه قهرمانیم

:real::real::real::real:

mahanmf
09-16-2011, 15:42
امسال رئال فقط حریف میطلبد

alielguaje
09-16-2011, 15:56
امسال رئال فقط حریف میطلبد

چی میگی تو:-ang:-ang:-ang

AL1reZA
09-17-2011, 02:41
به نام خدا

رئال مادرید - لوانته
هفته چهارم لالیگا
یکشنبه ، 27 شهریور 1390
استادیوم : سیوتات دی والنسیا
ساعت : 22:30

Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 1 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Fotball (norway)
C+ Spain
C+ Sport 1 (sweden)
C+ Urheilu (finland)
Canal 9 (denmark)
Conn-X Sport 1
Digi Sport 3 (romania)
Gol TV (america) **
NTV Turkey
NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Sports 1 (uk/ireland)
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hungary)
Sport 1 (lithuania)
Sport 5+ (israel)
Sport TV2
SuperSport 2 [DigitAlb]
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Spain HD
~ C+ Sport HD (nor***)
~ Sky Calcio HD2
~ Sky Sports HD1 (uk/irl)
~ Sky Super Calcio HD
~ Sport 1 HD (netherlands)
~ Sport 5 HD (israel)
SuperSport HD2

نظر یادتون نره

AL1reZA
09-17-2011, 16:25
فرداشب به احتمال زیاد رونالدو رو نداریم فکر کنم هیگواین و بنزما تو ترکیب ثابت باشند.
به نظر نمیاد بازیه سختی باشه ولی نباید دست کم بگیریمشون.امیدوارم بازیه جذاب البته با برد رئال همراه باشه.:hehee:

mortezarm
09-17-2011, 16:30
به.......................................
اینقد تیم امادست بدون رونالدو مساله خاصی پیش نمیاد
و ما راحت بازی رو میبریم
فکر کنم هیگواین یا کاکا جایگزین بشن اما احتمال هیگواین بیشتره

AL1reZA
09-17-2011, 16:34
به.......................................
اینقد تیم امادست بدون رونالدو مساله خاصی پیش نمیاد
و ما راحت بازی رو میبریم
فکر کنم هیگواین یا کاکا جایگزین بشن اما احتمال هیگواین بیشتره
من هم نگفتم مشکلی داریم.بزار رونالدو استراحت کنه و اماده تر شه.درست نیست که هیگواین همیشه تعویضی باشه.:hehee:

mortezarm
09-17-2011, 16:53
:flowerysmile:
من هم نگفتم مشکلی داریم.بزار رونالدو استراحت کنه و اماده تر شه.درست نیست که هیگواین همیشه تعویضی باشه.:hehee:

نه من سمت گفتارم به کسایی بود که میگن رئال به رونالدو خیلی وابستست

AL1reZA
09-17-2011, 17:02
:flowerysmile:

نه من سمت گفتارم به کسایی بود که میگن رئال به رونالدو خیلی وابستست
می دونم داداش.اره خوبه که بدون رونالدو بازی رو ببریم.

alielguaje
09-18-2011, 09:27
از رئال راضي‌ هستم اما درهای ديگر را نمي‌ توانم ببندم كريستيانو رونالدو' بازيكن رئال مادريد مي‌ گويد كه هيچ چيزي نمي‌ تواند شوق و اشتياق او در موفقيت و فتح جامي با تيم مادريدي را بگيرد و با اينكه از بودن خود در مادريد راضي‌ است اما نمي‌ تواند درها را به روي باشگاه هاي ديگر ببندد.

كريستيانو روز شنبه در مصاحبه با تلويزيون پرتغال گفت: فكر مي‌ كنم كه در بهترين دوران زندگي‌ خود به عنوان يك بازيكن بسر مي‌ برم .
وي افزود :احساس اينكه مردم هر روز تلاش و كوشش بيشتري را از من خواهان هستند را دوست دارم و از شكست وحشتي ندارم.
بازيكن مادريدي با اشاره به بازي هاي قهرماني اروپا تصريح كرد :مردم از فتح دهمين جام اروپا براي رئال مادريد صحبت مي‌ كنند و من اميدوارم كه زمان آن فرا رسيده باشد.

كريستيانو رونالدو در بخش ديگري از مصاحبه خود ، اظهار داشت :از اينكه با 'خوزه مورينيو' كار مي‌ كنم بسيار خشنود هستم زيرا او همانند من فقط بدنبال برد و پيروزي مي‌ باشد و من بر اين باورم كه او يك مربي‌ بسيار حرفه اي است و من از اين مورد بسيار خوشم مي‌ آيد .
وي در مورد آينده خود خاطرنشان كرد :اگر از من بخواهند كه قراردادم با مادريد را تا پايان عمر بازيگري امضاء كنم ، اين كار را انجام خواهم داد و هر چند كه در مادريد راضي‌ هستم اما نمي‌ توانم درهاي آينده مبني بر بازي در باشگاه هاي ديگر را به روي خود ببندم .

AL1reZA
09-18-2011, 15:27
دوستان عزیز رئالی می توانید بازی رو از این لینک تماشا

لوانته - رئال مادرید

mortezarm
09-19-2011, 00:53
شما خودتون باعث باختتونید با اخراج دادنتون
آفرین به این ریشه یابی مشکل
باشه از بازی بعد تاکتیک اخراج شدنو عوض میکنیم

David Sina
09-19-2011, 00:57
من که بازی رو ندیدم ولی مطمئنم رئال خوب بازی نکرده دیگه ................

AL1reZA
09-19-2011, 00:58
من که بازی رو ندیدم ولی مطمئنم رئال خوب بازی نکرده دیگه ................
نیمه اول بازی رئال خوب بود متاسفانه نیمه دوم افتضاح بود.

AL1reZA
09-19-2011, 01:05
به خاطر ورود رونالدو بوده حتما :hehee:
گلی که کریم نزد روحیه همه رو خراب کرد.رونالدو هم بی تقصیره.اتفاقا تنها از بازی رونالدو راضی بودم.

mortezarm
09-19-2011, 01:11
گلی که کریم نزد روحیه همه رو خراب کرد.رونالدو هم بی تقصیره.اتفاقا تنها از بازی رونالدو راضی بودم.
از وقتی خدیرا اخراج شد تیم به هم ریخت
من نمیدونم آخه اون چکاری بود کرد......

AL1reZA
09-19-2011, 01:16
از وقتی خدیرا اخراج شد تیم به هم ریخت
من نمیدونم آخه اون چکاری بود کرد......
متاسفانه خدیرا.خدیرای فصل قبل نیست.فصل قبل یه چیز دیگه بود

mortezarm
09-19-2011, 01:18
متاسفانه خدیرا.خدیرای فصل قبل نیست.فصل قبل یه چیز دیگه بود

قبل از اخراج شدنم معلوم نبود داره چکار میکنه
اصلا امشب یه چیزیش بودeterza::-

AL1reZA
09-19-2011, 01:43
قبل از اخراج شدنم معلوم نبود داره چکار میکنه
اصلا امشب یه چیزیش بودeterza::-
نه امشب بلکه این فصل

AL1reZA
09-19-2011, 02:41
نیمه اول تقریبا بازی یک طرفه بود و رئال چند موقیعت گل داشت که یکیش هم گل شد که داور افسایداعلام کرد که به نظر من گل صحیح بود.دعوای بازی هم جالب بود همه کارت گرفتند مخصوصا خدیرا که کارش خیلی زشت بود و یک کارت قرمز دریافت کرد.نیمه اول بازی خشنی بود و همین طور واسه رئالی ها نفس گیر.
نیمه دوم هم رئالی ها خوب بازی کردند.

در کل به نظرم این باخت در هفته های اول یه نعمت بود واسه رئال
این باخت باعث میشه بازیکن ها دیگه مغرور نشن و بازی هارو جدی بگیرن.ومن مطمئن هستم رئال درس بزرگی رو گرفت.باور کنید خوشحالم از این باخت.

این هم یک تصویر از گل صحیح کریم بنزما

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

David Sina
09-19-2011, 14:27
رئالی ها میگن یه پنالتی واسشون گرفته نشد .......... خب که چی ؟ اشتباه داوریه دیگه ....... یادتون نره هفته پیش با یه پنالتی اشتباه به ختافه گل زدین ......... که رونالدو تمارض کرد ........ این چیزا تو فوتبال عادیه .......... منچستر هم گل اولش به چلسی آفساید بود ...

mortezarm
09-19-2011, 15:56
رئالی ها میگن یه پنالتی واسشون گرفته نشد .......... خب که چی ؟ اشتباه داوریه دیگه ....... یادتون نره هفته پیش با یه پنالتی اشتباه به ختافه گل زدین ......... که رونالدو تمارض کرد ........ این چیزا تو فوتبال عادیه .......... منچستر هم گل اولش به چلسی آفساید بود ...
آخه بازی رو ندیدی چرا الکی میگی هفته پیش کجاش پنالتی رونالدو تمارض بود کاملا خطا ود فقظ بیرون محوطه بود نه داخل به این که تمارض نمیگن در ضمن اون بازی رئال با 2 گل اختلاف برد نه یک گل
ولی اشتباه داوری طبیعی اما نه هر جا و بعضی بازی های خاص

AL1reZA
09-20-2011, 21:15
به نام خدا

Real Madrid vs Racing santander

رئال مادرید - سانتاندر
هفته چهارم لالیگا
چهارشنبه ، 30 شهریور 1390

این بازی رو هم می توانید از شبکه 3 سیما تماشا کنید.

Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 2 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Extra 4 (sweden)
C+ Fotball (norway)
C+ Liga (spain)
C+ Sport (france)
C+ Sport 1 (poland)
C+ Urheilu (finland)
Conn-X Sport 1
Digi Sport 1 (romania)
Duhok TV
NTV Spor
RAHE FARDA
NTV+ Football
Qellat TV
Sky Calcio 10
Sky Sports 3 (uk/ireland)
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (lithuania)
Sport 2 (hungary)
Sport 5+ (israel)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Liga HD
~ C+ Sport HD (france)
~ C+ Sport HD (poland)
~ Sky Sports HD3 (uk/irl)
~ Sport 5 HD (israel)
~ SuperSport HD2

نظر یادتون نره :nishkhand:

David Sina
09-20-2011, 21:18
به نام خدا

Real Madrid vs Racing santander

رئال مادرید - سانتاندر
هفته چهارم لالیگا
چهارشنبه ، 30 شهریور 1390

فعلا که خبری از شبکه 3 نیست! از شبکه های زیر میتونید بازی را دنبال کنید:
Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 2 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Extra 4 (sweden)
C+ Fotball (norway)
C+ Liga (spain)
C+ Sport (france)
C+ Sport 1 (poland)
C+ Urheilu (finland)
Conn-X Sport 1
Digi Sport 1 (romania)
Duhok TV
NTV Spor
RAHE FARDA
NTV+ Football
Qellat TV
Sky Calcio 10
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (lithuania)
Sport 2 (hungary)
Sport 5+ (israel)
Sport TV1
SuperSport 2 [DigitAlb]
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Liga HD
~ C+ Sport HD (france)
~ C+ Sport HD (poland)
~ Sport 5 HD (israel)
~ SuperSport HD2

برادر من این شبکه ها رو ما از کجا بیاریم آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ما یارانی ها تو تحریمیم ...درک کن ....نم رو زخممون نپاش :narahat::narahat::narahat:

AL1reZA
09-20-2011, 21:23
برادر من این شبکه ها رو ما از کجا بیاریم آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ما یارانی ها تو تحریمیم ...درک کن ....نم رو زخممون نپاش :narahat::narahat::narahat:
دوست عزیز خوشبختانه این بازی هم از شبکه 3 پخش میشه.

AL1reZA
09-21-2011, 20:37
دوستان عزیز رئالی می توانید بازی رو از این لینک تماشا

راسینگ - رئال مادرید

David Sina
09-21-2011, 23:32
نیمه اول که اصلا خوب بازی نکرد رئال .............. بازی دست تیم 18 لیگ بود ......... واقعا موندم چه جوری اون تک به تک رو مهاجم رسینگ خراب کرد ..... رئال نیمه دوم میبره ......

Great Milan
09-21-2011, 23:28
بازي تموم شد و رئال گل نزد:gerye:نميدونم چرا از اول كاكا تو زمين نبود؟!لاسانا كه اصلا خوب بازي نكرد!بنزما و كريس و ازيل هم خيلي بد بازي كردند و فقط ديماريا خوب بازي كرد.اگه از اول جاي كايخون ديماريا بازي ميكرد الان برده بوديم.الان بارسا بازي رو ببره 3امتياز بشتر از ما ميشه و كارمون سخت ميشه.اميدوارم تيم دوباره روحيه خودشو بدست بياره.خدا كنه بارسا نبره

David Sina
09-21-2011, 23:31
رئال برنامش حمله از جناحین و ضربات ایستگاهی رونالدو بود که به نتیجه نرسید .......... اگه همه تیم ها با شجاعت بازی کنند لالیگه دو قطبی نمیشود

mortezarm
09-21-2011, 23:42
رئال برنامش حمله از جناحین و ضربات ایستگاهی رونالدو بود که به نتیجه نرسید .......... اگه همه تیم ها با شجاعت بازی کنند لالیگه دو قطبی نمیشود
اره واقعا کاملا موافقم
اگه بعضی تیم ها بعضی کاهای غیر ورزشی نکنن
فقط رئال تنها مدعی میمونه

ManUtd
09-21-2011, 23:46
رئال به خاطر باخت به لوانته روحيشو از دست داده بود.اگه بعد اون بازي يه بازي تو سانتياگو داشتيم همه چي حل بود و با يه برد دوباره بازيكونا روحيه ميگرفتند ولي اين بازي خارج از خونه همه چيو به هم ريخت:ogh:

mortezarm
09-22-2011, 00:36
بدترین حالت این بود که رئال الان بازی خارج خانه داشته باشه که داشت:gerye:

alielguaje
09-22-2011, 01:35
خیلی خوب هر چی باشه ما از شما یه امتیاز جلو هستیم مهم اینه که الان از شما جلو هستیم والنسیا هم در اینده ایشا الله متوقف میشه

AL1reZA
09-22-2011, 01:46
خیلی خوب هر چی باشه ما از شما یه امتیاز جلو هستیم مهم اینه که الان از شما جلو هستیم والنسیا هم در اینده ایشا الله متوقف میشه
به همین امید باش

والنسیا اگه بخواد همین جوری ادامه بده جز مدعی اصلی واسه قهرمانیه.

alielguaje
09-22-2011, 01:48
به همین امید باش

داداش مهم اینه که ما از شما جلو هستم از شما رئالی های مادرید خیلی از این بابت خوشحالم

AL1reZA
09-22-2011, 02:04
داداش مهم اینه که ما از شما جلو هستم از شما رئالی های مادرید خیلی از این بابت خوشحالم

می دونم دوست عزیز برای شما قهرمانی مهم نیست.

AL1reZA
09-22-2011, 03:26
متاسفانه رئال بد روحیشو از دست داده اگه بخواد این جوری پیش بره به هیچ عنوان قهرمان نمیشه.
به نظرم کمی افت کرده بازی های پیش فصل کجا بازی های لیگ کجا؟
من بازی های پیش فصل رو دیدم گفتم رئال قهرمانه حتی این قدر گل می زدند که روی اورده بودندبه گل های نمایشی.
به هر حال مورینیو باید تیم رو جمو جور کنه و بهشون روحیه و انرژی بده وباز هم بهشون یاد اوری کنه که هدفشون قهرمانیه.
مورینیو باید اوزیل بنزما رونالدو رو اماده کنه چون این 3تا مثلث رئال هستند.
امیدوارم روحیشون برگرده و رئال پیش فصل رو ببینیم.

mortezarm
09-22-2011, 14:04
به همین امید باش

به نظرم والنسیا اصلا نمیتونه این روندو ادامه بده اما اگه بتونه بازیها جذاب تر میشه

David Sina
09-22-2011, 14:10
والنسیا / مالاگا / سویا و اتلتیکومادرید میتونند لالیگا رو از دوقطبی شدن نجات بدند ..... البته فکر نکنم رسینگ هم بتونه :hehee:

AL1reZA
09-22-2011, 14:10
به نظرم والنسیا اصلا نمیتونه این روندو ادامه بده اما اگه بتونه بازیها جذاب تر میشه
داداش تا الان که والنسیا عالی کار کرده بعد از بازی با بارسا نشون داد شکست بارسا کار سختی نیست.

mortezarm
09-22-2011, 14:29
اولا که والنسیا سعی میکرد تو ضد حملات از جناح راست بارسا جایی که دنی الوز نفوذ میکنه حمله کنه که روی این تاکتیکش 2 تا گل تقریبا مفت زد ........... نیمه دوم با امدن ادریانو و ثابت شدن دنی الوز والنسیا هیچ کار نتونست انجام بده .... و اگه مسی و ویا روی تک به تکاشون دقت میکردند الان بازی رو بردی بودیم

اگه اینجوری باشه که هر موقیعیتی گل بشه خب پس ما هم الان راحت لوانته و رسینگو برده بودیم

David Sina
09-22-2011, 14:31
اگه اینجوری باشه که هر موقیعیتی گل بشه خب پس ما هم الان راحت لوانته و رسینگو برده بودیم

نه قرار نیست گل بشه ... منم نگفتم ما باید میبردیم ......... شما که بازی با رسینگ اصلا موقعیت نداشتین :fek konam:

AL1reZA
09-22-2011, 14:34
اولا که والنسیا سعی میکرد تو ضد حملات از جناح راست بارسا جایی که دنی الوز نفوذ میکنه حمله کنه که روی این تاکتیکش 2 تا گل تقریبا مفت زد ........... نیمه دوم با امدن ادریانو و ثابت شدن دنی الوز والنسیا هیچ کار نتونست انجام بده .... و اگه مسی و ویا روی تک به تکاشون دقت میکردند الان بازی رو بردی بودیم
داداش همینه دیگه.دنی الوز میاد جلو و مشخصه که تیم ها از جناهین حمله می کنند این جزعی از فوتباله. راموس و مارسلو هم میان جلو وتیم ها از جناهین حمله می کنند.
بارسا تا الان دیگه نتونسته اون پاس کاری فصل قبلشو بکنه بازی فصل قبل بارسا ویونایتدو یادم نمی ره که بارسایی ها چه پاس کاری می کردند.
باید قبول کنیم بارسا کمی افت کرده.
واگه هم گل خالی و اون همه موقیعت والنسیا گل می شد والنسیا پیروز بود نه بارسا
خودت شاهد بازی بودی.

تو فوتبال گل گله حالا هر جوری زده بشه رئال هم مقابل لوانته یه گل مفت خورد.وباخت
مورینیو سبک بازی کردن مقابل بارسا رو به جهان اموخت.مورینیو بهترین مربیه جهانه

AL1reZA
09-22-2011, 14:36
نه قرار نیست گل بشه ... منم نگفتم ما باید میبردیم ......... شما که بازی با رسینگ اصلا موقعیت نداشتین :fek konam:
چرا دوست عزیز موقیعت داشتیم فقط 3تاشو رونالدو خراب کرد.البته باید بگم روحیه همه رئالی ها بهم ریخته.

mortezarm
09-22-2011, 14:38

چندتا ضزبه ازاد خوب
تک به تک هیگواین
موقیعیت های دیماریا
ولی کلن خیلی بد بودیم
ولی با لوانته که خیلی سر بودیمbinam

Abdollah 202
09-22-2011, 14:52
من بازی دیشبو از دقیقه ی 65 نگاه کردم و کلا رئال با اعصاب خردی داشت بازی میکرد
بعد از بازی ناراحت شدم که رئال نتونست از موقعیتاش استفاده کنه
امیدوارم طبق گفته ی کاسیاس از بازی های بعدی بازیکنان رئال به اوج خودشان برسند

ManUtd
09-22-2011, 15:01
رئال خوب ميشه و فقط به يه برد نياز داره تا روحيشو بدست بياره

AL1reZA
09-22-2011, 15:01
دوستان رئالی بخونید

مورینیو باید سیستم تیم رو تغییر بده .از 5321 به 442 یا 433 اگه از سیستم442 استفاده کنه بهتره چون مشکل گل نزدن ما تو هافبک میانی هست این 2 بازی که رئال نتیجه نگرفت رو نگاه کنید اصلا هافبک میانیمون خوب نبود.
اگه از سیستم 442 استفاده کنه بهتره چون اگه می خواد به گل برسه باید هافبک میانیمون عالی باشه و می تونه به اوزیل دیماریا کاکا الونسو بازی بده که همه این ها تو بازی سازی عالی هستند. اگه این بازیکن ها تو هافبک میانی باشند تیم حریف کارش سخت می شه و دیگه نمی تونه خیلی دفاعی بازی کنه.البته هافبک میانی ها باید نزدیک هم بازی کنند که تیم حریف بکشه جلو و از اون طرف هم بنزما و رونالدو فرار کنند و گل بزنند به هر حال تاکتیکش دست مورینیو ما که مربی نیستیم.
و به نظر من باید از پرس کردن زیاد استفاده کنه.
با این ترکیب هم حملمون عالی میشه هم دفاع.

کاسیاس

مارسلو..........کارواریو.......په په........راموس

ژابی الونسو

کاکا..........اوزیل.........دیماری

رونالدو.........بنزما

همین طور می تونه تو حمله ترکیب از 442 به 433 تغییر پیدا کنه.مثلا کاکا به خط حمله اضافه شه یا دیماریا یا اوزیل.

Emad_Rowan
09-22-2011, 17:36
منم موافقم اگه از سیستم 442 استفاده کنه خیلی بهتره

ManUtd
09-22-2011, 18:07
به نظر من سيستم مورينيو بايد بازي بعد يه تركيب هجومي بچينه كه 3 3 4 از همه بهتره.مارسلو . په په . كارواليو . راموس تو خط دفاع/الونسو هافبك دفاعي و كاكا و ازيل هافبك هجمومي/كريس و بنزما و ديماريا هم خط حمله.
کاسیاس

مارسلو.........كارواليو........په په...........راموس
الونسو
ازيل.................كاكا
رونالدو..................................د يماريا
بنزما

AL1reZA
09-23-2011, 13:15
به نام خدا

رئال مادرید - رايو والكانو

هفته ششم لالیگا
شنبه ، 2 مهر 1390
استادیوم : سانتیاگو برنابئو
ساعت 21:30

علاوه بر شبکه 3 از شبکه های زیر هم میتونید دنبال کنید!

Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 3 (serbia)
AzTV
C+ Aitio (finland)
C+ Fotball (norway)
C+ Fotboll (sweden)
C+ Liga (spain)
C+ Weekend (poland)
Canal 9 (denmark)
Conn-X Sport 1
Digi Sport 2 (romania)
Gol TV (america) **
Iran TV3
NTV Spor
NTV+ Football
Sky Calcio 3
Sport 1 (lithuania)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hungary)
Sport 5 (israel)
Sport TV2
SuperSport 3 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
Ten Sports (pakistan)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Liga HD
~ C+ Sport Extra HD (nor***)
~ Sky Calcio HD3
~ Sport 5 HD (israel)
~ SuperSport HD3 [DigitAlb

spiderkiller
09-23-2011, 13:32
الان رئال به شدت به یک طراح کلاس بالا با قابلیت های هجومی فوقالعاده احتیاج داره.یعنی کاکا.کاکا کلید موفقیت رئال توی این فصل میتونه باشه.باید مورینیو از کاکا و اوزیل یک زوج قدرتمند بسازه.واقعا رئال پتانسیل گرفتن 3 گانه رو داره اما استفاده نمیکنه.4-3-3 بهترین ترکیب هست اوزیل کاکا و الونسو خط میانی رو تشکیل میدن.کاکا و اوزیل میتونن فوق العاده عمل کنن فقط باید به کاکا اعتماد کرد.خط حمله هم که دیماریا رونالدو و بنزما مناسب هست.این ترکیب میتونه لالیگا رو بگیره اما خوشبختانه مورینیو اهل ریسک های خطرناک نیست و اینه که باعث پیشرفت بارسا میشه.کافیه کاکا یک بازی خوب بازی نکنه اونوقت تا 3 بازی نباید امید فیکس بودن داشته باشه

AL1reZA
09-23-2011, 13:51
الان رئال به شدت به یک طراح کلاس بالا با قابلیت های هجومی فوقالعاده احتیاج داره.یعنی کاکا.کاکا کلید موفقیت رئال توی این فصل میتونه باشه.باید مورینیو از کاکا و اوزیل یک زوج قدرتمند بسازه.واقعا رئال پتانسیل گرفتن 3 گانه رو داره اما استفاده نمیکنه.4-3-3 بهترین ترکیب هست اوزیل کاکا و الونسو خط میانی رو تشکیل میدن.کاکا و اوزیل میتونن فوق العاده عمل کنن فقط باید به کاکا اعتماد کرد.خط حمله هم که دیماریا رونالدو و بنزما مناسب هست.این ترکیب میتونه لالیگا رو بگیره اما خوشبختانه مورینیو اهل ریسک های خطرناک نیست و اینه که باعث پیشرفت بارسا میشه.کافیه کاکا یک بازی خوب بازی نکنه اونوقت تا 3 بازی نباید امید فیکس بودن داشته باشه

باهات موافقم.

مورینیو باید ترکیب رو عوض کنه ترکیب 5-3-2-1 به درد رئال نمی خوره مورینیو باید خط حملشو تقویت کنه.
وبه نظر من هم باید از ترکیب 4-4-2 یا 4-3-3 استفاده کنه.

اگه از ترکیب 4-3-3 استفاده کنه خوبه مثلا

موقع حمله

کاسیاس

مارسلو........کارواریو......په په......راموس

الونسو

کاکا..................اوزیل

رونالدو......بنزما......دیماریا

موقع دفاع

کاسیاس

مارسلو..........کارواریو........په په.......راموس

کاکا........الونسو........اوزیل

دیماریا

رونالدو.........بنزما

دلیل اینکه در موقع حمله این ترکیبو چیدم اگه دقت کنید همه جا می تونید مثلث ببینید.از نظر من مثلث بهترین تاکتیکه.
اگه از ترکیب 4-3-3 استفاده کنه می تونه به راحتی پرس کنه و البته بازیکن ها باید نزدیک به هم بازی کنند.

mortezarm
09-23-2011, 14:01

منم به شدت موافقم که الان کاکا میتونه کلید موفقیت رئال باشه حضورش در کنار اوزیل یا حتی جناحین خلاقیت رئالو به شدت بالا میبره و این چاره ای که میتونه مشکلات فعلی رئالو حل کنه:khahesh:

Michael Scofield
09-23-2011, 20:48
من هم با علیرضا خان موافقم :ohum:. به نظر من هم رئال اگه بخواد نتیجه بگیره باید سیستم بازی کردنشو عوض کنه که به نظر من بهترین سیستم 3-3-4 هست . این دو تا بازی که رئال نتیجه نگرفت به خاطر نچیدن یه ترکیب خوب از همون اول بازی و نچیدن یه سیستم عالی بود . به نظر من اینکه تو بازی با لوانته خدیرا را فیکس گذاشت یه کاره 100% اشتباه بود که توسط مورینیو انجام شد و همچنین فیکس نبودن رونالدو در این بازی ها . دیماریا هم اگه از همون اول فیکس باشه به نظر من خیلی بهتره . حالا باید نشست و دید که استاد میخاد چیکار کنه :fek konam:.

ManUtd
09-23-2011, 22:04
به نظر من مورينيو هرچي باشه از ما بهتر ميدونه بايد چيكار كنه! پس بايد بهش اعتماد كنيم دوستان.مورينيو خيلي مربي بزرگيه و به راحتي مشكلات تيمو حل ميكنه و تيم دوباره به صدر جدول بر ميگرده شك نكنيد:balesh:

mortezarm
09-23-2011, 22:36
به نظر من مورينيو هرچي باشه از ما بهتر ميدونه بايد چيكار كنه! پس بايد بهش اعتماد كنيم دوستان.مورينيو خيلي مربي بزرگيه و به راحتي مشكلات تيمو حل ميكنه و تيم دوباره به صدر جدول بر ميگرده شك نكنيد:balesh:
کسی به مورینیو شک نداره داداش
فقط امیدواریم این مشکل کوچیک با یه برد خوب:ohum: حل بشه

ManUtd
09-23-2011, 22:52
اره داداش اگه بازي بعدو ببريم همه چي حله كه ميبريم با اختلاف:balesh:

H Seven
09-23-2011, 22:56
بچه ها از همتون ممنونم واس نظرای زیباتون.ولی تعجب میکنم همتون هیگواینو فراموش کردین.یه فصل که بهترین گلزن رئال شد.فصل بعدشم بعد از رونالدو دوم شد.هیگواینم شرایطش تا حدودی مثل کاکا میمونه.بعد از یه مدت افت دیگه حالاها مورینیو بهش اعتماد نمیکنه.به نظر من در حال حاضر بهترین سیستم واس رئال 3-3-4 هستش با این بازیکنا:
کاسیاس

کاروالیو په په

مارسلو راموس

آلونسو

اوزیل کاکا

رونالدو هیگواین بنزما

به نظر من بازیکنای جایگزینم کونترائو به جای اوزیل و دی ماریا به جای بنزما میتونن باشن.:balesh:

Emad_Rowan
09-24-2011, 16:09
مطمن باشید که مورینیو این مشکلو راحت حل میکنه

ManUtd
09-24-2011, 22:09
رئال با اين گلي كه خورد همون روحيه نداشتش رو هم از دست داد:gahhr:

ManUtd
09-24-2011, 22:22
خدارو شكر رئال دوباره به بازي برگشت و با اومدن ازيل رئال كاملا هجومي شد.كريس بازم گل زد و احتمالا تو نيمه دوم هم گل بزنه.كاكا كه عالي بود و مثل اينكه موتورش روشن شده و اگه به روز هاي اوجش برگرده خط مياني رئال خيلي ترسناك تر از گزشته ميشه.كلا تيم به جز 10 دقيقه ابتدايي عالي بازي كرد.به اميد زدن گل هاي بيشتر تو نيمه دوم:balesh:

mortezarm
09-24-2011, 23:25
تیم نیمه دوم تازه تیم شد چون استرسش کم شد
کاکا مه فوق العاده بود هر چی بگم کم گفتم
حیف اون دیماریا....... اخراج شد چاره ای جز خروج کاکا نبود
اما کلا این برد از همه لحاظ لازم بود:ahaaaaaa:

Great Milan
09-24-2011, 23:40
:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:: eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

ManUtd
09-24-2011, 23:42
خوب بازي كه اولش نگران كننده شروع شد با برد پرگل رئال و چندتا اتفاق خوب همراه بود:
1_كاكا دوباره داره اوج ميگيره و تو اين بازي خيلي خوب و موثر بازي كرد.
2_رونالدو بازم هتريك كرد و به صدر جدول گلزنان رفت.
3_هيگواين گل زد و اين تو روحيش تاثير ميزاره و اگه گل نميزد و تعويض ميشد خيلي از لحاظ روحي ضعيف ميشد.
4_بنزما هم كه بعد از چن بازي جاشو به هيگواين داده بود با اومدنش به زمين و گلي كه زد نشون داد كه ميتونه ثابت بازي كنه.
5_واران هم گل زد كه واسه يه بازيكون جوون مثل اون زدن يه گل ميتونه خيلي روحيه بخش باشه.

تنها كار اشتباه مورينيو تو اين بازي گزاشتن لاس تو بازي بود! ما نيازي به دوتا هافبك دفاعي نداشتيم و اگه از همون اول هم ازيل بازي ميكرد خيلي بهتر بود هرچند ازيل يه كم مصدوم بود! كه بازم اگه ازيل نميشد بايد خديرارو ميزاشت تو زمين نه لاس.لاس هم كه عامل اصلي گل اولي كه خورديم بود.

نقطه ضعف رئال تو اين بازي خط دفعيش بود و مخصوصا سمتيكه مارسلو بازي ميكرد! رئال در نبود په په و كارواليو از لحاظ دفاعي يه چيزي شبيه دفع بارسا بدون پويول و پيكه شده بود و خيلي آسيب پزير نشون داد هرچند تو نيمه دوم بهتر شد و فقط مارسلو بد كار كرد.

تو اين بازي رئال كار انتقال توپ از دفاع به حمله رو به علي ترين شكله ممكن انجام ميداد و از همين راه گل اول و سوم و پنجم و ششم رو به زد البته دوتاش پنالتي شد ولي حركت قبليش رو همون تاكتيك بود.

بهترين بازيكوناي رئال تو اين بازي رونالدو و كاكا و ازيل بودن كه عالي بازي كردن.

بدترين بازيكوناي رئال تو اين بازي هم لاسانا ديارا و مارسلو بودند كه وظايفشونو به خوبي انجام ندادند.

خوب خدارو شكر رئال به اون چيزي كه ميخواست رسيد و با يه پيروزي پرگل دوباره روحيشو بدست اورد و خيال هوادارارو راحت كرد.مطمئنا رئال تو بازي هاي بعد بهتر از اين هم ميشه چون تو اين بازي يه كم استرس داشت مخصوصا نيمه اول كه به خاطر نتيجه نگرفتن در دوبازي قبل بود.

اما نكته آخر:عشق است رئال[Only Registered And Activated Users Can See Links]

mortezarm
09-24-2011, 23:43
:eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyva lla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:: eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla::eyvalla:

باز که تو اشتباه با یه یوزر خودت نیومدی

ManUtd
09-24-2011, 23:48
باز که تو اشتباه با یه یوزر خودت نیومدی

آره ديگه ما اينيم داداش:hehee::sooot:

Emad_Rowan
09-25-2011, 12:39
با این پیروزی تیم رئال دوباره امید میگیره و به شرایط ارمانی نزدیک میشه
.....
.......
......
حالا این بازی رو که بردیم ,باید به فکر بازی سخت مقابل ازاکس باشیم

ManUtd
09-25-2011, 13:03
خب مبارکتون باشه ...تیم 3 شهرتونو بردید .. خیلی تیم شجاعی بود یه لحظه هم دفاع نکرد واقعا به این میگن تیم ..........

گل 2 متون هم که آفساید بود امیدوارم به این نتیجه رسیده باشید که داوری جزئی از فوتبال و ممکن به نفع هر تیمی باشه .........

صحنه پنالتی خیلی خنده دار بود ....... دروازه بان پای چپ رونالدو رو گرفت ولی رونالدو پای راستشو خم کرد ........ واقعا سوتی میدین.........

درسته که گل گله ولی 3 تا گل رونالدو رو ببینید بعد 3 تا گل مسی .............. اونوقته که به قدرت و شایستگی مسی پی میبرید

داداش اين حرفا چيه ميزني؟يعني چي؟ مثلا اگه مسي ديشب گل نميزد دليل ميشد ما بگيم مسي بازيكون خوبي نيست؟معلومه كه نه!هر بازي شرايط خودشو داره و نميشه تو يه بازي مقايسه كرد! پس كريس هم كه ضربه ايستگاهي ميزنه كه تابحال هيچكي لنگشو نزده مسي ميتونه بزنه؟يا گل هايي كه كريس با شوت راه دور ميزنه مسي ميتونه بزنه؟هركدوم خصوصياتي دارن و هردو خوبن و اصلا نميشه بگي گل هاي مسي از گل هاي كريس بهتره!چرا تو اين بازي معلومه مسي گل هاي بهتري زد و لي نميشه كلي بگي! ديگه از هرچي كري ميخونين از گل زني صحبت نكيد كه رونالدو با 41 گلي كه تو ليگ زد ديگه ثابت كرد كه بهترين گلزن جهانه!

AL1reZA
09-25-2011, 15:01
دوستان بخونید تاکتیک مورینیو جالبه

بازی واقعا زیبایی بود همگی از رئال راضی بودیم.تبریک می گم.

خوشبختانه مورینیو کاملا تاکتیکشو عوض کرد. با این تاکتیک هم پیروزیه پرگلی رو بدست اوردیم هم بهران به پایان رسید هم از همه مهم تر داره روی تیم کار می کنه واسه الکلاسیکو.
در این بازی اگر دقت کرده باشید رئال رفته بود دفاع و تصاهب توپ درست تیم حریف بود.
واین تاکتیک مورینیو بود. مورینیو می دونست اگه تصاحب توپ کنه تیم حریف می ره دفاع و دوباره امکان داره مساوی کنه.ولی مورینیو در این بازی تصاحب توپ رو داد به حریف که بیاد جلو و بعدش رئال ضدحمله بزنه و به گل برسه. تاکتیک مورینیو جواب داد.
نکته جالب این بازی اینه که مورینیو با این تاکتیک داره تیم رو اماده می کنه واسه الکلاسیکو.
1-بااین تاکتیک می خواست به بازیکن ها یاد بده که چطوری دفاع کنند.
2-بااین تاکتیک می خواست به بازیکن ها یاد بده که چطوری ضد حمله بزنند.
دقیقا همون تاکتیکی که باید مقابل بارسا پیاده کنه.
مورینیو با یک تیر 2 نشون زد
مورینیو بهترین مربیه جهانه.

mortezarm
09-25-2011, 15:36
دوستان بخونید تاکتیک مورینیو جالبه

بازی واقعا زیبایی بود همگی از رئال راضی بودیم.تبریک می گم.

خوشبختانه مورینیو کاملا تاکتیکشو عوض کرد. با این تاکتیک هم پیروزیه پرگلی رو بدست اوردیم هم بهران به پایان رسید هم از همه مهم تر داره روی تیم کار می کنه واسه الکلاسیکو.
در این بازی اگر دقت کرده باشید رئال رفته بود دفاع و تصاهب توپ درست تیم حریف بود.
واین تاکتیک مورینیو بود. مورینیو می دونست اگه تصاحب توپ کنه تیم حریف می ره دفاع و دوباره امکان داره مساوی کنه.ولی مورینیو در این بازی تصاحب توپ رو داد به حریف که بیاد جلو و بعدش رئال ضدحمله بزنه و به گل برسه. تاکتیک مورینیو جواب داد.
نکته جالب این بازی اینه که مورینیو با این تاکتیک داره تیم رو اماده می کنه واسه الکلاسیکو.
1-بااین تاکتیک می خواست به بازیکن ها یاد بده که چطوری دفاع کنند.
2-بااین تاکتیک می خواست به بازیکن ها یاد بده که چطوری ضد حمله بزنند.
دقیقا همون تاکتیکی که باید مقابل بارسا پیاده کنه.
مورینیو با یک تیر 2 نشون زد
مورینیو بهترین مربیه جهانه.

من فکر میکنم تاکتیک که رئال رفت روی ضد حمله در نیمه دوم اتفاق افتاد
اما اصلا به نظرم مورینیو در شرایط عادی این تاکتیکو نخواست اجرا کنه و مجبوره به این کار شد هر چند عالی اجرا شد
اما علت کار استرس و فشار ناشی از چند هفته اخیر بود و گرنه رئال چنین تاکتیکی رو مقابل تیمی مثل این تیم اونم تو مین خودش اجرا نمیکنه
در مجموع تیم 3 تاکتیک مختلف اجرا کرد
1.تاکتیک تا زمان تعویض لاس
2.تاکتیک تا اخراج دیماریا
3. تا پایان بازی
که به ترتیب4.2.3.1
4.1.3.1
4.2.2.2
بود که اگه اخراجو حساب کنیم شد4.2.1.2::book
ولی ئاقعا مورینیو بهترین مربی جهانه

spiderkiller
09-25-2011, 16:07
دوستان مطمئن باشید مورینیو بخواد از این تاکتیک جلوی بارسا استفاده کنه همون 5 تا رو میخوره.تاکتیکی که مورینیو جلوی بارسا توی بازی های سوپر کاپ انجام داد به نظرمن جالب بود.پرسینگ فوق العاده شدید که شاید باعث شه بازیکنا 2 برابر بدوند ولی درصد پاسای صحیح بازیکنای بارسا رو میاره پایین.این تاکتیک جواب میده.اما دفاع باعث باخت پرگل میشه چون اگه دقت کرده باشید بارسا داره سعی میکنه کمتر مسی رو درراس حملات قرار بده.درسته خودش میدرخشه اما هدف بیشتر پدرو و ویا و سسک هستن.این باعث میشه رئال تو دفاع مشکل پیدا کنه

AL1reZA
09-25-2011, 23:41

رئال مادرید - آژاکس آمستردام
مرحله گروهی لیگ قهرمانان
سه شنبه ، 5 مهر 1390
استادیوم : سانتیاگو برنابئو
ساعت 22:15این بازی با 2ساعت تاخیر از شبکه 3 میشه!

Diema
Nederland 3
Nelonen Pro 1
Nova Sports 1 (hellas)
Setanta Sports 1
Sky Calcio 3
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport Info *Portal
Sky Sports *RED button
Sport 5+ (israel)
Sport TV2
STV 2 [Dvojka]
SuperSport 5 (za)
TV3+ Denmark
Viasat Motor
Viasat Sport Baltic
~ Nederland 3 HD
~ Nova Sports HD (hellas)
~ Sky Calcio HD3
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ TV3+ HD (denmark)
~ Viasat Motor HD

ManUtd
09-26-2011, 15:51
همه چيز براي بردن آژاكس آمادس و رئال بايد اين بازيو ببره كه به نظر من ميبره.آژاكس هم تيم دست و پا بسته اي نيست و حتما مياد تا يه مساوي تو سانتياگو بگيره و رئال بايد مراقب باشه!خدا كنه مورينيو تو اين بازي هم كاكا رو از اول بزاره تو زمين و با سيستم 4 3 3 ارنج تيمو بچينه و ازيل هم تو تركيب باشه البته فكر نكنم تو اين بازي حساس مورينيو يه هافبك دفاعي بزاره!و اگه بخواد دوتا هافبك دفاعي بزاره خديرا از ژابي و خديرا بهترند.به اميد برد رئال:/danc

mortezarm
09-26-2011, 15:55
همه چيز براي بردن آژاكس آمادس و رئال بايد اين بازيو ببره كه به نظر من ميبره.آژاكس هم تيم دست و پا بسته اي نيست و حتما مياد تا يه مساوي تو سانتياگو بگيره و رئال بايد مراقب باشه!خدا كنه مورينيو تو اين بازي هم كاكا رو از اول بزاره تو زمين و با سيستم 4 3 3 ارنج تيمو بچينه و ازيل هم تو تركيب باشه البته فكر نكنم تو اين بازي حساس مورينيو يه هافبك دفاعي بزاره!و اگه بخواد دوتا هافبك دفاعي بزاره خديرا از ژابي و خديرا بهترند.به اميد برد رئال:/danc
منم کاملا موافقم که کاکا باید فیکس باشه ومن فکر میکنم بازی خیلی سختی نباشه چون تاکتیک آژاکس با بازیکنای کلیدی که حتما ازشون استفاده میکنه فضاهای خوبی به رئالی ها احتمالا خواهد داد البته ما که نفهمیدم تو هافبک دفاعی کی از کی بهتره
:khandeeeee bahal:

AL1reZA
09-26-2011, 16:01
به نظر من این بازی کمی سخته.
چون به احتمال زیاد اژاکس میاد تو خونه ی ما مساوی بگیره.
و همین طور رئال برای برد وارد زمین میشه.
با نظر دوستان هم موافقم کاکا باید در ترکیب اصلی باشه.
کاکا می تونه رئالو در این بازی پیروز کنه.
به نظر من مثلث اوزیل کاکا رونالدو خطر ناک تر از مثلث رونالدو اوزیل و بنزما هست.
چون کمی سریع تر و خوش تکنیک تر هستند.
به هر حال امیدواریم کهکشانی ها پیروز بشن.

ManUtd
09-26-2011, 16:07
منم کاملا موافقم که کاکا باید فیکس باشه ومن فکر میکنم بازی خیلی سختی نباشه چون تاکتیک آژاکس با بازیکنای کلیدی که حتما ازشون استفاده میکنه فضاهای خوبی به رئالی ها احتمالا خواهد داد البته ما که نفهمیدم تو هافبک دفاعی کی از کی بهتره
:khandeeeee bahal:
شوما كه گيرنده قوي داشتي داداش!:khandeeeee bahal:من ميگم بهتره كه 4 3 3 بازي كنه و ژابي و كاكا و ازيل تو هافبك باشن!و گفتم احتماله اينكه مورينيو تو اين بازي حساس از يه هاقبك دفاعي يعني الونسو استفاده كنه كمه و به احتمال زياد از دو هاقبك دفاعي استفاده كنه كه به نظر من ژابي و خديرا بهترند منظورم اينه كه لاس تو بازي نباشه!داداش سعي كن اول متنو بخوني و كامل درك كني بعد مسخره كني چون ممكنه .... بشي.البته دوست نداشتم اينجوري بگم ولي شوما خودت شروع كردي و جنبشو هم داشته باش رفيق:he:

mortezarm
09-26-2011, 16:22
::book
شوما كه گيرنده قوي داشتي داداش!:khandeeeee bahal:من ميگم بهتره كه 4 3 3 بازي كنه و ژابي و كاكا و ازيل تو هافبك باشن!و گفتم احتماله اينكه مورينيو تو اين بازي حساس از يه هاقبك دفاعي يعني الونسو استفاده كنه كمه و به احتمال زياد از دو هاقبك دفاعي استفاده كنه كه به نظر من ژابي و خديرا بهترند منظورم اينه كه لاس تو بازي نباشه!داداش سعي كن اول متنو بخوني و كامل درك كني بعد مسخره كني چون ممكنه .... بشي.البته دوست نداشتم اينجوري بگم ولي شوما خودت شروع كردي و جنبشو هم داشته باش رفيق:he:
راست میگی سعید جان منظورتو بد فهمیدم::book

ELNAZ ronaldo
09-26-2011, 16:46
سلام به همه منم اومدم.با همتون موافقم كه بايد كاكا تو زمين باشه و تيم 4 3 3 بازي كنه:ohum:چون تو خونه خودمون بازي ميكنيم و نبايد ترسي از آژاكس داشته باشيم و كاملا هجومي بازي كنيم.ميتونيم با اختلاف بزينمشون.اميدوارم كريس هم گل بزنه و من خوشحالي شو ببينم:hihi:

mortezarm
09-26-2011, 16:51
سلام به همه منم اومدم.با همتون موافقم كه بايد كاكا تو زمين باشه و تيم 4 3 3 بازي كنه:ohum:چون تو خونه خودمون بازي ميكنيم و نبايد ترسي از آژاكس داشته باشيم و كاملا هجومي بازي كنيم.ميتونيم با اختلاف بزينمشون.اميدوارم كريس هم گل بزنه و من خوشحالي شو ببينم:hihi:
البته امیدوارم کریس چند تا گل بزنه که هممون خوشحالیشو و برد رئالو ببینیم:hehee:

ELNAZ ronaldo
09-26-2011, 16:57
البته منم خيلي اميد دارم كه كريس حتريك كنه چون وقتي رو فرمه معمولا حتريك ميكنه:ohum:

mortezarm
09-26-2011, 17:00
کلا اگه کسی قرار باشه رکورد کاپیتان رائول همیشگشا ما رو تو جام باشگاهها بشکنه اون فقط میتونه کریس باشه و کسی دیگه این شایستگی رو نداره

ManUtd
09-26-2011, 17:13
راستي په په و كارواليو ميرسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! اگه نرسن خيلي بد ميشه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!! اونوقت ممنكنه به راحتي گل بخوريم! مثل بازي قبل! خدا كنه برسند و رئال با تيم كاملش بازي كنه:ohum:

alielguaje
09-26-2011, 17:16
کلا اگه کسی قرار باشه رکورد کاپیتان رائول همیشگشا ما رو تو جام باشگاهها بشکنه اون فقط میتونه کریس باشه و کسی دیگه این شایستگی رو نداره

حالا فعلا میبینی که تو اسپانیا داوید ویا ما این کار روکرده و مطمئن باش تا چند سال آینده شکسته خواهد شد:nishkhand:

ELNAZ ronaldo
09-26-2011, 17:20
حالا فعلا میبینی که تو اسپانیا داوید ویا ما این کار روکرده و مطمئن باش تا چند سال آینده شکسته خواهد شد:nishkhand:
منظوره مرتضي از بين بازيكوناي رئال بود نه بارسا ! binam

mortezarm
09-27-2011, 15:04

جناب دوست گرامی..............و
من واست توضیح دادم که تو اسپانیا رائول اون گل ها را در شرایطی زد ه اسانیا تو جام 98 تو گروهی تو2002 در مرحله یک هشتم و 2006 تو یک 16 حذف شد تو یورو هم 2004 کلا گروهی و 2000 هم یک هشتم حذف شده بود
یه نکته هم بهتون نشون دادم که در شرایط مساوی گل های ویا و رائول گل های ویا از 14 موقیعیت گل بیشتر به ثمر رسیده
که این بزرگی رائول رو نشون میده
اما در خیلی خوب بودن ویا هم شکی نیست
ولی الان .......... تو باشگاهای اروپا در شرایط مساوی امیدوارم کریس این رکوردو بشکنه
البته اگه قراره شکسته بشه

AL1reZA
09-27-2011, 20:15
دوستان این بازی با 2 ساعت تاخیر از شبکه 3 پخش میشه
می توانید از این لینک بازی رو دنبال کنید.

AL1reZA
09-27-2011, 23:03
دوستان خوشبختانه نیمه اول 2-0 جلو هستیم دو گل تیم رو کاکا و رونالدو زدند.

mortezarm
09-27-2011, 23:07
تیم خیلی خوب بازی کرد
هماهنگی نسبی تو بعضی جاها خیلی خوب بود
کاکا م که دیگه خودشو داره تثبیت میکنه

AL1reZA
09-28-2011, 00:05
دوستان بردیم 3-0 رونالدو کاکا بنزما

mortezarm
09-28-2011, 00:07
تیم خیلی خوب بود
واقعا برد دلچسبی بود از نظر فنی هم عالی بودیم
تبریک به همه رئالی ها

David Sina
09-28-2011, 08:07
من که فقط 3 دقیقه اول بازی رو دیدم و یک موقعیت خطرناک تیم آژاکس :khelal dandoon:

در کل بردین دیگه ...........بهتون تبریک میگم :flowerysmile:

mamaly7
09-28-2011, 10:05
برد خوبی بود به همه ی رئالی ها تبریک میگم .از این به بعد حریف های رئال باید به فکر مهارکردن kaka هم باشن.:flowerysmile:

مورینیو...
09-28-2011, 11:14
چند روز پیش ژاوی هرناندز گفته بود رئال متکی به فرده و ما متکی به تیم حتما ژاوی هرناندز با دیدن بازی دیشب رئال مادرید و گل رونالدو از گفته خودپشیمون شده گل ها خیلی یزیبا بود و پاسکاری های من تو منه رئال عالی بود کاکا هم که به نظر من بهتین بازیکن زمین بود.

دم یوهان کرایوف هم گرم بابیان نقاط ضعف رئال به مورینیو کمک کرد این نقاط ضعف رو ببنده و با بیان اینکه آژاکس میتونه رئالو به دردسر بندازه به رئالیها غیر مستقیم هشدارداده بود که آژاکس رو مثل لوانته و ریسینگ دستکم نگیرن.
کرایف واقعا یک اسطورست.

Abdollah 202
09-28-2011, 11:31
خیلی خوب
واقعا عالی بود دیشب
به همه ی رئالی ها تبریک میگم
:eyvalla::eyvalla::afarin::hooora::hooora::hooora: lay_;;lay_;;lay_;;

Emad_Rowan
09-28-2011, 13:40
دیشب رئال عالی بازی کرد...........

alielguaje
09-28-2011, 13:45
حالا نوبت ماست پسران کاتالونیایی غیرتتونو نشون بدید

AL1reZA
09-28-2011, 14:27
من که فقط 3 دقیقه اول بازی رو دیدم و یک موقعیت خطرناک تیم آژاکس :khelal dandoon:

در کل بردین دیگه ...........بهتون تبریک میگم :flowerysmile:
اره داداش درسته دقیقه های اول رئال بد بازی کرد ولی بعد کنترل بازی رو بدست گرفت.
ممنون بابت تبریک.:flowerysmile:

AL1reZA
09-28-2011, 14:30
برد خوبی بود به همه ی رئالی ها تبریک میگم .از این به بعد حریف های رئال باید به فکر مهارکردن kaka هم باشن.:flowerysmile:من هم تبریک می گم داداش.:flowerysmile:
اره موافقم کاکا خیلی خوب شده و حالا رئال خیلی قوی تر شده خوشبختانه.
حالا دیگه نباید بگیم مثلث باید بگیم مربع.کاکا رونالدو بنزما اوزیل هماهنگیه فوق العاده ای دارن

mortezarm
09-28-2011, 14:34
خوبی بازی دیشب این بود که رئال کاملا تاکتیکی و منظم بود و همه عامل برد بودن نه شخص

AL1reZA
09-28-2011, 14:43
اول از همه برد رو تبریک می گم به رئالی ها.
برد واقعا شیرینی بود.
ولی متاسفانه تنها مشکل رئال گل نزدن هست چندین موقیعت 100 درصد گل رو خراب کردند تا 3تا زند حالا بیخیال.:nishkhand:
دقایق اول بازی آژاکس رو دروازه ما فشار اورد و می تونست به گل برسه که خوشبختانه این اتفاق نیوفتاد و رئال خودشو جمع جور کرد و بازی رو در اختیار گرفت.
که همین باعث شد نیمه اول با دو گل اختلاف با پیروزی زمین رو ترک کنیم.
در نیمه دوم هم رئال کنترل بازی رو در اختیار داشت که باز هم موفق به گل زنی شد توسط بنزما.
کاکا:کاکا عالی بود نشان میده که داره به روز های اوجش بر می گرده
داشته یه هافبک با تکنیک وبازی ساز و همین طور سرعتی به رئال خیلی کمک می کنه.
به جرعت می تونم بگم ما می توانیم دهمین قهرمانیمون رو بدست بیاریم با کاکا.
دیگه نباید بگیم مثلث رونالدو بنزما اوزیل باید بگیم مربع کاکا اوزیل رونالدو بنزما چون واقعا همکاریشون عالیه.
مورینیو بهترینه حتی با این که اخراج بود برد خوبی رو مقابل اژاکس بدست اوردیم.

Fc Bayern München
09-28-2011, 19:50
به نقل از مطبوعات انگلیس، کریستیانو رونالدو که هفته گذشته در‌ازای 93 میلیون یورو قرارداد 6 ساله‌ای با باشگاه اسپانیایی امضا کرد، هفته گذشته هنگامی که برای دیدن خانواده اش به لیسبون سفر کرده بود، به یک خودرو صدمه زد.
وی که همراه مادرش برای خرید در یکی از خیابان های شهر حضور یافت،‌ وقتی دید یک دختر 17 ساله در حال عکسبرداری و گرفتن فیلم از وی است، به یکباره تعادل خود را از دست داد و به خودروی وی حمله ور شد و شیشه های آن را شکست.
هافبک سابق منچستریونایتد بابت این رفتار نادرست خود، عذرخواهی کرد؛ اما اظهار داشت: اگر تنها بودم و کسی از من فیلم یا عکس می گرفت، مساله ای نبود؛ اما وقتی همراه مادرم هستم، نباید کسی از من عکس بگیرد.
این بازیکن 25 ساله افزود: وقتی عصبانیتم فروکش کرد، از این دختر و پدرش که سوار بر خودرو بود، عذرخواهی کردم؛ اما اگر بازهم در چنین شرایطی قرار بگیرم، نمی توانم تضمین دهم که هیچ کاری نخواهم کرد.
در این حادثه عجیب، دختری که از رونالدو عکس و فیلم گرفت، دچار صدمه شد و به بیمارستان انتقال یافت.
روزنامه‌های پرتغال با درج اخبار و گزارشاتی از این رویداد، نوشتند بازیکن تازه وارد رئال ، همچون دوران حضور در تیم منچستریونایتد ، همچنان در مسیر حاشیه‌سازی و جنجال گام بر می دارد و انتقال به تیم ثروتمند مادریدی تاثیری در تغییر رفتار او نداشته است.

Fc Bayern München
09-28-2011, 19:51
کریستیانو رونالدو اعلام کرده که پس از کسب تمام عناوین در رختکن منچستر در طول 6 سال حضورش در این تیم، انگیزه لازم برای ادامه حضور در اولدترافورد را نداشته است. این موضوع دست کم اولین بهانه ای بود که او باشگاه انگلیسی را با دریافت 94 میلیون یورو به مقصد رئال ترک کند و ستاره پرتغالی اکنون به فکر آن است تا افتخارات بیشتری را در تیم مادریدی کسب کرده و بتواند به جایگاهی دست نیافتی برسد
. او در گفت و گو با مارکا اعلام کرد:« هدف اصلی من این است که بهترین بازیکن تاریخ باشگاه شوم.زمانی که پروسه انتقال من کامل شد، احساس راحتی و آرامش زیادی کردم و اکنون می توانم بگویم که رویایم محقق شده است.» او در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه با برچسب 100 میلیون یورویی برروی او، سطح توقعات از او بسیار بالا خواهد بود، گفت:« فلورنتینو پرس دنیای فوتبال را متحول ساخته است ولی من ثابت خواهم کرد که ارزش پولی که برایم پرداخت شده را دارم. دوشنبه بزرگترین روز زندگی من خواهد بود.»

رونالدو در پایان پیغامی هم برای هواداران تیم مادریدی داشت:« من آن کسی که در خبرهای جنجالی روزنامه ها می خوانید ودر مطالب احساساتی رسانه ها می شنوید ،نیستم.» به نظر می رسد که رونالدو در نهایت پیراهن شماره 9 رئال مادرید را بر تن خواهد کرد و روز دوشنبه ، ششم جولای با نام cr9 جدید مادریدی معرفی خواهد شد.

Fc Bayern München
09-28-2011, 19:51
خبرگزاری فارس روزنامه اکسپرس در گزارشی به مقایسه سطح دستمزد کریستیانو رونالدو‌، ‌بازیکن پرتغالی رئال‌مادرید با سیاستمدارانی همچون آنگلامرکل (صدراعظم آلمان) پرداخت و نوشت: آنچه بازیکنی کاملا گران قیمت نظیر رونالدو به عنوان دستمزد دریافت می کند، حتی با رقم دستمزد صدراعظم آلمان قابل قیاس نیست.
این روزنامه در گزارش تحلیلی کوتاه خود نوشته است: در شرایطی که کریستیانو رونالدو با رقمی حدود 94 میلیون یورو، از منچستریونایتد انگلیس جدا شد و به رئال مادرید پیوست و قرار است سالیانه نزدیک به 11 میلیون یورو دستمزد خالص دریافت کند، حقوق سالیانه مرکل 350 هزار یورو است.
این روزنامه ادامه داد: با مقایسه ساده حقوق این دو بازیکن فوتبال و سیاستمدار، به این نتیجه می توان رسید که رونالدو در یک سال فعالیت کاری 31 برابر مرکل دستمزد دریافت می کند اما سئوالی که مطرح می شود این است آیا در مدیریت سیاسی کشورش و جهان به همین اندازه و بیشتر از مرکل نقش دارد؟
رونالدو 25 ساله قرارداد خود را به گونه ای با رئال تنظیم کرده که از طرق مختلف در نزد مادریدی ها کسب درآمد می کند. از جمله در 50 درصد سود کالاهای یادبود که با آرم رئال مادرید و مرتبط با او فروخته و عرضه شود، سهیم خواهد بود.
همچنین در این قرارداد 25 درصد افزایش حقوق دریافتی او از رئال مادرید گنجانده شده است که سطح درآمد این بازیکن را تا رقم یاد شده افزایش می دهد.
این بازیکن از سال 2003 که اسپورتینگ لیسبون را ترک کرد، در منچستریونایتد به بازی پرداخت و همراه این تیم افتخارهای مهمی همچون مرد سال فوتبال اروپا و جهان در کنار قهرمانی قاره را به دست آورد
:real::real::real:

ManUtd
09-28-2011, 20:06
سلام.من هم برد رئال رو به همه هوادارا تبريك ميگم.من كه خيلي از بازي ديشب لزت بردم چون همه چيز عالي بود و خوب پيشرفت.كاكا تقريبا داره به به اون كاكا واقعي نزديكتر ميشه و با گلي كه ديشب زد نشون داد كه ديگه نميشه رو نيمكت گزاشتش.كاكا كلا خوب بازي كرد و با اعتماد به نفس بازي ميكرد و ديگه اون ترس و استرس تو بازيش ديده نميشد!
رونالدو هم كه واقعا آمادست و تو همه بازي ها گل ميزنه و خوب بازي ميكنه!
رئال خيلي خوب بازي كرد و يه بازي تركيبي و زيبارو به نمايش گزاشت.بازيكوناي رئال كاملا با هم هماهنگ شدند و خيلي خوب همكاري ميكنند.البته رئال باز هم تو دفاع مشكل داشت و خدا كنه زودتر په په آماده بشه! عمق دفاع رئال هدف آژاكس بود جايي كه كارواليو و واران به خاطر اينكه زياد با هم هماهنگ نبودن يه كم مشكل داشتند و تو افسايد گيري ها هم اشتباه ميكردند! البته خوبه كه واران بازي كرد و بايد تجربه بيشتري كسب كنه.اميدوارم بازي به بازي رئالو بهتر ببينيم:flowerysmile:

L O V E
09-29-2011, 16:14
درود بر شما

بازی قبل با آژاکس نسبت به بازی های قبل تیممون تو این فصل خیلی بهتر بود و این خبر خوبی میتونه واسه ما باشه .

کاملا معلوم بود که بعد از شکست رایو تیم روحیش بهتر شده . واقعا در این مقطع از به دو بازی خانگی پشت سر هم نیاز داشتیم .

در مورد بازیکنا :

بازگشت کاکا که فک کنم همه ی مادریدیسمو ها رو به وجد آورده و بسی روح مارو شاد کرد .
رونالدو هم که نشون داد اگه فشار روش نباشه خیلی خوب میتونه توانایی هاشو نشون بده. فقط به آرامش نیاز داره که متاسفانه خیلی کم داره در طول فصل .
اما ژابی که فوق العادس . وافقعا واسه تیم ما یه نعمته . عالیه این بازیکن . در دفاع خیلی قوی و محکم و در حمله که دیدیم دو گلمون رو پاس فوق العاده ی اون ساخته شد . واقعا تیم ما بدجوری بش نیاز داره .

خط دفاعی هم نسبتا خوب کار کرد اما بازهم جا داره که بهتر کار کنه
راموس نسبت به بازیهای قبلی بهتر بود اما عالی نبود . از راموس انتظارات بیشتری میره .

از حمیت هم چیزی ندیدم و همون 10 دیقه ای هم که بازی کرد خیلی خسته و بی روح بود و اصلا دوندگی نداشت.

همین دیه

David Sina
09-29-2011, 16:21
خب رسیدین به بارسلونا ............... تیم دوم بارسلونا ... هرچند که اسپانیول امسال عملکرد ضعیفی داشته ولی جلو رئال انگیزه داره ......... هواداران هم استقبال سردی از کایخون خواهند کرد هر چند که تو ترکیب نیست .......

Fc Bayern München
09-29-2011, 16:47
سایت گل -سرعت، دقت و قدرت. سه ویژگی که بسیاری از کارشناسان معتقدند ستون های اصلی فوتبال مدرن هستند، رونالدو همه این ویژگی ها را دارد. او برای درخشش در فوتبال ساخته شده و فصل پیش این موضوع را در رقابت های لالیگا ثابت کرد.

"رونالدو و مسی، اگر کریس را نفر اول در نظر بگیرید مسی دوم است، اما برای من کریس همیشه نفر اول است." ژوزه مورینیو

فصل گذشته برای رونالدو فصل درخشانی بود اما رویایی نبود. بارسلونا بار دیگر هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا رئال را پشت سر گذاشت و این برای بازیکن بزرگی مثل رونالدو یک ناکامی محسوب می شود. رقابت های ال کلاسیکو دو تیم در فصل گذشته داستانی متفاوت از کل فصل داشت و بارسا در بیشتر آنها حریف دیرینه خود را مغلوب کرد.
بهترین لحظه فصل

فینال کوپا دل ری
رئال مادرید 1 - بارسلونا 0
بعد از انتقادهای فراوان نسبت به او به دلیل عملکردهای ضعیفش در بازی های مقابل بارسلونا کریس با یک ضربه سر دیدنی در وقت اضافه دیدار فینال کوپا دل ری موفق شد تک بازی را به ثمر برساند و رئال را صاحب تنها جام فصل کند.

موتور گلزنی رونالدو حتی بعد از اینکه عنوان قهرمانی بارسلونا و عنوان نایب قهرمانی رئال درمسجل شده بود همچنان ادامه داشت و او در چند هفته آخر آنقدر گلزنی کرد تا در نهایت رکورد گلزنی در لالیگا را شکست.
رونالدو با به تعبیر مارکا 41 و یا به تعبیر دیگر رسانه های اسپانیایی 40 گل در فصل گذشته لالیگا برای رئال مادرید به ثمر رساند و موفق شد رکورد بیشترین گل زده در طول یک فصل رقابت های لالیگا را که پیش از این در دست تلمو زارا و هوگو سانچس بود بشکند و نام خود را در تاریخ این رقابتها به ثبت برساند.

این درخشش او کافی بود تا او برای دومین بار کفش طلای فوتبال اروپا را از آن خود کند. او همچنین تنها بازیکنی است که این عنوان را با دو باشگاه مختلف کسب کرده است. رونالدو در چهار بازی پایانی فصل در عین ناباوری 11 گل به ثمر رساند و ناگهان اختلافش را با لیونل مسی زیاد کرد. او در بازی مقابل راسینگ سانتاندر و سویا 4 گل، مقابل ختافه، اتلتیک بیلبائو و مالاگا هت تریک کرد. در پایان فصل او رکورد حیرت انگیزی از خود به جا گذاشته بود، 53 گل در 54 بازی برای رئال.

شاید رونالدو احساس کند گلهایی که برای تیمش به ثمر رسانده در نهایت سودی نداشته و کهکشانی ها در مقابل بارسا تسلیم شدند اما نباید فراموش کنیم که در خشش رونالدو در فینال کوپا دل ری باعث شد رئال مادرید قهرمانی جام حذفی اسپانیا را از بارسا بگیرد و مانع رسیدن این تیم به سه گانه برای دومین فصل پیاپی شود.

رونالدو می داند اصلی ترین رقیب رئال در اسپانیا و حتی در اروپا بارسلوناست و همچنین به خوبی میداند برای پیروزی مقابل کاتالان ها او باید عملکردی مشابه فصل گذشته و حتی بهتر در فصل جدید رقابتها داشته باشد، تا هم با رئال به جام برسد و هم انتقام فصل گذشته را از رقیب دیرینه خود بگیرد.

" در پایان فصل او رکورد حیرت انگیزی از خود به جا گذاشته بود، 53 گل در 54 بازی برای رئال. رکوردی که تنها از پس بازیکنی با خصوصیات کریس رونالدوی پرتغالی برمی آید."

هدف رونالدو در این فصل ادامه گلزنی هایش برای رئال به منظور شکست دادن رقیب بزرگی به اسم بارسلونا خواهد بود. رقابت اخیر دو تیم در سوپرکاپ اسپانیا نشان داد فاصله دو تیم کاهش یافته و باید در انتظار رقابتی نزدیکتر و فشرده تر از این دو تیم باشیم.

اما یک چیز کاملا مشخص است و آن این است که وقتی رونالدو را از رئال می گیریم این تیم به صورت محسوسی ضعیف می شود. رئال با رونالدو است که می تواند رقابتی فشرده و نزدیک با بارسلونا داشته باشد. رونالدو در بهترین سال های فوتبالش و در اوج می تواند رئال را به جام های زیادی در این فصل برساند.

David Sina
09-30-2011, 00:10
بازیه سختی دارین تو بارسلونا ...................... میبازید ان شالله

ELNAZ ronaldo
09-30-2011, 00:12
به نظر من رئال به خاطر برد بازي قبل روحيه خوبي داره و ميتونه بازيو ببره.خدا كنه تركيب بازي قبل تغيير نكه البته نه تو دفاع!تو دفاع اگه مارسلو چپ بازي كنه و راموس راست بهتره و كاواليو و واران هم وسط.په په كه فكر نكنم به اين بازي برسه! تو اين بازي حتما رونالدو گل ميزنه:hehee:ابته تو هر بازي اينجوريه!:hehee:

mortezarm
09-30-2011, 00:19
رئال الان تو شرایط خوبیه از نظر روحیم اوضاع خوبه بازگشت کاروالیو هم نکته مثبت دیگست
فقط امیدوارم بازم کاکا و اوزیل هر دو تو ترکیب باشن
البته چون دی ماریا محرومه فکر کنم حضور کاکا اونم با این بازی های خوب قطعی باشه

David Sina
09-30-2011, 00:29
آره ولی به تاکتیک ایده آل نرسیده

mortezarm
09-30-2011, 00:44
تقریبا موافقم
البته به نظرم چندتا تاکتیک ایده ال واسه شرایط مختلف لازمه
ولی چندتا تاکتیک ایده ال هنوز دیده نشده:ohum:

David Sina
09-30-2011, 00:56
تقریبا موافقم
البته به نظرم چندتا تاکتیک ایده ال واسه شرایط مختلف لازمه
ولی چندتا تاکتیک ایده ال هنوز دیده نشده:ohum:

آره .... تنها تاکتیک مشخص تاکتیک جلوی بارسا بازی کردنه binam

mortezarm
09-30-2011, 01:02
آره .... تنها تاکتیک مشخص تاکتیک جلوی بارسا بازی کردنه binam
نه دیگه اونم هنوز مشخص نیست
دیدی که تاکتیک سوپرکاپ با فصل قبل کاملا فرق داشت:ohum:

AL1reZA
09-30-2011, 16:25

داداش چرا به تاکتیک نرسیده؟
رئال روز به روز قوی تر و با تجربه تر و همین طور هماهنگ تر میشه.
کاکا هم خیلی خوب با اوزیل رونالدو و بنزما هماهنگ شده حملمون فوق العاده شده.

AL1reZA
09-30-2011, 16:29
نه دیگه اونم هنوز مشخص نیست
دیدی که تاکتیک سوپرکاپ با فصل قبل کاملا فرق داشت:ohum:
من هم موافقم رئال کاملا تاکتیکشو عوض کرده بود.
ولی تنها مشکل دفاع تو سوپر کاپ که باعث شد ببازیم این بود که هر وقت مسی پا به تو می شد همه ی بازیکن های رئال حواسشون به مسی بود بقیه بازیکن ها حرکت می کردند و مسی همون موقع پاس گل می داد.
تنها مشکل رئال این بود اگر یک باره دیگه دو بازی سوپر کاپو انالیز کنید به این نتیجه می رسید.

mortezarm
09-30-2011, 16:33
من هم موافقم رئال کاملا تاکتیکشو عوض کرده بود.
ولی تنها مشکل دفاع تو سوپر کاپ که باعث شد ببازیم این بود که هر وقت مسی پا به تو می شد همه ی بازیکن های رئال حواسشون به مسی بود بقیه بازیکن ها حرکت می کردند و مسی همون موقع پاس گل می داد.
تنها مشکل رئال این بود اگر یک باره دیگه دو بازی سوپر کاپو انالیز کنید به این نتیجه می رسید.

داداش خوزه واسه این مشکلم برنامه داره
و حتما اصلاحش میکنه

AL1reZA
09-30-2011, 16:35
داداش خوزه واسه اسن مشکلن برنامه داره
و حتما اصلاحش میکنه
اره موافقم.خوزه بازی هارو آنالیز می کنه و حتما مشکلو حل می کنه.
رئال باید به همه ثابت کنه که رئاله قدیمیه

ManUtd
09-30-2011, 16:41
مورينيو بهترينه و كارش حتما تيمو به بالاترين سطح ميرسونه و همه مشكلاتو حل ميكنه.
رئال اگه امسال تو اروپا قهرمان شه كه ميشه ديگه جاي هيچ حرفيو باقي نميزاره و به هيچكي اجازه نميده به بارسا بگه بهترين تيم تاريخ

spiderkiller
09-30-2011, 18:37
خب مسلمه رئال میتونه بارسا رو شکست بده اما تا صد سال دیگه نمیتونه بگه از بارسا برتره.برتر بودن با شکست دادن فرق میکنه.بارسا نشون داده از همه تیما برتره.نشانه برتریش هم برد های با بیش از اختلاف دو گل هست.همونطور که مورینیو تونست با اینتر بارسا رو شکست بده ولی نتونست بگه از بارسا برتره(علل متعددی داره که نمیخوام اینجا شروع کنم چون باعث ناراحتی و کل کل میشه).این مساله ممکنه امسال هم اتفاق بیوفته ولی اگه یکم منطقی نگاه کنید معلومه هیچ تیمی از بارسا برتر نیست

AL1reZA
09-30-2011, 18:57
خب مسلمه رئال میتونه بارسا رو شکست بده اما تا صد سال دیگه نمیتونه بگه از بارسا برتره.برتر بودن با شکست دادن فرق میکنه.بارسا نشون داده از همه تیما برتره.نشانه برتریش هم برد های با بیش از اختلاف دو گل هست.همونطور که مورینیو تونست با اینتر بارسا رو شکست بده ولی نتونست بگه از بارسا برتره(علل متعددی داره که نمیخوام اینجا شروع کنم چون باعث ناراحتی و کل کل میشه).این مساله ممکنه امسال هم اتفاق بیوفته ولی اگه یکم منطقی نگاه کنید معلومه هیچ تیمی از بارسا برتر نیست
دوست عزیز من هم اصلا دوست ندارم کل کل کنم.چون کاره خوبی نیست...
1- دوست عزیز به زودی زود رئال به همه ثابت می کنه که رئاله قدیمیه
2-اگه هم رئال از بارسا شکست خورده تنها یک دلیل وجود داره اون هم ناهماهنگی هست همگی وقتی بازی های رئالو نگاه می کنیم می بینیم روز به روز داره بهتر بازی می کنه.شما می توانید رئاله این فصلو با رئاله فصل قبل یا 2فصل پیش مقایسه کنی از نظر هماهنگی.
3-مورینیو بهترین مربیه جهانه درسته مورینیو با اینتر بارسا رو شکست داد تنها دلیلش هماهنگیه بین بازیکنان بود.این رئال هم به زودی به رئاله غیر مهار تبدیل میشه مطمئن باش.
4- نظر خودم اینه که هر تیمی با تاکتیک مورینیو انگیزه شکست حریف وارد زمین بشه حریفه بارسا خواهد شد همونطور که والنسیا همین کارو کرد.

AL1reZA
09-30-2011, 20:27
ّبه نام خدا

اسپانیول - رئال مادرید
هفته هفتم لالیگا
یک شنبه ، 10 مهر 1390
استادیوم : کورنیا ال پرات
ساعت 23:30

شبکه سوم سیما از ساعت 00:15 بازی را نشون میده! اینکه به صورت زنده از نیمه دوم بازی را نشون میده یا باتاخیر از اول معلوم نیست!

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 3 (serbia)
Arzu TV

C+ Aitio (finland)
C+ Extra 3 (sweden)
C+ Liga (spain)
C+ Sport 1 (sweden)
C+ Sport 3 (norway)
Digi Sport 2 (romania)
Idman TV
NTV Spor
Sky Calcio 2
Sky Sports 1 (uk/ireland)
Sky Super Calcio
Sport 1 (cze/svk)
Sport 1 (hungary)
Sport 5 (israel)
Sport TV2
SuperSport 2 [DigitAlb]
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Liga HD
~ C+ Sport HD (nor***)
~ Sky Calcio HD2
~ Sky Sports HD1 (uk/irl)
~ Sky Super Calcio HD
~ Sport 5 HD (israel)
~ Sport TV2 HD
~ SuperSport HD2 [DigitAlb

spiderkiller
09-30-2011, 21:13
2-اگه هم رئال از بارسا شکست خورده تنها یک دلیل وجود داره اون هم ناهماهنگی هست همگی وقتی بازی های رئالو نگاه می کنیم می بینیم روز به روز داره بهتر بازی می کنه.شما می توانید رئاله این فصلو با رئاله فصل قبل یا 2فصل پیش مقایسه کنی از نظر هماهنگی.
داداش قبول دارم که رئال امسال بسیار هماهنگ تر از فصل های پیش شده اما توی قدرتش خیلی شک دارم.البته اگه کاکا رو فورم بیاد من رئال رو بالاتر از همه تیما و زیر بارسا میدونم.علت باخت رئال به بارسا 40 درصد عدم هماهنگی بود ولی 60 درصد بقیه ضعف فردی بود.مسی با یک استارت 5 تا بازیکن رو رد میکنه.په په زمین میخوره اونم چه موقعی.رونالدو موقع دریپل توپ از پاش جدا میشه.اوزیل به سختی پاس کاری میکنه و ... . اینا یعنی اسم بارسا توی وجود بازیکنای رئال رسوخ کرده و فقط زمانی درست میشه که رئال بتونه با قدرت بارسا رو شکست بده که بعید میدونم اینطوری بشه چون بارسا داره سعی میکنه این ترس رو از بین نبره .ما اگه اون 40 درصد رو هم حل شده داشته باشیم 60 درصد دیگه رئال هنوز بازنده است.اونا باید بتونن توی رقابت های غیر مستقیم بارسا رو ببرن.نه اینکه توی الکلاسیکو با قدرت بدنی و دفاع و ضد حمله ببرن.قبول نداری؟

AL1reZA
09-30-2011, 21:36
داداش قبول دارم که رئال امسال بسیار هماهنگ تر از فصل های پیش شده اما توی قدرتش خیلی شک دارم.البته اگه کاکا رو فورم بیاد من رئال رو بالاتر از همه تیما و زیر بارسا میدونم.علت باخت رئال به بارسا 40 درصد عدم هماهنگی بود ولی 60 درصد بقیه ضعف فردی بود.مسی با یک استارت 5 تا بازیکن رو رد میکنه.په په زمین میخوره اونم چه موقعی.رونالدو موقع دریپل توپ از پاش جدا میشه.اوزیل به سختی پاس کاری میکنه و ... . اینا یعنی اسم بارسا توی وجود بازیکنای رئال رسوخ کرده و فقط زمانی درست میشه که رئال بتونه با قدرت بارسا رو شکست بده که بعید میدونم اینطوری بشه چون بارسا داره سعی میکنه این ترس رو از بین نبره .ما اگه اون 40 درصد رو هم حل شده داشته باشیم 60 درصد دیگه رئال هنوز بازنده است.اونا باید بتونن توی رقابت های غیر مستقیم بارسا رو ببرن.نه اینکه توی الکلاسیکو با قدرت بدنی و دفاع و ضد حمله ببرن.قبول نداری؟

داداش من وقتی دیدم رئال یه باخت و یک مساوی کرد من هم به قدرته رئال شک کردم چون رئال از پیش فصل تا بازی با ختافه نباخته بود غیراز الکلاسیکو.که شکم برطرف شد.

کاکا واقعا یه بازیکن واقعی هست.کاکا اگه رو فرم باشه قدرته رئالو خیلی زیادتر می کنه اینو قبول دارم مخصوصا تو ضد حمله ها.

نه داداش ضعف فردی رو قبول ندارم.داداش اینا استرس اول بازیه مثلا بازی منچستر با بارسا فینال لیگ قهرمانان اروپا 2011 یا همون سوپر کاپ که دیدی هردو تیم اول بازی توپ هارو لو می دادند و همین طور ساله قبل.
داداش اینا استرس اول بازیه نه ضعف فردی.
پس اگه ضعف فردیه باید در تمام بازی ها چندین بار تکرار کنند که معلوم شه ضعف فردیه.

داداش رونالدو خودش توپ رو از پاش جدا می کنه. رونالدو در ضد حملات توپ رو جلو می اندازه که از سرعته فوق العادش استفاده کنه.شنیدی که رئال خطرناک ترین ضد حمله رو داره 50 درصدش فقط رونالدو هست بخاطر سرعتشه.

داداش تیمی که توپ رو می گیره و تصاحب توپ می کنه تیم حریف ناخداگاه مجبور میشه دفاعی بازی کنه و چون رئال در ضد حملات بهترین تیمه از این تاکتیک استفاده می کنه و خوب هم استفاده می کنه.اگه هم به ضد حمله رئال شک داری بازی های پارسال و امساله رئالئ آنالیز کن.

AL1reZA
10-02-2011, 21:26
اسپانیول - رئال مادرید

این هم لینک بازی

mortezarm
10-02-2011, 22:45
امیدوارم با حضور کاکا و اوزیل در همون دقایق ابتدایی به گل برسیم
و نیمه اول کارو تموم کنیم
چون اسپانیول نشون داده پتانسیل بالایی تو امتیاز گیری از تیم های بزرگ مخصوصا تو زمین خودش داره
و الانم که 2 بازی خانگیشو برده

AL1reZA
10-04-2011, 21:02
بازیه زیبایی بود و همین طور جذاب
رئال در هر 2 نیمه خوب بازی کرد ولی متاسفانه هنوز مشکل داره
مشکل رئال: وقتی توپ دست بازیکنان حریف هست بازیکنان کم می دوند واین باعث میشه تیم حریف تصاحب توپ و همین طور موقیعت گل زنی ایجاد کنه.
مورینیو باید کمی به بازیکنان فشار بیاره که زمانی که تو دست حریف است به دنبال توپ بدوند و توپ رو بگیرند و همون موقع ضدحمله بزنند.
دقت کنید ببنید دلیل تصاحب توپ بارسا چیست؟بارسا وقی توپ رو لو می ده بازیکنان همهگی به دنباله توپ می دوند و توپ رو سریع از حریف می گیرند.
مشکل رئال هم همین جاست نباید بره دفاع باید به بازیکنان حریف فشار بیاره.
من این تاکتیک رو فقط در سوپرکاپ دیدم و دیگه بعد از الکلاسیکو ندیدم.
اگه مورینیو امادگیه بازیکنان و همین طور مشکلات روحل کنه قهرمانیم.

mortezarm
10-04-2011, 22:20
بازیه زیبایی بود و همین طور جذاب
رئال در هر 2 نیمه خوب بازی کرد ولی متاسفانه هنوز مشکل داره
مشکل رئال: وقتی توپ دست بازیکنان حریف هست بازیکنان کم می دوند واین باعث میشه تیم حریف تصاحب توپ و همین طور موقیعت گل زنی ایجاد کنه.
مورینیو باید کمی به بازیکنان فشار بیاره که زمانی که تو دست حریف است به دنبال توپ بدوند و توپ رو بگیرند و همون موقع ضدحمله بزنند.
دقت کنید ببنید دلیل تصاحب توپ بارسا چیست؟بارسا وقی توپ رو لو می ده بازیکنان همهگی به دنباله توپ می دوند و توپ رو سریع از حریف می گیرند.
مشکل رئال هم همین جاست نباید بره دفاع باید به بازیکنان حریف فشار بیاره.
من این تاکتیک رو فقط در سوپرکاپ دیدم و دیگه بعد از الکلاسیکو ندیدم.
اگه مورینیو امادگیه بازیکنان و همین طور مشکلات روحل کنه قهرمانیم.

البته به نظر من اینطوری نیست که رئالی ها کمتر می دوند
اخه تاکتیک های کاملا متفاوتی با بازیکن های متفاوتی تو بازی ها به کار میرند
قطعا با حضور کاکا ،اوزیل پرسینگ رئال پایین میاد و هدف ایجاد فضاست اما تو برخی بازی های خاص مثل بارسا هدف گرفتن فضاست

AL1reZA
10-04-2011, 22:31
البته به نظر من اینطوری نیست که رئالی ها کمتر می دوند
اخه تاکتیک های کاملا متفاوتی با بازیکن های متفاوتی تو بازی ها به کار میرند
قطعا با حضور کاکا ،اوزیل پرسینگ رئال پایین میاد و هدف ایجاد فضاست اما تو برخی بازی های خاص مثل بارسا هدف گرفتن فضاست

داداش اوزیل و کاکا دوتا از بهترین ها هستند واین توانایی هم دارند که پرس کنند همون طوری که اینیستا و ژاوی این کارو انجام می دهند.
بازیکنان باید نزدیک به هم بازی کنند و موقع تصاحب توپ حریف به دنبال توپ بدوند

mortezarm
10-04-2011, 22:35
داداش اوزیل و کاکا دوتا از بهترین ها هستند واین توانایی هم دارند که پرس کنند همون طوری که اینیستا و ژاوی این کارو انجام می دهند.
بازیکنان باید نزدیک به هم بازی کنند و موقع تصاحب توپ حریف به دنبال توپ بدوند

قطعا همینطوره
من نگفتم توانایشو ندارن گفتم توانایشون بیشتتر نفوذه و حرکت رو به جلوست تا پرس کردن
در ضمن با حضور این 2 معمولا یکی از هافبگ دفاعی ها کم میشه که این هم تاثیر گذاره ولی در مجموع موافقم که یکم کم تر کار میکنن رئالی ها در برخی بازی ها البته خب انگیزه هم خیلی دخیله

AL1reZA
10-04-2011, 22:48
قطعا همینطوره
من نگفتم توانایشو ندارن گفتم توانایشون بیشتتر نفوذه و حرکت رو به جلوست تا پرس کردن
در ضمن با حضور این 2 معمولا یکی از هافبگ دفاعی ها کم میشه که این هم تاثیر گذاره ولی در مجموع موافقم که یکم کم تر کار میکنن رئالی ها در برخی بازی ها البته خب انگیزه هم خیلی دخیله
درسته تواناییشون بیشتر رو به جلوست ولی اگه بیشتر بدوند این مشکل حل میشه
همون طور که اوزیل و کاکا و دیماریا در بازی های الکلاسیکو بیشتر می دوند و موفق هم بودند.
اخرین بازی رو که نگاه کردم بازیکن حریف چندین بار امد کنار رونالدو رد شد و رونالدو هیچ حرکتی انجام نداد درسته رونالدو بهترینه ولی باید در کارهای دفاعی هم کمک کنه.

mortezarm
10-04-2011, 22:57
درسته تواناییشون بیشتر رو به جلوست ولی اگه بیشتر بدوند این مشکل حل میشه
همون طور که اوزیل و کاکا و دیماریا در بازی های الکلاسیکو بیشتر می دوند و موفق هم بودند.
اخرین بازی رو که نگاه کردم بازیکن حریف چندین بار امد کنار رونالدو رد شد و رونالدو هیچ حرکتی انجام نداد درسته رونالدو بهترینه ولی باید در کارهای دفاعی هم کمک کنه.

اره داداش منم موافقم حتما باید اینجور باشه
اما میگم بازی ها این مدت فشرده بود و پرس کردن بالا واسه تیم خیلی خسته کننده
اما رئال دقیقا به خاطر همین موضوع بازی رو به لوانته باخت

AL1reZA
10-04-2011, 23:04
اره داداش منم موافقم حتما باید اینجور باشه
اما میگم بازی ها این مدت فشرده بود و پرس کردن بالا واسه تیم خیلی خسته کننده
اما رئال دقیقا به خاطر همین موضوع بازی رو به لوانته باخت

درسته کاملا موافقم.ولی نباید بازی هارو دست کم بگیرند باید تلاش کنند وزحمت بکشند.
بارساهم دیگه بارسای فصل قبل نیست رئال می تونه قهرمان شه نباید بازی های لیگ رو بباخند یا مساوی کنند.بازیکنان باید بیشتر بدوند.
داداش بازی هارو انالیز کن مشکلات رئال رو می فهمی

mortezarm
10-04-2011, 23:09
درسته کاملا موافقم.ولی نباید بازی هارو دست کم بگیرند باید تلاش کنند وزحمت بکشند.
بارساهم دیگه بارسای فصل قبل نیست رئال می تونه قهرمان شه نباید بازی های لیگ رو بباخند یا مساوی کنند.بازیکنان باید بیشتر بدوند.
داداش بازی هارو انالیز کن مشکلات رئال رو می فهمی

ولی خدا را شکر امسال رئال خیلی گوش به زنگ تره و چه بهتر که اون نتایج بد اول فصل پیش اومد
البته امیدوارم تجربه بشه و دیگه تکرار نشه

AL1reZA
10-04-2011, 23:12
ولی خدا را شکر امسال رئال خیلی گوش به زنگ تره و چه بهتر که اون نتایج بد اول فصل پیش اومد
البته امیدوارم تجربه بشه و دیگه تکرار نشه

این تیم لیاقتشو داره که همه جام هارو بگیره

mortezarm
10-04-2011, 23:14
این تیم لیاقتشو داره که همه جام هارو بگیره
حتما همین طوره و میگیره
البته اگه بازم............:chi migi:

ManUtd
10-04-2011, 23:17
قطعا همینطوره
داداش اگه كاكا و ازيل بازي كنند بازم 2تا هافبك دفاعي داريم چون كاكا جاي ديماريا بازي ميكنه! به نظر من ديماريا واسه نيمه دوم بهتره! بعدشم داداش از اين به بعد بارسا بايد به فكر بستن فضا هاي زمين باشه!همون طور كه تو بازيهاي سوپركاپ ديديد رئال به حدي رسيده كه بتونه هجومي تر از بارسا بازي كنه!حالا اين بارساس كه بايد از رئال و سرعتش و بازيكوناش و تاكتيكش بترسه و به فكر كنترل رئال باشه! با اومدن كاكا رئال هم از لحاظ كار تيمي و خلاقيت تو بازي بهتر شده و هم از لحاظ رواني رئال واسه حريفا وحشتناك تر شده:yes:
من كه خيلي اميدوارم امسال بارسارو له كنيم يعني قاطع ببريمشون:yes:
به اميد روزي كه از بارسا برده باشيم و بيايم تو سايت ببينيم چه خبره!:sooot::hehee::ahaaaaaa:

AL1reZA
10-04-2011, 23:17
حتما همین طوره و میگیره
البته اگه بازم............:chi migi:
اگه مشکلات حل شه بدونه شک....:ohum:

مورینیو...
10-09-2011, 18:46
قابل توجه علیرضا و مرتضی موافقان و مخالفان استفاده همزمان اوزیل و کاکا

من با علیرضا موافقم استفاده همزمان اوزیل و کاکا به رئال درحفظ توپ درزمین حریف کمک میکنه یه ضرب المثل تو کشتی وجود داره که میگه بهترین دفاع حمله است دقت کردید و دیدیدکه استفاده این دو بازیکن درکنارهم سرعت بازی رو چقدر زیاد کرده و به بازی رئال زیبایی بخشیده؟استفاده کاکا دروسط و پشت مهاجمین و اوزیل به عنوان یارآزاد درکناررونالدو این فرصت رو برای رئال ایجاد میکنه که باران توپ رو دردروازه حریفان بریزه نمونش بازی با اسپانیول.بازی گرفتن ازاین دو دربازی با بارسا گواردیولا رو مجاب میکنه تا تیمشو دستور بده بازی مستقیم انجام بدن چون میدونه که اگه دربازی همیشگی فقط یک پاسشون درمیاه میدان یا نزدیک 18 قدم رئال لو بره رئال هم سرعتشو داره و هم مهرشو که از هرضد حمله اش یه گل بسازه پپ میدونه دادن پاس 40 متری برای شاهین کاری نداره و رونالدو ازسرعتی ترین بازیکنای دنیاست و اوزیل وکاکا مغز های متفکرند و هیگواین هم یک چارچوب شناس به معنای واقعی رو نیمکت هم رئال مهاجم فرانسوی بنزما رو داره که رو اوجه و حمید آلینتوپ که دیگه ازش نگیم بهتره حمید میتونه درصورت جلو افتادن رئال کاری کنه بارسلونا اصلا جرات حمله کردن نداشته باشه و درآخردیماریا هم رونیمکته که منتظر خودنمایی با تکنیک نابشه. یه بازیکن دیگه هم به نام کونترائو تو زمینه که میتونه بجای مارسلو بازی کنه و سمت چپ رئالو از شرپدرو یا سانچز راحت کنه. چون تو هجوم رئال دیگه با وجود شاهین نیازی به پیستون سرعتی برزیلی خود نداره.
رمز رئال برای بردن یک مربی باهوشه که اونم داره فقط مونده اعتماد به نفس و خود باوری که به صراحت میگم اگه نداشته باشه یه شکست دیگه تو ال دربی در راهه.

mortezarm
10-09-2011, 23:37
قابل توجه علیرضا و مرتضی موافقان و مخالفان استفاده همزمان اوزیل و کاکا

من با علیرضا موافقم استفاده همزمان اوزیل و کاکا به رئال درحفظ توپ درزمین حریف کمک میکنه یه ضرب المثل تو کشتی وجود داره که میگه بهترین دفاع حمله است دقت کردید و دیدیدکه استفاده این دو بازیکن درکنارهم سرعت بازی رو چقدر زیاد کرده و به بازی رئال زیبایی بخشیده؟استفاده کاکا دروسط و پشت مهاجمین و اوزیل به عنوان یارآزاد درکناررونالدو این فرصت رو برای رئال ایجاد میکنه که باران توپ رو دردروازه حریفان بریزه نمونش بازی با اسپانیول.بازی گرفتن ازاین دو دربازی با بارسا گواردیولا رو مجاب میکنه تا تیمشو دستور بده بازی مستقیم انجام بدن چون میدونه که اگه دربازی همیشگی فقط یک پاسشون درمیاه میدان یا نزدیک 18 قدم رئال لو بره رئال هم سرعتشو داره و هم مهرشو که از هرضد حمله اش یه گل بسازه پپ میدونه دادن پاس 40 متری برای شاهین کاری نداره و رونالدو ازسرعتی ترین بازیکنای دنیاست و اوزیل وکاکا مغز های متفکرند و هیگواین هم یک چارچوب شناس به معنای واقعی رو نیمکت هم رئال مهاجم فرانسوی بنزما رو داره که رو اوجه و حمید آلینتوپ که دیگه ازش نگیم بهتره حمید میتونه درصورت جلو افتادن رئال کاری کنه بارسلونا اصلا جرات حمله کردن نداشته باشه و درآخردیماریا هم رونیمکته که منتظر خودنمایی با تکنیک نابشه. یه بازیکن دیگه هم به نام کونترائو تو زمینه که میتونه بجای مارسلو بازی کنه و سمت چپ رئالو از شرپدرو یا سانچز راحت کنه. چون تو هجوم رئال دیگه با وجود شاهین نیازی به پیستون سرعتی برزیلی خود نداره.
رمز رئال برای بردن یک مربی باهوشه که اونم داره فقط مونده اعتماد به نفس و خود باوری که به صراحت میگم اگه نداشته باشه یه شکست دیگه تو ال دربی در راهه.

البته داداش من کاملا موافقم که هر دوی این بازیکنا تو زمین باشن و به نظرم قدرت رئال خیلی خیلی بالا میره
و همینطور کاملا موافق حمله به جای پرس تو ال کلاسیکو هم هستم و گفتم چه بسا بارسا در این حالت چندتایی بشه
من فقط حرفی که میزنم اینه که با حضور اوزیل و کاکا قدرت پرسینگ رئال کمی پایین میاد
اما قدرت حملش چندبرابر بالا میره و منم موافق این تاکتیکم

AL1reZA
10-14-2011, 20:25
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
رئال مادرید - رئال بتیس

هفته هشتم لالیگا
شنبه ، 23 مهر 1390
استادیوم : سانتیاگوبرنابئو
ساعت 19:30

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 2 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
Arzu TV
C+ Aitio (finland)
C+ Fotball (norway)
C+ Fotboll (sweden)
C+ Spain
C+ Sport (france)
C+ Sport (poland)
Canal 9 (denmark)
Digi Sport 2 (romania)
Duhok TV
Idman TV
NTV Spor
NTV+ Football
OTE Sport 1
Sky Calcio 2
Sky Sports *RED button
Sky Sports 1 (uk/ireland) /2H
Sport 1 (lithuania)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hungary)
Sport 5 (israel)
Sport TV2
SuperSport 2 [DigitAlb]
SuperSport 7 (za)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Spain HD
~ C+ Sport HD (france)
~ C+ Sport HD (poland)
~ Sky Calcio HD2
~ Sport 1 HD (net

لینک آنلاین بازی هم قبل از بازی گذاشته میشه.

AL1reZA
10-15-2011, 13:56
لینک آنلاین بازی امشب

رئال مادرید - بتیس

mortezarm
10-15-2011, 21:56
ضمن تبریک به همه بروبچ رئالی
بازی خوبی بود و نتیجه از اونم بهتر بازهم کاکا بسیار تاثیرگذار بود هرچند میتونست زودتر گلزنی کنه
هیگواین هم با سومین هتریک پیاپیش به همه نشون داد که هیگواین واقعی برگشته
واقعا برد دلچسبی بود

ManUtd
10-15-2011, 22:15
منم پيروزي پرگل تيمو به همه هوادارا تبريك ميگم:-shad
حيف كه كريس گل نزد كه كيفمون كامل بشهki::
ولي خدارو شكر هيگواين خيلي رو فرمه و كاكا هم كه داره عالي بازي ميكنه!
رئال خوب داره پيش ميره و بايد به همين روند ادامه بده:yes:

AL1reZA
10-15-2011, 22:52
منم پيروزي پرگل تيمو به همه هوادارا تبريك ميگم:-shad
حيف كه كريس گل نزد كه كيفمون كامل بشهki::
ولي خدارو شكر هيگواين خيلي رو فرمه و كاكا هم كه داره عالي بازي ميكنه!
رئال خوب داره پيش ميره و بايد به همين روند ادامه بده:yes:

سعید جان کریس اگه گل نزد 2تا پاس گل داد.
در 2بازی اخرش 4 پاس گل داده

ManUtd
10-15-2011, 23:11
خود كريس قبل از شروع فصل گفته بود كه موفقيت تيم واسم بيشتر اهميت داره تا گلزني! ولي بازم نبايد از نسي تو گلزني عقب بيفته! كه به نظرم امسال هم آقاي گل لاليگا ميشه!:yes:

AL1reZA
10-17-2011, 00:17
بازی خوبی بود مخصوصا در نیمه دوم که گل زدن رئالی ها شروع شد.
رئال خوب بازی کرد و نشون داد که آماده هستند برای بازی های لیگ قهرمانان این هفته با تیم رقیب خود لیون بازی داره.
رئال در 10 دقیقه اول بازی 2 موقیعت 100 درصد گل داشت که متاسفانه مثل همیشه قدر این موقیعت هارو ندونستند و در نیمه اول مساوی به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی رو خوب شروع کردیم و سریع به گل رسیدیم که گل زنی ها از همون موقع شروع شد.
رئال تاکتیک پرس رو خوب انجام داد واین باعث شد تیم حریف فقط دو موقیعت واسه گل زنی داشته باشه که از روی بد شانسی یکیش گل شد.
هیگواین هم نشون داد داره به روز های اوج خودش بر می گرده و این خبر خوبی هست.
رونالدو هم خوب بازی کرد هرچند گل نزد ولی 2پاس گل داد که نشون می ده این فصل +گل زنی می خواهد در پاس گل هم با مسی رقابت کنه.

AL1reZA
10-17-2011, 16:11
مرتضی:منم که میگم هم رونالدو هم لاس خب بودن اما هیگواین عالی بود
اولا سه تا موقیعیت 100 درصد خراب نکرد
دوما شما نگاه به تلاشش و اینکه چندبار با چه سرعتی و هوشی وارد عمق حریف میشد
اخه بازیکنی که 3 تا گل بزنه رو هر چند بد 6 میدن؟chomagh

علیرضا: داداش بازی رو یادت نیست؟ هیگواین 3تا موقیعت گل خراب کرد اینو قشنگ یادمه
ولی از این که می بینم داره به اوج برمی گرده خوشحالم.
ولی بازیکن ها باید یاد بگیرن که از موقیعت هاشون استفاده کنند.
1- یک دو قدمی دروازه خراب کرد2- در یک موقیعت دیگه هم خودخواهی کرد و ضربه رو خودش زد در صورتی که کاکا 2 قدمیه دروازه بود بهش پاس نداد3- در دقیقه پایانی هم یه تک به تک رو خراب کرد که دریبل 2 طرفش به بیرون رفت.

AL1reZA
10-18-2011, 00:15

رئال مادرید - لیون

سه‌شنبه 26 مهر
ساعت:22:15

این بازی با تاخیر از شبکه 3 پخش میشه ساعت 00:10بامداد

Al Jazeera Sport +2
bTV Action
C+ France
CT4 Sport
Euro Futbol
Sky Calcio 4
Sky Sport 1 germany
Sky Sport 1 Info germany
Sport 5 israel
Sport+ russia
SuperSport 3
C+ France HD
Euro Futbol HD
Sky Calcio HD4
Sky Sport Extra HD Germany
Sport 5 HD israel
Al Jazeera Sport HD2

لینک آنلاین بازی قبل از بازی گذاشته میشه.

AL1reZA
10-18-2011, 22:15
لینک انلاین

Mohammad
10-18-2011, 23:34
:real:انشالله گلهای رئال رو برای دانلود بزاری:real:

mortezarm
10-19-2011, 00:07
این برد باحال و عالیو به همه بروبچ رئالی تبریک میگم

AL1reZA
10-20-2011, 16:31

مالاگا - رئال مادرید

شنبه،30مهر1390
هفته نهم لالیگا
استادیوم: روسالدا
ساعت 21:30

این بازی از شبکه3 پخش نمیشه

Al Jazeera Sport +2
Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Aitio (finland)
C+ Fotball (norway)
C+ Fotboll (sweden)
C+ Liga (spain) C
+ Sport (poland)
Idman TV
NTV Spo
r NTV+ Football
Sky Calcio 2
Sky Super Calcio
Sport 1 (lithuania)
Sport 2 (cze/svk)
Sport 2 (hungary)
TRK Futbol
TV+ (bulgaria)
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Liga HD
C+ Sport HD (poland)
~ NTV Spor
~ Sky Calcio HD2
~ Sky Super Calcio HD

لینک آنلاین قبل از بازی گذاشته میشه

Abdollah 202
10-20-2011, 22:21
ان شا الله میبریم بچه ها

mortezarm
10-20-2011, 22:28
ان شا الله میبریم بچه ها
البته بازیه حساسیه و خارج خانست مالاگا همیشه بدون توجه به جاش تو جدول هجومی و خوب بازی میکنه و البته اگه این بارم هجومی بازی کنه خیلی به نفع رئاله
اما منم میگم رئال بازی رو میبره و کریسم با گلزنیش دوباره هتریکای پیاپیشو شروع میکنه

ManUtd
10-20-2011, 23:01
مالاگا تيم خيلي خوبيه و امسال بازيكوناي خيلي خوبي رو خريده!
اين سخت ترين بازي رئال از ابتداي ليگه!
اميدوارم رئال بتونه بازيو ببره هرچند كار خيلي سختي در پيش داره! تو بازي با ليون كاكا از ابتدا بازي نكرد و من خيلي ناراحت شدم!
نميدونم چرا مورينيو كاكا كه اينقدر آمادست رو گزاشت رو نيمكت! والا الان بهتر از ازيله!
اگه كاكا تو زمين باشه قدرت تهاجمي رئال بيشتر ميشه!
به اميد يه برد شيرين

mortezarm
10-20-2011, 23:21
منم امیدوارم خوزه از هر دو هافبگ خلاقمون(کاکا،اوزیل) استفاده کنه و واسه گل های زیاد وارد زمین بشه

ManUtd
10-20-2011, 23:45
به نظر من مورينيو اين كارو نميكنه!
به نظرم نيمه دوم امكان داره اين كارو بكنه(استفاده همزمان از كاكا و ازيل)
ولي اگه قرار باشه از بين اينا يكيو انتخاب كرد كاكا بهترهbinam

mortezarm
10-20-2011, 23:52
اره در حال حاضر منم موافق حضور کاکام اگه قرار باشه یکیشون باشه اما امیدوارم هر دو تاشون باشن

AL1reZA
10-21-2011, 00:57
دوستان صحبت های شما همگی درسته.

ولی متاسفانه رقیب های آسان واسه رئال سخت ترین رقیب ها هستند چون رئال حریف رو دسته کم می گیره
دقت به بازی های مهم رئال بکنید رئال بدون شک پیروزه همین 2 شب پیش خیلی راحت لیون رو گل بارون کرد ولی از لوانته ای که فصل گذشته 8تا خورد باخت.

AL1reZA
10-21-2011, 00:59
دوستان رئال در لیگ قهرمانان 3بازی کرده بدون باخت و مساوی و همین طور بدون گل خورده
که اگه ادامه بده می تونه یه رکورد باشه.

mortezarm
10-21-2011, 22:47
البته علی جان هر چند رئال پارسال 8 تا به لوانته در جام حذفی زد اما بازی برگشتو 2 به 0باخت هر چند تیم اصلی نبود
و بازی لیگ هم در زمین لوانته مساوی شد
در ضمن پارسال رئال در گروهی تا هفته سوم همین 9 امتیازو داشت و مجموعا 16 امتیازه شد
از این نظر میبینی پیشرفت خاصی صورت نگرفته
هرچند کیفیت تیم واقعا بالاتر رفته

AL1reZA
10-22-2011, 14:22
البته علی جان هر چند رئال پارسال 8 تا به لوانته در جام حذفی زد اما بازی برگشتو 2 به 0باخت هر چند تیم اصلی نبود
و بازی لیگ هم در زمین لوانته مساوی شد
در ضمن پارسال رئال در گروهی تا هفته سوم همین 9 امتیازو داشت و مجموعا 16 امتیازه شد
از این نظر میبینی پیشرفت خاصی صورت نگرفته
هرچند کیفیت تیم واقعا بالاتر رفته
درسته ولی به این فکر کن ببین رئال با این همه ستاره باید از لوانته بباخه؟crying::-
در بازی های گروهی فصل قبل مساوی داشتیم و خیلی خوبه که امسال همون مساوی رو هم نداشته باشیم.:flowerysmile:

sareh.sh
10-22-2011, 15:18
امسال رئال تو گروهی جام باشگاها 18 امتیازی میشه و مطمئن باشید 100 درصد امتیاز های خانگیو بدست میاره

AL1reZA
10-22-2011, 18:33
امشب هم بازیه خوبی داریم مالاگا تیم خوبی هست ولی بابازیکن هایی که دراختیار داریم شانس برد رو به رئال می دم هرچند بازی در خانه حریفه.
رئال مادرید در این فصل نشان داد با فصل قبل تغییر کرده و تیمی بسیار هجومی شده.
این فصل خوشبختانه دفاع رئال بهتر شده و کمی خیالم راحت تره
زمانش فرا رسیده که کریس گل زنی کنی امیدوارم دراین بازی گل زنی کنه بلکه از مسی عقب نمونه.
طبق گل زنی های کریس در فصل قبل به نظرم رونالدو هتریک کنه در این بازی.
که امیدوارم این بازی رو بانتیجه خیلی خوب و همراه با گل زنی کریس ببریم.

مورینیو...
10-22-2011, 19:00
بابا این شبکه سه هم دیگه شورشو درآورده بازی رو نشون نمیدن.

AL1reZA
10-22-2011, 19:38
بابا این شبکه سه هم دیگه شورشو درآورده بازی رو نشون نمیدن.
به جاش بازی روز چهرشنبه رو نشون میده.

ManUtd
10-22-2011, 19:40
بازي رئال با مالاگا خيلي مهمتر از بازي بارساس!!!!!!!!!!
نميدونم اين صدا سيما رو چه حساب ميخواد بازي بارسارو پخش كنه!
اما درمورد بازي:
بازي خيلي سختيه!تو خونه مالاگا كه بازيكون هاي خوبي داره!
رئال هم اين هفته ها خوب بازي ميكنه و خوب نتيجه ميگيره و 100% واسه برد ميره تو زمين!
اگه كاكا از اول تو زمين باشه ميتونه بيشتر كمكمون كنه!حيفه اين بازيكون رو نيمكت باشه!
كريس هم اگه آماده باشه و شب خوبش باشه احتمال برد رئال بيشتر ميشه!
به اميد برد رئال...:balesh:

AL1reZA
10-22-2011, 20:50
لینک آنلاین بازی

مالاگا - رئال مادرید

Mohammad
10-22-2011, 21:14
بابا باز هم که شبکه 3 بازی بارسلون رو پخش میکنه
1 ماه هست که بازی رئال رو زنده ندیدم
یا اگر هم نشون بده با تاخیر نشون میده
اینطوری که نمیشه
ما تو دنیا یه رئال رو داریم که اگه اونم نبینیم می میریم

omid_pars
10-22-2011, 21:26
5 دقیقه دیگه شروع میشه کاش میتونستم ببینم
:gerye:

omid_pars
10-22-2011, 21:29
آقا یه لینک آنلاین کم سرعت نداری میخوام بازیو ببینم

omid_pars
10-22-2011, 22:20
نیمه اول 4 تا بزنی؟
رئاله دیگه

AL1reZA
10-22-2011, 22:29
دوست عزیز چندتا لینک آنلاین دیگه اضافه شد ببین به دردت می خوره.

omid_pars
10-22-2011, 23:20
بچه ها تبریک میگم
ولی نیمه دوم خوب بازی نکردن

mortezarm
10-22-2011, 23:23
بچه ها تبریک میگم
ولی نیمه دوم خوب بازی نکردن
اره
ولی خود تیم عمدا نخواست دیگه زیاد حمله کنه و بازیو کنترل کرد تا مصدومی هم نده

omid_pars
10-22-2011, 23:27
عشق است رونالدو
هیگواینم عالیه
اول رونالدو بعد هیگواین

مورینیو...
10-22-2011, 23:29
گل چهارم رونالدو انصافاحرفه ای بود عمرا مسی نمی تونه ازین گلا بزنه جالبه نیستروی و باپتیستا که هی کری میخوندن هیچ کاری نتونستن مقابل رئال مادرید بکنند درضمن گل هیگواین هم خیلی شیرین بود.

Mohammad
10-22-2011, 23:40
بچه ها توضیح میدین گلها چطوری زده شد
:toop:

AL1reZA
10-23-2011, 13:05
دوستان یه نگاهی به 3بازی اخر رئال بندازین

3بازی 3برد گل خورده:1 گل زده:12
هربازی 4تا گل هم خط حمله عالی بوده هم خط دفاع

mortezarm
10-23-2011, 14:42
2 بازی فوق العاده رو پشت سر گذاشتیم با 8 گل زده و بدون گل خورده
مقابل گربه سیاه و مربی و برخی بازیکنای پر مدعا سابق

ManUtd
10-23-2011, 14:48
امار رئال فوق العادس و داره همه تيمهارو نفله ميكنه:hehee:
بايد به همين روند ادامه بديم و فاصلمونو با بارسا حفظ كنيم!
نبايد الكي امتياز از دست بديم چون تو لاليگا حتي يه مساوي هم ميتونه تو قهرماني يه تيم تاثير داشته باشه!
بايد از بازيهامون امتياز كافي رو كسب كنيم و منتظر بازي الكلاسيكو باشيم!
اگه اون بازيو ببريم تقريبا نيمي از راه قهرماني رو رفتيم!
به اميد ادامه بردهاي رئال:balesh:

AL1reZA
10-23-2011, 14:58
مورینیو بهترین مربیه جهانه

مورینیو:مورینیو واقعا بهترین مربیه جهانه تیم دچار افت شده بود تیم رو در 2هفته از افت به اوج رساند تاجایی که بازی هارو 4-0 3-0 می بریم.
مورینیو بازیکن های که افت بدی داشتن رو به اوج رساند.
بنزما هیگواین کاکا و همین طور له رونالدو کمک کرد تا بهتر از قبل باشه.
کاکا:کاکا که واقعا بد در رئال بازی می کرد رو به اوج رسوند که واقعا کاکا به رئال کمک کرد.ما همگی مدیون مورینیو هستیم.
امیدوارم مورینیو هم آرزوی خودشو برابرده کنه هم آرزوی مارو.قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان.

mortezarm
10-23-2011, 15:01
فقط امیدوارم مورینیو به شرایط اوزیلم رسیدگی کنه و اونم دوباره با تدبیرش به اوج بیاره

AL1reZA
10-23-2011, 15:05
فقط امیدوارم مورینیو به شرایط اوزیلم رسیدگی کنه و اونم دوباره با تدبیرش به اوج بیاره
از این بابت خیالت راحت باشه.مورینیو فقط به کسانی که افت کردند نگاه نمی کنه.
اوزیل هم درسته میشه
مورینیو مثل یه دکتر می مونه:khandeeeee bahal:

ManUtd
10-23-2011, 15:14
اوزيل يه خورده افت كرده!فكر كنم يه كم نااميد شده!
كاكا داره جاشو تو تركيب اصلي ميگيره و شايد به خاطر همين ناراحته:mage mishe:
نميدونم واسه چي ولي اصلا اوزيل فصل قبل نيست و بايد بهش كمك شه تا بتونه دوباره به اوج برگرده!binam

mortezarm
10-23-2011, 15:15
امیدوارم
چون متاسفانه الان اوزیل در شرایط خوبی نیست:gahhr:

AL1reZA
10-23-2011, 15:23
امیدوارم
چون متاسفانه الان اوزیل در شرایط خوبی نیست:gahhr:
درسته ولی بسپارش به آقای دکتر جوزه مورینیو.
به دکتریش شک داری؟
بهش اعتماد کن:flowerysmile:

mortezarm
10-23-2011, 15:26
درسته ولی بسپارش به آقای دکتر جوزه مورینیو.
به دکتریش شک داری؟
بهش اعتماد کن:flowerysmile:

نه اصلا
اما میگم یکم سرش شلوغه خدا کنه یه وقتم به اوزیل بده

AL1reZA
10-23-2011, 15:27
بچه ها یه نگاهی هم به آمار دیماریا بندازین
واقعا کارش عالی بوده
داره همون کاری رو که اوزیل فصل قبل کردو انجام میده

AL1reZA
10-23-2011, 15:29
نه اصلا
اما میگم یکم سرش شلوغه خدا کنه یه وقتم به اوزیل بده
مورینیو برای رئال و بازیکن ها سرش شلوغه.
بابا اوزیل اونقدر بد نبوده که اوزیل دربازی با لیون عالی بود کمی افت جزئی کرده

mortezarm
10-23-2011, 15:39
مورینیو برای رئال و بازیکن ها سرش شلوغه.
بابا اوزیل اونقدر بد نبوده که اوزیل دربازی با لیون عالی بود کمی افت جزئی کرده

ولی متاسفانه روند رو به افت داره

AL1reZA
10-23-2011, 15:40
ولی متاسفانه روند رو به افت داره

باید بهش زمان بدیم..........:flowerysmile:

sareh.sh
10-23-2011, 15:54
وقتی رونالدو تو اوج باشه بقیه بازیکنا خودشونم نخوان خوب بازی میکنند

AL1reZA
10-24-2011, 14:20
بچه ها امار رونالدو هم عالی بوده تا الان تو لالیگا

8بازی -5پاس گل- 10 گل زده:ahaaaaaa:

AL1reZA
10-25-2011, 14:57
هفته دهم لالیگا اسپانیا 2012-2011

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

رئال مادرید - ویارئال

چهارشنبه ، 4 آبان 1390

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

شبکه 3 هم پخش می کنه.

Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 2 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Fotball (norway)
C+ Spain
C+ Sport 1 (sweden)
Digi Sport 1 (romania)
Sky Calcio 10
Sport 5 (israel)
Sport TV1
SuperSport Maximo
TRK Futbol
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Spain HD
~ C+ Sport HD (nor***)

Mohammad
10-25-2011, 15:49
شبکه 3 بازی رو پخش میکنه
یا باید دوباره پنالتی خراب کردن مسی رو ببینیمbinam

ManUtd
10-25-2011, 16:49
رئال امشب بازي داره مگه؟binam

AL1reZA
10-25-2011, 17:12
نه داداش رئال فردا شب بازی داره

AL1reZA
10-25-2011, 19:16
بهترین پاس گل دهنده ها در لالیگا

مسی 5 بارسلونا
رونالدو 5 رئال مادرید
دیماریا 5 رئال مادرید
کاکا 4 رئال مادرید
اوزیل 4 رئال مادرید

AL1reZA
10-26-2011, 11:46
خوب رسیدیم به ویارئال.
ویارئال تیم خوبیه و اینی که جدول نشون میده نیست.
ویارئال همیشه جلوی رئال خوب بازی کرده.ومی تونه واسه ما خطرناک باشه.
هرچند که ما پارسال هم بازی رفت وهم برگشتو بردیم.
شانس برد رئال 90 درصد هست چون بازی تو خونه ی رئاله
امیدوارم بایه نتیجه خوب با گل زنی رونالدو ببریم.

پیش بینی: من می گم بازی رو 4-0 یا4-1 می بریم .به نظر رونالدو دراین بازی 2گل می زنه

مورینیو...
10-26-2011, 11:50
خوب رسیدیم به ویارئال.
ویارئال تیم خوبیه و اینی که جدول نشون میده نیست.
ویارئال همیشه جلوی رئال خوب بازی کرده.ومی تونه واسه ما خطرناک باشه.
هرچند که ما پارسال هم بازی رفت وهم برگشتو بردیم.
شانس برد رئال 90 درصد هست چون بازی تو خونه ی رئاله
امیدوارم بایه نتیجه خوب با گل زنی رونالدو ببریم.

پیش بینی: من می گم بازی رو 4-0 یا4-1 می بریم .به نظر رونالدو دراین بازی 2گل می زنه

خداکنه با اختلاف دو سه گل از ویارئال جلو بیفتیم چون دراین صورت به شاهین هم به عنوان یارجانشین بازی میرسه خیلی دوست دارم شاهینو با پیراهن رئال ببینم.

AL1reZA
10-26-2011, 11:54
خداکنه با اختلاف دو سه گل از ویارئال جلو بیفتیم چون دراین صورت به شاهین هم به عنوان یارجانشین بازی میرسه خیلی دوست دارم شاهینو با پیراهن رئال ببینم.
اره من هم خیلی کنجکاوم نوری رو در لباس رئال ببینم.
من توPes12 نوری و ژابی تو ترکیب ثابت گذاشتم و ازش راضیم.
خداکنه واقیعت هم همین طور باشه.

مورینیو...
10-26-2011, 12:02
اره من هم خیلی کنجکاوم نوری رو در لباس رئال ببینم.
من توPes12 نوری و ژابی تو ترکیب ثابت گذاشتم و ازش راضیم.
خداکنه واقیعت هم همین طور باشه.

اینم انصافا ازون حرف ها بود.:khandeeeee bahal:
داداش حالا چندتا جام گرفتی؟

AL1reZA
10-26-2011, 12:42
اینم انصافا ازون حرف ها بود.:khandeeeee bahal:
داداش حالا چندتا جام گرفتی؟
2 جام بیشتربازی نکردم.لیگ قهرمانان و لیگ برتر با شاهین قهرمان شدم:khandeeeee bahal:
گفتم یه چیزی بگم بخندیم.ki::

AL1reZA
10-26-2011, 12:51
چند نکته از بازی رئال ویارئال:
- در دیدار فصل گذشته دو تیم در سانتیاگو برنابئو، رئالی ها با هت تریک رونالدو توانستند زیر دریایی های زرد را 4-2 شکست دهند.
- ایکر کاسیاس در دیدار این هفته مقابل مالاگا به رکورد 428 بازی در لالیگا برای رئال رسید و در بازی فردا شب می تواند رکورد پاکو خنتو را بشکند.
- مجموع گل های کریس رونالدو و ایگواین در این فصل از گل های تیم ویارئال بیشتر است.
- ویارئال از 11 دیداری که در جام های مختلف این فصل انجام داده، تنها 2 پیروزی کسب کرده است.
- تنها چهار بازیکن در این فصل برای ویارئال گلزنی کرده اند در حالی که در تیم رئال 8 نفر نام خود به عنوان گلزن ثبت کرده اند.
- زیر دریایی های زرد در 8 دیدار این فصل لالیگا تنها 7 بار گلزنی کردند در حالی که شاگردان مورینیو 28 بار دروازه حریفان را گشودند.

omid_pars
10-26-2011, 22:13
کسی خبر نداره کیا تو ترکیب هستن

AL1reZA
10-26-2011, 22:28
لینک آنلاین بازی

رئال مادرید - ویارئال

لینک 1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
10-29-2011, 14:23

رئال سوسیداد - رئال مادرید

هفته دهم لالیگا

چهارشنبه ، 4 آبان 1390

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

این بازی هم از شبکه 3 پخش نمیشه

Al Jazeera Sport +2
Arena Sport 2 [MAXtv]
Arena Sport 3 (serbia)
C+ Fotball (norway)
C+ Spain
C+ Sport 1 (sweden)
Digi Sport 1 (romania)
Sky Calcio 10
Sport 5 (israel)
Sport TV1
SuperSport Maximo
TRK Futbol
~ Al Jazeera Sport HD2
~ C+ Spain HD
~ C+ Sport HD (nor***)

لینک آنلاین قبل از بازی گذاشته میشه

mortezarm
10-29-2011, 14:59
چهارشنبه 4 ابان که رئال با ویارئال بازی داشت

AL1reZA
10-29-2011, 15:01
چهارشنبه 4 ابان که رئال با ویارئال بازی داشت
امشب هم داره داداش.::bow

AL1reZA
10-29-2011, 15:06
برد مقابل ویارئال رو به همگی تبریک می گم.
رئال عالی بازی کرد واز همون دقیقه اول برای برد و گل زنی بازی کرد که نتیجش رو هم گرفت و همون نیمه اول کار را برای ویارئال تمام کرد.
تاکتیک مورینیو عالی بود پرس و ضدحمله که خیلی خوب جواب داد.
امیدوارماین برد همچنان ادامه داشته باشه.به امید برد امشب.

AL1reZA
10-29-2011, 23:31
لینک های آنلاین بازی

رئال سوسیداد - رئال مادرید

لینک1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
لینک2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
لینک3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
لینک4 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
لینک5 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Mohammad
10-30-2011, 01:38
این برد رو به همه ی کهکشانی ها تبریک میگ:flowerysmile:م//
ایشالا همین روند تا قهرمانی در لالیگا ادامه داشته باشه
خوب همونطور که پیشبینی کردم بازی ساده ای نبود//و بازی سختی بود //
هر چند که مورینیو از ترکیبی متفاوت نسبت به دیدارهای قبلی رونه بازی کرد...
و همین موضوع باعث شد یکم بازیکن ها نامنظم بازی کنن...
ولی مهم 3 امتیاز بود که گرفیتم
به حر حال تبریک میگم:flowerysmile:

mortezarm
10-30-2011, 15:34
رئال زیاد خوب بازی نکرد
هرچند تیم حریف موقیعیت نداشت اما انتظارات از رئال بیشتره ولی 2 هفته خیلی پر فشارو سپری کردن و طبیعیه بازیه سنگینی باشه اما متاسفانه رئال در 3 بازی اخیر نیمه دوم ضعیفی داشته

ManUtd
10-30-2011, 17:49
منم اين برد رو به همه رئالي هاي گل تبريك ميگم:chakerim:
ما به اين 3امتياز نياز داشتيم كه از بارسا و لوانته جا نمونيم!
خداروشكر هيگواين هم تو اين هفته ها داره به كمكمون مياد و تو اين بازي هم با يه گل زيبا مارو به اين 3امتياز حساس رسوند.
حالا بايد ببينيم لوانته چيكار ميكنه كه خدا كنه ببازه!
لوانته با اوساسونا داره و باختش از دو جهت واسه ما خوشحال كنندست!
هم اينكه تيم جواد نكونام و شجاعيه و هم ميتونيم تو صدر جدول باقي بمونيم:balesh:
اميدوارم رئال همين طور ادامه بده و لغزش نكنه چون بارسا و لوانته منتظر يه مساوي از رئال هستند!
زنده باد رئال:ghelyon:

AL1reZA
11-01-2011, 12:26
بازیه خوبی بود رئال خوب بازی کرد ولی در بعضی مواقع هنوز ناهماهنگی بود شاید هم دلیلش خستگی بود.
رئال نشون داد به این سادگی تسلیم نمیشه وتا آخر برای برد در هر بازی مبارزه می کنه.
برد 0-1 در خانه حریف اون هم با خستگی همون طورکه مورینیو گفت برده خوبیه همین برد 0-1 باعث شد بریم صدر جدول.
تبریک می گم امیدوارم همه بازی هارو همین جوری ببریم.

42d3e78f26a4b20d412==