Design & Developed BY Patira

صفحه 215 از 218 نخستنخست ... 115165205213214215216217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2180
    مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

esteghlal اخبار مهم تیم استقلال در فصل 92/91

به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

به امید قهرمانی استقلال در فصل 91-92

اخبار تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.

استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

2. 10 کاربر از پست مفید hamedss تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار مهم تیم استقلال در فصل 92/91

استقلال 7:30 صبح به اوکراین رسید/تعطیلی تمرین و حضور آبی‌ها در هتل کونتیننتال

اعضای تیم فوتبال استقلال که شب گذشته راهی اوکراین شدند ساعت 7:30 صبح امروز به وقت تهران به اوکراین رسیدند.

مسئولان باشگاه دیناموکیف با ارسال اتوبوس به فرودگاه استقبال خوبی از اعضای این تیم داشتند.

استقلالی‌ها بلافاصله پس از حرکت از فرودگاه در هتل کونتیننتال مستقر شده اند.

کادر فنی تیم استقلال تمرین امروز این تیم را تعطیل اعلام کرد و فقط قرار است بازیکنان در محوطه هتل 15 دقیقه کار هوازی انجام دهند.

استقلال روز سه شنبه در استادیوم المپیک ملی به مصاف دیناموکیف اوکراین خواهد رفت.

در این سفر مجیدی، نکونام، جباری، حیدری و منتظری آبی پوشان را همراهی نکردند.

* دمای هوا در شهر کیف 17 درجه سانتیگراد است و بازیکنان استقلال از مطبوع بودن آب و هوا رضایت دارند.

* هتل محل اقامت استقلال هتلی 5 ستاره با امکانات فوق العاده است.

* کاروان استقلال بامداد جمعه هفته آینده به تهران برمی گردد._____________________________________

ماجدی: به جز دیناموکیف با تیم دیگری بازی نمی‌کنیم/مجیدی دوشنبه به اوکراین می آید

در خصوص حضور استقلال در اوکراین اظهار داشت: خوشبختانه از بدو ورود استقلال استقبال خوبی از ما صورت گرفت و در هتلی بسیار مجلل مستقر هستیم.

وی در خصوص دلیل غیبت مجیدی در این اردو به فارس گفت: مجیدی قرار است بعد از رفع مشکل پاسپورتش روز دوشنبه به همراه دیگر اعضای تیم که قرار است به اردو اضافه شوند به اوکراین بیاید.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قرار است این تیم با تیم دیگری در اوکراین بازی دوستانه داشته باشد، گفت: طبق برنامه ریزی قرار است تنها با تیم دیناموکیف بازی کنیم و با تیم دیگری بازی نخواهیم کرد.

ماجدی درباره وضعیت مجتبی جباری خاطرنشان کرد: هیچکس در اردوی استقلال از وضعیت جباری خبر ندارد.

مدیربرنامه ساموئل: جی لوید علاقه دارد در استقلال بماند

بامداد میرزایی درباره وضعیت نهایی جی لوید ساموئل با استقلال عنوان کرد:فعلا مذاکرات با ساموئل در همان پله قبلی باقی مانده و پیشرفتی نداشته است.قرار است باشگاه استقلال طی روزهای آتی شرایط ادامه همکاری را روشن کند.

وی ادامه داد:ساموئل هر روز با من در تماس است.او علاقه دارد در ایران و استقلال به فوتبالش ادامه بدهد اما این علاقه باید دو طرفه باشد.

میرزایی افزود:جی لوید از بیش از دو باشگاه از لیگ یک انگلیس پیشنهاداتی داشت اما مذاکرات به نحوی پیش نرفت که مدنظر او بود.ما منتظر هستیم که باشگاه استقلال سیاست خود را در قبال ساموئل روشن کند.

(این آندو هم زودتر تکلیفو مشخص نمی کنه؛ اگه نمیای برن ساموئل رو بدون ناز بگیرن)

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ

گاسپریک با استقلال به توافق مالی نرسید

مایکل گاسپریک طی روزهای گذشته از طریق مدیربرنامه هایش با باشگاه استقلال مذاکراتی داشت اما فعلا بر سر مبلغ به توافق نرسیده و از این تیم دور شده است.

قرار است در روزهای آتی مذاکرات میان باشگاه استقلال و مدیر برنامه های گاسپریک ادامه پیدا کند.

گاسپریک فصل گذشته به صورت قرضی در عضویت باشگاه دوناسکا استرادا اسلواکی قرار داشت.

صحبت های فتح الله زاده در برنامه ورزش و مردم

ماجرای لکسوس

امیر حسین دیروز به دفترم آمد و گفت چقدر پول می دهی؟ گفتم از تو انتظار دارم که به من وقت بدهی.به این جدیدها پول بدهم بعد. او هم سفید امضا کرد.

فتح الله زاده افزود:معرفت او را که دیدم، لکسوس خودم را به او دادم.

من با این ماشین به دفتر رئیس جمهوری می رفتم. مثل بعضی‌ها نیستم که با پراید به محل کارشان بروند و با ماشین لنکروز در جاده‌های شمال ویراژ بدهند.

چک برگشتی

مدیرعامل استقلال همچنین درباره چک‌های برگشتی‌اش به طنز گفت: بازیکن باید با چیزی حال کند. بازیکنان پرسپولیس با پورشه و بازیکن استقلال با چک‌های برگشتی من حال می‌کنند!

جلوی طرح هزار میلیاردی ما را گرفتند

مدیرعامل استقلال با اشاره به برنامه های اقتصادی خود خاطر نشان کرد:سیم کارت "بلوسل" استقلال را چندی پیش طراحی کردیم اما اجازه ندادند که آن را راه بیندازیم.منتظریم تا دوستان جدید بیایند و این طرح را به آنان ارائه دهیم.

وی افزود:بخشی از مخابرات جلوی این طرح را گرفت.بقیه می توانند از این کارها بکنند و ما نمی توانیم.اگر این طرح راه می افتاد هزار میلیارد تومان عایدی باشگاه بود.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد:یک بار دولت 100 میلیارد بدهد پس از 10 سال پس بگیرد.من سردمدار خصوصی سازی در ایران هستم.ما گفتیم که اول استقلال و پرسپولیس را خصوصی کنید چون به جای رسیده ایم که می توانیم درآمدزایی کنیم.

بمب نخریدیم اما بمب ها را حفظ کردیم

فتح‌الله‌زاده همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا امسال دیگر بمبی منفجر نکرده است؟ افزود: یک زمان بمب نداریم و می‌خریم، اما امسال ما بمب‌هایمان را نگه داشته‌ایم و الان تعمیر و گریس کاری می‌کنیم. امسال بدهی‌های زیادی داشتیم. من استعفا دادم و 10 روز سر کار نرفتم، اما دیدم که هیچ کس جلو نمی‌آید، سپس دیدم که اگر کسی جای من را بگیرد، می‌گوید فتح‌الله‌زاده تیم را رها کرد و رفت. ما اگر تیم را دوست نداشتیم ماشین و چک‌هایمان را نمی دادیم. الان با توجه به حکم یکی از قضات اموالم باید توقیف گردد. البته اگر بگردند اموالی پیدا نمی‌کنند. همه‌اش اموات است! با این حال من اعلام می‌کنم که 90 درصد بازیکنان 90 تا 100 درصد پولشان را گرفته‌اند. دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. من حتی 37 هزار دلار از رویانیان قرض کرده بودم که آن را برگرداندم.

شرمنده پرویز مظلومی هستم

فتح‌الله‌زاده در خصوص مصاحبه پرویز مظلومی در یکی از سایت‌ها گفت: احتمالا سایت مدال‌نیوز، پدال‌نیوز بوده که علیه من گاز داده و مطلب نوشته است، اما از شوخی گذشته فداکاری که مظلومی در حق ما انجام داد کمتر مربی نشان داد. من شرمنده پرویز مظلومی هستم و او بالای 300 میلیون از ما طلبکار است.

اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می آید

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور قاضی، نوری و نیکبخت که قبلا در پرسپولیس بازی می‌کردند، گفت: آقای رویانیان که مدیر پرسپولیس است ناراحت نیست چرا شما ناراحتید؟

مجری برنامه ورزش و مردم گفت: من به خاطر چک‌هایی که به این بازیکنان می‌دهید ناراحتم که فتح‌الله‌زاده پاسخ داد: شما ناراحت نباش، اگر به زندان بروم رویانیان به ملاقاتم می‌آید البته هر چه می‌گردند از من اموال پیدا نمی‌کنند و همه‌اش اموات است.

Buffon & Casillas

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

آبي‌پوشان امروز در کي‌يف تمرين مي‌کنند

تيم فوتبال استقلال از ساعت 20:30 به وقت تهران در يکي از ورزشگاه‌هاي شهر کي‌يف تمرين خواهد کرد.

امير قلعه‌نويي، سرمربي تيم فوتبال استقلال در نظر داشت به علت سفر 3-4 ساعته آبي‌پوشان به اوکراين امروز را به آنها استراحت دهد و حتي اين موضوع را هنگام صرف صبحانه با بازيکنان در ميان گذاشت، اما سرمربي استقلال پس از مشورت با کادر فني و بعد از ناهار تصميم خود را تغيير داد و قرار شد استقلالي‌ها در ورزشگاهي در شهر کي‌يف اولين تمرين خود را در اوکراين برگزار کنند.

به گزارش فارس، به اين ترتيب آبي‌پوشان از ساعت 20 و 30 دقيقه به وقت تهران تمرين آمادگي خود را آغاز خواهند کرد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

5. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

قلعه‌نويي:در اوکراين به هماهنگي‌بهتري مي‌رسيم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: در اردوي اوکراين به هماهنگي بهتري خواهيم رسيد.

به نقل از سايت رسمي باشگاه استقلال، امير قلعه‌نويي، سرمربي استقلال در خصوص سفر تيم به اوکراين و برگزاري اردوي تدارکاتي در اين کشور اظهار داشت: در ادامه تمريناتي که در تهران سپري کرديم، حالا قصد داريم تا در اوکراين به هماهنگي بهتري برسيم. بازي دوستانه‌اي هم که با تيم ديناموکيف خواهيم داشت براي‌مان بسيار مفيد خواهد بود اگر چه که به هر حال با توان صد درصد تيم به اينجا سفر نکرده‌ايم.

سرمربي استقلال ادامه داد: تلاش مي‌کنيم تا هفته آينده که به ايران بازمي‌گرديم تمرينات خوبي را پشت‌ سر بگذاريم، ضمن اينکه دو بازيکن نيز براي تست شدن نزد ما خواهند آمد. البته در اينجا از فشار تمرينات هم مي‌کاهيم تا ان‌شاءا... بچه‌ها به لحاظ بدني به ثبات خوبي برسند.

وي در پايان در خصوصيت آخرين وضعيت بازيکناني نظير حيدري نيز اضافه کرد: باشگاه براي حضور حيدري مذاکراتش را انجام مي‌دهد و ان‌شاءا... که او هم در کنار ما خواهد ماند.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

7. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

حیدری : برای مذاکره به قطر می روم !

خسرو حیدری در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شد او قرار است به اصفهان برود اما مجتبی جباری به سپاهان پیوست، گفت:

من یک پیشنهاد غیررسمی از سپاهان داشتم اما با این تیم وارد مذاکره نشدم. برای جباری هم آرزوی موفقیت می‌کنم. جباری در استقلال یک وزنه و یک بازیکن بزرگ بود. امیدوارم هرکجا که هست موفق باشد.

مدافع هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که سرانجام فصل بعد در چه تیمی توپ خواهد زد، اظهار کرد:

من در جلسه‌ای به آقای فتح‌الله‌زاده هم گفتم که پبشنهاداتی دارم. من یک پیشنهاد خارجی از قطر دارم که مذاکرات خوبی با آنها انجام داده‌ام و به نتایج خوبی هم رسیده‌ایم. فردا شب هم برای مذاکره نهایی با این تیم قطری به این کشور خواهم رفت.

به جـــــــهنم

جباری به سپاهان پیوست

مجتبی جباری هافبک تیم استقلال بعد از سالها حضور در این تیم در نهایت به تیم فوتبال سپاهان پیوست.

این بازیکن بعد از مصاحبه ای که علیه باشگاه انجام داد در نهایت از فهرست این تیم کنار گذاشته شد و به جمع زرد پوشان سپاهان پیوست.

این چند سال زیادی پای مصدومیت هات و حاشیه هات ایستادن! حالا که پول هاتو گرفتی و مصدومیت هم برطرف شده رفتی... برو گم شو

هواداران نگران نباشند، فتح‌الله‌زاده کارش را بلد است/ یک بازیکن بزرگ را جانشین جباری می‌کنیم

باشگاه استقلال اعلام کرد: فتح‌الله زاده کارش را بلد است و در نقل و انتقالات تبحر دارد. مطمئنا او می تواند یک بازیکن خارجی بزرگ را طی چند روز آتی به تهران بیاورد و برای عقد قرارداد با او صحبت کند.

هوادارن استقلال بدانند فتح الله زاده به فکر آن‌ها است و ظرف چند روز آتی یک بازیکن خارجی جانشین جباری خواهد شد.

اردوی استقلال در شوک جدایی جباری

قبل از شروع تمرین بدنسازی استقلال، خبر جدایی مجتبی جباری و پیوستن او به سپاهان به اردوی آبی پوشان رسید.
    بسیاری از بازیکنان استقلال که فکر می کردند این بار هم غائله جباری و باشگاه مثل همیشه با خوبی و خوشی ختم به خیر می شود از شنیدن خبر حضور او در سپاهان شوکه شدند. بسیاری از بازیکنان از این موضوع ابراز ناراحتی کردند و اظهار امیدواری کردند مجتبی هنوز قراردادش را امضا نکرده باشد تا بتواند به استقلال برگردد.

در این میان واکنش امیر قلعه نوعی که چندان موافق جدایی جباری نبود در نوع خود جالب بود.

او بعد از چند لحظه سکوت به اطرافیان خود گفت: حتما خودش صلاحش را بهتر می داند.

حاضران در اردوی استقلال می گویند اکثر بازیکنان و حتی اعضای کادر فنی از این تصمیم جباری شوکه شدند.

بیانی: جباری را قبول دارم اما دلش با استقلال نبود/ امیدوارم تیموریان و نکونام به استقلال برگردند

شاهرخ بیانی در مورد شرایط استقلال، گفت: تیم وضعیت خوبی دارد بازیکنان در حال حاضر در ارودی اوکراین به سر می‌‌برند البته تیم هنوز کامل نشده و دو سه نفر دیگر تا یکشنبه به اردو اضافه خواهند شد.
    یک مسابقه دوستانه بسیار مفید مقابل دیناموکیف اوکراین که از تیم‌های بزرگ اروپای شرقی است داریم این مسابقه‌ای است که تا به حال تیم‌های ایرانی انجام نداده‌اند و می‌توانند به ما کمک کنند.
    امیر قلعه‌نویی خودش این سفر را جور کرده و مطمئنا به استقلال کمک خواهد کرد.

وی در مورد بازیکنانی که تاکنون استقلال جذب کرده است، اظهار داشت: استقلال امسال کار سختی دارد.
    ما امسال به جمع 8 تیم آسیا آمده‌ایم و باید از اعتبار فوتبال ایران و استقلال دفاع کنیم نفراتی که جذب شدند در پازل تاکتیکی قلعه‌نویی قرار دارند. پژمان نوری، محمد قاضی، مهدی نظری و احمد جمشیدیان نفرات بسیار خوبی هستند. دو بازیکن خارجی نیز قرار است جذب شود و انشاءالله اگر تیموریان و نکونام نیز باز گردند تیم ما وضعیت خوبی پیدا می‌کند.پیشکسوت استقلال در مورد رفتن مجتبی جباری اظهار داشت: جباری بازیکن بزرگی است و از لحاظ فوتبالی کیفیت بالایی دارد.
    او خودش دلش با تیم نبود و شخصا از رفتن این بازیکن ناراحتم به هرحال اتفاقی است که افتاده و امیدوارم جباری در تیم آینده‌اش موفق باشد.
    بیانی در مورد اینکه قلعه‌نویی اعلام کرده در ایران بازیکنی با کیفیت جباری وجود ندارد، اظهار داشت: فوتبال همین است وقتی بازیکنان بزرگ از تیم می‌رود باید سعی کنیم نفرات جدید و جوانی را جایگزین آنها کنیم به شخصه به فوتبال جباری اعتقاد دارم اما او هم‌اکنون به سپاهان رفته و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.وی در پایان گفت: امیدوارم آندرانیک تیموریان و نکونام نیز به استقلال بازگردند تا از حضور این نفرات نیز بتوانیم استفاده کنیم و استقلال در رقابت‌های پیش‌رو به موفقیت برسد

امیری: مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا مشت جباری به من بخورد/ آقایان بدانند ما لال نیستیم!

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: بد نیست هواداران استقلال از برخی مسایل آگاه شوند.

علی امیری در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره اینکه آیا قصد ندارد درباره درگیری فیزیکی سال گذشته خود با جباری صحبت کند اظهارداشت: یک سال سکوت کردم و اگر لازم باشد باز هم به خاطر هواداران سکوت می کنم اما واقعیتی هست که باید آن را بیان کنم تا استقلالی ها بدانند پارسال چه اتفاقاتی بر سر تمدید قرارداد جباری رخ داد.

وی ادامه داد: متاسفانه سال گذشته اتفاقات بدی بین مدیرعامل استقلال و مجتبی جباری رخ داد. شاید هر مدیرعامل دیگری بود جباری را در استقلال نگه نمی داشت اما فتح الله زاده با سعه صدر و به این دلیل که جباری در لیست قلعه نوعی بود کوتاه آمد و تمام اتفاقات تلخ و باور نکردنی را فراموش کرد.

معاون ورزشی استقلال افزود: فکر می کنم بد نیست هواداران استقلال از برخی حقایق آگاه شوند. من به فتح الله زاده قول داده بودم سکوت کنم و حرف نزنم و حاج آقا خودش می خواست مسایل را تشریح کند اما من هم به سهم خودم باید مساله ای را بازگو کنم.

وی خاطرنشان کرد: بله درگیری فیزیکی سال گذشته بین فتح الله زاده و جباری صحت دارد. جباری قصد حمله به مدیرعامل استقلال را داشت که من مقابل فتح الله زاده قرار گرفتم تا خوشبختانه یا متاسفانه مشت حواله شده جباری به سینه من برخورد کند. پزشکان بیمارستان آتیه هم هستند و می توانند گواهی بدهند که چه صدماتی به من وارد شد.

امیری در پایان گفت: نمی خواستم حرف بزنم اما این چند خط را هم برای این گفتم که آقایان بدانند ما لال نیستیم و بلدیم حرف بزنیم.

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

صادقی: استقلال در همه جای دنیا طرفدار دارد/ به جز قهرمانی لیگ به موفقیت در آسیا فکر می‌کنیم

*تمرینات استقلال در اوکراین چطور سپری می‌شود؟
    ما هر روز دو نوبت تمرین می‌کنیم و همه تمرینات هم موثر و با برنامه دنبال می‌شود. کادرفنی برنامه‌ریزی خود را برای کسب آمادگی بیشتر تیم در اوکراین انجام داده‌اند تا در اردو همه تمرینات‌مان را طبق برنامه و زیرنظر کادرفنی برگزار کنیم.
    *شنیدیم هوای کیف هم خیلی مطلوب است؟
    نه فقط آب و هوا بلکه امکانات اردوی ما همه مطلوب است تا هیچ مشکلی در کیف نداشته باشیم. همه بچه‌های تیم از وضعیت اردو رضایت کامل دارند و می‌توانم بگویم تمرین در این شرایط آب و هوایی واقعا دلچسب و بهترین اردو را سپری می‌کنیم، هر چند سخت و فشرده باشد.
    *استقبال ایرانیان مقیم اوکراین از شما چطور بود؟
    خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از ما داشتند. واقعا آدم وقتی به خارج از کشور سفر می‌کند بیشتر متوجه می‌شود که استقلال در همه جای دنیا طرفدار دارد و فقط در ایران نیست که طرفداران فوتبال به تیم ما علاقه زیادی دارند. این استقبال باعث شد ما با روحیه و انگیزه بیشتری تمرین کنیم.
    *بازی با دیناموکیف را چطور می‌بینید؟
    این بازی خیلی می‌تواند به ما کمک کند. ما با یک تیم خوب و شناخته شده باید سه‌شنبه بازی کنیم که جدا از شناخت بیشتر نقاط ضعف و قوت‌مان در کسب آمادگی بیشتر تیم هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. سعی می‌کنیم از این بازی استفاده لازم را ببریم. قطعا هدف در این بازی کسب نتیجه نیست و بلکه شناخت بیشتر از تیم است تا کادرفنی در آن به خواسته‌هایش برسد.
    *چه فصلی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنید؟
    هنوز تا شروع فصل فاصله زیادی داریم اما هیچ فصلی هم نیست که استقلال در‌آن هدفی جز قهرمانی داشته باشد. ما جدا از اینکه هدف‌مان قهرمانی در لیگ است به موفقیت در آسیا هم فکر می‌کنیم. هر چند کار خیلی سختی پیش رو داریم اما با این اتحاد و یکدلی که من در تیم‌مان می‌بینم فکر می‌کنم بتوانیم فصل خیلی خوبی را تجربه کنیم، هر چند اعتقاد دارم به استقلال به عنوان نماینده فوتبال ایران در آسیا باید توجه بیشتری شود.

برهانی: شرایط اردویمان بسیار خوب است/از بازی با دیناموکیف می‌توانیم نهایت استفاده را ببریم

*اردوی استقلال چه طور سپری می‌شود؟خوشبختانه شرایط خیلی خوب است و محل خوبی را برای اردوی خود انتخاب کرده‌ایم. کیف از لحاظ آب‌ و هوایی شرایط مطلوبی دارد، امکانات هتل ما هم خیلی خوب و مناسب است تا هیچ مشکلی نداشته باشیم.
    *از تمرینات استقلال چه خبر؟ به آمادگی لازم دست پیدا کردید؟
    خوشبختانه تمرینات هم با نظم و جدیت خاصی دنبال می‌شود. همه بچه‌ها در این اردو با انگیزه هستند و روحیه خیلی خوبی داریم. با اضافه شدن بقیه بچه‌های تیم که در یکی،‌ دو روز آینده به اوکراین می‌آیند تمرینات ما با جدیت بیشتری سپری می‌شود تا استقلال در اوکراین به دنبال کسب ‌آمادگی خود باشد.
    *قرار است یک بازی تدارکاتی هم با دیناموکیف انجام دهید، این دیدار را چه طور ارزیابی می‌کنی؟
    همیشه بازی‌های دوستانه به کسب آمادگی و شناخت بیشتر نقاط ‌ضعف و قوت تیم کمک می‌کند، دیناموکیف هم یک تیم شناخته شده و آماده است و به همین دلیل ما می‌توانیم از برگزاری این بازی نهایت استفاده را ببریم تا با آمادگی بیشتر به تهران برگردیم.
    *تمرینات سخت و فشرده شما را خسته نکرده؟
    خوشبختانه تمرینات ما اگر سخت هم برگزار می‌شود در کنار آ‌ن روحیه و انگیزه کافی هم در بین بچه‌ها دیده می‌شود. در کنار تمرینات سخت، تیم طراوت خود را هم دارد تا همه از این وضعیت راضی باشیم. هدف ما این است که در اوکراین آمادگی خود را دو برابر کنیم تا بتوانیم بعد از بازگشت به ایران پرقدرت وارد مسابقات شویم.
    *از شرایط خودتان چه خبر؟
    خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است، برای فصل ‌جدید خیلی انگیزه دارم و دوست دارم یکی از بهترین‌ فصل‌های خود را سپری کنم به همین دلیل با جدیت تمرین می‌کنم تا بتوانم در فصل جدید به عنوان یک بازیکن آماده برای استقلال به میدان بروم.

فتح‌الله‌زاده:یکی از پورشه‌های آقایان هر روز در تمرین استقلال است!/پارسال هم نیم فصل جباری را نداشتیم

علی فتح الله زاده در خصوص اظهارات محمد رویانیان که گفته بود برخی به دنبال جریانات انحرافی هستند، اظهار داشت: من نمی‌دانم چرا مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. ما که در دیروز در برنامه زنده تلویزیونی صحبت‌هایمان را رو در رو مطرح کردیم چرا دیروز واکنشی نشان ندادید؟فتح‌الله‌زاده تأکید کرد: حتی زمانی که بهرام شفیع بخش‌های مختلف این برنامه را پخش می‌کرد رویانیان واکنشی به حرف‌های من نداشت اما امروز یکباره مصاحبه کرد.احساس می‌کنم دوستانی که به او مشورت می‌دهند در بد زمانی این کار را انجام دادند و ای کاش رویانیان در بین برنامه تماس می‌گرفت و به مشاورانش می‌گفت که چه پاسخی به صحبت‌های من بدهد!وی در ادامه گفت‌وگو با فارس، تصریح کرد: من از دیروز تا به امروز حرف دیگری نزده‌ام اما سؤال من از رویانیان این است مگر شما معنی دعوت را نمی‌دانی؟اگر می دانی چرا سفسطه می کنی؟ اینکه استقلال را دعوت کرده اند و خواسته اند به اوکراین برود به این معنی است که هزینه‌هایش را از ما بگیرند؟‌ آیا وقتی شما ما را به شام دعوت می‌کنی پولش را از ما می‌گیری؟ اگر حرف شما این است پس من چیزی نگویم بهتر است.وی تاکید کرد: اینکه من حرف از پورشه زدم ساختگی نبوده و برای این پورشه‌ها سند دارم. یکی از همین پورشه‌ها هر روز به محل تمرین ما می‌آید و می‌رود. من به بازیکنان و سرمربی محترم باشگاه پرسپولیس ارادت ویژه‌ای دارم به خصوص به علی دایی که همیشه حامی او بودم احترام می‌گذارم و هرچه که آنها بگیرند حقشان است اما صحبت من این است که اگر چیزی به بازیکن بدهیم قایم کردن و مخفی کردن ندارد. همانطور که دیدید من خودروی لکسوسم را به بازیکن دادم و آن را هم رسانه‌ای کردم.فتح‌الله‌زاده در ادامه تأکید کرد: اگر من نسبت به صحبت‌های دیروز یک کلمه اضافه بر سازمان می‌گفتم آن وقت رویانیان جواب می‌داد ولی من از اطرافیان این دوست عزیز می‌خواهم که به او مشاوره غلط ندهند. درست است که رویانیان گفت ماندن را از من یاد گرفته اما اینگونه رفتارها درست نیست.به گزارش فارس، فتح‌الله‌زاده درخصوص صحبت‌هایش مبنی بر جایگزینی مناسب برای جباری گفت: همین حالا هم برای او جایگزین داریم چون سال گذشته در نیم‌فصل اول جباری را در اختیار نداشتیم اما به فکر این هستم که یک بازیکن خارجی را به تیم اضافه کنم. من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و از عوامل، پیشکسوتان و مسئولان باشگاه استقلال و معاونانم می‌خواهم که علیه جباری مصاحبه نکنند چون او برای این باشگاه زحمت کشیده است.وی همچنین ضمن احتمال تمدید قرارداد ساموئل در خصوص خسرو حیدری نیز گفت: این بازیکن یک پیشنهاد خوب دارد و به قطر می‌رود. از همین رو امروز با او صحبت کردم و به او گفتم که شرایط تیم قطری را هم بررسی کند اما مطمئن هستم حیدری با ما می‌ماند و در استقلال بازی خواهد کرد.مدیرعامل استقلال در خصوص صحبت‌هایی که مبنی بر هزینه‌های سفر اوکراین مطرح می‌شود، گفت: نیمی از این هزینه‌ها را هواداران و نیم دیگر را تیم دعوت کننده متقبل شده است.من از دوستان سؤال می‌کنم مگر وقتی که به روسیه رفتند مسئولان روبین‌کازان هزینه بلیت آقایان را پرداخت کردند؟ دوستان بهتر است غصه ما را نخورند چون قرار شد که ما تبلیغ یک هواپیمایی را روی پیراهنمان بزنیم و در عوض پول بلیت سفر به اوکراین را پرداخت نکنیم ما راهکار زیاد داریم به شرطی که دوستان به فکر خودشان باشند و به ما ایده ندهند.

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

گزارش تصویری تمرینات بدنسازی آبی ها در اوکراین :

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

خبرگزاری تسنیم :

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال می‌گوید بازیکنی مانند جباری که سر ناسازگاری دارد و در شرایط بحرانی تیم را تحریک می‌کند بهتر است که در تیم نباشد.

علی جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد رفتن مجتبی جباری از استقلال گفت: او در این چند سال مشکلات زیادی به وجود آورده بود و گاهی اتفاقاتی می‌افتاد که نمی‌توانستند با این بازیکن کنار بیایند. او در زمان مظلومی و پورحیدری هم باعث شده بود آنها هم گله مند باشند.

وی افزود: کسی که برای تیم خوب بازی می‌کند به همان اندازه از نظر اخلاقی و رفتاری نیز باید خوب باشد. اگر اخلاق و رفتارش مناسب نباشد به تیم لطمه می‌زند. فوتبال یک کار گروهی است و همه در کنار هم باید صمیمی و یکنواخت رفتار کنند.

گاهی این بازیکن سر ناسازگاری می‌گذاشت و در مواقع بحرانی تیم را تحریک می‌کرد، این موضوع به استقلال لطمه می‌زد و شرایط خوبی ایجاد نمی‌کرد.

پیشکسوت استقلال عنوان کرد: در گذشته هم تعداد معدودی بازیکن داشتیم که وقتی می‌دیدند تیم در وضعیت حساسی قرار دارد شرایطی را ایجاد می‌کردند تا مطالباتشان را دریافت کنند ولی این کارها جز لطمه زدن به تیم ثمر دیگری نداشت. قبل از حضور قلعه‌نویی مربیان از اینکه جباری در تمرینات به صورت منظم شرکت نمی‌کند گله مند بودند ولی او در زمان حضور قلعه‌نویی قول داده بود از نظر حاشیه شرایط بهتری داشته باشد.

جباری گفت: اگر بازیکن ناسازگار باشد صلاح در این است که در تیم حضور نداشته باشد. خصوصا در این مقطع حساس که استقلال درگیر لیگ قهرمانان است.

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا می‌توان خلاء جباری را در استقلال پر کرد گفت: استقلال تیم بزرگی است و احتمالا کادر فنی پیش بینی‌های لازم را کرده و چند گزینه را مد نظر دارد. تا جایی که من می‌دانم باشگاه در تلاش است که 2 بازیکن برزیلی جذب کند و قرار بود یکی از آنها بیاید ولی به دلیل بیماری پدرش این اتفاق نیفتاد. در مجموع باشگاه در نظر دارد 4،3 بازیکن دیگر جذب کند.

علی جباری در مورد اینکه آیا مجتبی جباری می‌تواند در سپاهان موفق باشد اظهار داشت:

یک بازیکن ناآرام هر جایی که برود ناآرام است خصوصا در اصفهان با بودن بازیکنانی مانند نویدکیا که مسائل خاصی دارند.

اگر جباری بخواهد در کنار آنها موفق باشد باید حاشیه‌ها را کنار بگذارد و تنها به فکر فوتبال باشد. اگر بخواهد در تمرین شرکت نکند و چنین کارهایی انجام دهد دچار مشکل می‌شود. امیدوارم موفق شود و به مشکلی برنخورد .

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

تکلیف تیموریان امشب مشخص می شود

سرژیک تیموریان گفت:اگر تا امشب وضعیت پیشنهادات خارجی مشخص نشود آندو فردا آبی پوش می شود.

وی پس از پایان جلسه با مدیرعامل استقلال درباره این نشست عنوان کرد:در این جلسه درباره مسائل مختلف حرف زدیم.

وی ادامه داد:قرار شد اگر تا امشب نتیجه پیشنهادات خارجی مشخص نشود،ان شالله فردا صبح با استقلال کارمان را نهایی کنیم و آندو آبی پوش شود.

تیموریان تاکید کرد:اگر بحث پیشنهادات از قطر و چین منفی باشد و به هر دلیل با این باشگاهها تا پایان وقت اداری امروز به توافق نرسیم با فتح الله زاده امشب جلسه ای می گذاریم تا کار را با استقلال تمام کنیم.

وی درباره پیشنهادات قطری آندو گفت: الان 3 باشگاه قطری به آندو پیشنهاد داده اند. گزینه چینی هم رقم قرارداد خود را بالا برده و در حال بررسی هزینه زندگی در چین هستیم تا ببینیم شرایط چطور است.

تیموریان درباره اینکه امروز درخصوص چه موضوعی با فتح الله زاده صحبت کرده گفت: من کارم در حوزه چمن مصنوعی است و فتح الله زاده سوالاتی در این باره داشت. ما الان درباره آندو حرف نزدیم چون نمی شود در 5 دقیقه تکلیف برادرم را مشخص کرد.

خسته کننده و مسخره شدید تو و اون داداشت !!

* خسرو حیدری به دفتر فتح الله زاده رفت *
    + خسرو حیدری برای ادامه حضور در استقلال با این باشگاه به توافق نهایی نزدیک شد.

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

خسرو حیدری هم ماندنی شد

حیدری ظهر روز یکشنبه به باشگاه استقلال رفت و پس از حدود سه ساعت جلسه با علی فتح الله زاده قراردادش را تمدید کرد.

بدین ترتیب بحث حضور حیدری در لیگ ستارگان قطر منتفی شد.

حیدری قراردادش را به مدت یک فصل تمدید کرده است.

وی به دلیل آسیب دیدگی که در بازی با کره جنوبی برایش پیش آمد به اردوی استقلال در اکراین نمی رود و پس از بازگشت آبی پوشان از کیف به جمع سایر آبی پوشان ملحق می شود.

خدا رو شکر ...
    ایشا... امشب هم اندو ببنده که دیگه بریم واسه ستاره سوم

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

عکس های اردو اوکراین :

Buffon & Casillas

صفحه 215 از 218 نخستنخست ... 115165205213214215216217 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)