Design & Developed BY Patira

صفحه 174 از 470 نخستنخست ... 74124164172173174175176184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 4699
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی
    مربی مورد علاقه
    LuCiaNo SpAllettI
    بازیکن محبوب
    FRaNCescO ToTTi
    اسم واقعی شما
    MeHrdAd
    Roma

Francesco Totti

تشکر ها
    5,460
    تشکر شده 7,723 در 1,513 پست

perspolis ۞ آخرین اخبار مربوط به باشگاه پرسپولیس ۞

به نام خدا

آخرین اخبار مربوط به باشگاه پـــــرسپــــــــولیـــس را فقط در این تاپیک قرار دهید.

با تش
    ــــکر

!!! No Totti No Party
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-18-2012 در ساعت 18:26

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson & J.Moriniho
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279
    تشکر شده 7,138 در 2,523 پست

perspolis بازگشت كيا به پرسپوليس/ سردارها از دنيزلي ok گرفتند.

سردار زارع قائم‌مقام باشگاه پرسپوليس طي روزهاي گذشته به‌شدت در پي جلب رضايت سرمربي اين تيم بوده و بالاخره دنيزلي با درخواست او و رويانيان موافقت كرده است.

سایت گل – پس از کش و قوس های فراوان در رابطه با حضور مهدوی کیا در پرسپولیس و در زمانی که همه پس از صحبت های دنیزلی و زارع بر منتفی بودن قرارداد با این بازیکن با سابقه نا امید بودند، این بازیکن امروز صبح با پرسپولیس به توافق رسید و از نیم فصل دوم پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.
    به گزارش سایت گل، مهدی مهدوی کیا کاپیتان سابق تیم ملی که بعد از حضور در بازی خیرخواهانه ستارگان سابق هامبورگ و ستارگان جهان، به گیلان برگشته بود و مورد اهانت تنی چند تن از هواداران تیم داماش قرار گرفته بود، از ادامه حضور در این تیم انصراف داد و اعلام کرد یا از فوتبال خداحافظی می کند و به هامبورگ بازخواهد گشت یا آخرین روزهای فوتبالش را با پیراهن پرسپولیس ادامه خواهد داد که این امر با حضور مصطفی دنیزلی و اعلام این مربی مبنی بر اینکه بازیکن مسن به دردش نمی خورد، همه به فکر خداحافظی این بازیکن از میادین فوتبال بودند که در آخرین روزهای نقل و انتقالات نیم فصل اول، با OK مصطفی دنیزلی مواجه شد و می تواند نیم فصل دوم را با پیراهن تیمی که علاقه بسیاری به آن دارد و با این تیم به فوتبال آلمان راه یافت به بازی مشغول شود.

حال این نکته هم قابل تامل است که با حضور مهدوی کیا در پرسپولیس، بازوبند کاپیتانی این تیم بر بازوی چه بازیکنی بسته خواهد شد. آیا با توجه به سابقه طولانی مهدوی کیا در تیم قرمزپوش پایتخت این بازیکن بازوبند زرد را به بازو خواهد بست یا اینکه این احتمال وجود دارد مهدوی کیا مثل حضور در داماش از این امر امتناع کند و همچنان علی کریمی این بازوبند را به بازو ببندد.

goal.com

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Just Real Madrid & Man Utdl

3. 6 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback Right
    مربی مورد علاقه
    Arsen Wenger
    بازیکن محبوب
    Xabi Alonso - David Beckham
    اسم واقعی شما
    Mohammad Amin

EnglandArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    12,123
    تشکر شده 14,670 در 2,385 پست

perspolis با تلاش رویانیان انجام شد/ بازگشت مهدوی کیا به پرسپولیس

با تلاش و پیگیری رویانیان، مهدی مهدوی کیا به جمع سرخ پوشان پیوست
    به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس :
    مهدی مهدوی کیا با موافقت مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس و رضایت امیر عابدینی مدیر عامل تیم داماش به جمع سرخ پوشان پایتخت پیوست.

به همین خاطر محمد رویانیان از همکاری دنیزلی و عابدینی در پیوستن این بازیکن با سابقه پرسپولیس و تیم ملی تشکر و اظهار داشت: جذب مهدوی کیا اجابت خواست هواداران بود، امیدوارم این انتقال باعث شاد شدن دل هواداران و تقویت تیم پرسپولیس شود.

5. 7 کاربر از پست مفید Mohammad تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ali Karimi , GH.Rezaei , Zayed , Ronaldo , Chicarito . Nani . Rooney . Casillas . Raul . Lampard
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض مهدوي كيا: پرسپوليس منزل آخر من است.

مهدي مهدوي کيا پس از بازگشت به پرسپوليس گفت: خوشحالم که توانستم پس از 13 سال به پرسپوليس بازگردم.

مهدي مهدوي کيا درباره پيوستنش به پرسپوليس گفت: خوشحالم که پس از 13 سال به پرسپوليس بازگشتم. اين علاقه قلبي من بود. روز گذشته با مصطفي دنيزلي جلسه‌اي خصوصي داشتم و او من را متقاعد کرد که مي‌توانم در اين شرايط به پرسپوليس کمک کنم.
    وي درباره بازگشتش به پرسپوليس و پوشيدن پيراهن اين تيم گفت: خاطرات بسيار خوبي از پرسپوليس دارم. جواني‌ام را در اين تيم گذراندم. دوست دارم حالا که باتجربه شده‌ام با تجربه‌ام به پرسپوليس کمک کنم. مي‌خواهم در نيم فصل دوم به اعتمادي که به من شده است جواب دهم. حقيقت اين است که به خاطر هواداران به پرسپوليس برگشتم.
    وي در پاسخ به اين سوال که شما با پيراهن 17 از پرسپوليس رفتيد، آيا دوست داريد اين پيراهن خاطره‌انگيز را دوباره به تن کنيد؟ گفت: براي من هيچ وقت اين چيزها مهم نبوده است، ضمن اينکه الان وسط فصل است.
    مهدوي کيا در پاسخ به اين سوال که آيا امسال با پيراهن پرسپوليس خداحافظي مي‌کنيد؟ گفت: در بازيگري، پرسپوليس منزل آخر من است، در صحبتي هم که با دنيزلي داشتم، درباره حضورم تا پايان نيم فصل بود. هنوز قراردادي با پرسپوليس نبسته‌ام و تنها قولي که به دنيزلي داده‌ام اين بوده است که از يکشنبه در تمرين‌ها حاضر شوم.
    وي در پاسخ به اين سوال که براي مهدوي کيا تيم زياد بود اما شما با اصرارتان براي حضور در پرسپوليس بار ديگر تعصب‌تان را به اين تيم نشان داديد، گفت‌: هميشه گفته‌ام داستان پرسپوليس براي من از همه تيم‌ها جداست. وقتي شما از بچگي به چيزي علاقه‌مند هستيد نمي‌توانيد آن را از دل‌تان جدا کنيد. من هم هيچ وقت نمي‌توانستم روزهاي خوشي که در پرسپوليس داشتم را از ياد ببرم. در تيمي بازيکن ثابت بودم که در آن بازيکنان بزرگي مانند عابدزاده، محرمي، شاهرودي، نامجو مطلق، ادموند بزيک و علي دايي حضور داشتند. در اين چند وقت مطالب زيادي را در رسانه‌ها خواندم که مي‌نوشتند مهدوي کيا براي حضور در پرسپوليس به آب و آتش زده است، هرچند اين مطالب مثبت بود اما براي من هواداران پرسپوليس اهميت زيادي داشتند.
    وي افزود: در دو سالي که به ايران بازگشته‌ام، هرجا پرسپوليسي‌اي را مي‌ديدم از من مي‌پرسيدند چه زماني به پرسپوليس مي‌آييد و وقتي قرار شد با دنيزلي به صورت خصوصي صحبت کنم، به خودم گفتم که اگر پاسخم منفي باشد، تمام عمر شرمنده هواداران مي‌شوم. من بايد از همه دوستانم تشکر کنم. دوستان رسانه‌اي هم با مطالب‌شان از من حمايت کردند. برايم هميشه اولويت اين بوده که در آرامش بازي کنم.
    وي افزود: در ابتداي فصل و با وجود آن اتفاقاتي که برايم افتاد تنها کسي که به صورت عملي و نه در حد حرف از استيلي حمايت کرد من بودم و حالا خوشحالم که به خاطر هواداران دوباره به پرسپوليس بازگشتم.
    وي درباره وضعيت کنوني پرسپوليس گفت: هنوز از نزديک تيم را نديده‌ام اما پرسپوليس با برخي مصدوميت‌ها مواجه است.
    يکي از اتفاقات جالب درباره مهدوي کيا رويارويي دوباره او با توماس دال سرمربي سابق هامبورگ است. دال که همبازي مهدوي کيا و هم مربي او بوده، اين روزها سرمربي الهلال عربستان، حريف پرسپوليس است. مهدوي کيا در اين باره گفت: فکر مي‌کنم که اين از اتفاقات جالب فوتبال است که ما پس از سال‌ها دوباره با هم روبه‌رو مي‌شويم و برايم شيرين است.
    وي در پاسخ به اين سوال که اما دال يک فصل شما را اذيت کرد، گفت: بعد از آن فصل روزهاي خوبي را در کنار هم داشتيم. دال مربي سال بوندسليگا شد و من بهترين مدافع ليگ آلمان و روبه‌رو شدن دوباره من با دال اتفاق شيريني است.
    مهدوي کيا در ادامه با تشکر از مهندس عابديني و رويانيان گفت: ماه‌هاي خوبي را در داماش پشت سر گذاشتم و با کمک بازيکنان و کادر فني نتايج خوبي کسب کرديم. هواداران واقعي داماش هم به ما لطف داشتند و با تشويق‌هايشان به ما روحيه دادند.

varzesh3.com

7. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض دنيزلي قراردادش را با پرسپوليس ثبت کرد.

سرمربي پرسپوليس قراردادش را در هيئت فوتبال تهران به ثبت رساند.

مصطفی دنیزلی که هفته گذشته پس از مذاکره با رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس برای هدایت سرخپوشان راهی تهران شد و قراردادی به مدت یک و نیم فصل با این تیم امضا کرد، ساعت 11 امروز در هیئت فوتبال استان تهران حاضر شد و قراردادش را با پرسپولیسی‌ها به ثبت رساند.
    پرسپولیس در اولین حضور دنیزلی و از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر پنجشنبه در انزلی به مصاف ملوان می‌رود.

9. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض کوتاه از پرسپولیس/ پروین در کنار خبرنگاران/ گلزنی مهدوی کیا برای پرسپولیس.

زمانی که کیا در پرسپولیس بود، با شماره 17 در این تیم حضور داشت و در طی سال های اخیر هم با شماره 2 در میادین حاضر شده بود که این دو شماره در اختیار علیرضا محمد و کاظمیان است.

سایت گل – امروز تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در دیداری تدارکاتی حریف نه چندان مطرح و نامدار خود را با شش گل شکست دهد. در این دیدار مهدی مهدوی کیا که بعد از سال ها دوباره به پرسپولیس بازگشته بود، زننده یکی از گل های تیمش بود. دیگر گل های پرسپولیس را جواد کاظمیان، مهرداد اولادی، سیف اللهی، هاشمیان و بازیکن تیم آرمین قزوین به اشتباه وارد دروازه خودی کرد، به ثمر رساندند.
    اولین حضور مهدوی کیا
    مهدوی کیا که روز گذشته پس از توافقات نهایی دوباره به پرسپولیس بازگشت، امروز اولین تمرین خود را با پرسپولیس انجام داد. مهدوی کیا اوایل تمرین دقایقی با دنیزلی به گفت وگو پرداخت و بعد از به سمت علی کریمی رفت و خوش و بش گرمی با جادوگر داشت. کریمی هم به محض اینکه مهدوی کیا را دید رو به وی گفت که مهدی جان به پرسپولیس خوش آمدی و برایت آرزوی موفقیت می کنم.

پروین در کنار خبرنگاران
    علی پروین که امروز برای تماشای بازی پرسپولیس و آرمین قزوین به ورزشگاه درفشی فر آماده بود، به جای اینکه به کنار زمین برود و بازی را در کنار دنیزلی تماشا کند، به جایگاهی که برای خبرنگاران تهیه دیدند بودند رفت و بازی را در کنار خبرنگاران به تماشا نشست. حتی لحظه ای علی پروین رو به مسئولان تیم که آنها از وی خواستند به کنار زمین بیاید، وی گفت: من جایم راحت است و چه عیبی دارد ما هم خبرنگاری یاد بگیریم؟
    تمرین اختصاصی دروازه بان روبین کازان
    علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک پرسپولیس که به توافقات نهایی هم با تیم روبین کازان روسیه دست یافته و به زودی ایران را به مقصد روسیه ترک خواهد کرد، امروز به طور اختصاصی به تمرین پرداخت. هادی نوروزی هم بازیکن دیگری بود که همراه این دروازه بان به دویدن کنار زمین پرداخت.
    سیستم هجومی دنیزلی مصطفی دنیزلی باز هم ثابت کرد که یک مربی ای هست که به بازی هجومی علاقه وافری دارد. این مربی در بازی دوستانه مقابل آرمین از سه مهاجم استفاده کرد که همین امر باعث شد که پرسپولیس در این بازی به شش گل دست یابد.
    هواداران راضی از مسوولان باشگاه
    با حضور مصطفی دنیزلی، علی پروین، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی در تمرینات پرسپولیس تعداد هواداران این تیم هر روز بر تعدادشان افزوده می شود. امروز هم تعداد 60 هواداری که به ورزشگاه درفشی فر رفته بودند و پشت درهای بسته حضور داشتند، به گرمی از مهدوی کیا استقبال کردند و رضایتشان را از مسئولان پرسپولیس ابراز داشتند که به وضعیت پرسپولیس سروسامانی دادند.
    مهدوی کیا با شماره 3
    بعد از حضور مهدوی کیا در پرسپولیس بحث های مختلفی حول محور این بازیکن و باشگاه شنیده می شد. یکی از این بحث ها، بحث کاپیتانی مهدوی کیا بود که رسما اعلام شد که کریمی کاپیتان اول تیم است و خود مهدوی کیا هم گفت من برای کاپیتانی به پرسپولیس نیامده ام. دومین بحثی که در مورد این بازیکن شنیده می شد، بحث شماره پیراهن این بازیکن بود که این بازیکن موقعی که در پرسپولیس بود، با شماره 17 در این تیم حضور داشت و در طی سال های اخیر هم با شماره 2 در میادین حاضر شده بود که این دو شماره در اختیار علیرضا محمد و جواد کاظمیان هست. این در حالی بود که مهدوی کیا امروز با شماره 3 در تمرین حاضر شد که از قرار معلوم در بازی های رسمی شماره پیراهن این بازیکن عوض خواهد شد.

11. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض کاظمیان: پرسپولیس خانه مهدوی‌کیاست/ نوری: خوشحالیم کیا برگشت .

مرجع خبری پرسپولیس : بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین امروز در مورد وضعیت این تیم و بازگشت مهدوی کیا به پرسپولیس اظهار نظر کردند.

جواد کاظمیان در مورد وضعیت پرسپولیس در جمع خبرنگاران، گفت: وضعیتم خوب است. قطعا تیمی که مربی‌اش عوض شده دچار شوک می‌شود و امیدوارم این شوک برای پرسپولیس مفید باشد.

وی شرایط پرسپولیس را برای نیم فصل دوم مطلوب خواند و گفت: پرسپولیس خانه مهدوی کیاست و امیدوارم حضورش به این تیم کمک کند.
    مهاجم تیم پرسپولیس در پاسخ به این موضوع که قبلا گفته این تیم نفرین شده است، اظهار داشت: من این صحبت را بعد از بازی و در حالیکه ناراحت بودم گفتم الان شرایط بهتر است و امیدوارم در آینده خوش شانسی بیشتری بیاوریم.
    محمد نوری هم در پایان تمرین امروز پرسپولیس در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خیلی خوب است و امیدوارم بتوانیم ملوان را در خانه‌اش شکست دهیم.
    هافبک تیم پرسپولیس با بیان اینکه "همه خوشحالیم که مهدوی‌کیا به پرسپولیس برگشته زیرا اینجا خانه اوست"، گفت: دنیزلی نیاز به تمجید ندارد و همه هواداران او را دوست دارند. امیدوارم با حضور مهدوی کیا و دنیزلی پرسپولیس به روزهای خوبش بازگردد.
    محمد نوری هم در پایان تمرین امروز پرسپولیس در مورد شرایط این تیم اظهار داشت: خدا را شکر شرایط خیلی خوب است و امیدوارم بتوانیم ملوان را در خانه‌اش شکست دهیم.
    هافبک تیم پرسپولیس با بیان اینکه "همه خوشحالیم که مهدوی‌کیا به پرسپولیس برگشته زیرا اینجا خانه اوست"، گفت: دنیزلی نیاز به تمجید ندارد و همه هواداران او را دوست دارند. امیدوارم با حضور مهدوی کیا و دنیزلی پرسپولیس به روزهای خوبش بازگردد.

13. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

perspolis گزارش تصویری: بازگشت مهدوی کیا به پرسپولیس.

مرجع خبری پرسپولیس : مهدی مهدوی کیا پس از 13 سال به پرسپولیس بازگشت و در دیدار تدارکاتی این تیم مقابل آرمین قزوین موفق به گلزنی شد. گزارش نخستین حضور مهدی در تمرین پرسپولیس به روایت عکس:

روی ادامه ی مطلب کلیک کنید.........

perspolisnews.com

15. 5 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

perspolis دنیزلی جواب هاروت را داد: مربی فوتبال هستم نه سیاست مدار .

مرجع خبری پرسپولیس : روابط تیره ارامنه و ترک تبارها موجب شد تا هاروت آبراهامیان پس از جدایی از پرسپولیس علیه مصطفی دنیزلی موضع گیری کند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ هاروت آبراهامیان که با نظر حمید استیلی به عنوان مربی دروازه بان ها در پرسپولیس مشغول به فعالیت شده بود پس از بازگشت مصطفی دنیزلی به این تیم از جمع سرخ ها کنار گذاشته شد.
    این مربی که سابقه فعالیت در راه آهن را هم در کارنامه دارد پس از جدایی از پرسپولیس ، موضع گیری شدیدی علیه دنیزلی در رسانه های کشورش داشت. هاروت مدعی شد از آنجایی که روابط میان ارامنه و ترک تبار ها مناسب نیست ، سرمربی پرسپولیس نام او را از میان اعضای کادرفنی پرسپولیس خط زده است.
    مصطفی دنیزلی پس از چند روز سکوت دیروز در گفت و گو با "ترک اسپور" پاسخ ادعاهای هاروت را داد: «کار من مربیگری فوتبال است نه سیاست و علاقه ای هم به سیاست ندارم»
    دنیزلی ادامه داد: اگر کسی فکر می کند من چنین افکاری دارم بهتر است بداند تعدادی از بهترین دوستان من ارامنه ساکن ترکیه هستند. مسئولیت فنی پرسپولیس به عهده من است و باید در قبال نتایج این تیم پاسخگو باشم، به همین دلیل یک تصمیم فنی گرفتم و اعضای کادرفنی سابق که نتوانسته بودند با پرسپولیس نتیجه بگیرند را کنار گذاشتم. در میان اعضای کادرفنی پرسپولیس یک مربی آلمانی هم بود اما من فقط به دلایل فنی آن ها را از کادرفنی تیمم بیرون گذاشتم.

17. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    مصطفی دنیزلی.افشین پیروانی.حمید استیلی
    بازیکن محبوب
    علی کریمی
    اسم واقعی شما
    علی محمد

SpainPersepolisBarcelona

تشکر ها
    289
    تشکر شده 609 در 108 پست

مهرداد پولادي از توافق با پرسپوليس خبر داد

پس از کش و قوس‌هاي فراوان و مذاکره دو باشگاه استقلال و پرسپوليس با هافبک ملي‌پوش مس کرمان، اين بازيکن از توافق خود با سرخ‌پوشان تهران خبر داد.

مهرداد پولادي با اشاره به حضور قطعي خود در تيم پرسپوليس در نيم فصل دوم اظهار کرد: از زحمات آقايان پروين، رويانيان و زارع تشکر مي‌کنم که براي گرفتن رضايت‌نامه‌ام از باشگاه مس تلاش زيادي کردند، با توجه به اين که چندين باشگاه ليگ برتري به دنبال رضايت‌نامه‌ام بودند، امروز شنيدم که مسئولان باشگاه پرسپوليس موافقت باشگاه مس را براي گرفتن رضايت‌نامه‌ام جلب کرده‌اند و بدين خاطر از آن‌ها تشکر مي‌کنم.
    پولادي ادامه داد: از مردم خوب کرمان هم تشکر مي‌کنم که در مدتي که در مس بودم هميشه به من کمک مي‌کردند، همچنين بايد تشکر ويژه‌اي از دکتر داوري، دکتر سعد محمدي و آقايان گنجعلي‌خاني و هاشمي داشته باشم که در طول فصل هميشه از من حمايت کردند و مي‌خواهم همين جا از بلاژويچ هم اين عذرخواهي را انجام دهم که قسمت نبود در بازي پاياني جام حذفي، به مس کمک کنم. مطمئن باشيد مس با حضور بلاژويچ چه در ايران و چه در آسيا، حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.
    هافبک پيشين تيم‌هاي استقلال و تراکتورسازي در ادامه گفت: مسئولان پرسپوليس طي مذاکرات‌شان با من، بسيار صادقانه برخورد کردند و مطمئن باشيد که در نيم فصل دوم، يک پرسپوليس رويايي را خواهيم ساخت.

19. 4 کاربر از پست مفید ALI MOHAMMAD. تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Amir Reza

IranRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    11,279

پیش فرض آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس در چند خط.

مرجع خبری پرسپولیس : آخرین خبرها از باشگاه پرسپولیس را در چند خط مرور می کنید تا در جریان آخرین وضعیت اتفاقات در این باشگاه قرار بگیرید:

مهدي شماره 19 را انتخاب مي‌كند
    از وقتي بحث حضور مهدوي‌كيا در پرسپوليس مطرح شد گمانه‌زني درباره شماره پيراهن وي قوت گرفت اما كيا گفت چون از وسط فصل به تيم پيوسته شماره كسي را نمي‌خواهد و از بين شماره‌هاي خالي يكي را انتخاب مي‌كند.

ديروز و در حاشيه اولين تمرين كيا، مسوولان باشگاه اعلام كردند مي‌خواهند شماره 17 را از كاظميان گرفته و به او بدهند اما خود مهدي در مصاحبه‌اش گفت از بين شماره‌هاي 3، 19 و 5 كه متعلق به كسي نيست يكي را انتخاب مي‌كند. مهدي ديروز با لباس شماره 3 تمرين كرد اما به احتمال فراوان شماره 19 را انتخاب مي‌كند كه در دهه 50 و 60 متعلق به محمد مايلي‌كهن بود.

هواداران: ديگر تيم‌مان كهكشاني شد

ديروز حدود 50 هوادار از پشت درهاي بسته تمرين را تماشا كردند اما خوشحالي آنها بابت حضور كيا آنقدر زياد بود كه هيچكدامشان ناراحت نبودند. اين عده از هواداران مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني خوشحالي‌شان را از اتفاقات اخير، از جمله جذب دنيزلي و كيا ابراز مي‌كردند و مي‌گفتند: «ديگر تيم‌مان كهكشاني شده». آنها بابت مصدوميت آندو تيموريان هم خوشحال بودند و از اقدامات اخير رويانيان تمجيد مي‌كردند.

خداحافظي هواداران با حقيقي

حول و حوش ساعت 12 بود كه عليرضا حقيقي از ورزشگاه درفشي‌فر خارج شد. حقيقي مصدوم كه ديروز دقايقي نظاره‌گر بازي تداركاتي تيمش بود، با اتومبيل خود از ورزشگاه بيرون رفت اما هواداران كه انگار آخرين بار بود او را مي‌ديدند خداحافظي نسبتا سردي با گلر شماره يك تيم‌شان داشتند البته بعضي از آنها همچنان از حقيقي دلخور بودند و از بابت اين جدايي ناراحت نبودند.

بادامكي بازي كرد، قدمي دوباره مصدوم شد

حسين بادامكي باز هم ريسك كرد و با مچ مصدوم براي پرسپوليس به ميدان رفت. بادامكي بعد از تمرين‌هاي اختصاصي در 10 دقيقه پاياني به ميدان رفت و خوشبختانه بدون مشكل بازي كرد. در عوض سعيد قدمي بازيكن جديد پرسپوليس كه به نظر مي‌رسيد تازه بهبود يافته بعد از حضور در اين بازي تداركاتي دوباره مصدوم شد.

پروين نمي‌خواست خيس شود!

حول و حوش ساعت 10:20 علي پروين به ورزشگاه درفشي‌فر رسيد و مستقيم رفت داخل كانكس خبرنگاران كه اتفاقا ديروز گرم بود. رضا رياضتي مسوول رسانه‌اي تيم از پروين خواست كنار زمين بيايد اما پروين گفت مي‌خواهد كنار خبرنگاران باشد و از آنها كار خبرنگاري ياد بگيرد البته اين حرف پروين خبرنگاران را چندان ذوق زده نكرد چرا كه آنها مي‌دانستند مدير تيم براي اينكه زير باران خيس نشود به جايگاه آنها پناه آورده است.

حضور 45 دقيقه‌اي اصحاب رسانه در تمرين

ديروز و به خاطر حضور انبوه عكاسان، خبرنگاران، تصويربرداران و گزارشگران جهت پوشش حضور مهدوي‌كيا در تمرين، مسوولان پرسپوليس 45 دقيقه به اصحاب رسانه اجاره ورود به درفشي‌فر دادند. بازي تداركاتي پرسپوليس ساعت 10:45 شروع شد و دنيزلي يك ربع بعد از شروع بازي خواست كليه خبرنگاران و عكاسان بيرون بروند البته 50 هواداري كه آمده بودند از ابتدا تا انتهاي تمرين بيرون ورزشگاه ماندند.

درخواست 300 ميليوني شهرداري ياسوج براي صدور رضايتنامه!

بعد از درخشش حسين هوشيار مقابل استقلال مسوولان باشگاه پرسپوليس با ارسال نامه‌اي به باشگاه شهرداري ياسوج خواستار جذب دروازه‌بان اين تيم شدند. حسين هوشيار، دروازه‌بان 28 ساله و مشهدي شهرداري ياسوج در اين باره مي‌گويد: «تكليفم امروز مشخص مي‌شود. مسوولان شهرداري مخالفتي با جدايي من ندارند اما مترصد اين هستند تا يك دروازه‌بان جديد جذب كنند تا جانشين من ‌شود.

مسوولان شهرداري مي‌گويند تو را از دست بدهيم ضربه مي‌خوريم و به همين خاطر اول مي‌خواهند يك دروازه‌بان جذب كنند و بعد رضايتنامه‌ام را بدهند.» گفته مي‌شود مسوولان شهرداري ياسوج براي صدور رضايتنامه هوشيار مبلغي حدود 300 ميليون درخواست كرده‌اند كه البته هنوز با موافقت پرسپوليس روبرو نشده است.

قباد نگين تاجي مديرعامل شهرداري ياسوج كه مدعي شده اگر به هوشيار بها بدهند از رحمتي بهتر مي‌شود در مصاحبه‌اي گفته: «ما پيشنهادي دريافت كرديم اما هنوز راضي نيستيم اين گلر خوب را از دست دهيم. بايد با هيات مديره و مربيان صحبت كنيم تا ببينيم چه مي‌شود. اول اينكه ما هم در مضيقه هستيم و بايد پاسخگوي انتظارات مردم باشيم و دوم اينكه بايد ديد آيا پرسپوليس شرايط مالي ما را برآورده مي‌كند يا نه. وي در پاسخ به اين سوال كه آيا ممكن است پيشنهاد معاوضه با حقيقي را به پرسپوليس بدهيد؟ گفت: حقيقي كه روي پر قو بزرگ شده و به ياسوج نمي‌آيد. ما بازيكني براي معاوضه پيشنهاد نمي‌كنيم ولي طبيعي است كه بايد شرايط مالي ما برآورده شود.

اخبار چند خطی
    * پرسپوليسي‌ها ساعت 9 صبح چهارشنبه با اتوبوس راهي انزلي شده و در هتل سپيدكنار اسكان مي‌يابند. به درخواست دنيزلي قرار است پرسپوليس يك جلسه تمرين در انزلي انجام دهد.

*قرار است رحمان احمدي بعد از بازي استقلال- سپاهان براي دريافت طلبش از پرسپوليس به باشگاه مراجعه كند.

* گفته مي‌شود از مبلغ طلب سپهر حيدري از پرسپوليس كه 40 درصد قرارداد فصل قبلش بوده، اين بازيكن 10 درصد را بخشيده اما باشگاه قصد دارد تا پايان ماه جاري 30 درصد ديگر را پرداخت كند.

* گمالوويچ تا پايان هفته جاري مبلغ ماليات قرارداد خود كه 15 ميليون تومان است را پرداخت خواهد كرد.

* ساعت 14:30 امروز و در سالن ورزشگاه درفشي‌فر هداياي برندگان خوش‌شانس پرسپوليس به آنها اعطا مي‌شود. اين 12 هوادار كه نامشان در قرعه‌كشي هفته گذشته و در كنفرانس خبري دنيزلي توسط سرمربي جديد پرسپوليس مشخص شده بود هدايايي مثل اتومبيل و هزينه سفر به عتبات عاليات را دريافت مي‌كنند.

21. 4 کاربر از پست مفید AmirUtd تشکر کرده اند .

صفحه 174 از 470 نخستنخست ... 74124164172173174175176184224274 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)