Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 39 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 388
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو_علی دایی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری_علی پروین_علیرضا حقیقی
    اسم واقعی شما
    محمدرضا نو

SpainPersepolisRealMadrid

Ali Karimi

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,926 در 696 پست

shahin خبر های باشگاه شاهین بوشهر در سال 91_90

خبر های داغ باشگاه شاهین بوشهر را در اینجا بگذارید

الان 12 شبه از صبحه پای کاریم
    بازم روبه رو شدیم با سفره های خالی
    این حرفا شدن فقط مشتی گفته های عادی
    توهم پری از این همه حفره های مادی
    خیابونا پر از مشتی کاسب پست
    پر از ادمای محتاج کاسه به دست
    پر از آدمای خردمند تحصیل کرده
    که زندگی انتحارو و بهش تحمیل کرده

2. 3 کاربر از پست مفید n_mamali تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

ItaliaChelseaShahinBoushehr

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

در حاشيه ديدار شاهين - نفت

خبرگزاری ها نشست خبری دیدار نفت - شاهین را تحریم کردند

خبرنگاران خبرگزاری‌ها نشست خبری دیدار نفت تهران - شاهین بوشهر را به علت شرایط نامساعد جایگاه خبرنگاران ورزشگاه دستگردی تهران تحریم کردند.
    به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های نفت تهران و شاهین بوشهر از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد، حواشی داشت که در زیر بدان اشاره می شود:

* جایگاه خبرنگاران ورزشگاه دستگردی بسیار کثیف و نامرتب بود و افراد متفرقه بیشتر از خبرنگاران در این جایگاه حضور داشتند!

تمامی صندلی‌های جایگاه خبرنگاران ورزشگاه دستگردی به دلیل بارندگی پر از آب بوده و خبرنگاران اکثر دقایق این دیدار را به طور ایستاده دنبال کردند.

خبرنگاران خبرگزاری‌ها که بارها از مسئولان باشگاه نفت تهران درخواست کرده‌اند به وضعیت جایگاه خبرنگاران ورزشگاه دستگردی رسیدگی کنند، متاسفانه بازهم با بی توجهی آنها مواجه شدند تا اینکه تصمیم گرفتند، نشست خبری دیدار امروز نفت - شاهین را تحریم کنند.

* پیش از آغاز بازی مربیان تیم فوتبال شاهین بوشهر به سمت نیمکت تیم نفت تهران رفتند و برای شروع بازی از فرکی و همکارانش رخصت گرفتند.

* بازیکنان تیم نفت فوتبال تهران، قبل از شروع دیدار حلقه اتحاد تشکیل داده و برای پیروزی در این دیدار هم قسم شدند.

* حدود 500 تماشاگر برای تماشای دیدار نفت تهران - شاهین بوشهر در ورزشگاه دستگردی حضور داشتند که اکثر قریب به اتفاق آنها را هواداران تیم شاهین بوشهر تشکیل می دادند.

* از ابتدای بازی فیروز کریمی، مدام به نحوه قضاوت داور اعتراض می کرد و با داور چهارم به گفتگو می پرداخت.

* مارکار آقاجانیان یکی از اعضای فنی تیم ملی فوتبال ایران و مهدی فنونی‌زاده بازیکن اسبق تیم ملی از تماشاگران ویژه دیدار نفت تهران - شاهین بوشهر بودند.

* اسکوربورد ورزشگاه دستگردی دو ثانیه شمار داشت که یکی از آنها با دیگری چهار ثانیه اختلاف داشت!

دیدار نفت تهران - شاهین بوشهر که در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد به برتری 2 بر یک نفتی‌های تهران انجامید.

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

افراشته: وجه تمایز پست بانک خدمت در مناطق محروم می باشد.

علی افراشته بیان کرد وجه تمایز پست بانک ایران خدمت در مناطق محروم و روستایی می باشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین بوشهر، افراشته بیان کرد وجه تمایز پست بانک خدمت در مناطق محروم و روستایی می باشد

تفاوت آشکار پست بانک با سایر بانک های کشور خدمت در مناطق محروم و روستایی است که از طریق توزیع مناسب امکانات بانکی و مالی به طور خالصانه و بی ادعا در خدمت مردم کشورمان است.

افراشته رییس هیات مدیره باشگاه شاهین بوشهر در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری با پست بانک ایران ، ضمن اعلام این مطلب گفت : دکتر محبیان از مدیران ولایی، متعهد و متخصص می باشد که با جدیت و روحیه خدمت نسبت به پیشبرد اهداف و برنامه های این بانک در راستای خدمت رسانی بیشتر و بهتر تلاش وافری را بکار گرفته است .

افراشته اظهار داشت : خوشبختانه با دعای خیر مردم بوشهر و پیرو دستور ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر احمدی نژاد، دکتر محبیان موضوع حمایت مالی از باشگاه شاهین بوشهر را پذیرفتند.

رئیس هیات مدیره باشگاه شاهین بوشهر افزود: با بانک های زیادی در این زمینه مذاکره گردید که بهترین گزینه در این خصوص پست بانک ایران بود که در شرایط خاصی از باشگاه حمایت کردند و امید داریم با انرژی مضاعفی که توسط این بانک وارد تیم شد، شاهد موفقیت های بیشتر در کسب نتایج بهتر باشیم.

5. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

امیدوارم حامی مورد قبول در حمایت از باشگاه باشیم.

دکتر محبیان بیان نمود امیدوارم همانگونه که در روستاها هستیم یک حامی خوب، قوی و مورد قبول در حمایت از باشگاه باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین بوشهر ، دکتر محبیان در مراسم امضا تفاهم نامه همکاری با باشگاه شاهین بیان نمود که پست بانک یک بانک مردمی در دل روستاها است

وی ادامه داد پست بانک یک بانک مردمی است که خدمات بانکی خود را در دل روستاها به صورت فراگیر ارائه می دهد و انشاءا... با تعامل و همکاری میان این بانک و باشگاه در اجرای دستور ریاست محترم جمهور در این زمینه امید است حامی خوبی در این زمینه باشیم.

دکتر محبیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران نیز در این مراسم با بیان این مطلب، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در میان بازیکنان و کادر فنی باشگاه شاهین بوشهر گفت: امیدوارم همانگونه که در روستاها هستیم یک حامی خوب، قوی و مورد قبول در حمایت از باشگاه باشیم.

مدیرعامل پست بانک ایران اظهار داشت، دکتر افراشته از مدیران صدیق، دلسوز و با روحیه پشتکار می باشد که ما نیز به عنوان یک عضو در کنار پیشبرد و موفقیت تیم ایشان هستیم

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

از شاهین چه خبر؟

فیروز کریمی قصد دارد مهاجمانی را به تیمش اضافه کند. او علاوه بر گزینه های خارجی نیم نگاهی به محسن خلیلی بازیکن اسبق پرسپولیس تهران دارد.

فیروز کریمی قصد دارد مهاجمانی را به تیمش اضافه کند. او علاوه بر گزینه های خارجی نیم نگاهی به محسن خلیلی بازیکن اسبق پرسپولیس تهران دارد.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، خبرهایی کوتاه از تیم فوتبال شاهین بوشهر را در ادامه بخوانید.

محسن خلیلی در شاهین بوشهر؟

فیروز کریمی قصد دارد مهاجمانی را به تیمش اضافه کند. او علاوه بر گزینه های خارجی نیم نگاهی به محسن خلیلی بازیکن اسبق پرسپولیس تهران دارد و گفته می شود بزودی وی با حضور در اردوی شاهین بوشهر مورد محک قرار می گیرد.

بازگشت مصدومان.

مصدومان شاهین بوشهر آرام آرام به شرایط لازم برمی گردند. مجید غلامی از نیم فصل با تیم تمرین می کند و بهمن شیروانی و علی انصاریان هم از دو هفته دیگر کنار تیم خواهند بود. گفته می شود علی انصاریان در نیم فصل از شاهین بوشهر جدا می شود.

مدیران پست بانک ایران در هئیت مدیره.

با کنار رفتن بانک صادرات از اسپانسری باشگاه شاهین بوشهر و جایگزینی پست بانک ایران به جای آن مجید ابوالفتحی نماینده بانک صادرات هم از ترکیب هئیت مدیره جدا شد تا نماینده ای از پست بانک ایران جانشین وی شود. قرار است این امر با صدور حکمی از سوی علی افراشته صورت گیرد./گل

شاهین در کرج اردو می زند.

شاهین بوشهر به جای دبی در کردان کرج اردو می زند. در حالی که گفته می شد تیم شاهین بوشهر قرار است در تعطیلات دو هفته ای لیگ برتر به اردوی خارج کشور و ترجیحاً دبی برود اما خروج این تیم از کشور منتفی شد. بر این اساس قرار است شاهین بوشهر از پنج شنبه در کردان کرج اردو بزند./خلیج فارس

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

شکوری: به جای فوتبال، گِل بازی کردیم!

هادى شکورى مدافع تیم فوتبال شاهین بوشهر اعتقاد دارد بازى با نفت تهران هیچ شباهتى به فوتبال نداشته است.

هادى شکورى مدافع تیم فوتبال شاهین بوشهر اعتقاد دارد بازى با نفت تهران هیچ شباهتى به فوتبال نداشته است.به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، او تصریح کرد: حیف از دو تیم شاهین بوشهر و نفت تهران که فوتبال را تاکتیکى و روى زمین بازى مى کنند اما در چنین بى کیفیتى به میدان رفتند. خدا را شکر که هیچ بازیکنى از دو تیم دچار مصدومیت نشد. خود من در چند نوبت تا مچ پا توى زمین فرو رفتم!! به جاى فوتبال در این بازى شاهد گِل بازى بودیم و بار فنى وجود نداشت. او در ادامه افزود: بازى اگر در بوشهر و حتى در ورزشگاه آزادى تهران برگزار مى شد شک نکنید حریف را شکست مى دادیم. بعد از بازى هم فیروز کریمى از بچه ها تشکر کرد و خسته نباشید گفت. او عنوان کرد مشکل از زمین بود و فوتبال تیم من را زمین خراب کرد./ابرار ورزشی

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

کریمی: درباره عشایر ، پلیس ، حافظ و باباطاهر هم حرف می زنم!

درست است که حرکت این دو بازیکن باید تقبیح شود اما بزرگنمایی نکنید. حالا همه مشکلات فوتبال ما حل شده و کاری که این دو نفر کرده‌اند حیثیت این فوتبال را لکه‌دار کرده است؟

درست است که حرکت این دو بازیکن باید تقبیح شود اما بزرگنمایی نکنید. حالا همه مشکلات فوتبال ما حل شده و کاری که این دو نفر کرده‌اند حیثیت این فوتبال را لکه‌دار کرده است؟!به گزارش شاهین بوشهر دات آی آر، فیروز کریمی از محمد نصرتی و شیث رضایی دفاع کرد و از رسانه‌ها خواست تا درباره حرکت غیر اخلاقی این دو بازیکن پرسپولیس تهران دست به بزرگنمایی نزنند! فیروز کریمی ساعتی پیش در نمایشگاه مطبوعات در گفت‌وگو با یکی از برنامه‌های تلویزیونی نسبت به شادی غیر اخلاقی محمد نصرتی و شیث رضایی در بازی تیمشان برابر داماش گیلان واکنش نشان داد. متاسفانه این اتفاق رخ داده و قابل توجیه نیست اما این بازیکنان شاگردان من بوده‌اند. واقعاً تعجب می‌کنم که دست به چنین کاری زده‌اند. گمان من این است که شوخی بیرون زمین را به داخل زمین آورده‌اند و مرتکب خطا شده‌اند اما از رسانه‌ها می‌خواهم به این بازیکنان رحم کنند. به اینها باید رحم کنیم و نباید همه بدبختی‌های فوتبال را با حذف اینها تلافی کنیم. فیروز کریمی ادامه داد: از رسانه‌ها و کمیته انضباطی می‌خواهم که به این بازیکنان بیچاره رحم کنید. درست است که حرکت این دو بازیکن باید تقبیح شود اما بزرگنمایی نکنید. حالا همه مشکلات فوتبال ما حل شده و کاری که این دو نفر کرده‌اند حیثیت این فوتبال را لکه‌دار کرده است؟! به نظر من حاشیه‌های بزرگتری هم هست که رسانه‌ها به آن بپردازند. سرمربی شاهین بوشهر که خود چهره‌ای خبرساز محسوب می‌شود خاطر نشان کرد: نباید با محمد نصرتی و شیث رضایی مثل قاتل‌ها برخورد شود. آنها اشتباه کرده‌اند و باید مجازات شوند اما به اندازه‌ای که خطا کرده‌اند باید مجازات شوند نه کم و نه بیش! فیروز کریمی همچنین در واکنش به اظهار نظر حسین فرکی که گفته است فیروز کریمی فقط با حافظ شیرازی شوخی نکرده گفت: من درباره هر چیزی که از من سئوال کنید حرف می‌زنم. چون اطلاعات خوبی دارم. درباره ایلات و عشایر ، پلیس ، حافظ و باباطاهر عریان هم اگر دوست داشته باشید از صبح تا شب برایتان حرف می‌زنم. حسین فرکی از دوستان خوب من است. خوشحالم که تیمش با کمترین بضاعت بهترین نتایج فوتبال را کسب کرده است و من برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

10. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

شاهين هفت آذر در مشهد

برنامه مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي اعلام شد

مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال در روزهای یکشنبه و دوشنبه (ششم و هفتم آذر ماه) برگزار می شود.

برنامه این مرحله به شرح زیر اعلام شد:

یکشنبه 6 آذر 1390
    ذوب آهن – پرسپولیس (ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر اصفهان) ساعت 14:30

سیاه جامگان – شهرداری یاسوج (ورزشگاه تختی مشهد) ساعت 14

ماشین سازی تبریز – داماش گیلان (ورزشگاه یادگار امام تبریز) ساعت 14:30

مس سرچشمه – صبای قم (ورزشگاه باهنر کرمان) ساعت 14

دوشنبه 7 آذر 1390
    ابومسلم مشهد – شاهین بوشهر (ورزشگاه تختی مشهد) ساعت 14

مس کرمان – فجر سپاسی (ورزشگاه باهنر کرمان) ساعت 14

صنعت نفت آبادان – فولاد خوزستان (ورزشگاه تختی آبادان) ساعت:۱۴:۳۰

استقلال – مهر کرج (ورزشگاه آزادی تهران) ساعت 16:15

12. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

در ديدار با استاندار بوشهر

مدیرعامل پست بانک ایران: عزم پست بانک برای حمایت از شاهین جدی است /افراشته : حمایت از شاهین اجرای دستور رئیس جمهور بود

مدیرعامل پست بانک ایران:عزم پست بانک برای حمایت از شاهین جدی است

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمدحسن محبیان سه‌شنبه شب در نشست با مدیران شاهین و استاندار بوشهر اظهار داشت: با وجود دستور رئیس جمهور برای حمایت از شاهین بوشهر، ما نیز آمادگی داریم تا با همکاری و همراهی مسئولان استان بوشهر از شاهین حمایت کنیم.
    وی با اشاره به فعالیت‌های پست بانک در کل کشور افزود: هم اکنون هزار دفتر شهری و 10 هزار دفتر روستایی پست بانک در کل کشور فعال است.
    وی افزود: بر اساس برنامه پنجم توسعه باید شش هزار دفتر پست بانک شهری دیگر را نیز راه‌اندازی کنیم.
    مدیرعامل پست بانک تصریح کرد: ماهانه 260 میلیارد تومان یارانه برای 1.5 میلیون خانوار از طریق پست بانک در کل کشور پرداخت می‌شود.
    محبیان افزود: همچنین دو میلیون و 800 هزار حساب بانکی مربوط به روستائیان در پست بانک موجود است.
    استاندار بوشهر نیز در این نشست گفت: هر کسی در این حوزه یعنی ورزش به ویژه فوتبال در بوشهر خدمتی کند موجب شادمانی مردم این استان می‌شود.
    محمدحسین جهانبخش تصریح کرد: وارد عرصه ورزشی شدن اقدامی پرریسک است اما بوشهر استانی است که در تمام عرصه‌ها به ویژه ورزش سبقه‌ای طولانی دارد.
    وی خاطرنشان کرد: تعصب مردم بوشهر به فوتبال را در هیچ جای ایران نمی‌بینیم و این ظرفیت خوبی برای حمایت از ورزش به ویژه فوتبال است.
    استاندار بوشهر اضافه کرد: شاهین افتخاری برای استان بوشهر بوده و ما نیز سعی می‌کنیم از این افتخار حمایت کنیم.

افراشته با اشاره به حمایت پست بانک از شاهین:حمایت از شاهین اجرای دستور رئیس جمهور بود

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی افراشته سه‌شنبه شب در نشست مدیران شاهین و مدیرعامل پست بانک ایران با استاندار بوشهر اظهار داشت: با توجه به بروز مشکلاتی که برای بانک صادرات حامی قبل شاهین بوشهر پیش آمد، یک هفته پس از حضور مدیر عامل جدید بانک صادرات، در نشستی که با ایشان داشتیم مشخص شد مدیرعامل جدید بانک صادرات انگیزه‌ای برای ادامه کار و حمایت از شاهین ندارد.
    وی افزود: تاکید شده بود که این کار انگیزه سیاسی نداشته و بر اساس قول رئیس جمهور به مردم بوشهر، به دنبال اجرایی شدن این وعده هستیم.
    رئیس هیئت مدیره شاهین بوشهر تصریح کرد: بعد از این کار با وزیر مسکن و شهرسازی نیز مذاکراتی داشتیم که ایشان برای حمایت بانک مسکن از شاهین اعلام حمایت کرد و همه اقدامات انجام شده بود که نهایتا به دلایلی قرارداد با بانک مسکن هم میسر نشد.
    افراشته با اشاره به اعلام آمادگی پست بانک برای حمایت از شاهین تصریح کرد: نظر آقای محبیان مدیرعامل پست بانک بر این بود که فرمایش رئیس جمهور زمین نماند و در این عرصه وارد شده و حمایت مالی شاهین را متقبل شدند.
    وی با اشاره به نشست با وزیر نفت و اعلام حمایت وزیر از تزریق منابع مالی به پست بانک گفت: در نشستی که با مسئولان پارس جنوبی در عسلویه داشتیم، مقرر شد بر اساس برنامه‌ریزی، شرکت‌های نفتی عسلویه نیز بخشی عمده‌ای از منابع خود را به پست بانک واریز کنند.
    افراشته تاکید کرد: تزریق منابع مالی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های نفتی استان بوشهر به پست بانک ظرفیت خوبی نیز برای توسعه ورزش استان در تمام زمینه‌ها ایجاد می‌کند.
    رئیس هیئت مدیره شاهین بوشهر گفت: در صورتی که از محل منابع دستگاه‌های اجرایی استان و شرکت‌های نفتی 500 میلیارد تومان به پست بانک تزریق شود این بانک نیز متقبل می‌شود تا سه درصد از سود این منابع را برای حمایت مالی از شاهین هزینه کند.
    افراشته افزود: در صورت محقق شدن این امر هم بدهی سال قبل پرداخت می‌شود هم اینکه با حمایت مدیریت ارشد استان بوشهر زمینه برای توسعه ورزش در استان فراهم می‌شود.
    مدیرکل تربیت بدنی استان بوشهر نیز در این نشست گفت: با حمایت‌های بی‌دریغ استاندار، امام جمعه و تلاش کادر فنی و بازیکنان و البته لطف خداوند بود که شاهین در لیگ برتر ماندنی و موجب خوشحالی ورزش‌دوستان بوشهری شد.
    رضا جمشیدی با قدردانی از توجه مسئولان به شاهین بوشهر افزود: با توجه به نیت خیر مسئولان استانی و پست بانک، روند موفقیت‌های شاهین ادامه می‌یابد.

14. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

تمرين شاهين برگزار نشد

در پي اعتراض به عدم پرداخت مطالبات سال گذشته

به گزارش سایت رسمی کانون هواداران شاهین بوشهر ، در حالیکه قرار بود تمرینات شاهین از روز پنجشنبه در کرج آغاز شود بدلیل اعتراض بازیکنان نسبت عدم پرداخت مطالبات سال گذشته برگزار نشد .
    تعداد 12 نفر از بازیکنان شاهین که مطالبات نزدیک به 70 درصد از سال گذشته را طلب دارند تا مشخص شدن وضعیت مالی سال گذشته اشان قصد شرکت در تمرینات شاهین را ندارد .
    مسئله مطالبات سال گذشته بازیکنان که رقم بالایی نیز به خود اختصاص داده است شرط اول تمدید قرارداد بازیکنان در این فصل با باشگاه شاهین بوده است که بانک صادرات هم قرار بود این مطالبات را پرداخت کند اما این امر هرگز محقق نشد تا امروز شاهد چنین اتفاقاتی باشیم

16. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی-دیدیر دروگبا

تشکر ها
    566
    تشکر شده 382 در 185 پست

پاسخ كي روش درس خوبي براي من بود

فيروز كريمي : هر كه از كي روش ايراد بگيرد بايد به عقلش شك كرد / باشگاه شاهين جز آن دسته از باشگاهايي است كه پرداخت هايش به كادرفني و بازيكنان خوب بوده اما نحوه پرداخت آن مناسب نبوده است !

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر ضمن اشاره به اینکه اگر به استقلال برگردم تیمی می سازم که همه انگشت به دهان بمانند، گفت: "کی‌روش" یک مربی بزرگ بین المللی است و هر که از نحوه مربیگری او ایراد بگیرد باید به عقلش شک کرد. فیروز کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق افزود: در بازی مقابل نفت تهران نتیجه را به استخری که درون زمین ایجاد شده بود واگذار کردیم! ما آمادگی بازی در چنین زمینی را نداشتیم، چرا که هنوز در بوشهر کولر گازی روشن می کنیم!
    وی افزود: فرکی از مفاخر فوتبال ایران است و من با وی در مدرسه همکلاس بودم. در آن زمان فرکی از من خیلی می ترسید اما اخیرا فهمیده‌ام که حسین نسبت به گذشته خیلی قدرتمندتر شده است. قبل از بازی من ترس را در چهره فرکی دیده بودم اما وقتی زمین بازی را دیدیم جای ما با هم عوض شد و آن موقع من ترسیده بودم!
    کریمی در خصوص اینکه اگر به وی دوباره پیشنهاد سرمربیگری استقلال بشود قبول می کند؟، گفت: هر مربی دوست دارد هدایت تیم‌های استقلال و پرسپولیس را برعهده بگیرد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. اگر روزی قرار باشد دوباره در استقلال مربیگری کنم با یک تعامل بیشتر و تفکر ویژه باز می گردم، البته به شرطی که پیش از شروع فصل زمام امور را در دست بگیرم. اگر با این شرایط به استقلال برگردم ایمان دارم تیمی خواهم ساخت که همه انگشت به دهان بمانند.
    سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در خصوص پاسخ کی‌روش به مصاحبه‌ای که او در مورد کادر فنی تیم ملی کرده بود خاطرنشان کرد: نحوه پاسخ کی‌روش درس خوبی برای من بود. من از کی‌روش درس بزرگی گرفتم. ما باید خیلی از مسائل را با کادر فنی تیم ملی به صورت درون خانوادگی حل کنیم.
    وی افزود: کی‌روش یک مربی بزرگ بین المللی است و هر که نسبت به نحوه مربیگری او ایراد بگیرد باید به عقلش شک کرد، نه به نحوه مربیگری کی روش!
    سرمربی پیشین تیم استقلال همچنین ادامه داد: منظور من در مصاحبه‌ای که انجام دادم این بود که چشمان ناظر بر تیم ما که بهترین خط دفاعی لیگ و حتی دروازه بان ما را نمی بیند، چشمان سالمی نیستند، چون 11 هفته بهترین خط دفاعی لیگ را از آن خود کردن کار ساده‌ای نیست و نمی تواند اتفاقی باشد.
    کریمی در پاسخ به این پرسش که "چرا با وجود اینکه پست بانک نیز به اسپانسرهای باشگاه شاهین بوشهر اضافه شده اما همچنان بازیکنان این تیم مشکلات مالی دارند؟"، اظهار داشت: باید بگویم که پست بانک جانشین بانک صادرات شده است نه اینکه به عنوان اسپانسر دوم به باشگاه شاهین اضافه شده است. چه کسی گفته تیمی که اسپانسر آن بانک است نباید مشکلات مالی داشته باشد؟ اگر این طور است کارمندان بانک باید سوپر میلیاردر باشند در حالی که خیلی از آنها رفقای من بوده و از حقوق ناکافی خود می نالند.
    وی افزود: ما مشکل مالی نداشتیم بلکه مشکل ما در مدیریت تقسیم منابع مالی است. باشگاه شاهین بوشهر جزو آن دسته از باشگاه‌هایی است که پرداخت‌هایش به کادر فنی و بازیکنان خوب بوده اما نحوه پرداخت آن مناسب نبوده است. مطمئن باشید این مشکل نیز در آینده‌ای نزدیک برطرف خواهد شد.
    سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در پاسخ به این پرسش که "چه جایگاهی را در رقابت‌های لیگ برتر برای تیم‌تان ترسیم کرده‌اید؟"، گفت: ما در نیم فصل جابه‌جایی‌های خوبی را خواهیم داشت. تیم شاهین طی دو سال گذشته جزو تیم‌های پایین جدول بوده و با این سبک در لیگ توانسته باقی بماند. به نظر من حضور در نیمه بالایی جدول لیگ می تواند برای ما موفقیت محسوب شود.
    کریمی در خصوص وضعیت حال حاضر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر من پرسپولیس از نظر بازیکن جزو چهار تیم برتر رقابت‌های لیگ است. در ابتدای فصل پرسپولیسی‌ها بدشانسی آوردند، سپس یکسری مسائل حاشیه‌ای گریبانگیر آنها شد و در نهایت اتفاقاتی افتاد که باعث شد تیم نتواند نتایج خوبی کسب کند.
    سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر خاطر نشان کرد: تیمی که طرفدار دارد، هر زمان که دچار مشکل شود، باید هواداران به کمک آن تیم بیایند.متاسفانه از ابتدای فصل طرفداران پرسپولیس از این موضوع غافل بوده و خود آنها به حواشی تیم دامن زده‌اند.
    وی افزود: به نظر من طرفداران پرسپولیس همگام با کادر مدیریتی و فنی تیم جلو نیامده بلکه از آنها نیز عقب افتاده بودند. در حال حاضر آنها خودشان را تا حدودی رسانده‌اند که این موضوع باعث شده همانطور که همگان دیدند شرایط پرسپولیس بهتر شود.
    کریمی در خاتمه تصریح کرد: من اعتقاد دارم اگر طرفداران خوب از تیم‌شان حمایت کنند پرسپولیس به راحتی می تواند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند. در ضمن من در شرایط فعلی به هیچ وجه به تغییر استیلی اعتقادی ندارم.

18. کاربر روبرو از پست مفید amin_20 تشکر کرده است .

صفحه 11 از 39 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)