Design & Developed BY Patira

صفحه 115 از 131 نخستنخست ... 1565105113114115116117125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1310
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadid بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2011/12

به نام خدا

بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال فصل 2011/12

حرفهای خودمونی هواداران آرسنال و بحث و تبادل نظر درمورد دیدارهای این تیم در این تاپیک قرار می گیرد.

2. 12 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

بايد بازيكنان خوبتون مثل فن پرسي رو نگه داريد نه مثل جانكينسون و ... كه اصلا بدرد نميخورن
    ویرایش توسط FC@ALI : 04-05-2012 در ساعت 15:13

4. 6 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid_5099 نمایش پست ها
    دم همه شما گرم

من هم یه مدت طولانی عضو انجمن قرمزته بودم ، آرسنالی های اونجا 2 نفر بودیم!
    بعد یه مدت و بنا به دلیلی نا معلوم انجمن از هم پاشیده شد و اکثر بچه ها رو دیگه ندیدم جز چند نفری که باهاشون صمیمی بودیم!
    با اون چند نفر رفتیم انجمن سانتیا ، ولی هیج جا برامون قرمزته نمیشد!
    تا اینکه چند روز پیش یه ویدئو از ارسنال تو آپارات میدیدم که پایینش یه کامنت بود که فرستنده ویدئو رو دعوت کرده بود بیاد دربی !

نوشته شده بود که بیاد دربی اینجا ارسنالی ها دور هم جمع هستن ! من هم تا این کامنت رو دیدم اومدم عضو شدم

امیدوارم اینجا دور هم فقط شاهد پیروزی تیم محبوبمون آرسنال باشیم

به به
    پس بالاخره تبلیغ من تو آپارات جواب داد

آخه من تو آپارات عضوم و چنین پستی رو به یه ارسنالی دادم که بیاد دربی . پس حتما شما کامنت منو تو آپارات خوندی

حالا نظر من :
    فعلا باید موقعیت کنونیمون که : 1- حفظ رتبه ی سوم 2- از دست ندادن بازیکن های کلیدی رو دستور کار قرار بدیم و تابستون به فکر نقل و انتقالات باشیم .
    یه روز خوب میاد ...

6. 5 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آره من خودمم وقتی تیر ماه اومدم اینجا خیلی خلوت بود و مگس هم پر نمیزد
    یه مدت بود من و مصطفی واسه ارسنال اخبار میذاشتیم

یادش به خیر

عجب روزایی بود

فقط به عشق آرسنال همه اینجا موندیم
    تازه شما تير اومدي اگه بهمن و اسفند اينجا بودي مگس رو هم نميديدي
    ولي خوب بعد از اومدن آرمان و بنيامين، عبدا.. و مرتضي و بچه هاي ديگه اي كه الان يادم نيست بخش آرسنال اينجا خيلي خوب شد
    فقط اخبار نبود !!!!وجود گرم و پر رنگتون بود عبدا..جان نه تنها شما همه ي كاربرهايي كه اينجا هستن
    اميدوارم روز به روز اين تاپيك پربار تر بشه و پيشرفت داشته باشه (البته با همكاري تمام كاربرها) تا يه تايپيك تمام آرسنالي بشه با نتيجه هاي خوبي كه ونگر و بازيكنهاي تيم ميگيرن.....

but...

من كه مطمئنم رده سوم مي مونيم و 7بازي ديگه تا پايان فصل مونده تاتنهام نتيجه هاش خوبه اما آرسنال هم بايد روند بردهاش رو ادامه بده و به يه باخت از 8 بازي فكر نكن..
    مهم ترين بازيها از اين هفت مسابقه من سيتي و چلسيه
    البته بازي منچستر سيتي و يونايتد هم در صورت برن منچستر يونايتد به نفع آرسناله و اگر بازي رو در رو هم بتونيم بزنيمشون اوضاع خيلي خوب ميشه سيتي هم با بازگشت توز خطرناك تر شده و ميشه گفت روند نزولي شون كند تر شده
    با اين وجود برد آرسنال مقابل من سيتي ميتونه يه شروع جديد باشه ،ارسنال نتيجه بازي هارو تو زمين عوض ميكنه(پادشاه بازگشت هم شدن ) چه برسه به يه بازي كه باختن و 8 روز هم وقت داشتن كه به بازي بعدي فك كنند

بازيهاي ديگه اين هفته هم تاتنهام با ساندرلند داره
    هفته پيش تات 3 تا به سوانسي زده ،ساندرلند رو اگه بخادد ببره با 1 گل ميتونه بزنه ..

منچستر هم با رنجرز داه بايد ديد چيكار ميكنه اگه دست كم بگيرنشون ميشن مثه آرسنال شايدم ببازن چون رنجرز از برد آرسنال در پوست خودش نميگنجه...
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط GOLL : 04-05-2012 در ساعت 19:56

8. 7 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

با سلام خدمت توپچی های گل
    در هفته قبل در بدترین زمان ممکن شکست خوردیم چون هم تاتنهام و هم چلسی تونستند حریفان خودشون رو شکست بدهند و فاصله امتیازیشون رو تو جدول به ما نزدیک تر کنند ، این باخت از اون باختهایی خواهد بود که بعدا حسرتشو میخوریم . ولی طبق مصاحبه بازیکنها میبینیم که تاثیری نداشته این باخت و اونها با قدرت در بازیهای بعدی حاضر خوهند شد .

میرسیم به من سیتی ، تیمی که فصل رو بسیار عالی شروع کرد ولی در این هفته های اخیر با نتایج ضعیفی که کسب کرده باعث شده جایگاهشو به منچستر یونایتد بده و ادامه روند نتیجه گیری ضعیف من سیتی باعث شده فاصله زیادی با یونایتد ایجاد کنه .
    شکست هفته قبل نکات مثبتی رو توی تیم ایجاد کرده ، چون پس از 7 برد پیاپی در لیگ برتر و اون هم در مقابل تیمهای مطرح غرور کاذبی در بازیکنان ایجاد کرد ، تا یادمه هروقت روی یه رکوردمون زیادی مانور دادیم بازی بعدیش شکست خوردیم یا نتیجه ضعیفی گرفتیم .
    من سیتی 4 بازی اخر خودشو منونسته پیروز بشه برای این بازی و برای قهرمانی خواهد جنگید و با انگیزه بازی خواهد کرد

برد توی این بازی خیلی میتونه به تیم کمک کنه

1. جایگاهمون رو در رده سوم حفظ میکنیم و امیدواریمون برای کسب سهمیه بیشتر خواهد شد . چون ساندرلند هم با تاتنهام بازی داره احتمالا بتونن یه غلطی بکنن ، بازی تو زمین ساندرلنده
    2.میتونیم فاصلمون رو با من سیتی کمتر کنیم و اگه همین طور من سیتی تمتیاز از دست بده بتونیم خودمون رو نزدیک و نزدیکتر کنیم اگه ببریم فاصله میشه 10 تا ... که در این صورت هم سخته دوم شد

فقط دلم میخواد بازی رو ببریم حتی شده به قول بچه ها منچستری بازی رو ببریم
    دلم میخواد رمسی رو توی این بازی نبینم از بس بده بهترین ترکیبی ارسن میتونه بچینه اینه که تئو و جروینیو رو با هم به بازی بگیره تا از گوشها به من سیتی ضربه بزنیم نقطه ضعف من سیتی همینه

Match Facts

رابین ون پرسی تنها به سه تیم در لیگ برتر گل نزده که یکیش همین من سیتی هست
    ولوزو فولهام هم بودند. اگر رابین در این بازی گل بزنه چهارمین بازینی میشه که در لیگ برتر به 17 تیم مختلف گل زده

ما در 5 بازی اخرمون با من سیتی گل نزدیم منظورم در خونه است چه بد . اخرین بازی که به سیتی گل زدیم همون بازی 3-0 تو خونه سیتی بود . فصل قبل

در دیدار جام اتحادیه بین این دو تیم که سیتی موفق به برد 1-0 شد پس از 36 سال تونست به پیروزی در زمین آرسنال برسه که آخرین پیروزی سیتی قبل از اون برد برمیگرده به سال 1975 که در هایبوری بازی با نتیجه 3-2 به نفع سیتی به پایان رسید.

ما 11 بازی از 14 بازی اخیرمون در امیراتس رو با برد پشت سر گذاشتیم .

من سیتی تنها 5 گل در 9 بازی اخیر خارج از خونه اش زده و دو برد رو بدست اورده .

اینم یه امار از دو تیم

دوتا خبر

یه خبر بد هم اینکه اگوئرو به بازی میرسه و احتمالش هست بازی کنه .

قرار بود جک ویشلر تو تیم رزرو بازی کنه ولی بازی نکرد متاسفانه خبرهایی هم هست که انگار هنوز مصدومیتی داره ، مطمئن نیستم

تو عکسهام میگشتم یهو این عکسو دیدم
    سمیر رو خیلی دوست داشتم هنوزم دوسش دارم ولی حیف شد به سیتی رفت
    اخرین بردی که مقابل سیتی بدست اوردیم توی همون بازی بود تو زمین سیتی ، بازی رفت . از نظر خودم یکی از بهترین بازیهای چند سال اخیرمون رو انجام دادیم
    بازی برگشت هم خیلی خوب بازی کردیم که با خوش شانسی تمام مساوی کردند .
    یادش بخیر

10. 7 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

هانري چندتا بازي كرد ركورد زده:
    تو ليست سريع ترين بازيكنهاي جهان رفته باسرعت33 كيلومتر درساعت
    والكات و ويلشر هم با همين سرعت بودن
    رابين هم 31
    رسما سرعتي بودن توپچيها تاييد شد..
    البته اينجا حركات طوفاني و انفجاري مدنظر بوده اگه بخان سرعت انفرادي و تيمي رو هم بگيرن آرسنال رتبه مياره %

ويرايش: آقا امروز دست راستم خوب شده كلي پست دادم سه4 روز فقط ميومدم نميتونستم تايپ كنم13بدر نحس
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

ویرایش توسط GOLL : 04-05-2012 در ساعت 19:20

12. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا
    مربی مورد علاقه
    خودم
    بازیکن محبوب
    خودم
    Arsenal

Henry

تشکر ها
    262
    تشکر شده 457 در 106 پست

آرسنال

آمار پیش بازی آرسنال و منچستر سیتی در ورزشگاه امارات

مقایسه دو تیم

همه رکوردهای آرسنال در مقابل منچستر سیتی

دو مسابقه اخیر

بزرگترین پیروزی و بدترین شکست مقابل منچسترسیتی در خانه

منچسترسیتی فقط یک بازی از هفت بازی اخیرش در مقابل آرسنال از این تیم گل دریافت کرده و توانسته سه کلین شیت پیاپی در مقابل ارسنال بدست اورد .
    روبرتو مانچینی فقط یک بازی از چهار بازی اخیرش را توانسته ببرد .
    دیوید سیلوا بازیکن منچستر سیتی با 12 پاس گل و رابین ون پرسی نیز با نه پاس گل ، بیشترین پاس گل را برای تیم خود داده اند .
    آرسنال در چهار بازی اخیرش در امیراتس توانسته است 17 گل بزند .
    منچستر سیتی از پنج نوامبر نتوانسته در بازیهای خارج از خانه بیش از یک بزند .

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. 5 کاربر از پست مفید Shawty تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

کوئینزپارک رنجرز - آرسنال (آمارها و نمودارها)
    مارک هیوز به خوبی از نقاط کور آرسنال استفاده کرد.
    سیستم 1-3-2-4 رنجرز کاملاً نمی توانست روی خط میانی آرسنال هم پوشانی داشته باشد اما موجب می شد بازیکنان عرضی آن ها آزادی عمل لازم برای استفاده از فضای پشت سر ورمالن را داشته باشند.
    خریدهای ماه ژانویه کوئینزپارک رنجرز نشان می داد استفاده از یک مهاجم در برنامه های آنان جایی ندارد. آن ها بابی زامورا را از فولهام، جبرئیل سیسه را از لاتزیو و فدریکو ماچدا را به طور قرضی از منچستریونایتد به خدمت گرفتند که پس از ورود مارک هیوز ماچدا به یونیتد بازگشت و با وجود هیدر هلگوسن، جیمی مکی، دی جی کمپبل، جی بوتروید و راب هالس مارک هیوز مهاجمان زیادی برای استفاده در خط حمله داشت.

هیوز قبلاً (در تیم هایی که مربیگری کرده بود) نشان داده بود که علاقه مند است از سیستم 2-4-4 سنتی با حضور دو مهاجم بهره ببرد. اما در فولهام متقاعد شد از 1-1-4-4 یا 1-3-2-4 که دو مهاجم مرکزی در زمین باشند نیز استفاده کند.

با توجه به اتفاقاتی که قبل از بازی نیز به آن اشاره کردیم هیوز برای بازی شنبه انتخاب دیگری نداشت و باید با یک مهاجم بازی می کرد و تطبیق و هماهنگی با سیستم خط میانی سه نفره ی آرسنال اتخاذ این تصمیم را برای وی آسان تر کرد. کوئینزپارک رنجرز هوشمندانه بازی کرد، جنگنده اما منظم بود و عمق خود را بست و سعی کرد به آرسنال در میانه زمین اجازه تملک توپ را به مقدار زیاد ندهد. به خصوص الکس سانگ که در بازی های اخیر پاس های عمقی بی نقصی ارسال می کرد.

هیوز دفاع خود را مانند سیستمی که در بلکبرن اجرا کرد و چهار سال پیش توانست تساوی بودن گل را مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات کسب کند چیده بود. مسابقه ای فابرگاس بعد از آن مسابقه از هیوز پرسید: " آیا واقعاً تو برای بارسلونا فوتبال بازی می کردی؟ این فوتبال بارسلونا نیست. هست؟"

این مسابقه همچنین یادآور یکی دیگر از دیدارهای هیوز و ونگر نیز بود. پیروزی 4-2 منچسترسیتی در ابتدای فصل 2009/10 که آدبایور آن شادی معرفو را در مقابل چشم هواداران آرسنال انجام داد. بعد از آن مسابقه عکس هایی از صحبت های هیوز پیش از مسابقه منتشر شد که او روی تخته ی خود چند خواسته از بازیکنان تیمش داشت.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    اولین توصیه یک توضیه عمومی است: " وقتی مالکیت توپ را به دست می آوریم سریعاً کانال های ورودی آن ها را باز کنید." دومین توصیه خاص تر است " ورمالن را از خط دفاعی بیرون بکشید و از فضای پشت سر او استفاده کنید."

آن سال تنها 4 بازی از حضور ورمالن در آرسنال می گذشت اما هیوز روی نقطه ی خاصی که ضعف اصلی ورمالن نیز هست دست گذاشته بود. ورمالن معمولاً نسبت به سایر بازیکنان خط دفاعی جلوتر جایگری می کند و این موجب می شود فضایی پشت سر او به وجود بیاید که در آن زمان ولیام گالاس و اکنون لورن کوسیلنی مجبور به پوشش آن باشند. (به زودی در مورد این موضع مقاله ای خواهیم نوشت و بررسی دقیق تری روی آن انجام خواهیم داد)

ورمالن آن روز بازی ضعیفی مقابل سیتی انجام داد و هر گاه جایگری هایش نسبت به دیگران در فاصله دورتری از دروازه بود آرسنال گل های زیادی دریافت کرد.

هیوز در این بازی نیز از رویکری آن روزش استفاده کرد. در نیمه اول بارها سعی کرد با تکل زنی بازی کوئینزپارک رنجرز را مختل کند و فضای پشت سرش را برای زامورا خالی کرد که او از سمت راست سعی می کرد وارد حمله شود و با پای چپ به توپ ضربه بزند. قدرت فیزیکی زامورا در این زمینه موجب شد ورمالن در این بازی، ضعیف تر نیز ظاهر شود. کوئینزپارک رنجرز هم روی هوا و هم از نقطه نظر جایگیری ها ورمالن را بی دفاع کرده بود.

هر دو گل کوئینزپارک رنجرز نیز با عنایت به این زمینه به ثمر رسید. روی گل اول عادل ترابت از جلو آمدن او استفاده کرد و با یک چرخش توانست قبل از اینکه دیگر بازیکنان او را پوشش دهند گل اول را به ثمر رساند و روی گل دوم نیز لیز خوردن ورمالن کار را برای مکی ساده کرد. کوئینزپارک رنجرز نیازمند استفاده از کناره ها بود و یکی از مزایای 1-3-2-4 در همین قسمت یک سوم حمله است که موجب می شود بازیکنان عرضی ای نظیر مکی و ترابت به دروازه نزدیک تر شود و وظایف دفاعی کمتری داشته باشند.
    حضور این دو تعادل خوبی به ترکیب کوئینزپارک رنجرز دارد. مکی وظیفه ای خطی داشت که در راستایی حرکت کایرن گیبز عقب و جلو رود و خود را به محوطه جریمه برساند.

ترابت در سمت چپ آزاد بود تا به داخل بزند و به مرکز زمین بیاید. چرا که والکات بیشتر در جلوی زمین کار می کند. در حالی که در سمت چپ رمسی چنین حالتی نداشت و لذا ترابت در این قسمت فضای زیادی پیش رو داشت و از این مزیت توانست استفاده کند. آن ها از خلأ موجود بین دفاع و حمله آرسنال نیز توانستند استفاده کنند (روی گل دوم میزبان حتی یک نفر هم به دیاکیته نزدیک نبود) و باکاری سانیا را در آن سمت تحت فشار قرار دادند تا نتواند حمله کند و والکات را حمایت کند. ترابت به جز این عملکرد درخشانی در بازی داشت و حرکات و استفاده ی او از فضاها و قطع توپ بازیکنان آرسنال را از او شاهد بودیم.
    حال به آمار و نمودارهایی از این بازی می پردازیم:
    همان طور که ذکر شد چند نکته کلیدی در این بازی وجود داشت.
    ترابت
    به عادل ترابت فضای زیادی داده شد و بدون تردید او بازیکنی کلیدی برای کوئینزپارک رنجرز بود. او بیش از سایر بازیکنان رنجرز پاس داشت (31 پاس) بیشترین پاس در یک سوم حمله (12 پاس) و بیشترین شوت را داشت (3 شوت) و بیش از سایرین حریف را دریبل زد (4 مرتبه) سه دلیل برای به دست آمدن این فضا برای ترابت وجود داشت:
    1- تئو والکات در مقابل تایه تایوو در قسمت جلوی زمین بازی می کرد و این بدین معنی بود که فاصله زیادی بین باکاری سانیا و او وجود دارد. ترابت می توانست بدون هیچ فشاری توپ های در این ناحیه را تصاحب کند و به عمق برود. در طرف دیگر آرون رمزی نقشی عمقی تر (و مرکزی تر) داشت، لذا در سمت دیگر مکی چنین آزاد نبود.

2- چرخش مثلث خط هافبک آرسنال موجب می شد ترابت از فضای پشت سر آن ها استفاده کند. این مشکل از دو جهت قابل بررسی است چرا که میکل آرتتا در عرض الکس سانگ بازی می کند و چرخش این مثلث موجب می شد که با جلو رفتن سانگ و آرتتا که به طور همزمان بود فضای پشت سرشان خالی شود.

3- سانگ اولین هافبک آرسنال بود که به کار گرفته می شد و جلوی دفاع توپ به وی داده می شد اما حریف مستقیم او جوئی بارتون بود (که پیش تر در این فصل در بازی مستقیم مقابل وی سه جلسه محروم شد). بارتون به عنوان بازیکن شماره 10 (مهاجم سایه یا بازیساز) بازی نمی کرد اما او هافبک مرکزی سمت راست رنجرز بود و جهت بازی سانگ به سمت وی تمایل داشت و این موضوع نیز موجب به وجود آمدن فضایی پشت سر سانگ می شد.
    زامورا - ورمالن
    همان طور که پیش تر نیز گفتیم جابجایی های ورمالن و میل او به حمله فضای پشت سر او را خالی می کند و مارک هیوز تجربه ی استفاده از این امر داشت و به بازیکنانش این امر را گوشزد کرده است. الگوی قطع بازی حریف نشان می دهد که ورمالن چقدر به حمله میل دارد و لورن کوسیلنی بیشتر عمق را پوشش می دهد.همان طور که پیش تر نیز گفتیم جابجایی های ورمالن و میل او به حمله فضای پشت سر او را خالی می کند و مارک هیوز تجربه ی استفاده از این امر داشت و به بازیکنانش این امر را گوشزد کرده است. الگوی قطع بازی حریف نشان می دهد که ورمالن چقدر به حمله میل دارد و لورن کوسیلنی بیشتر عمق را پوشش می دهد.
    در نتیجه زامورا از سمت راست زمین به این فضا وارد می شود و کوئینزپارک رنجرز از آن جناح توپ های بلندی برای وی ارسال می کرد. این امر در نمودار پاس های دریافتی مکی نیز مشهود است.

16. 5 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

Arsenal vs Man City

تاریخچه بازی های رو در رو
    - دو تیم آرسنال و منچسترسیتی تاکنون در رقابت های مختلف 179 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 92 پیروزی شده است. منچسترسیتی نیز 47 بازی را برده است. 40 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 293 گل در مقابل منچسترسیتی به ثمر رسانده و منچسترسیتی نیز 201 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 76 بار به مصاف منچسترسیتی رفته است که 54 بازی را با پیروزی، 16 بازی را با شکست و 18 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 164 بار دروازه منچسترسیتی را گشوده است و 77 گل نیز دریافت کرده است.

- منچسترسیتی در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 90 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 32 پیروزی، 37 شکست و 21 تساوی بوده است. در این بازی ها 124 گل زده و 128 گل نیز دریافت کرده است.

- 1 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 1 بازی را برده، 0 بازی مساوی شده و 0 بازی را منچسترسیتی برده است. 1 گل آرسنال زده و 0 گل منچسترسیتی به ثمر رسانده.

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ): 167 بازی، 84 برد آرسنال، 44 برد منچسترسیتی، 39 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ): 83 بازی، 51 برد آرسنال، 13 برد منچسترسیتی، 19 مساوی

در خانه منچسترسیتی (لیگ): 84 بازی، 33 برد آرسنال، 31 برد منچسترسیتی، 20 مساوی

رفت و برگشت (لیگ برتر): 29 بازی، 20 برد آرسنال، 4 برد منچسترسیتی، 5 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ برتر): 14 بازی، 10 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 4 مساوی

در خانه منچسترسیتی (لیگ برتر): 15 بازی، 10 برد آرسنال، 4 برد منچسترسیتی، 1 مساوی

رفت و برگشت (جام حذفی): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در خانه آرسنال (جام حذفی): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در خانه منچسترسیتی (جام حذفی): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام حذفی): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

رفت و برگشت (جام اتحادیه): 8 بازی، 5 برد آرسنال، 2 برد منچسترسیتی، 1 مساوی

در خانه آرسنال (جام اتحادیه): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در خانه منچسترسیتی (جام اتحادیه): 5 بازی، 3 برد آرسنال، 1 برد منچسترسیتی، 1 مساوی

در زمین بی طرف (جام اتحادیه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

رفت و برگشت (جام خیریه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در خانه آرسنال (جام خیریه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در خانه منچسترسیتی (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچسترسیتی، 0 مساوی

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 7-3 آرسنال در خانه و در فصل 1956/1957 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل منچسترسیتی برد 7-3 آن ها در خانه و در فصل 1956/1957 بوده است.

* پرگل ترین برد منچسترسیتی در مقابل آرسنال، برد 4-0 آن ها در خارج از خانه و در فصل 1912/1913 بوده است.

2011/2012
    Sun 18 Dec -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> Premier League
    Tue 29 Nov -----> Arsenal 0-1 Man. City -----> League Cup

2010/2011
    Wed 5 Jan -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> Premier League
    Sun 24 Oct -----> Man. City 0-3 Arsenal -----> Premier League

2009/2010
    Sat 24 Apr -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> Premier League
    Wed 02 Dec -----> Man. City 3-0 Arsenal -----> League Cup
    Sat 12 Sep -----> Man. City 4-2 Arsenal -----> Premier League

2008/2009
    Sat 04 Apr -----> Arsenal 2-0 Man. City -----> Premier League
    Sat 22 Nov -----> Man. City 3-0 Arsenal -----> Premier League

2007/2008
    Sat 02 Feb -----> Man. City 1-3 Arsenal -----> Premier League
    Sat 25 Aug -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> Premier League

2006/2007
    Tue 17 Apr -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> Premiership
    Sat 26 Aug -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> Premiership

2005/2006
    Thu 04 May -----> Man. City 1-3 Arsenal -----> Premiership
    Sat 22 Oct -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> Premiership

2004/2005
    Tue 04 Jan -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> Premiership
    Wed 27 Oct -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> League Cup
    Sat 25 Sep -----> Man. City 0-1 Arsenal -----> Premiership

2003/2004
    Sun 01 Feb -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> Premiership
    Sun 31 Aug -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> Premiership

2002/2003
    Sat 22 Feb -----> Man. City 1-5 Arsenal -----> Premiership
    Tue 10 Sep -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> Premiership

2000/2001
    Wed 11 Apr -----> Man. City 0-4 Arsenal -----> Premiership
    Sat 28 Oct -----> Arsenal 5-0 Man. City -----> Premiership

1995/1996
    Tue 05 Mar -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> Premiership
    Sun 10 Sep -----> Man. City 0-1 Arsenal -----> Premiership

1994/1995
    Mon 12 Dec -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> Premiership
    Sat 20 Aug -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> Premiership

1993/1994
    Sat 15 Jan -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> Premiership
    Sat 16 Oct -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> Premiership

1992/1993
    Sat 16 Jan -----> Man. City 0-1 Arsenal -----> Premier League
    Mon 28 Sep -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> Premier League

1991/1992
    Sat 28 Dec -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 31 Aug -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division

1990/1991
    Wed 17 Apr -----> Arsenal 2-2 Man. City -----> First Division
    Tue 01 Jan -----> Man. City 0-1 Arsenal -----> First Division
    Tue 30 Oct -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> League Cup

1989/1990
    Sat 10 Mar -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 14 Oct -----> Arsenal 4-0 Man. City -----> First Division

1986/1987
    Sat 25 Apr -----> Man. City 3-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 22 Nov -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division
    Tue 28 Oct -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> League Cup

1985/1986
    Sat 05 Apr -----> Man. City 0-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 02 Nov -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division
    Wed 30 Oct -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> League Cup

1982/1983
    Sat 23 Apr -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division
    Sat 04 Dec -----> Man. City 2-1 Arsenal -----> First Division

1981/1982
    Sat 06 Mar -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 17 Oct -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division

1980/1981
    Tue 24 Feb -----> Arsenal 2-0 Man. City -----> First Division
    Sat 06 Sep -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division

1979/1980
    Sat 15 Mar -----> Man. City 0-3 Arsenal -----> First Division
    Sat 06 Oct -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> First Division

1978/1979
    Sat 24 Mar -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> First Division
    Tue 22 Aug -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division

1977/1978
    Sat 04 Mar -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division
    Tue 24 Jan -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> League Cup
    Wed 18 Jan -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> League Cup
    Sat 08 Oct -----> Man. City 2-1 Arsenal -----> First Division

1976/1977
    Sat 12 Feb -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 04 Sep -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> First Division

1975/1976
    Sat 24 Apr -----> Man. City 3-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 04 Oct -----> Arsenal 2-3 Man. City -----> First Division

1974/1975
    Wed 16 Oct -----> Man. City 2-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 24 Aug -----> Arsenal 4-0 Man. City -----> First Division

1973/1974
    Sat 23 Mar -----> Arsenal 2-0 Man. City -----> First Division
    Sat 10 Nov -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> First Division

1972/1973
    Sat 24 Mar -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> First Division
    Sat 28 Oct -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> First Division

1971/1972
    Sat 04 Mar -----> Man. City 2-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 13 Nov -----> Arsenal 1-2 Man. City -----> First Division

1970/1971
    Wed 17 Feb -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> F.A. Cup
    Sat 06 Feb -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division
    Sat 05 Dec -----> Man. City 0-2 Arsenal -----> First Division

1969/1970
    Wed 18 Feb -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 22 Nov -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> First Division

1968/1969
    Wed 09 Oct -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division
    Tue 27 Aug -----> Arsenal 4-1 Man. City -----> First Division

1967/1968
    Sat 03 Feb -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 23 Sep -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division

1966/1967
    Sat 14 Jan -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division
    Sat 10 Sep -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division

1962/1963
    Sat 20 Apr -----> Arsenal 2-3 Man. City -----> First Division
    Sat 01 Dec -----> Man. City 2-4 Arsenal -----> First Division

1961/1962
    Sat 20 Jan -----> Man. City 3-2 Arsenal -----> First Division
    Sat 09 Sep -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division

1960/1961
    Sat 14 Jan -----> Arsenal 5-4 Man. City -----> First Division
    Sat 03 Sep -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division

1959/1960
    Sat 23 Jan -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> First Division
    Sat 12 Sep -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> First Division

1958/1959
    Sat 07 Feb -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 20 Sep -----> Arsenal 4-1 Man. City -----> First Division

1957/1958
    Sat 15 Mar -----> Man. City 2-4 Arsenal -----> First Division
    Sat 02 Nov -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division

1956/1957
    Wed 20 Mar -----> Man. City 2-3 Arsenal -----> First Division
    Sat 06 Oct -----> Arsenal 7-3 Man. City -----> First Division

1955/1956
    Tue 06 Sep -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> First Division
    Wed 31 Aug -----> Man. City 2-2 Arsenal -----> First Division

1954/1955
    Tue 14 Sep -----> Arsenal 2-3 Man. City -----> First Division
    Wed 08 Sep -----> Man. City 2-1 Arsenal -----> First Division

1953/1954
    Sat 06 Feb -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 19 Sep -----> Arsenal 2-2 Man. City -----> First Division

1952/1953
    Sat 11 Apr -----> Man. City 2-4 Arsenal -----> First Division
    Sat 22 Nov -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> First Division

1951/1952
    Sat 26 Jan -----> Arsenal 2-2 Man. City -----> First Division
    Sat 22 Sep -----> Man. City 0-2 Arsenal -----> First Division

1949/1950
    Sat 01 Apr -----> Arsenal 4-1 Man. City -----> First Division
    Sat 12 Nov -----> Man. City 0-2 Arsenal -----> First Division

1948/1949
    Wed 27 Apr -----> Man. City 0-3 Arsenal -----> First Division
    Sat 04 Dec -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> First Division

1947/1948
    Sat 24 Apr -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 06 Dec -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> First Division

1937/1938
    Wed 16 Feb -----> Man. City 1-2 Arsenal -----> First Division
    Sat 02 Oct -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division

1936/1937
    Sat 10 Apr -----> Man. City 2-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 05 Dec -----> Arsenal 1-3 Man. City -----> First Division

1935/1936
    Wed 11 Mar -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 21 Sep -----> Arsenal 2-3 Man. City -----> First Division

1934/1935
    Sat 23 Feb -----> Man. City 1-1 Arsenal -----> First Division
    Wed 28 Nov -----> Arsenal 4-0 Man. City -----> Charity Shield, played at Highbury
    Sat 13 Oct -----> Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division

1933/1934
    Sat 20 Jan -----> Man. City 2-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 09 Sep -----> Arsenal 1-1 Man. City -----> First Division

1932/1933
    Sat 21 Jan -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division
    Sat 10 Sep -----> Man. City 2-3 Arsenal -----> First Division

1931/1932
    Sat 12 Mar -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> F.A. Cup, played at Villa Park
    Sat 30 Jan -----> Arsenal 4-0 Man. City -----> First Division
    Sat 19 Sep -----> Man. City 1-3 Arsenal -----> First Division

1930/1931
    Fri 26 Dec -----> Arsenal 3-1 Man. City -----> First Division
    Thu 25 Dec -----> Man. City 1-4 Arsenal -----> First Division

1929/1930
    Wed 11 Sep -----> Arsenal 3-2 Man. City -----> First Division
    Wed 04 Sep -----> Man. City 3-1 Arsenal -----> First Division

1928/1929
    Sat 02 Feb -----> Arsenal 0-0 Man. City -----> First Division
    Sat 22 Sep -----> Man. City 4-1 Arsenal -----> First Division

1925/1926
    Sat 20 Mar -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division
    Sat 07 Nov -----> Man. City 2-5 Arsenal -----> First Division

1924/1925
    Wed 17 Sep -----> Man. City 2-0 Arsenal -----> First Division
    Mon 01 Sep -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division

1923/1924
    Sat 13 Oct -----> Arsenal 1-2 Man. City -----> First Division
    Sat 06 Oct -----> Man. City 1-0 Arsenal -----> First Division

1922/1923
    Sat 27 Jan -----> Man. City 0-0 Arsenal -----> First Division
    Sat 20 Jan -----> Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division

1921/1922
    Sat 17 Sep -----> Arsenal 0-1 Man. City -----> First Division
    Sat 10 Sep -----> Man. City 2-0 Arsenal -----> First Division

1920/1921
    Sat 18 Sep -----> Man. City 3-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 11 Sep -----> Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division

1919/1920
    Sat 17 Jan -----> Man. City 4-1 Arsenal -----> First Division
    Sat 03 Jan -----> Arsenal 2-2 Man. City -----> First Division

1912/1913
    Sat 08 Mar -----> Man. City 0-1 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 02 Nov -----> Woolwich Arsenal 0-4 Man. City -----> First Division

1911/1912
    Sat 02 Mar -----> Woolwich Arsenal 2-0 Man. City -----> First Division
    Sat 28 Oct -----> Man. City 3-3 Woolwich Arsenal -----> First Division

1910/1911
    Sat 04 Mar -----> Man. City 1-1 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 29 Oct -----> Woolwich Arsenal 0-1 Man. City -----> First Division

1908/1909
    Sat 13 Feb -----> Man. City 2-2 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 10 Oct -----> Woolwich Arsenal 3-0 Man. City -----> First Division

1907/1908
    Sat 18 Jan -----> Man. City 4-0 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 21 Sep -----> Woolwich Arsenal 2-1 Man. City -----> First Division

1906/1907
    Sat 29 Dec -----> Woolwich Arsenal 4-1 Man. City -----> First Division
    Sat 01 Sep -----> Man. City 1-4 Woolwich Arsenal -----> First Division

1905/1906
    Sat 07 Apr -----> Man. City 1-2 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 02 Dec -----> Woolwich Arsenal 2-0 Man. City -----> First Division

1904/1905
    Sat 08 Apr -----> Man. City 1-0 Woolwich Arsenal -----> First Division
    Sat 10 Dec -----> Woolwich Arsenal 1-0 Man. City -----> First Division

1903/1904
    Sat 20 Feb -----> Woolwich Arsenal 0-2 Man. City -----> F.A. Cup

1902/1903
    Sat 20 Dec -----> Man. City 4-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division
    Sat 01 Nov -----> Woolwich Arsenal 1-0 Man. City -----> Second Division

1898/1899
    Mon 03 Apr -----> Woolwich Arsenal 0-1 Man. City -----> Second Division
    Sat 01 Oct -----> Man. City 3-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division

1897/1898
    Sat 05 Feb -----> Woolwich Arsenal 2-2 Man. City -----> Second Division
    Sat 25 Sep -----> Man. City 4-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division

1896/1897
    Wed 28 Apr -----> Woolwich Arsenal 1-2 Man. City -----> Second Division
    Sat 05 Sep -----> Man. City 1-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division

1895/1896
    Sat 28 Sep -----> Man. City 1-0 Woolwich Arsenal -----> Second Division
    Sat 07 Sep -----> Woolwich Arsenal 0-1 Man. City -----> Second Division

1894/1895
    Sat 15 Dec -----> Man. City 4-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division
    Sat 29 Sep -----> Woolwich Arsenal 4-2 Man. City -----> Second Division

1893/1894
    Sat 30 Dec -----> Ardwick 0-1 Woolwich Arsenal -----> Second Division
    Sat 11 Nov -----> Woolwich Arsenal 1-0 Ardwick -----> Second Division

18. 6 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر-پیر جزیره
    بازیکن محبوب
    جک ویلشیر
    اسم واقعی شما
    پویان

IranArsenalPersepolis

تشکر ها
    3,390
    تشکر شده 2,517 در 487 پست

سلام.. کاپیتان

WENGER 4 EVER

20. 7 کاربر از پست مفید pooyan_wenger تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

میگم این بازی با من سیتی کی برگزار میشه؟ ساعت چند ؟ تلوزیون نشون میده یا نه ؟

ترکیب رو هم اعلام کنین تا ما یه تحلیل باحال دور هم انجام بدیم و کیف کنیم
    یه روز خوب میاد ...

22. 3 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

صفحه 115 از 131 نخستنخست ... 1565105113114115116117125 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)