Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 60
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Smile هفتمین مهمان نیمکت دربی [[ گفتگوی خودمونی با Derby ]]

به نام خدا

هفتمین بخش از نیمکت دربی و هفتمین میهمان این بخش: Derby

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اطلاعات مربوط به هفتمین مهمان

نام کاربری: Derby

لینک صفحه شخصی: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

پست کنونی در سایت: مدیر سایت

نام و نام خانوادگی: جعفر صادقی

تاریخ تولد: 29 / 8 / 1365

محل تولد: گرگان

تیم های مورد علاقه: برزیل 2002 , منچستر 99 , رئال مادرید 2002 , بارسلونا 2010

بازیکن مورد علاقه: رونالدو برزیلی , زین الدین زیدان , محمد نوازی

رشته تحصیلی: مهندسی عمران

قوانین مربوط به بخش نیمکت دربی

1_ از مطرح کردن سئوالات تکراری و سئوالات نامناسب خودداری کنید ( سئوالات نامناسب حذف و یا توسط مدیران ویرایش می شود )

2_هر شخص تنها می تواند در 3 پست سئوالات خود را مطرح کند و در هر پست حداکثر 40 سئوال می تواند بپرسد ( تا زمانی که به سری اول سئوالات شما پاسخ داده نشده از مطرح کردن سری دوم سئوالات خودداری فرمایید )

3_مهمان نیمکت دربی باید به صورت نقل قول به سئوالات پاسخ دهد یعنی در زیر هر سئوال باید جواب آن سئوال را بنویسد.

4_ مهمان نیمکت دربی باید حداکثر تا 12 ساعت به سئوالات طرح شده پاسخ دهد . در صورت اینکه مهمان در پاسخ به سئوالات کوتاهی کند از نیمکت اخراج شده و تاپیک مربوطه حذف می شود.

5_ از شروع نشستن مهمان بر روی نیمکت تا 1 هفته این تاپیک باز است و سئوال و جواب ها انجام می گردد.

6_ مهمان دربی باید به تمامی سئوالات پاسخ دهد و از تفره رفتن خودداری کند ( البته به جز سئوالاتی که نا مناسب باشند و تشخیص آن با مسئولین سایت است که سئوال را حذف می کنند )
    WelCome To Derby

عضو Derby

تشکر ها
    415
    تشکر شده 255 در 49 پست

پیش فرض ams7

سلام آقا جعفر من بازم اومدم خسته نباشي
    1-بهترين پيشنهاد يا انتقاد(هر كدوم كه دوست داشتين ) كه توسط كاربرا به شما داده شده چي بوده؟
    2-انگشتر يا خلقه؟
    3-تي شرت يا پيرهن؟
    4-رپ يا پاپ؟
    5-فيلم طنز ياپليسي؟
    هر كدومو تو يه جمله توصيف كنين
    6-موز؟
    7-جعفرصادقي؟
    8-كفاشيان؟
    9-بهارستان ( از بخشاي گفت و گوي متفرقه)؟
    10-چت روم؟
    11-تو يه جمله منو نصيحت كنين
    12الان ساعت چنده؟
    13-درس مورد علاقه؟
    14-هارد كامپيوترتون چنده؟
    15- جلو اين سوال بنويسين پايان.
    ممنون از جواباتون اميدوارم موفق باشين خدافظ
    ویرایش توسط ams7 : 09-12-2011 در ساعت 18:58

3. 9 کاربر از پست مفید ams7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

جعفر آقا ... شما که دانشجویی و با تجربه هستی ...... یه نصیحتی نکته ای حرفی پندی اندرزی واسه اونایی که تازه وارد دانشگاه میشن عرض میکنی ؟

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

5. 8 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوال داش TAHACR7

سلام به مدير محترم سايت دربي :
    من زياد با نيمكت دربي آشنا نيستم و فقط يك سوال از شما دارم :
    هدف شما از ايجاد سايت دربي چيست؟
    خيلي متشكر و ممنون

سلام به شما عزیز
    آشنایی خاصی نمی خواد که
    هر 2 - 3 هفته یک بار یه نفر رو می ذاریم اینجا و بقیه می آن سئوال می پرسن تا اینجوری بیشتر با هم آشنا شیم.
    بیشتر از کاربرانی دعوت می کنیم که توی سایت سابقه بیشتری دارند و فعالیت کردن تا بقیه یک کم آشنا باشند تا سئوال کنند
    در مورد سئوالت هم چند جا گفتیم و تاکید کردیم
    اما خب باز چون پرسیدین می گیم هدف ما از راه اندازی این سایت ایجاد دوستی های جدید و پایدار به بهونه علاقه مشترکمون یعنی فوتبال بوده

پاسخ به سئوالات داش ams7

سلام آقا جعفر من بازم اومدم خسته نباشي
    سلام عزیز

1-بهترين پيشنهاد يا انتقاد(هر كدوم كه دوست داشتين ) كه توسط كاربرا به شما داده شده چي بوده؟

انتقاد و پیشنهاد که زیاد بوده. ولی خب آخریش هم پیشنهاد ایجاد سیستم پیش بینی بود که بگیریم روی سایت نصب کنیم تا بچه ها شرکت کنند توی مسابقه.
    ما هم نصب کردیم و الحمدالله خوب استقبال شد. ایشالا که شرکت همه پایدار باشه

2-انگشتر يا خلقه؟
    هیچ کدومش رو نمی گذارم انگشتر که مزاحمه آدمه . حلقه هم که فعلآ مجرد هستیم ... زوده واسه این حرفا
    3-تي شرت يا پيرهن؟
    معمولآ اسپرت می پوشم معمولآ چیه ! همیشه
    4-رپ يا پاپ؟
    پاپ رو ترجیح می دم .... سبک رپ هم بد نیستا ولی اغلب چون متناش یه جورایی سطح پایینه توی ایران خب خیلی دوست ندارم ... البته بعضیاشون واسه شاد کردن فضا خوبه ... کلآ هر نوع موسیقی به درد یه جا می خوره ... باید ببینی فضا چی می طلبه
    5-فيلم طنز ياپليسي؟
    طنز رو ترجیح می دم ... اما نه طنزی مثل قهوه تلخ و اینا ! طنزی که یه چی بخواد بگه رو دوست دارم. معمولآ‌به متن راحت تر می خندم تا به رفتار و حرکات بازیگرا... رفتارو حرکات خنده دار فقط یه بار خنده داره نه بیشتر ! البه واسه من
    هر كدومو تو يه جمله توصيف كنين
    6-موز؟
    از میوه هایی هست که دوست دارم ... به همراه انگور بی دانه و هلو
    7-جعفرصادقي؟ اسم و فامیل منه ... اون سالی که توی روزنامه جواب کنکور رو دیدم که قبول شدم یکی دیگه هم جعفر صادقی زیر اسم من بود ... جالب بود ... الان یادش افتادم
    8-كفاشيان؟ گناه داره بنده خدا داره نون می خوره از فوتبال دلش نمی اد بره
    9-بهارستان ( از بخشاي گفت و گوي متفرقه)؟ زیاد نمی رم توش بیشتر داش مهدی حواسش هست به پست ها
    10-چت روم؟ قدیم خیلی خوب بود اما الان متاسفانه 5٪ از جامعه ما چت روم رو با مراکز فساد اشتباه گرفتن و باعث شده اون بقیه 95٪ هم به خاطر مسموم شدن اون محیط نتونن خوب استفاده کنن ازش !
    11-تو يه جمله منو نصيحت كنين
    از این کارا خوشم نمی آد اهل نصیحت کردن و این چیزا نیستم
    اما اگه منظورت اینه که یه تجربه ای که خیلی ارزشمند بوده واسم رو بهت بگم اینو می گم که: سعی کن بخش مهمی از فکرت رو روی الان متمرکز کنی .. غصه خوردن برای روزهای گذشته و نگرانی روزهای آینده باعث میشه همیشه از این 2 چیز بترسی و هیچ وقت از زمان حالت لذت نبری ... آینده نگری خوبه اما نگرانی از آینده نه ! باید الان طوری زندگی کنی که هم الان و هم آینده در آرامش باشی... حالا آینده می تونه فردا باشه می تونه آخرتت باشه ... اونا رو خراب نکن
    12الان ساعت چنده؟ 20:26
    13-درس مورد علاقه؟ تحلیل سازه های مهندسی عمران
    14-هارد كامپيوترتون چنده؟ من چون آرشیو فوتبال دارم . سیستمم 2 ترابایت هارد و 1 ترابایت هم هارد جانبی یا اکسترنال دارم
    15- جلو اين سوال بنويسين پايان. تموم

ممنون از جواباتون اميدوارم موفق باشين خدافظ

موفق باشی عزیز
    پاسخ به سئوال داش David Sina

جعفر آقا ... شما که دانشجویی و با تجربه هستی ...... یه نصیحتی نکته ای حرفی پندی اندرزی واسه اونایی که تازه وارد دانشگاه میشن عرض میکنی ؟

بابا مگه من بابا بزرگتونم ؟ ما هم اندازه خودتون زندگی کردیم و حالا 3 - 4 سال کمتر یا 3 - 4 سال بیشتر از بقیه سن داریم اما اگه منظورت اینه که تجربه از دانشگاه دارم اینو می گم که هر رشته ای دروس پایه و اساسی داره ... اول باید تکلیف خودتون روشن بشه که می خواهید چی کار کنید؟ اگه قراره باز هم ادامه تحصیل بدین یا از علمتون استفاده کاری کنید طوری باید دروس پایه رو یاد بگیرید که همیشه آمادگی حل هر مسئله ای رو داشته باشی... و برای امتحان فوق لیسانس کارتون سخت نشه
    ولی اگه می خواهید از مدرکتون فقط توی شب خواستگاری استفاده کنید و به مادر خانمتون بگین من لیسانس دارم به نظر من برید توی تمرینات فوتبال یا فوتسال تیم دانشگاه شرکت کنید چون خلاصه دیر یا زود مدرکتون رو می دن خودتون هم اذیت نکنید
    اینارو به ما هم گفتنا اما کو گوش شنوا ؟‌
    WelCome To Derby

7. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

سلام دوباره مزاحم اومد...

پاسخ های جالبی دادی...

دوباره شروع میکنیم...

سال آخر با چه معدلی قبول شدی؟؟؟

دوست داری کمک کنی یا بهت کمک بشه؟؟؟

بهترین سال تحصیلت؟؟؟

یه فیلم طنز که دوست داری نام ببر؟؟؟

فیلم اکشن یا هندی؟؟؟

ارسال پاسخ سریع با صفحه پیشرفته؟؟؟

دروازبان و مدافع و هافبک و مهاجم سایت رو بگو؟؟؟ منظورم اینکه ترکیبی از سایت بده...(اجازه داری 3 نفر هم ذخیره بزاری)

از 100 نمره به derby و js8 چند میدی؟؟؟

هر چند مدت یه بار یه مدیر جدید به سایت اضاف میشه؟؟؟

سوالام چرت و پرت بود...نه؟؟؟

فعلا دادا...
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

9. 8 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

آرسنال

سلامی سه باره و اخرین نمونه سوال

1-چرا شکلک اضافه نکردی؟
    2-وقتی میای این قسمت و میبینی که ازت سوال کردن و سوالاشون زیاده اول فوحش میدین یا خوشحال میشین؟
    3-اول این سوالات رو یکبار میخونین وبعدش جواب میدین یا اینکه سوالات رو دونه دونه میخونیدو جواب میدین؟
    4- درضمن برا کنکور واستم سال بعد یا برم؟
    5-نظرت درباره ی پَـــ ن َ پَــ ؟
    6-از فعالیت من تو دربی راضی هستی؟
    7-اخرین و مهمترین سوال:چرا وقتی تو قسمت سوالات ومشکلات کاربران از یکی از مدیرا پرسیدم که برا سایت یه چت روم اضافه کنین ؟جواب داد که اینجا سایت نیست ویک انجمنه . اونوقت خود شما مدیر کل سایت هستی؟ و در ضمن بعضی جاها میگی اینجا یه سایته. ما که نفهمیدیم سایته یا انجمن
    8-به قول یکی از بچه های انجمن که چند صفحه پیش خوندم : دیگه چه خبر؟
    بای مدیر کل سایت

مدیر مدیره هی هی
    خود مدیرههی هی
    .
    .
    .
    یه روز خوب میاد ...

ویرایش توسط Abdollah 202 : 09-13-2011 در ساعت 11:32

11. 9 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Del Bosque
    بازیکن محبوب
    Raul Gonzales Blanco
    RealMadrid
    تشکر ها
    57
    تشکر شده 272 در 35 پست

سلام داش جعفر
    خوبی عزیز؟‌
    آقا این شلوار جین آبی و کت تک مشکی خیلی باحال شده تو عکست جنس جفتشون هم خوبه من توی بوتیک کار می کردم و یه جورایی سر در می آرم مارکش چیه ؟ چند ؟
    آقا یه مدت رئالی بودی دیگه ؟ رونالدو رئال بود یه سئوال می کنم ببینم چقدر اطلاعاتت از رونالدو هست ! بگو سریعترین گل رونالدو برای رئال مادرید مقابل کدوم تیم و در چه مدت زمانی بعد از بازی زده شد؟
    می دونی رائول چند تا گل برای رئال زده ؟
    به نظرت رائول یه روز برمی گرده به رئال مادرید؟
    اگه برگرده شماره چند می پوشه؟
    بهترین گل رائول برای رئال مادرید یا اسپانیا؟
    امسال رئال چند تا جام می گیره؟
    الان اگه رئال با بارسا بازی کنه به نظرت شانس کدوم تیم بیشتره؟ با توجه به بازیهای شروع فصل 2 تیم !
    فوتبال یا فوتسال ؟ چرا ؟
    پنالتی زن خوبی هستی ؟
    مدل گوشیت چیه ؟
    رشته دبیرستانت ریاضی بود دیگه؟
    معدل کل دوره دبیرستانت؟
    چند تا تجدید توی دوره تحصیل اوردی؟
    چند تا واحد توی دانشگاه افتادی؟
    کمترین نمره ات توی دانشگاه؟
    نمره ای که خیلی بهت چسبیده؟
    بهترین معلم دوران تحصیلت از اول تا الان؟
    یه غذای مربوط به شهری که توش زندگی می کنین بگو؟ غذای مخصوص گرگانیا !؟
    به نظرت حق رائول نبود یه سال بهترین بازیکن جهان بشه؟
    آقا خیلی خوشحال شدم
    قربون تو
    Capitan Raul Gonzales Blanco

13. 6 کاربر از پست مفید Raul_7 تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پاسخ به سئوالات داش david7
    سلام دوباره مزاحم اومد...
    سلام مراحمی بابا

پاسخ های جالبی دادی...

جدی ؟

دوباره شروع میکنیم...

شروع کنید

سال آخر با چه معدلی قبول شدی؟؟؟

دانشگاه؟ منظورت ترم آخره ؟ یادم نیست ولی فکر کنم حدود 5/16 اینا بود

دوست داری کمک کنی یا بهت کمک بشه؟؟؟

جفتش دیگه یه موقع هایی از کمک کردن بقیه پیش خودت لذت می بری .. یه موقع هایی هم کمک کردن بقیه باعث میشه خیلی کارت راه بیفته.. اما نباید هیچ کدوم با منت باشه

بهترین سال تحصیلت؟؟؟

همش خوب بوده... خاطرات خوبی دارم ... اما از همه بهتر سال سوم دبیرستان بود خیلی خندیدیم

یه فیلم طنز که دوست داری نام ببر؟؟؟

اخراجی های 1

فیلم اکشن یا هندی؟؟؟

اکشن هندی

ارسال پاسخ سریع با صفحه پیشرفته؟؟؟
    تا حالا پاسخ سریع ندادم همیشه از پیشرفته استفاده می کنم می بینی چقدر پیشرفته هستم ؟

دروازبان و مدافع و هافبک و مهاجم سایت رو بگو؟؟؟ منظورم اینکه ترکیبی از سایت بده...(اجازه داری 3 نفر هم ذخیره بزاری)

صفحه قبلی یک نفر دیگه پرسیده بود جواب دادم ... علی شریف پرسیده بود

از 100 نمره به derby و js8 چند میدی؟؟؟

من نباید نمره بدم که ....

هر چند مدت یه بار یه مدیر جدید به سایت اضاف میشه؟؟؟

مدتی نیست ... یکی دو هفه پیش 2 نفر مدیر به جمع بچه ها اضافه شد ... باید به حدی برسیم که احساس نیاز شه توی یه بخش و یه فرد مناسب هم واسه اون بخش پیدا شه

سوالام چرت و پرت بود...نه؟؟؟

نه به اون صورت

فعلا دادا...

مخلصیم

پاسخ به سئوالات داش Abdollah

سلامی سه باره و اخرین نمونه سوال

منم سلام 3 باره خوب شد این قانون 3 بار رو گذاشتیم وگرنه هیچی دیگه

1-چرا شکلک اضافه نکردی؟
    قرار شد شکلک بفرستی که !
    شما یه سایت فرستادی که چت روم بود ! شکلکاش هم دیدم.. یکی دوتاش خوب بود واسه قالب جدید اضافه فوکولیم... همین شکلکای سایت هم چند روز دیگه تغییر می دیم واسه تنوع
    2-وقتی میای این قسمت و میبینی که ازت سوال کردن و سوالاشون زیاده اول فوحش میدین یا خوشحال میشین؟
    اومدیم سئوال جواب بدیم ... ولی این روزها که همه لیگها قاطی شد واقعآ سخت شده ... لیگ قهرمانان اروپا , لیگ های اروپایی و بازی استقلال پرسپولیس همشون توی این هفته هستن و این هفته پرکار شدم
    3-اول این سوالات رو یکبار میخونین وبعدش جواب میدین یا اینکه سوالات رو دونه دونه میخونیدو جواب میدین؟

یه نگاه گذری می ندازم ببینم چیه سئوالا مثل همون موقع که می ری سر جلسه امتحان یه نگاه می ندازی
    4- درضمن برا کنکور واستم سال بعد یا برم؟
    هر کی حد خودش رو می دونه... اگه فکر می کنی 100٪ اگه بخونی بهتر می شی خوب بشین بخون
    5-نظرت درباره ی پَـــ ن َ پَــ ؟
    جالبه یه عکس باحال هم چند روز پیش دیدم .. ایناهاش

6-از فعالیت من تو دربی راضی هستی؟
    هنوز 90٪ کاربرا خیلی فاصله دارن تا یاد بگیرن در مورد مسائل فوتبالی صحبت کنند
    البته فقط نه توی این سایت توی همه سایتها همین طوره و ما فکر می کنیم یکی دوسال دیگه اعضای همین سایت اگه به پست های قبیشون نگاه کنند خودشون باورشون نشه که اون نوشته های خودشونه ! به مرور زمان همه یاد می گیرن که فنی تر حرف بزنن و تعصب الکی رو بگذارند کنار !
    هیچ کس کامل نیست و همه به مرورزمان چیزهای جدید یاد می گیریم

7-اخرین و مهمترین سوال:چرا وقتی تو قسمت سوالات ومشکلات کاربران از یکی از مدیرا پرسیدم که برا سایت یه چت روم اضافه کنین ؟جواب داد که اینجا سایت نیست ویک انجمنه . اونوقت خود شما مدیر کل سایت هستی؟ و در ضمن بعضی جاها میگی اینجا یه سایته. ما که نفهمیدیم سایته یا انجمن

ببین
    هر نوع پایگاه اینترنتی وبسایت محسوب میشه و هر انجمن یا فروم هم یک نوع وبسایت محسوب میشه ... اما وقتی شما اومدی فروم زدی یعنی اینکه می خواهید یک محیطی باشه که قراره همه توش تبادل نظر کنند و همه مطالبشون رو بنویسند.
    اینجا یک انجمن یا فروم هست که هر انجمن یا فروم یک نوع وبسایت هم محسوب میشه

8-به قول یکی از بچه های انجمن که چند صفحه پیش خوندم : دیگه چه خبر؟

سلامتی
    بای مدیر کل سایت

بابای عزیز

مدیر مدیره هی هی
    خود مدیرههی هی
    .
    .

پاسخ به سئوالات داش Raul_7

سلام داش جعفر

سلام برادر تو اومدی باز ؟ خفم کردی توی پیغام خصوصی
    خوبی عزیز؟‌
    مخلصیم تا همین چند لحظه پیش که تو نبودی خوب بودما

آقا این شلوار جین آبی و کت تک مشکی خیلی باحال شده تو عکست جنس جفتشون هم خوبه من توی بوتیک کار می کردم و یه جورایی سر در می آرم مارکش چیه ؟ چند ؟
    چی کار داری بچه مارک شلوارم DIESEL هست . این کت رو راستش ندیدم ... می رم مغازه نمی گم فلان مارک رو بدین که .. می بینیم اگه خشم بیاد و قیمتش هم مناسب با شرایط مالیم باشه می گیرم .. قابل نداره ؟
    آقا یه مدت رئالی بودی دیگه ؟ رونالدو رئال بود یه سئوال می کنم ببینم چقدر اطلاعاتت از رونالدو هست ! بگو سریعترین گل رونالدو برای رئال مادرید مقابل کدوم تیم و در چه مدت زمانی بعد از بازی زده شد؟

توی بازی اتلتیکو مادرید بود که رونالدو توی ثانیه 12 - 13 گل زد
    می دونی رائول چند تا گل برای رئال زده ؟
    نه راستش دقیقآ نه نمی دونم ... ولی این رو می دونم که توی همه مسابقات بیشتر از 300 گل واسه رئال زده .. بخوام آمارش رو در بیارم کاری نداره آ

به نظرت رائول یه روز برمی گرده به رئال مادرید؟
    100٪ بر می گرده اما نه به عنوان بازیکن
    اگه برگرده شماره چند می پوشه؟
    می گم نه به عنوان بازیکن .. بعد می گی شماره چند می پوشه ؟
    بهترین گل رائول برای رئال مادرید یا اسپانیا؟
    خیلی وقت پیش بود توی لیگ اسپانیا یک گل با ضربه چیپ زده بود که فوق العاده بود. الان نمی دونم مقابل کدوم تیم بود

امسال رئال چند تا جام می گیره؟
    مگه قراره جام بگیره ؟ ولی نسبت به پارسال پانس بیشتری برای گرفتن جام داره ... تقریبآ میشه گفت همه تیم های اروپایی به علت مشکلات اقتصادی افت کردند ولی رئال نسبت به سال قبل بهتر شده
    الان اگه رئال با بارسا بازی کنه به نظرت شانس کدوم تیم بیشتره؟ با توجه به بازیهای شروع فصل 2 تیم !
    بازی های شروع فصل که فقط 2 تا انجام شده ! ولی فکر می کنم الان فاصله رئال با بارسا خیلی کمتر شده .. سال قبل خود رئالی ها هم باید قبول کنند که اگه 10 تا بازی هم می کردن نمی تونستند با فاصله بارسلونا رو ببرند و هر بازی شانس بارسا بیشتر بود اما امسال ظاهرآ شرایط فرق کرده و نزدیکتر شدند. با این همه فکر می کنم باز هم رئال توی نیوکمپ شانس زیادی نداشته باشه ولی توی سنتیاگو برنابئو می تونه بارسا رو شکست بده
    فوتبال یا فوتسال ؟ چرا ؟
    من الان خودم فوتسال بازی می کنم اونم تفریحی ب بروبچ.. ولی دیدن فوتبال رو ترجیح می دم
    پنالتی زن خوبی هستی ؟
    اصلآ‌و ابدآ نیم دونم چرا .... حدود 50٪ پنالتی هام خراب میشه (البته توی سالن ) واسه همین نمی زنم توی پلی استیشن هم از بچگی همین بودم
    مدل گوشیت چیه ؟ نوکیا 6300
    رشته دبیرستانت ریاضی بود دیگه؟
    بله .. رشته من ریاضی بوده است
    معدل کل دوره دبیرستانت؟
    معدل کل 3 سال؟ اگه منظورت اونی هست که دم کنتکور گرفتن از ما حدود 17:45 بود
    چند تا تجدید توی دوره تحصیل اوردی؟
    ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان مجموعآ 0 تا درسم خوب بود
    چند تا واحد توی دانشگاه افتادی؟
    ام م م م م ... یک بار درس مکانیک خاک رو افتادم و ترم بعد با همون استاد فکر کنم 16 اینا شدم ... یک بار هم به علت دندون درد شدید از سر جلسه امتحان فولاد بلند شدم و با یکی از نزدیکان استاد صحبت کردم اون هم گفت برو خیالت راحت باشه من بهش می گم .. که شدم 9 ترم بعد هم با یه استاد دیگه این درس رو با 19 پاس کردم
    کمترین نمره ات توی دانشگاه؟
    همون 9 که افتادم
    نمره ای که خیلی بهت چسبیده؟
    نمره 5/17 بتن که واقعآ‌سخت بود یه 20 هم از دینامیک گرفتم چون با استاد کل انداخته بودم حال داد
    بهترین معلم دوران تحصیلت از اول تا الان؟
    معلم سال دوم ابتدایی ..آقای کلانتری ..... که چند مدت پیش دیدمش توی خبابون که با دخترش هم بود ... رفتم جلو و باهاش خوش و بش کردم .. بنده خدا خیلی شکسته و کم توان شده بود
    بعد هم معلم ورزش دوره راهنمایی که الان هم خیلی می بینیم هم دیگه رو خیلی باحال بود
    یه غذای مربوط به شهری که توش زندگی می کنین بگو؟ غذای مخصوص گرگانیا !؟
    من راستش نمی دونم کدوم غذاها 100٪ گرگانی هست ... ولی از بین شیرینیجات یه شیرینی هست به اسم حلوا اوماج که می دونم گرگانیه و فوق العاده خوشمزه و البته گرونه !
    به نظرت حق رائول نبود یه سال بهترین بازیکن جهان بشه؟
    رائول توی عصری توی اوج بود که بازیکنان هم دوره اش فوق العاده بازی می کردند ... رائول خیلی خوب گل می زد ولی هم دوره ای هایی که رقیبش بودند هم خوب گل می زدند و هم بازیشون به چشم می اومد !‌شاید واسه این بوده که کمتر این گونه جوایز رو گرفته .. اما یه نگاهی به آمارش بندازی می بینی که این همه گل توی باشگاه رئال مادرید حتمآ هنر می خواسته که رائول داشته

آقا خیلی خوشحال شدم

مخلصتم عزیز

قربون تو

موفق باشی
    WelCome To Derby

15. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus سین جیم جعفر 2

سلامی دوباره به گرمای آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس !
    1 - تا حالا شده با یکی اونقد رفاقت داشته باشی که وقتی اشتباه بزرگ در قبال خودت می کنه نتونی به روش بیاری ؟ ! ( این اتفاق واسه خودم بارها افتاده واسه همین می پرسم )

2 - تا حالا به ازدواج فکر نکردی ؟!!!

3 - چه موقع یه مرد رو مهیای ازدواج میدونی ! منظورم اینه که یه مرد چی لازم داره تا شرایط ازدواجش مهیا باشه !

4 - مرگ رو چه رنگی می بینی ؟!!!

5 - یه حدیث که هیچوقت یادت نمیره !

6 - یه سخن کوتاه از دکتر شریعتی !

7 - مقصر اصلی ؟!!!! ( در لفافه )

8 - روزی چند تا اسپم پاک می کنی ؟!!!

9 - میدونی الان که من اینا رو می نویسم چند تا اسپم پاک کردم ؟!!!

10 - از کجا فهمیدی من دوست دارم وینگ راست بازی کنم ؟!!!

11 - ایتالیا یا اسپانیا ؟!!!

12 - دروتموند یا اشالکه ؟!!!

13 - معدل دیپلمت چند بود ؟!!!

14 - معدل متوالی دانشگاه تا اینجا چند بوده ؟!!!

15 - تکنیکی ترین بازیکن تاریخ فوتبال از نظر خودت ؟!!!

16 - بهترین ضربه ایستگاهی زن تاریخ از نظر خودت !

موفق و موید باشی !

17. 7 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

سوال تخصصی
    به نظرت چرا روابط دختر و پسر تو ایران زیاد شده ؟؟؟؟؟؟؟
    آیا اشکالی داره ؟؟؟؟؟؟
    خب نوجوونا تو این سن و سال تو اوج این لذات هستند چیکار باید بکنند که پاک زندگی کنند ؟؟؟؟؟؟؟
    اصلا هر انسانی نیاز عاطفی داره مخصوصا نوجونا چیکار کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو سن 18 یا 19 سالگی که نمیشه ازدواج کرد چرا نباید برن به سمت این روابط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به قول عادل من قانع نشدم هنوززز.
    ..............
    بزرگتر ها هم فقط میگن این راه به بیراهه میره همین ............
    چاره چیست مهندس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

19. 6 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    مربی مورد علاقه
    Jose Morinio . Afshin GHotbi . Majid Jalali
    بازیکن محبوب
    david villa
    اسم واقعی شما
    mostafa

SpainFooladValencia

David Villa

تشکر ها
    27,847
    تشکر شده 10,655 در 3,070 پست

perspolis

دوباره اومدم...

ولی الآن اعصابم خرابه در حده لالیگا...

شب چه ساعتی میخوابی؟؟؟

از یه کاربر که تو دربی عضو شده چه انتظاراتی داری؟؟؟(برای مثال از david7 چه انتظاراتی داری)

روزانه چند نفر میاین و تو دربی عضو میشن؟؟؟

تا حالا چند نفر رو محروم کردی؟؟؟

روزی چنتا پیام خصوصی داری؟؟؟

چرا مسابقه ی پیش بینی رایگان؟؟؟

تا چند بازی دیگه رو نیمکت میشینی؟؟؟
    من نمیخواستم بدم از دست تورو آسون
    تو نمیذاشتی پا بگیره زندگیمون
    من که شنیدم طعنه های اینو اونو
    تو که نذاشتی که بسازیم خونمونو
    اگه تو میموندی تورو میبخشیدم

21. 6 کاربر از پست مفید David7 تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)