Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 89
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    فوروارد
    مربی مورد علاقه
    تیتو ویلانووا
    بازیکن محبوب
    مسي-دل پيرو-سلطان باتیستوتا
    اسم واقعی شما
    همون کاربر

BrazilPersepolisBarcelona

تشکر ها
    235
    تشکر شده 1,560 در 631 پست

Jadide اخرين اخبار سايپا

صالح: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار با سپاهان از شرایط میزبانی برای موفقیت استفاده می کنیم.

مجید صالح در مورد دیدار روز یکشنبه برابر سپاهان اظهار داشت: تمام بازی‌های ما مهم هستند و بازی این هفته هم اهمیت خودش را دارد. سایپا هفته گذشته در عین شایستگی نتوانست برابر استقلال پیروز شود و این مرتبه می‌خواهیم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم تا موفق شویم.
    سپاهان سه قهرمانی در لیگ برتر دارد که دو مرتبه آن متوالی و پیاپی بوده است. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و تصور می‌کنم بازی نزدیکی از نظر فنی با این تیم داشته باشیم. بوناچیچ هم مربی قابل احترامی است.
    وی در مورد اینکه پیش از این با بوناچیچ همکار بوده یا نه گفت: من با این مربی کار نکرده‌ام اما منصور ابراهیم زاده با ایشان کار کرده‌ است. در ذوب آهن برابر تیم‌ بوناچیچ همراه ابراهیم‌زاده بازی کرد‌ه‌ایم و با تفکرات این مربی آشنا هستم ضمن اینکه فیلم بازی‌های سپاهان را هم آنالیز کرده‌ایم.
    صالح در مورد دیدار سپاهان و السد قطر گفت: تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بهتری دارند زیرا داوری و شرایط ورزشگاه با لیگ برتر متفاوت است و تیم‌های غرب آسیا نسبت به تیم‌های شرقی ضعیف‌ترند. با این حال سپاهان در قطر تا دقیقه 70 دو بر صفر از حریف خود پیش بود و اگر آن مسئله نبود اکنون این تیم در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت.
    سرمربی سایپا در مورد بی‌دقتی مهاجمان تیمش در زدن ضربات آخر گفت: من این نکته را هم قبل از این گفته‌ام؛ دیدار با تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان با تیم‌های دیگر نظیر داماش فرق دارد. در بازی با داماش می‌توانیم سه گل بزنیم و سه چهار موقعیت گل را هم نزنیم اما در دیدار با این ‌تیم ها شاید فقط دو سه موقعیت گلزنی به دست بیاوریم. بنابراین باید بر روی این مسئله کار کنیم تا در آینده این مشکل برطرف شود.

زانو نمیزنم ...حتی اگر سقف آسمان،کوتاه تر از قد من باشد

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

صادقي:قرار نيست همه مربيان به يک شيوه کارکنند

کاپيتان تيم فوتبال سايپا گفت: در تيم ما بازيکنان به حاشيه‌ها کاري ندارند و به تعهدات‌شان پايبند هستند.

به نقل از سایت باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی در مورد تغییر و تحول در کادر فنی گفت: ابتدا باید از زحمات صالح تشکر کنم. ما با ایشان دو ماه دوران بدنسازی را پشت سرگذاشتیم و 26 هفته هم در مسابقات لیگ بودیم این مربی خیلی زحمت کشید و با توجه به اینکه مربی جوانی است و مطمئنم در آینده هم به کار مربیگری ادامه خواهد داد برایش آرزوی موفقیت می کنم.

وی در مورد حضور مجتبی تقوی به عنوان سرمربی جدید گفت: زمانی که من به تیم سایپا آمدم ایشان کاپیتان تیم بودند و همان زمان هم به جوانترها خیلی بها می دادند و آنها را حمایت می کردند و به من هم لطف زیادی داشتند. پس از آن، تقوی دو سال کمک مربی سایپا بودند و بعد از مدتی هم به عنوان سرمربی در تیم سایپا مشغول به کار شدند که همان زمان هم بازوبند کاپیتانی تیم را به من دادند. من هم در این فصل به همراه سایر بازیکنان با تمام توان تلاش می کنیم که به او کمک کنیم و سایپا جایگاه واقعی اش را در لیگ برتر به دست بیاورد.

صادقی در مورد اینکه چطور توانسته در این سال ها با چند مربی کار کند و در تیم سایپا بماند اظهار داشت: این سوال را رسانه ها مختلف نیز از من می پرسند و زیاد بر روی این مسئله تکیه می کنند ظاهرا در برخی تیم ها رسم شده که با تغییر سرمربی یک سری بازیکن هم از آن تیم جدا می شوند و بازیکنانی که به اصطلاح در باند مربی دیگر هستند به تیم می آیند اما در سایپا وضعیت اینگونه نیست زیرا بازیکنان فقط وظیفه خودشان را انجام می دهند و به مسایل حاشیه ای کاری ندارند. اینکه با تغییر مربی وضعیت تیم تغییر نمی کند و بازیکنان به قراردادها و تعهداتشان با باشگاه پایبند هستند.

وی ادامه داد: بیرون از فوتبال رابطه ای با مربیان ندارم. در تیم سایپا بعد از جدایی علی دایی، محمد مایلی کهن سرمربی شد ولی من به عنوان بازیکن و کاپیتان تیم با هر دو نفر کار کردم و با تمام توان برای تیم زحمت کشیدم و سعی کردم رابطه خوب و منطقی و در چارچوب ضوابط با مربیان داشته باشم. به همین دلیل هم با حضور مربیان مختلف من همچنان بازیکن تیم بوده ام.

صادقی در مورد انتقاد برخی از بازیکنان سایپا از اینکه صالح رابطه صمیمی با بازیکنان نداشت گفت: هر مربی روش خود را در مربیگری دارد و قرار نیست همه مربیان به یک شیوه کار کنند برخی با بازیکنان صمیمی هستند و برخی دیگر رابطه عاطفی با بازیکنان ندارند. مثلا می توانید از علی کریمی در مورد ماگات سوال کنید و ببینید او چه رابطه ای با بازیکنان داشت. دومین مسئله اینکه بازیکنان ما کار درستی نکرده اند که در مورد سرمربی جدا شده تیم اظهار نظر کرده اند صالح برای تیم ما زحمت کشید و رفت. در خیلی از بازی ها نیز تیم ما از حریف پیش بود و اگر بازیکنان با دقت و تمرکز بیشتری بازی می کردیم می توانستیم در آن بازی ها پیروز شویم من بازهم از صالح تشکر می کنم.

کاپیتان سایپا در مورد اینکه چقدر صالح در رسیدن به اهداف سایپا موفق بود گفت: پیش از شروع فصل مجموعه تیم و باشگاه سایپا قصد داشت به عنوان یک مدعی وارد مسابقات شود. فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم که با تقوی سایپا به جایگاهی که شایسته اش است برسد.

منبع :

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

3. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

قرباني: اميدوارم تغييرات به سايپا ضربه نزند

مدافع تيم فوتبال سايپاي البرز با انتقاد از تعطيلات ليگ برتر گفت: فقط به دنبال اين هستند که هر طور که شده ليگ را به پايان برسانند و برايشان کيفيت بازيها اهميت ندارد.

پیروز قربانی اظهار داشت: تعطیلات لیگ بیشترین آسیب را به تیمها می زند. به محض اینکه تیمها می آیند در شرایط مسابقه قرار بگیرند لیگ تعطیل می شود. به همین تیمها چند بار مجبور می شوند بدنسازی کنند و همین باعث افت آنها می شود.

وی ادامه داد: با چنین برنامه ریزیهایی فوتبال ما هیچوقت پیشرفت نمی کند. حتی اگر به جام جهانی هم صعود کنیم اتفاق خاصی برای فوتبالمان رخ نمی دهد. با این برنامه ریزی ها و تعطیلات پی در پی به جایی نمی‌رسیم. فوتبال ما از استانداردهای روز دنیا عقب است.

قربانی با اشاره به تغییراتی که در کادر فنی سایپا رخ داده، گفت: من به عنوان بازیکن نمی توانم بگویم رفتن صالح و آمدن تقوی به نفع سایپا است یا نه. فقط می توانم اظهار امیدواری کنم چنین تغییری در این مقطع از فصل به ضرر سایپا تمام نشود. ما نتایج بدی با بازیکنان جوان سایپا نگرفته بودیم اما بالاخره این نظر مسئولان باشگاه بود که چنین تغییری رخ بدهد و امیدوارم به نفع سایپا شود.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

صالح:فقط 30درصد ازمبلغ قراردادم رادريافت کرده‌ام

سرمربي پيشين تيم فوتبال سايپا گفت: از نظر فني به خودم نمره 20 نمي‌دهم اما نمره مردودي هم نمي‌گيرم.

مجید صالح که به تازگی از سفر خارج از کشور بازگشته در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دلایل برکناری‌اش از سایپا گفت: منتظرم تا باشگاه با من تماس بگیرد و جلسه‌ای با مدیرعامل محترم باشگاه برگزار کنم و بعد حر‌ف‌هایم را بیان می‌کنم. ظاهرا باشگاه درگیر مراسم درگذشت منوچهر واحدی است.

وی در مورد اینکه تصور می‌کند باشگاه سایپا با او تماس بگیرد گفت: بله زیرا روال قانونی کار باید طی شود و با من تسویه حساب یا توافق کنند تا سرمربی بعدی کارش را شروع کند. می‌خواهم بعد از این جلسه صحبت و از عملکرد فنی خودم دفاع کنم. در بحث فنی به خودم نمره ۲۰ نمی‌دهم اما نمره مردودی هم نمی‌گیرم.

صالح در مورد شایعه برکناری به دلیل عدم استفاده از بازیکن تحمیلی از سوی مدیران ارشد سایپا گفت: به من چیزی در این مورد گفته نشده است. در فرودگاه امام خمینی بودم که شهبازی از باشگاه تماس گرفت و گفت شما برکنار شدید و من هم گفتم اشکالی ندارد. البته آنطور که در مصاحبه‌های کوشا دیدم این بود که قرار است از من در بخش‌های دیگر باشگاه استفاده شود و نمی‌گذارند از مجموعه جدا شوم. باید ببینم پیشنهاد آنها در این مورد چیست.

سرمربی برکنار شده سایپا در مورد مبلغ قراردادش تصریح کرد: فقط ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد اول فصل را گرفتم و حتی ۴۰ درصد نیم فصل هم به من داده نشده است. با این حال امیدوارم مسایل به طور مسالمت آمیز حل شود.

وی در مورد اینکه یکی از دلایل برکناری او عدم برآورده شدن انتظارهای فنی عنوان شده اظهار داشت: با توجه به اینکه در نیم فصل بازیکن تاثیرگذاری نگرفتیم بازهم معتقدم می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیرم اما نتایج سایپا در کل بد نبود. ضمن اینکه ۸ بازی آخر ما می‌توانستیم خودمان را تثبیت کنیم. به من هیچ اولتیماتوم یا تذکری هم قبل از برکناری داده نشده بود. با این حال این حق باشگاه است. ضمن اینکه پیش ازاین هم من دستیار ذوالفقارنسب بودم که در سال ۸۵ با وجود حضور در رده سوم جدول سرمربی را برکنار کردند. این مسایل طبیعی است و حق باشگاه است ضمن اینکه من اولین سال سرمربیگری‌ام بود.

منبع :

7. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

ابراهيمي:مهاجمان فجر را خوب مي‌شناسيم

مدافع تيم فوتبال سايپاي البرز گفت: براي حضور در برابر فجر شهيد سپاسي بازي‌هاي اخير اين تيم را به طور کامل آناليز کرده و مهاجمان آنها را مي‌شناسيم.

مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: بر اساس جدول رده‌بندی لیگ‌برتر شرایط ما و فجر بسیار حساس بوده و این بازی در حقیقت مانند فینال است.

وی افزود: در حال حاضر هر دو تیم با کسب 31 امتیاز در رده‌های دهم و یازدهم قرار گرفته و سایپا تنها به دلیل تفاضل گل بهتر یک رتبه بالاتر را اشغال کرده است.

این بازیکن با تجربه سایپای البرز خاطرنشان کرد: بنابراین در شرایط فعلی دیدار رودروی دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به قول معروف بازی فینال است، چرا که تیم بازنده چند رده در جدول سقوط خواهد کرد.

ابراهیمی با بیان اینکه در این دیدار دو تیم ابتدا برای حفظ دروازه‌های خود تلاش می‌کنند، گفت: ما برای مقابله با مهاجمان فجر تاکتیک‌های تدافعی ویژه‌ای داشته و با توجه به شناختی که از آنها داریم، اجازه نفوذ به فجری‌ها نخواهیم داد.

وی افزود: در خط دفاعی نباید کوچک‌ترین غفلتی داشته باشیم، چرا که فجر شهید سپاسی از بازیکنان با تجربه و زهرداری برخوردار است که موقعیت‌های ایجاد شده را به راحتی از دست نمی‌دهند.

مدافع تنها نماینده استان البرز در لیگ برتر در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا سایپا با شیوه دفاعی برابر فجر بازی خواهد کرد یا خیر، گفت: اگر گفتم که تاکتیک‌های دفاعی ویژه‌ای داریم، به این معنی نیست که ما با شیوه تدافعی بازی تمام بازی را اداره خواهیم کرد.

ابراهیمی تاکید کرد: به طور قطع سایپای البرز برای کسب سهامتیاز به زمین رفته و در طول بازی به صورت مداوم بر روی دروازه حریف حمله خواهیم کرد، اما از دفاع و حفظ دروازه خود نیز غافل نخواهیم شد.

لازم به توضیح است، دیدار تیم‌های سایپای البرز و فجر شهید سپاسی شیراز روز جمعه این هفته برگزار خواهد شد.

منبع :

9. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تقوي: پيروزي خوبي قبل از بازي با تراکتور بود

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: پيروزي شيريني قبل از بازي با تراکتورسازي به دست آورديم.

مجتبی تقوی پس از پیروزی 5 بر صفر برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی بود. فجر هم تیم خوبی است اما امروز ما لیاقت برد را داشتیم. نتیجه بسیار خوبی قبل از بازی با تراکتورسازی به دست آوردیم و امیدوارم همین روند را در آن مسابقه هم ادامه بدهیم.

وی افزود: با وجود آنکه بازیکنانی مثل ابراهیم صادقی، امید روانخواه و مهدی خیری را نداشتیم اما توانستیم نتیجه دلخواه و مطلوب بگیریم.

سرمربی سایپا در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مدعی شد بازیکنان این تیم شرایط طبیعی نداشتند گفت: هر فکری می‌خواهید بکنید، سایپا پیش از این هم بردهایی با 4 و 5 گل در همین لیگ بدست آورده است.

منبع :

11. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

تقوي: من نبايد صالح را تجزيه و تحليل کنم

من البته علاقه اي ندارم که بدانم قبلا چه اتفاقي افتاده و قطعا صالح براي اين تيم زحمات زيادي کشيده و نمي دانم دليل برکناري صالح چه بود.

مجتبی تقوی سرمربی جدید سایپا شروعی طوفانی در لیگ برتر داشت و تیمش توانست با 5 گل فجر سپاسی شیراز را شکست دهد.

او در خصوص پیروزی پرگل سایپا مقابل فجرسپاسی حرف هایش را اینگونه آغاز می کند:« صادقانه می گویم که از صمیم قلب خدا را شکر می کنم که به من لطف کرد. واقعا یکپارچگی و همدلی خوبی بین بچه ها ایجاد شد و این بازی را بردیم.در چند هفته اخیر تیم فجر متحول شده بود و خوب نتیجه می گرفت. انصافا هم مقابل ما خیلی خوب و فیزیکی بازی کرد. خیلی درگیر و جسورانه کار کردند و رویارویی با این تیم سخت بود. مطمئنم با این فوتبالی که جلوی تیم ما بازی کردند، می توانند در بازی های بعدی نتیجه بگیرند. این شکست چیزی از ارزش های آنها کم نمی کند.»

سرمربی سایپا ادامه می دهد:« من با شناختی که از تیم خودم داشتم و عهد و پیمانی که با بازیکنان بسته بودیم، خدا را شکر می کنم که قدم اول را محکم برداشتیم. از امروز باید به فکر بازی با تراکتور باشیم. این بازی دیگر فیزیکی و قدرتی نیست و بازی فنی و تاکتیک است به خصوص این که کادر فنی تراکتور به خصوص قلعه نویی پتانسیل فنی بالایی دارد و هر طور شده باید مقابل این تیم هم نتیجه بگیریم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا در زمان صالح همدلی و یکپارچگی بازیکنان کم بود تاکید می کند:«من البته علاقه ای ندارم که بدانم قبلا چه اتفاقی افتاده و قطعا صالح برای این تیم زحمات زیادی کشیده و نمی دانم دلیل برکناری صالح چه بود. من اصلا دخالتی در آن نداشتم چون اولین قدم در حرفه ای گری این است که نباید مربیان قبلی را تجزیه و تحلیل کرد. ما دنبال انجام برنامه های خود هستیم.»

تقوی در خصوص هت تریک کریم انصاری فرد می گوید:« انصاری فرد به خاطر جوانی و سادگی که دارد، مورد لطف خداست وگرنه این قدر پیشرفت نمی کرد. او یک سری نقایص در کنار توانایی های زیادش دارد که دنبال رفع آن است. انصاری فرد می تواند یکی از بهترین بازیکنان ما در جام جهانی باشد. به او تبریک می گویم که بعد از بازی در مصاحبه خود هت تریک خود را مدیون هم تیمی های خود دانست. این نشان از قدرشناسی اوست و قطعا با این روحیه و پتانسیل می تواند آقای گل لیگ شود.»

تقوی در خصوص گروه ایران در مقدماتی جام جهانی هم حرف می زند:« گروه ما نسبت به گروه دوم آسان است. رقابت اصلی با کره و ازبک داریم. ازبک تیم خوبی است و یکی از ویژگی های خوب سرمربی آنها این است که نسبت به فوتبال پایه کشورش اشراف دارد. ما البته اگر می خواهیم به جام جهانی برویم، نباید نگاه کنیم با چه تیمی افتادیم. نباید حتی لبنان را دست کم بگیریم.ما خیلی باید مراقب ساختار دفاعی تیم ملی باشیم چون در ضد حملات خیلی شکننده هستیم. اولویت اول ما باید ساختن ساختار دفاعی تیم ملی باشد. از آنجایی که روابط کادر فنی قبلی با بازیکنان غیرواقعی بود و حتی بازیکنان می گفتند، بازیکنان را سیاه می کند اما رابطه کرش با بازیکنان خیلی خوب است و ما امیدواریم به جام جهانی برویم.»

منبع :

13. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

آرش کوشا در همايش تجليل از ورزشکاران سايپا

مديرعامل باشگاه سايپا گفت: سال پر فشار مالي را پشت سر گذاشتيم و مشکلات مالي ما بيشتر از باشگاه‌هاي ديگر بود.

آرش کوشا در مراسم تجلیل از ورزشکاران باشگاه سایپا که با حضور تمامی ورزشکاران این باشگاه در تیم‌های مختلف مثل تکواندو، فوتبال، والیبال و ... برگزار شد گفت: سایپا یک باشگاه اخلاق مدار است که این عنوان در سایه تلاش شما به دست آمده است. اینکه ما توانستیم در جشن برترین‌های اخلاقی در مشهد بازیکنی مثل ابراهیم صادقی را به عنوان یکی از بازیکنان برتر اخلاق داشته باشیم مرهون تلاش تمام ورزشکاران سایپا بود و او نمادی از اخلاق همه شما است. ما سید علی منوچهری را هم به عنوان یکی از ورزشکاران با اخلاق سادات داشتیم.

وی ادامه داد: متاسفم که بگویم عادت به سیاه دیدن کرده‌ایم و از مثبت‌ها سریع عبور می‌کنیم. این دو سه نمونه افتخاری که گفتم فقط بخش کوچکی از نمونه‌های سایپا بود. در عرصه فنی هم در حوزه والیبال دستاوردهای بسیاری داشتیم و با یک سری جوان به سمت قله حرکت کردیم. من به سرمربی تیم والیبال گفتم این ارزش‌ها را مستند کند. این ارزش‌ها در سال‌های آینده نمود خود را عیان می‌کند و پیش از آغاز فصل هم به رئیس فدراسیون والیبال گفتم که چه تیمی خواهیم داشت.

مدیرعامل سایپا تاکید کرد: متاسفانه ما از زیبایی‌ها ورزش به سرعت عبور می‌کنیم و سیاه‌های و تلخی‌ها را بیشتر می‌بینیم. من وقتی پوریا فیاضی والیبالیست سایپا که در تیم ملی در جام جهانی حاضر شد درخشید را دیدم خوشحال شدم. هنوز هم وقتی متنی که روی سایت جهانی والیبال را می‌خوانم منقلب می‌شوم. او بهترین بازیکن میدان در سالن ژاپن شد و در همان جا هم سجده شکر به جای آورد. او با برجسته‌ترین اسطوره‌های جهان مقایسه شد.

کوشا با اشاره به حضور کریم انصاری فرد در جمع 13 پدیده برتر جهان گفت: او یکی از پدیده‌های فوتبال ما است یا سوسن حاجی پور که توانست سهمیه المپیک بگیرد و برای ورزش ایران افتخار کسب کند. اینها همه زیبایی‌های باشگاه سایپا هستند و باشگاه سایپا یک باشگاه تولید کننده زیبایی‌ها است. مربیان ما در رده‌های پایه نیز همگی جزء شایستگان نوآوران هستند که با عشق کار می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات مالی عنوان کرد: سال پر فشاری مالی را سپری کردیم. در این سال مشکلات مالی‌مان خیلی بیشتری از باشگاه‌های دیگر بود با این حال جوانان موقر و صمیمی سایپا با حوصله به ما کمک کردند تا کمترین چالش را در مدیریت داشته باشیم. من از همه آنها عذر خواهی و تشکر می‌کنم. در جلسه دیروز بودجه سایپا هم وقتی میزان پرداختی‌ها تیم‌ها را گفتم همه تعجب کردند. من به این تیم‌ها و ورزشکاران افتخار می‌کنم شما هم باید افتخار کنید.

مدیر عامل باشگاه سایپا با اشاره به حضور دکتر نوروزی در راس کادر پزشکی سایپا تصریح کرد: تیم پزشکی ورزشی سایپا با وجود آنکه مدت کمی است تشکیل شده اما یکی از بهترین تیم‌های پزشکی ورزشی ایران است. دکتر نوروزی به من قول داده در طول درمان کمالوند رکورد بزند.

در پایان این مراسم از 3 سرمربی و یک ورزشکار تجلیل شد. مینو مداح سرمربی تیم بانوان تکواندو سایپا، محمد رضا رضایی سرمربی تیم تکواندو جوانان سایپا، حسن عبدی سرمربی تیم فوتبال نونهالان زیر 14 سال سایپا و پوریا فیاضی والیبالیست ملی پوش ساپیا نفراتی بودند که از آنها تجلیل شد.

منبع :

15. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    امیر قلعه نوعی
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    امید

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

تشکر ها
    131
    تشکر شده 115 در 38 پست

ارش کوشا در جمع خبرنگاران در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال ضمن بیان مطلب فوق گفت: مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال در سطح بالایی و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] کامل برگزار شد و بحث‌های پس از مجمع، تنها در مورد بازنشسته بودن علی کفاشیان است و نیازی نبود تا این اندازه در مورد آن شلوغ کاری و جار و جنجال می‌شد.

نباید اجازه داد فوتبال وارد فضای چالشی شود

وی با بیان اینکه مشکل مدیران بازنشسته در فوتبال می‌بایست در فضایی مدیریتی که تبعاتی در پی نداشته باشد، اضافه کرد: باید با تدبیر و نشست‌های مدیریتی از این فضای عبور کرد. امروز نباید اجازه داد این رشته پرطرفدار وارد فضایی چالشی شود. همچنین با استفاده از کسانی که دلشان برای فوتبال می‌سوزد، به بهترین شکل این مشکل را برطرف کرد.

با اقدامات خود فوتبال را در مسیر تعلیق قرار ندهیم

مدیرعامل باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] البرز همچنین اظهار کرد: در سال 90 همه تیم‌های ما از رده نوجوانان تا بزرگسالان، فوتسال و تیم‌های بانوان در مسابقات منطقه‌ای و جهانی به میدان می‌روند و باید شرایط را برای حضور قدرتمندانه آنها فراهم کنیم. در این وضعی باید توجه کنیم چه چیزی را می‌خواهیم با چه چیزی عوض کنیم و نباید با اقدامات خود کاری کنیم فوتبال در مسیر تعلیق قرار بگیرد زیرا این موضوع بدترین اتفاق ممکن خواهد بود.

بحث تعلیق باید جدی گرفته شود، حتی اگر احتمالش کم باشد

کوشا ادامه داد: از کفاشیان گرفته تا سایر مسئولان باید در این خصوص احساس تکلیف کرده و هدفشان توسعه و پیشرفت فوتبال باشد. ضمن اینکه این اتفاق رخ داده و اگر درصد تعلیق فوتبال کم است هم باید آنرا جدی گرفته و به مصالحه فکر نکنیم تا این اتفاق ناگوار برای فوتبال رخ ندهد.

وقتی بحرینی‌ها بلد هستند 10 گل بزنند، قطعا بیکار نمی‌نشینند

مدیرعامل باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] البرز در مورد بحث حضور گزارش بحرینی به فیفا برای تعلیق فوتبال ایران، تصریح کرد: قطعا آنها بیکار نمی‌نشینند. وقتی برای صعود بلد هستند 10 گل بزنند تا در جدول بمانند، در خصوص این اتفاقات نیز همه کار کرده و شیطنت‌های خواهند کرد. باید به تیم ملی کمک کرد تا بتواند در راه رسیدن به جام جهانی موفق ظاهر شود.

تلاش برای کسب کرسی در afc و fifa

وی با تاکید بر اینکه در روز مجمع از رئیس و اعضای هیئت رئیسه خواست در عرصه‌های بین المللی هم فعال‌تر ظاهر شده و در afc و fifa کرسی‌های لازم را برای دفاع از حق ایران در مواقع لزوم بدست آورند، افزود: کشورهای عربی در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا کرسی دارند و قطر با تکیه بر بن همام رئیس پیشین afc، توانست میزبانی جام جهانی را بگیرد که کار کوچکی نبود.

نشست باشگاه‌های صنعتی به دعوت داوری بود

وی در مورد نشست باشگاه‌های صنعتی در شب انتخابات برای رای دادن به قریب خاطرنشان کرد: در ابتدا باید بگویم قرار نبود در آن نشست بیانیه‌ای به نفع فرد خاصی صادر شود و تنها بحث قریب نبوده و بلکه نام کفاشیان هم مطرح شد. ضمن اینکه به شهبازی نماینده باشگاه در این نشست گفتم فضا به سمت کسی نرود زیرا خودمان نظر و تحلیل داریم. داوری رئیس هئیت مدیره باشگاه مس برای حضور در این نشست به من زنگ زد و میزبان آن سوی وزارت صنایع نبود.

نباید در قبال فوتبال کوتاهی کرد

مدیرعامل باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] البرز در پاسخ به این پرسش که شما از نزدیکان به دولت هستید و اما معتقدید نباید به علی کفاشیان و فدراسیون فوتبال فشار آورد؟، اظهار داشت: بر اساس اطلاعاتی که دارم، نظر خودم را بیان می‌کنم که در این بین مهم ترین مسئله برایم توسعه و پیشرفت فوتبال است. فوتبال ورزشی است که همه اقشار جامعه با آن درگیر هستند و نباید در قبال این رشته پرطرفدار کوتاهی کنیم و همه باید جدی بگیریم.

حضور تقوی در برنامه‌ریزی‌هایی باشگاه

وی در پاسخ به این پرسش که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] سرمربی فصل آینده [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] خواهد بود، تاکید کرد: تقوی یک [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]یی بوده و خود را را سرباز این باشگاه می‌داد. در مقطعی وی را به شمال فرستادیم و وی در سخت‌ترین شرایط کارش را انجام داد تقوی در برنامه‌ریزی‌هایی باشگاه برای فصل آینده مشارکت دارد چه سرمربی باشد چه نباشد. باید تاکید کنم نگاه ما به سرمربی تیم فوتبال فراتر از یک سرمربی است، من می‌خواهم تمامی بازیکنان جوان و نوجوان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به سطح کریم انصاریفرد برسند.

ویسی پدیده لیگ امسال است

مدیرعامل باشگاه [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در پاسخ در خصوص بحث مطرح شده پیرامون مذاکره با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] برای هدایت تیم فوتبال [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] در فصل آینده گفت: من ویسی را دوست دارم اما با او حرفی در این خصوص نزدم. ضمن اینکه باید ویسی را پدیده لیگ امسال بدانیم.

17. کاربر روبرو از پست مفید omid_ss تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

انصاري‌فر: فقط به فکر آقاي گلي نيستم

مهاجم ملي‌پوش سايپاي البرز تاکيد کرد: اگر چه کسب عنوان آقاي گلي ارزشمند است، اما من فقط به فکر کسب اين عنوان نيستم.

کریم انصاری‌فرد اظهار داشت: در تمام سال‌هایی که برای سایپا به میدان رفتم، ثابت کردم که هدف اصلی من موفقیت تیم است.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز به غیر از پیروزی سایپا و به نتیجه رساندن زحمات دیگر بازیکنان هدفی نداشتم و همین شیوه را در تیم ملی نیز دنبال می‌کنم.

مهاجم سایپای البرز با بیان اینکه در این فصل 17 گل برای تیمش به ثمر رسانده است، گفت: این گل‌ها با همکاری تمام مجموعه تیمی زده شده و تنها نتیجه تلاش من نیست.

انصاری‌فرد افزود: اگر نبود همکاری و تعامل در تیم سایپا، به طور قطع این موفقیت حاصل نمی‌شد و به همین دلیل برای زدن 17 گل در این فصل نه مغرور شده و نه می‌شوم.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه برنامه‌ای برای گرفتن جایگاه فونیکه‌سی مهاجم خارجی نفت آبادان در صدر جدول گلزنان لیگ دارد؟ گفت: در حال حاضر یک گل از مهاجم آبادانی‌ها کمتر زده‌ام.

انصاری‌فرد گفت: اگر هافبک‌ها و دیگر بازیکنان ما در دیدارهای باقی مانده لیگ‌برتر فرصت بیشتری در اختیارم قرار دهند، می‌توانم در پایان لیگ به عنوان آقای گلی دست‌ یابم.

وی متذکر شد: البته هدفم فقط کسب این عنوان نیست و مهمتر از موفقیت انصاری‌فرد، پیروزی و موفقیت سایپا به عنوان نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ است.

مهاجم ملی‌پوش سایپای البرز در ادامه به دیدار آتی تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و گفت: با پیروزی پر گل پنج بر صفر برابر فجر شهید سپاسی شیراز در حال حاضر روحیه ما بسیار بالا است.

انصاری‌فرد در پایان تاکید کرد: در این دیدار برنامه‌های ویژه‌ای داریم و می‌توانیم تراکتورسازی را در خانه خود شکست دهیم.

لازم به توضیح است، تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

صادقي: هواداران سايپا شنبه به ورزشگاه بيايند

کاپيتان تيم فوتبال سايپاي البرز از هوداران اين تيم خواست تا در برابر تراکتورسازي تبريز، نارنجي‌پوشان کرجي را حمايت کنند.

ابراهیم صادقی اظهار داشت: یکی از عوامل اصلی موفقیت تراکتورسازی طی سال‌های اخیر و فصل جاری که در رده دوم قرار دارند، حضور پرشور هواداران تبریزی است.

وی تصریح کرد: این حمایت موجب شده است که تراکتورسازی در تمام بازی‌ها برای حریفان خود خطرساز بوده و تیم‌های قدرتمند لیگ مانند سپاهان، استقلال و پرسپولیس در مقابل تبریزی‌ها همواره مشکل دارند.

هافبک با تجربه نماینده استان البرز در رقابت‌های لیگ‌ برتر با اشاره به پیروزی پر گل تیمش مقابل فجر سپاسی شیراز افزود: ما در برابر نماینده شیراز با تمام توان به میدان رفته و با کمترین غفلت و تعلل بازی کردیم.

صادقی افزود: برای بازی با تیم دوم جدول رده‌بندی نیز برنامه داریم و اجازه نمی‌دهیم تراکتورسازی نبض بازی را در دست بگیرد.

وی تحقق این مهم را نیازمند حضور گسترده هواداران سایپا در استان البرز در ورزشگاه دانست و گفت: اگر فوتبال‌دوستان کرجی در ورزشگاه حاضر شوند، می‌توانیم تراکتورسازی را هم با شکست بدرقه کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال سایپای البرز اظهار داشت: روز گذشته با بازبینی فیلم دیدارهای اخیر تراکتورسازی، با تاکتیک‌ها و نقاط قوت و ضعف این تیم به خوبی آشنا شدیم.

صادقی گفت: در صورتی که بتوانیم خط هافبک نماینده تبریز را کنترل کنیم، پیروزی برابر شاگردان امیر قلعه‌نویی دور از دسترس نخواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: به طور قطع روز شنبه بازی متفاوتی از سایپا به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانیم از این دیدار امتیاز کسب کنیم.

دیدار تیم‌های سایپای البرز و تراکتورسازی تبریز روز شنبه هفته آینده به میزبانی نماینده استان البرز برگزار خواهد شد.

منبع :

صفحه 4 از 9 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)