Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 160
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    هافبک تهاجمی - هافبک دفاعی
    مربی مورد علاقه
    فابیو کاپلو ♥ لوچیانو اسپالتی
    بازیکن محبوب
    توتی ♥ دروسی ♥ جیانینی ♥ جرارد
    اسم واقعی شما
    فراز

ItaliaRomaLiverpool

Francesco Totti

تشکر ها
    6,531
    تشکر شده 6,378 در 1,166 پست

Jadide مهم ترین خبرها از گرگ های پایتخت ایتالیا فصل 2011/12

به نام خدا

مهم ترین خبرها از گرگ های پایتخت ایتالیا فصل 2011/12

مهم ترین خبر ها از تیم رم در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

تذکر: این تاپیک صرفا جهت اخبار بسیار مهم رم ایجاد شده است بنابراین از قرار دادن هرگونه اخباری که از اهمیت چندان بالایی برخوردار نیستند مانند مصاحبه های همیشگی و روزانه ی بازیکنان و مربیان جدا خودداری نمایید. با تشکر

2. 5 کاربر از پست مفید feri71 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

roma مذاکره بوریلو با مسئولان پاری سن ژرمن

مهاجم ملی پوش رم مذاکراتی را برای پیوستن به باشگاه پاری سن ژرمن انجام داده است

سايت گل - به گفته شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس 24 مارکو بوریلو مهاجم ملی پوش باشگاه رم برای مذاکره با مسئولان پاری سن ژرمن به فرانسه سفر کرده است.
    بعد از اینکه مشخص شد گیلائوم هوارائو مهاجم پاری سن ژرمن به دلیل مصدومیت دو ماه از میادین دور خواهد بود مسئولان این باشگاه فرانسوی تصمیم گرفتند تا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات یک مهاجم جدید به خدمت بگیرند.
    از طرف دیگر موولوت اردینک دیگر مهاجم پاری سن ژرمن که با پیشنهاد 8 میلیون یورویی لیل مواجه شده است به احتمال فراوان این باشگاه را ترک خواهد کرد.
    بوریلو یکی از اهداف لئوناردو مدیر فنی پاری سن ژرمن است و این باشگاه قصد دارد با پیشنهادی 9 میلیون یورویی این مهاجم ایتالیایی را به خدمت بگیرد.
    بوریلو بعد از یک فصل حضور قرضی در رم در ماه ژوئن با رقم 10 میلیون یورو به صورت دائمی به این تیم پیوسته است.
    با آمدن بویان کرکیچ، پابلو اسوالدو و اریک لاملا ممکن است جایگاه بوریلو در ترکیب اصلی تیم به خطر بیفتد از همین رو او از پیشنهاد پاری سن ژرمن استقبال کرده است.

4. 3 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd لوئيس انريکه: بويان به زودي مي‌درخشد

لوئيس انريکه طي تابستان به عنوان سرمربي جديد رم انتخاب شد و پس از آن بويان کرکيچ را نيز از بارسلونا به خدمت گرفت

ورزش سه - لوئیس انریکه سرمربی اسپانیایی رم اعلام کرد بویان کرکیچ این تیم به زودی با پیراهن جالوروسی خواهد درخشید.لوئیس انریکه طی تابستان به عنوان سرمربی جدید رم انتخاب شد و پس از آن بویان کرکیچ را نیز از بارسلونا به خدمت گرفت.
    انریکه در گفتگو با خبرنگاران گفت" او به زودی به سطحی میرسد که درخشش خود را آغاز خواهد کرد. تصور می کنم مشکل اصلی او عدم گل‌زنی در بازی‌هایی است که تاکنون انجام داده است. اگر بتواند گل بزند، فشار زیادی از روی وی برداشته خواهد شد.

من نزدیک به 30 روز است که به عنوان سرمربی جالوروسی فعالیت می‌کنم. همه ما نیازمند زمان هستیم تا بتوانیم با شرایط وفق پیدا کنیم. به عنوان سرمربی هنوز نتوانسته‌ام با همه‌ چیز وفق پیدا کنم. بنابراین باید بگویم بویان به زمان بسیار بیشتری نیاز دارد. اگر به او زمان کافی داده شود، به زودی می‌درخشد."

6. 2 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

سايت گل_
    مذاکره مسئولان رم برای جذب گاگو

هافبک آرژانتینی رئال که در این تیم بازیکن مازاد است مذاکراتی را برای پیوستن به رم انجام داده است

- به گفته مارسلو لومبیلا مدیر برنامه های فرناندو گاگو این بازیکن احتمالا تا قبل از پایان نقل و انتقالات سانتیاگو برنابئو را تر ک خواهد کرد.
    گفته می شود سران رم قصد دارند این هافبک آرژانتینی را که جایی در ترکیب تیم مورینیو ندارد به خدمت بگیرند.
    او که در سال 2007 از بوکاجونیورز به رئال مادرید پیوست به دلیل مصدومیت های پیاپی نتوانست جایی در ترکیب اصلی این تیم پیدا کند و اکنون قصد ترک این تیم را دارد.
    رم تا به حال پابلو اسوالدو و بویان کرکیچ را به ترتیب از اسپانیول و بارسلونا به خدمت گرفته است و اگر گاگو را نیز به خدمت بگیرد سومین خرید لالیگایی این تیم خواهد بود.
    گفتنی است گاگو تا سال 2013 با رئال قرارداد دارد.

8. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

فرناندو گاگو در آستانه پيوستن به رم

ارنستو برونزتی، مدیر برنامه های معروف ایتالیایی و یکی از نزدیکان باشگاه رئال، اعلام کرد این باشگاه اسپانیایی به فرناندو گاگو اجازه داده تا با مدیران رم در مورد انتقال قرضی به این باشگاه ایتالیایی مذاکره کند.

مورینیو به تازگی اعلام کرد که نیازی به گاگو ندارد و به همین دلیل، باشگاه رئال نیز به او اجازه داده تا با دیگر باشگاه ها مذاکره کند.

پیش از این باشگاه بوکاجونیورز نیز برای خرید گاگو ابراز علاقه کرده بود اما بعد از بی نتیجه ماندن مذاکرات، اکنون رمی ها برای به خدمت گرفتن او دست به کار شده اند.

گفته می شود احتمالا دو باشگاه بر سر انتقال قرضی گاگو با توافق خواهند رسید و باشگاه ایتالیایی در صورت تمایل می تواند با 6 میلیون یورو، این هافبک آرژانتینی را بخرد.

برونزتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من با مدیران رئال صحبت کردم و آنها اجازه این انتقال را دادند/ من باید در این انتقال به آنها کمک کنم و در حال حاضر به نظر می رسد رمی ها در آستانه به خدمت گرفتن این بازیکن هستند.

گاگو و مدیر برنامه هایش هنوز در مادرید هستند و رئالی ها تنها به دنبال قرض دادن او هستند. البته این گزینه وجود دارد که رمی ها با میلیون یورو او را به خدمت بگیرند."

گاگو در سال 2007 از بوکا جونیورز به رئال پیوست اما در این مدت هرگز نتوانست جای ثابتی در ترکیب اصلی رئال پیدا کند.
    ورزش سه
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

10. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مذاکره رم برای تمدید قرارداد ده روسی

والتر ساباتینی مدیر ورزشی باشگاه رم اعلام کرد این باشگاه آماده است مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد دانیله ده روسی آغاز کند.
    با توجه به اینکه مهلت نقل و انتقالات به پایان رسیده و ده روسی هم در رم مانده ساباتینی می تواند با خیال راحت در مورد تمدید قرارداد هافبک ملی پوش خود مذاکره کند.
    ساباتینی می گوید:" اکنون آماده ایم تا با ده روسی در مورد تمدید قراردادش مذاکره کنیم. امیدوارم به زودی با او به توافق برسیم."
    ده روسی که تابستان امسال مورد توجه منچسترسیتی و منچستریونایتد قرار گرفته بود یک سال دیگر با رم قرارداد دارد.
    گفتنی است این بازیکن 28 ساله تمام دوران فوتبال خود را تا به حال در رم گذرانده است.
    سايت گل

12. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

روبرتو مانچینی: ده روسی یکی از بهترین های دنیاست که همیشه رمی می ماند

باشگاه منچسترسیتی یکی از باشگاه هایی بود که قصد داشت ده روسی را به خدمت بگیرد اما این انتقال در نهایت انجام نشد.

روبرتو مانچینی، سرمربی منچسترسیتی، معتقد است دانیله ده روسی، هافبک باتجربه رم، یکی از بهترین های دنیاست اما حضور او در ایستلند را تقریبا غیرممکن می داند.
    ده روسی 28 ساله هنوز برای تمدید قرارداد با باشگاه رم به توافق نرسیده در حالی که قرارداد فعلی اش با این باشگاه در تابستان 2012 به پایان می رسد.
    باشگاه منچسترسیتی یکی از باشگاه هایی بود که قصد داشت از این فرصت استفاده کند و ده روسی را به خدمت بگیرد اما این انتقال در نهایت انجام نشد.
    مانچینی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ده روسی یکی از بهترین هافبک های دنیاست؛ من همیشه این را گفته ام. اما او یک رمی و طرفدار رم است و به همین دلیل من فکر نمی کنم او هرگز رم را ترک کند"
    رمی ها همچنین فرناندو گاگو را به طور قرضی به خدمت گرفتند، بازیکنی که مانچینی نیز به دنبال خرید او بود.
    " او بازیکنی است که ما هم به دنبالش بودیم اما نمی توانستیم بیش از این هزینه کنیم. هم به دلیل قوانین فرپلی مالی و هم به خاطر اینکه ما اوون هارگریوز را خریده بودیم."
    مانچینی همچنین در مورد رابطه اش با کارلوس تبس گفت:" من هیچ مشکلی با تبس ندارم. او تازه 27 ساله است و با پایان دوران حرفه ای اش فاصله زیادی دارد. او می خواست از سیتی جدا شود تا به خانواده اش نزدیک تر باشد اما داشتن بازیکنی مانند تبس در تیم به معنای 20 گل بیشتر در یک فصل است."
    و در نهایت مانچو، ماریو بالوتلی را مورد ستایش قرار داد:" ماریو باید کیفیت بالایش را نشان دهد. او این پتانسیل را دارد که بهترین بازیکن دنیا شود اما باید در تمرینات و مسابقه تمام تلاشش را بکند."
    سايت گل

14. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مانچيني: سال بعد دروسي را جذب مي‌كنيم
    به نقل از روزنامه ايندپندينت، از مدت‌ها قبل شايعه‌‌هايي مبني بر تمايل روبرتو مانچيني به منظور جذب دانيله دروسي وجود داشته است. در اين ارتباط برخي رسانه‌ها عنوان کردند چنين انتقالي در تابستان سال جاري ممکن است، اما روز گذشته روبرتو مانچيني به صراحت اظهار داشت جذب اين بازيکن جزو اهداف فصل جديد نبوده است، ولي براي آينده او چنين تصميمي دارد.

مربي ايتاليايي يک سال و نيم گذشته تيم دوم شهر منچستر اظهار داشت: يکي از بازيکناني که مد نظر ما قرارداشته دروسي است. او يکي از هافبک‌هاي بزرگ حال حاضر اروپا است. اما من‌سيتي خيال نداشت او را امسال جذب کند.

وي ادامه داد: با توجه به شرايط خاصي که او در قراردادش با رمي‌ها دارد، ترجيح داديم به منظور استخدامش در تابستان فصل بعد اقدام کنيم. به‌خصوص که قراردادش تا ژوئن سال آينده است و با خاتمه آن مي‌تواند بدون دغدغه يا مشکل خاصي تيمش را تغيير دهد.
    ورزش سه

16. 4 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd رانيري: مطمئنم انريکه در رم موفق خواهدشد

سرمربي اسبق جلوروسي معتقد است با توجه به تغييراتي که در اين تيم صورت گرفته، پيشرفت تيم نيازمند زمان است

ورزش سه - کلودیو رانیری سرمربی اسبق رم معتقد است این تیم با توجه به تغییراتی که در ساختار خود ایجاد کرده برای پیشرفت نیازمند زمان است.گزارش های حاکی از اختلاف بین فرانچسکو توتی کاپیتان تیم و لوئیس انریکه سرمربی جوان تیم است و از طرف دیگر سران رم تلاش می کنند قرارداد دانیله ده روسی هافبک ملی پوش خود را تمدید کنند.
    علی رغم همه این مسائل رانیری معتقد است رم در آینده ای نزدیک پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت.
    او در گفتگو با کوریره دلواسپورت می گوید:" رم دچار تغییرات اساسی شده و زمان نیاز دارد تا پیشرفت کند."
    لوئیس انریکه باید تمام تلاشش را انجام دهد، مطمئنم موفق خواهد شد."
    "توتی؟ او بازیکن فوق العاده ای است اما اختلافات او با سرمربی تیم تنها به ضرر رم تمام می شود."
    رم هفته آینده اگر مشکلی در برگزاری رقابتهای سری آ ایجاد نشود به مصاف کالیاری خواهد رفت.

18. کاربر روبرو از پست مفید pathfinder تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

مارچلو ليپي: توتي فروتن و فوق العاده است
    توتی از اینکه در دیدارهای اخیر تیمش ،مجبور بود تا روی نیمکت قرار بگیرد به شدت ناراحت بود و البته فرانکو بالدینی یکی از مدیران رم اعلام کرده که دلیل ناراحتی این ستاره 34 ساله تعصب و وجدانش نسبت به تیم است. اخبارهای منتشره حکایت از آن دارد که این ماجرا ممکن است منجر به جدایی زودهنگام لوئیس انریکه از روی نیمکت مربیگری رم شود و والتر ساباتینی، مدیر فنی این تیم به خوبی می داند که این مشکل باید قبل از آغاز رقابتهای فصل جدید سری آ حل شود.
    دراین میان لیپی نظر خودش را مطرح کرده و تجربه شخصی اش را به زبان آورده. او در جام جهانی 2006 آلمان توتی را به عنوان شاگرد در اختیار داشت و معتقد است که این بازیکن ،بازیکنی بالغ و با درک بالاست.
    این مربی 63 ساله گفت:« من با توجه به تجربیات شخصی خودم صحبت می کنم. تجربه من با تجربه کسانی که در عرصه باشگاهی فعالیت می کنند فرق دارد ولی من در مراحل آماده سازی و در جام جهانی 2006 آلمان با توتی بودم. او بازیکن فوق العاده ای است و همیشه نسبت به مربی تیم و هم تیمی هایش فروتن بود.هیچ وقت هیچ سو برداشتی میان ما نبود.»
    مربی سابق آتزوری ادامه داد:« حتی اگر من او را روی نیمکت می گذاشتم و یا تنها برای نیم ساعت به میدان می فرستادم، او با آرامش تصمیمات مرا می پذیرفت.»

رم در بازار نقل و انتقالات تابستانی، مارتین استکلنبرگ، گابریل هاینتزه، اریک لاملا، میرالم پیانیک و بویان کرکیچ را به خدمت گرفته و دراولین دیدار از فصل جدید رقابتهای سری آ روز یکشنبه در استادیو الیمپیکو مقابل کالیاری قرار خواهد گرفت.
    ورزش سه

20. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498

گاگو: توتي اسطوره رم است
    به نقل از سایت رم، فرناندو گاگو هافبک آرژانتيني رم طي تابستان از رئال مادريد جدا شد و جالوروسي پيوست تا در کنار بازيکن بزرگي مانند فرانچسکو توتي به ميدان برود. گاگو در مورد توتي گفت: فرانچسکو به دليل شخصيت کاريزمايي که دارد بازيکني بسيار مهم براي رم در ميدان و خاج از ميدان است. او يک اسطوره بزرگ فردي براي رهبري بازيکنان است و بسياري از بازيکنان مي‌توانند راه او را بروند و به موفقيت نيز برسند.
    وي ادامه داد: حقيقت اين است که او سال‌هاي زيادي در ميدان حضور داشته و همواره از اين‌که در زمين تمرين او را مي‌بينم خوشحال هستم، دوست دارم از من نيز در پايان دوران ورزشي‌ام اين‌چنين ياد شود.
    ورزش سه

22. کاربر روبرو از پست مفید ManUtd تشکر کرده است .

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)