Design & Developed BY Patira

صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 44849293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 992
    مدیر بخش هواداران

پست مورد علاقه
    DEF_CAM
    مربی مورد علاقه
    Carlo ancelotti /Chezare prandelli
    بازیکن محبوب
    Gattuso /Maldini / Nesta /Inzaghi / Seedorf / Kaka
    اسم واقعی شما
    Sina Sammak

ItaliaMilanSS_Tehran

Gattuso

تشکر ها
    7,599
    تشکر شده 12,276 در 2,437 پست

Ohum ㋡ ㋡ کمپ دربی @ جلد اول ㋡

سلام

بعد از چند بار عوض کردن اسم بلاخره کمپ دربی درست شد که امیدواریم ادامه دهنده راه بهارستان های قدیمی باشه

برای تازه وارد ها : در این کمپ حرف های خودمونی بچه های دربی زده میشه که یکی از فعال ترین بخش های انجمن تخصصی دربی هستش

1:لطفا در نوشته های خود ادب و احترام نسبت به کاربران و اعضای دربی را رعایت کنید

2: بحث های شخصی را در پروفایل خود انجام دهید در غیر این صورت اسپم به شمار میرود

موفق باشید

Distruggi i nemici Golden Bo
    rossoneri
    ویرایش توسط sina acm : 03-06-2012 در ساعت 13:44

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    pep guardiolla
    بازیکن محبوب
    afellay
    اسم واقعی شما
    mahshid

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    332
    تشکر شده 875 در 147 پست

بارسلونا

آقا سعید نظر من اینه که برو دنبال علاقت من خیلی به رشته عمران علاقه داشتم گیر دادن بیا برو کامپیوتر بخون کامپیوتر واسه دخترا بهتره و اازین حرفا انقد تو گوشم خوندن که مجبور شدم واسه انتخاب رشته سراسری اول کامپیوترو بزنم بعد عمران یه ترم رفتم کامپیوتر خوندم اما همه فکر و ذهنم عمران بود اصلا نمیتونستم درس بخونم یعنی علاقه ایی به درس خوندن اصلا نداشتم خلاصه این شد که چون عمران رو بعد از کتمپیوتر قبول شدم و میتونستم بعد یه ترم تغییر رشته بدم برم عمران آخر ترم یک یه روزم معطل نکردمو رفتم عمران با اینکه درسای عمران هم آسون نیست و سخته اما من که عاشق رشتم هستمو دزساشو با علاقه میخونم و از درس خوندن لذت میبرم به نظر من هیچ چیز به اندازه علاقه نمیتونه حس درس خوندنو در آدم ایجاد کنه
    PRINCE LEO

....King Of Football....

3. 8 کاربر از پست مفید Prince.L.M تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    کیروش_سر الکس فرگوسن _مورينيو _اریکسون
    بازیکن محبوب
    علي كريمي _ جواد نكونام _ كاكا_ مايكل اون
    اسم واقعی شما
    امیر حسین

IranPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    4,974
    تشکر شده 5,542 در 1,278 پست

manutd

سلام
    بچه ها تورو خدا اگه ميتونين منو كمك كنيد.
    من درسهام خيلي خوب بود و تو راهنمايي شاگرد اول بودم.اومدم اول دبيرستان بازم خوب بودم! حالا شاگرد اول كه نبودم ولي معدلم 18 بود , اصولا زياد درس نميخوندم ! بيشتر فقط موقع امتحانات ميخوندم و نمره خوبي هم ميگرفتم ! ولي رسيدم به انتخاب رشته لعنتي ! خودم به رياضي علاقه داشتم ! بعضي ميگفتن برم فني و كاردانش و داداشم ميگفت برم تجربي ! هركي يه دليلي رو مياورد ! خودم به خاطر اين ميخواستم برم رياضي كه واقعا تو اين درس قوي بودم و معلماي رياضيمون هم بهم توصيه كرده بودن برم رياضي ! اونايي كه ميگفتن برم فني و كاردانش (كامپيوتر) نظرشون اين بود كه اينجوري زودتر كار پيدا ميشه ! داداشم ميگفت تو كه درستهات خوبه ولي زياد وقت نميزاري واسه درس خوندن اگه بري رياضي و نخوني امكان داره خراب كني و رشته رياضي رو بايد زياد وقت بزاري ! اگه هم بري كاردانش واست حيفه ! يعني ميتوني تو رشته تجربي رشته خوبي قبول بشي ! منم اون زمان هرچي فكر كردم نتيجه اي جز رفتن به تجربي بدست نياوردم !
    سال دوم تجربي رو نسبتا خوب شروع كردم ولي در ادامه كم كم دچار افت تحصيلي شدم ! مشكلاتي در اين بين واسم به وجود ميومد و منو بيشتر از درس جدا ميكرد ! چند بار درگيري با معلم ها هم باعث شد يه خرده از درس متنفر بشم ! معلم زبانمون هم كه قول داده بود منو بندازه و اينكارو كرد و من دوم رو با يك تژديد تموم كردم ! واقعا شايد تو كل سال 20 ساعت هم نخوندممعدل هم شده بود حدود 14 !!!!!!!!!!
    سال سوم اوايلش تصميم گرفتم حسابي بخونم ! هرچي گذشت بيشتر به اين فكر ميفتادم كه اومدنم به اين رشته اشتباه بوده و اصلا علاقه اي به زيست و .... ندارم ! از يه طرف ناراحت بودم كه هيچ راه برگشتي ندارم و از يه طرف فشار رواني ناشي از درس نخوندن خيلي اذيتم ميكرد ! به جايي رسيدم كه روز 1 دقيقه هم نميخونم و امتحانات نوبت اولمو در كل 2 3 ساعت نخوندم ! 5تا افتادم !
    حالا امروز ديگه دلو زدم به دريا و نرفتم مدرسه ! با پدرم رفتيم مدرسه كاردانش تا ببنيم ميشه كاري كرد يا .... ؟!
    مدير اونجا بهم گفت الان كه نميشه ! بايد بري امسالو تو همون تجربي بخوني و دروس عمومي رو هم اگه قبول بشي كه خيلي خوبه ! در كنارش 2تا درس تخصصي هست كه مال سال دوم رشته كامپيوتره ! اونارو هم بايد خودم بخونم ! شهريور بيام اون 2تارو امتحان بده اگه قبول شدم بيام سال ديگه سوم كاردانش ! تازه دروس عمومي رو هم كه امسال پاس ميكنم و سال بعد راحته ! داشتم از خوشحالي بال درمياوردم !
    بعدش رفتيم مدرسه خودمون و با مديرمون صحبت كرديم ! ريد تو حالمون ميگه كسي كه بياد سوم ديگه هيچ راهي براي تغيير رشته نداره ! تو هيچ مدرسه روزانه ديگه اي جز همين جا نميشه درس بخونه ! بهمون پيشنهد كرد تا از طريق موسسه هاي كامپيوتر برم يه مهارت به دلخواه بخونم و سال بعد ديپلوم بگيرم و تو كنكور شركت كنم ! واقعا ديگه گيج شدم ! در ادامه مديرمون گفت ولي از من ميشنوي تجربي خيلي خيلي بهتره و چون ميدونم ميتوني همين جا بمون و درس بخون! ولي اگه خيلي به كامپيوتر علاقه داري همون كه گفتم !
    اي كاش ميشد زمان به عقب برگرده ! نميدونم چيكار كنم ! از طرفي نميدونم حرف مدير كاردانش درست بود يا مدير خودمون ! يعني ميشه تغيير رشته بدم يا نه ! و از طرفي ميدونم اگه نشه تغيير رشته بدم و اگه بخوام ازطريق موسسه ها ادامه بدم زياد خوشم نمياد و دوست دارم تو مدرسه باشم.
    حالا هركي اطلاعي,پيشنهادي, تجربه اي داره به من منتقل كنه كه به خدا دارم ديوونه ميشم
    سلام آقا سعيد ..
    كليد حل مشكلت دست منه..
    به شرطي كه خنگ بازي در نياري و خودت تصميم بگيري و آينده تو دست اينو اون ندي:
    تو ميتوني همون كاري كه مدير مدسه گفته بكني و از سال ديگه تازه بري سال سوم ..
    ولي من يه پيشنهاد تپل تر دارم:
    بايد سعي و تلاش خودتو بكني و ديپلم تجربي تو هر جور شده امسال بگيري _با هر معدلي كه شده_
    بعد امسال توي كنكور علمي كاربردي شركت ميكني و توي هر رشته اي كه دلت خواست ادامه تحصيل ميدي از كامپيوتر گرفته تا رشته الكترونيك و گرايش هاي مختلف مكانيك..
    اينجوري شما دو سال ديگه اين موقع داري ترم آخر كارداني تو ميگذروني!!
    اصلا به حرف كسي گوش نده كه برو دانشگاه و دولتي و اين حرفا با اجازه گلت مدرك علمي كاربردي تو خارج از كشور خيلي معتبره(حتي همين موضوع مدت ها سوژه رسانه ها شده بود)
    از نظر اين كه داخل كشور بهت كار ميدن يا نه بايد بهت بگم سياست دانشگاه علمي كاربردي جوريه كه راه پول درآوردن و راه اندازي كار رو از روز اول به دانشجو ياد ميدن!!
    نكته مهمتر اين كه به كسايي كه تو دانشگاه علمي كاربردي درس خوندند تسهيلات ويژه و وام براي راه اندازي كسب و كار در نظر گرفته شده!!

البته يه راه ديگه هم داري كه خيلي مسيرش طولاني تره اونم اينكه بري پيش دانشگاهيتو بگيري و همزمان توي كنكور فراگير پيام نور شركت كني كه اينجا هم انتخاب رشته ات با خودته يعني تمام رشته هاي مهندسي رو ميتوني انتخاب كني!!

كنكور علمي كاربردي فقط درس هاي عمومي هست و حتي اگه نخوني قبول ميشي..(چون داوطلبهاش كم هستند و البته ظرفيت زياد)

اينها حرف هاي يه آدم با تجرببست كه تا حالا چند بار تغيير رشته داده ( خودمو ميگم) و الكي خودمو علاف حرف اين و اون كردم..
    در ضمن شما روي حرف هاي من فكر كن من بيشتر هم ميتونم كمكت كنم..
    به شرطي كه خودت بخواي!!

يادم رفت بگم كه براي شركت توي كنكور علمي كاربردي احتياجي به مدرك پيش دانشگاهي نيست و ديپلم كافيه!!

ali
    only
    karimi

ویرایش توسط nobody11 : 03-05-2012 در ساعت 13:50

5. 6 کاربر از پست مفید nobody11 تشکر کرده اند .

کاربر محروم

پست مورد علاقه
    LW
    مربی مورد علاقه
    Guardiola-Allegri-Mancini
    بازیکن محبوب
    All players:Barçelona-AC milan-Man City+torres
    اسم واقعی شما
    David

ItaliaBarcelona

تشکر ها
    6,293
    تشکر شده 8,885 در 2,503 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    داداش سعید از همون اول اشتباه کردی رفتی تجربی.بزار من خاطره خودم رو برات بگم.سال اول ریاضیم شد 13.هرکسی منو میدید میگفت تو ریاضی هیچ ... نمیشی.انصافا هم علاقه ای نداشتم و نمیخودنم.خلاصه با عربی و ادبیات و زیست معدلم بالای 18 شد.بعد اومدم ریاضی یک جورایی میخواستم خودم رو به چالش بکشم.سال دوم وضع بدتر شد.ریاضی شدم 15 امار 13 خلاصه حسابی مثل خر تو گل گیر کردم.سال دوم با معدل 17 و نیم تموم شد.دیگه واقعا داشت وضعم بد میشد که دختر عمم بهم گفت یک معلم میشناسه خوب درس میده اگه میتونی تابستون برو پیشش ببین شاید کمکت کرد.من رفتم پیشش اولش خیلی سختم بود ولی وقتی تو هر روز مجبور شدم 50 تا تست بزنم و نزدیک به 4 ساعت فقط تو تابستون ریاضی بخونم فهمیدم یکم به ریاضی علاقه پیدا کردم.با این وضع رفتم سوم و هنوز میرفتم پیش معلمه.دیگه خیلی هم به خودش هم به ریاضی علاقه پیدا کرده بودم امتحان نهایی باورت نمیشه توی فارس فقط 3 نفر حسابان 20 شده بودن.یکیش من بودم.جبر رو سال بعد 20 شدم.هندسه 19 دیفرانسیل 19.5.هیچکس باورش نمیشد اینطوری بشه.میدونی خودمم هم باورم نمیشد.خلاصه منی که اصلا درس نمیخوندم فقط یک انگیزه کاذب که یک معلم بود باعث شد به درس ریاضی که بارها به خاطرش تو اول دبیرستان گریه میکردم علاقه مند شدم.نفر اول مدرسه تو کنکور شدم.الانم دارم یک رشته میخونم که اصلا بهش علاقه ندارم ولی میخواستم اینو بهت بگم که من هم وضعیت تورو تو ریاضی داشتم .اما یک معلم تونست من رو به یک ریاضی دان دبیرستان تبدیل کنه.تو هم شاید به همچین تلنگری نیاز داشته باشی تا تو تجربی پیشرفت کنی.سعی کن خودت رو بیخود خودت رو یک سال عقب نندازی.ببین اگه میتونی تو همین تجربی ادامه بده و به قول داداش افشین کنکور ریاضی بده مطمئن باش کامپیوتر یا مشتق هاش رو میاری.تا 56 هزار هم میتونی بری.خیلی راحت شده.خوبیش اینه که از تجربی هم میشه.ولی اگه بخوایی بری فنی یک جورایی خودت رو گیج میکنی.من که بهت توصیه میکنم اگه میتونی تو همین وضع بمون و سعی کن پیشرفت کنی ولی اگه واقعا دیگه جای بالا رفتن نداری حتما همین الان برو تغییر بده.البته بعید میدونم نتونی اینکار رو بکنی.مدیرتون میخواسته امیدوارت کنه که بمونی

داش معلمه زن بود یا مرد .....

7. 5 کاربر از پست مفید fcb10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط spiderkiller نمایش پست ها
    داداش سعید از همون اول اشتباه کردی رفتی تجربی.بزار من خاطره خودم رو برات بگم.سال اول ریاضیم شد 13.هرکسی منو میدید میگفت تو ریاضی هیچ ... نمیشی.انصافا هم علاقه ای نداشتم و نمیخودنم.خلاصه با عربی و ادبیات و زیست معدلم بالای 18 شد.بعد اومدم ریاضی یک جورایی میخواستم خودم رو به چالش بکشم.سال دوم وضع بدتر شد.ریاضی شدم 15 امار 13 خلاصه حسابی مثل خر تو گل گیر کردم.سال دوم با معدل 17 و نیم تموم شد.دیگه واقعا داشت وضعم بد میشد که دختر عمم بهم گفت یک معلم میشناسه خوب درس میده اگه میتونی تابستون برو پیشش ببین شاید کمکت کرد.من رفتم پیشش اولش خیلی سختم بود ولی وقتی تو هر روز مجبور شدم 50 تا تست بزنم و نزدیک به 4 ساعت فقط تو تابستون ریاضی بخونم فهمیدم یکم به ریاضی علاقه پیدا کردم.با این وضع رفتم سوم و هنوز میرفتم پیش معلمه.دیگه خیلی هم به خودش هم به ریاضی علاقه پیدا کرده بودم امتحان نهایی باورت نمیشه توی فارس فقط 3 نفر حسابان 20 شده بودن.یکیش من بودم.جبر رو سال بعد 20 شدم.هندسه 19 دیفرانسیل 19.5.هیچکس باورش نمیشد اینطوری بشه.میدونی خودمم هم باورم نمیشد.خلاصه منی که اصلا درس نمیخوندم فقط یک انگیزه کاذب که یک معلم بود باعث شد به درس ریاضی که بارها به خاطرش تو اول دبیرستان گریه میکردم علاقه مند شدم.نفر اول مدرسه تو کنکور شدم.الانم دارم یک رشته میخونم که اصلا بهش علاقه ندارم ولی میخواستم اینو بهت بگم که من هم وضعیت تورو تو ریاضی داشتم .اما یک معلم تونست من رو به یک ریاضی دان دبیرستان تبدیل کنه.تو هم شاید به همچین تلنگری نیاز داشته باشی تا تو تجربی پیشرفت کنی.سعی کن خودت رو بیخود خودت رو یک سال عقب نندازی.ببین اگه میتونی تو همین تجربی ادامه بده و به قول داداش افشین کنکور ریاضی بده مطمئن باش کامپیوتر یا مشتق هاش رو میاری.تا 56 هزار هم میتونی بری.خیلی راحت شده.خوبیش اینه که از تجربی هم میشه.ولی اگه بخوایی بری فنی یک جورایی خودت رو گیج میکنی.من که بهت توصیه میکنم اگه میتونی تو همین وضع بمون و سعی کن پیشرفت کنی ولی اگه واقعا دیگه جای بالا رفتن نداری حتما همین الان برو تغییر بده.البته بعید میدونم نتونی اینکار رو بکنی.مدیرتون میخواسته امیدوارت کنه که بمونی
    داداش اول اينكه ممنون بابت راهنمايي خوبت.
    تو حرفات كلي اميد بود و يه حس اميدوارانه.منو تو هر دو تو انتخاب رشته مورد علاقمون اشتباه كرديم ! تو تونستي خودتو نجات بدي ! با روشي كه پيشنهاد كردي و جواب هم داده .
    منم رو اين روش فكر ميكنم و اميدوارم به نتيجه برسم.
    بازم ممنون كه بهم كمك كردي شهريار عزيز.

نقل قول نوشته اصلی توسط Prince.L.M نمایش پست ها
    آقا سعید نظر من اینه که برو دنبال علاقت من خیلی به رشته عمران علاقه داشتم گیر دادن بیا برو کامپیوتر بخون کامپیوتر واسه دخترا بهتره و اازین حرفا انقد تو گوشم خوندن که مجبور شدم واسه انتخاب رشته سراسری اول کامپیوترو بزنم بعد عمران یه ترم رفتم کامپیوتر خوندم اما همه فکر و ذهنم عمران بود اصلا نمیتونستم درس بخونم یعنی علاقه ایی به درس خوندن اصلا نداشتم خلاصه این شد که چون عمران رو بعد از کتمپیوتر قبول شدم و میتونستم بعد یه ترم تغییر رشته بدم برم عمران آخر ترم یک یه روزم معطل نکردمو رفتم عمران با اینکه درسای عمران هم آسون نیست و سخته اما من که عاشق رشتم هستمو دزساشو با علاقه میخونم و از درس خوندن لذت میبرم به نظر من هیچ چیز به اندازه علاقه نمیتونه حس درس خوندنو در آدم ایجاد کنه
    داداش من هم امروز همين فكرو كردم و قصد داشتم برم دنبال علاقم ! پيش خودم گفتم چرا بايد تو رشته اي بمونم كه بهش علاقه اي ندارم ! آره واقعا همينطوره ولي حيف كه فعلا نميشه كاري بكنم! بايد ديپلم بگيرم بعدش ببينم بايد چيكار كنم..رستي منم عاشق عمران هستم و وقتي كوچيكتر بودم آرزو داشتم برم رياضي و عمران الانم كه كامپيوترو به هرچيزي ترجيه ميدم چون عمران از دسترسم خارج شده
    خيلي ممنون بابت دلگرمي و راهنمايي شما

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody11 نمایش پست ها
    سلام آقا سعيد ..
    كليد حل مشكلت دست منه..
    به شرطي كه خنگ بازي در نياري و خودت تصميم بگيري و آينده تو دست اينو اون ندي:
    تو ميتوني همون كاري كه مدير مدسه گفته بكني و از سال ديگه تازه بري سال سوم ..
    ولي من يه پيشنهاد تپل تر دارم:
    بايد سعي و تلاش خودتو بكني و ديپلم تجربي تو هر جور شده امسال بگيري _با هر معدلي كه شده_
    بعد امسال توي كنكور علمي كاربردي شركت ميكني و توي هر رشته اي كه دلت خواست ادامه تحصيل ميدي از كامپيوتر گرفته تا رشته الكترونيك و گرايش هاي مختلف مكانيك..
    اينجوري شما دو سال ديگه اين موقع داري ترم آخر كارداني تو ميگذروني!!
    اصلا به حرف كسي گوش نده كه برو دانشگاه و دولتي و اين حرفا با اجازه گلت مدرك علمي كاربردي تو خارج از كشور خيلي معتبره(حتي همين موضوع مدت ها سوژه رسانه ها شده بود)
    از نظر اين كه داخل كشور بهت كار ميدن يا نه بايد بهت بگم سياست دانشگاه علمي كاربردي جوريه كه راه پول درآوردن و راه اندازي كار رو از روز اول به دانشجو ياد ميدن!!
    نكته مهمتر اين كه به كسايي كه تو دانشگاه علمي كاربردي درس خوندند تسهيلات ويژه و وام براي راه اندازي كسب و كار در نظر گرفته شده!!

البته يه راه ديگه هم داري كه خيلي مسيرش طولاني تره اونم اينكه بري پيش دانشگاهيتو بگيري و همزمان توي كنكور فراگير پيام نور شركت كني كه اينجا هم انتخاب رشته ات با خودته يعني تمام رشته هاي مهندسي رو ميتوني انتخاب كني!!

كنكور علمي كاربردي فقط درس هاي عمومي هست و حتي اگه نخوني قبول ميشي..(چون داوطلبهاش كم هستند و البته ظرفيت زياد)

اينها حرف هاي يه آدم با تجرببست كه تا حالا چند بار تغيير رشته داده ( خودمو ميگم) و الكي خودمو علاف حرف اين و اون كردم..
    در ضمن شما روي حرف هاي من فكر كن من بيشتر هم ميتونم كمكت كنم..
    به شرطي كه خودت بخواي!!

يادم رفت بگم كه براي شركت توي كنكور علمي كاربردي احتياجي به مدرك پيش دانشگاهي نيست و ديپلم كافيه!!

از شما هم ممنونم بابت توضيحات بسيار خوبي كه داديد و به نظرم بايد اينكارو بكنم.
    تو پيام خصوصي بيشتر ازتون ميپرسم
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

9. 6 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

سعید قصد ازدواج که نداری

ایشالا زودتر انتخاب کنی چه رشته ای میری...

مهدی کجایی صفحه داره به 100 میرسه
    بچه ها تا مهدی بیاد یه چند تا اسم پیشنهاد بدین برای تاپیک جدید.......

11. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    منطقه آزاد - رختکن دربی - خارج از گود
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

13. 3 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک هجومی
    مربی مورد علاقه
    افشین قطبی-مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو-کاسیاس-رائول-راموس-کاکا-کاظمیان-کریمی
    اسم واقعی شما
    امیر محمد

SpainPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    9,394
    تشکر شده 5,054 در 1,059 پست

پربازدیدترین عکس‌ های اینترنت در سال 2011

از میان میلیونها تصاویر که روزانه در اینترنت منتشر می شود بعضی حیرت و شگفتی بازدیدکنندگان را موجب می شود.
    به نقل از تابناک ، تصاویر زیر در سال 2011 بیشترین تعداد واکنش از سوی بازدیدکنندگان صفحات وب را در برداشته است.

کرکودیل عظیم الجثه در فیلیپین

کوسه یک چشم

دود شاتل فضایی

دریاچه جوشان

فلفل پاشی روی صورت معترضان وال استریت

رعد و برق روی برج ایفل

شیطنت اوباما هنگام عکس دسته جمعی رهبران دنیا

لحظه بلعیدن غواص توسط نهنگ

In all circumstances
    I'm always a fan of Real Madrid

15. 8 کاربر از پست مفید amir-97 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سعید قصد ازدواج که نداری

ایشالا زودتر انتخاب کنی چه رشته ای میری...

مهدی کجایی صفحه داره به 100 میرسه
    به قول مهرداد چرا حرف تو دهن آدم ميزاري؟ميخوام ادامه تحصيل بدم
    ابراهيم حالا تو كه به ما گير ميدي خودت چي؟ بابا سني ازت گذشته نكنه منتظري ما واست آستين بزنيم بالا
    ولي خدايي از صبح كه اومدم اينجا مشكلمو گفتم و نظرات بچه هارو شنيدم كلي روحيم عوض شده.
    دم همتون گرم به خدا خيلي از چيزايي كه گفتين رو نميدونستم و كلي روشون فكر كردم.حالا بهتر ميتونم تصميم بگيرم.

گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

17. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

خوبه که 20 بیشتر ندارم
    اگه سنم بیشتر بود حتما بهم میگفتی بابابزرگ

19. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    pep guardiolla
    بازیکن محبوب
    afellay
    اسم واقعی شما
    mahshid

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    332
    تشکر شده 875 در 147 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ManUtd نمایش پست ها

داداش من هم امروز همين فكرو كردم و قصد داشتم برم دنبال علاقم ! پيش خودم گفتم چرا بايد تو رشته اي بمونم كه بهش علاقه اي ندارم ! آره واقعا همينطوره ولي حيف كه فعلا نميشه كاري بكنم! بايد ديپلم بگيرم بعدش ببينم بايد چيكار كنم..رستي منم عاشق عمران هستم و وقتي كوچيكتر بودم آرزو داشتم برم رياضي و عمران الانم كه كامپيوترو به هرچيزي ترجيه ميدم چون عمران از دسترسم خارج شده
    خيلي ممنون بابت دلگرمي و راهنمايي شما

خواهش میکنم سعید آقا ولی به جون خودم من دخترم
    ولی به نظرم آقا امیر حسین درست میگن داداش من هم علمی کاربردی رشته مورد علاقشو خوند الانم کلی پیشرفت کرده و راحت داره درسشو ادامه میده
    البته آقا سعید غمت نباشه ایشالا درست میشه به خدا توکل کن
    PRINCE LEO

....King Of Football....

21. 4 کاربر از پست مفید Prince.L.M تشکر کرده اند .

صفحه 94 از 100 نخستنخست ... 44849293949596 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)