Design & Developed BY Patira

صفحه 99 از 100 نخستنخست ... 4989979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

آرسنال ۞ آخرین اخبار از توپچی های لندن در فصل 2011-2012 ۞

به نام خداي اين دنيا و اون دنيا...

سلام
    به تايپك آرسناليها خوش اومديد
    در اين تايپيك آخرين اخبار از FC Arsenal قرار ميگيره
    اميدوارم فصل خوب و همراه باجامي داشته باشيم...

برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

ویرایش توسط feri71 : 06-14-2011 در ساعت 17:30 دلیل: ویرایش چند نکته ی مهم

2. 8 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

ماروتا: يووه به دنبال جذب فان پرسي نيست

مدير عامل تيم فوتبال يوونتوس گفت:يووه تا به حال به لحاظ اخلاق ورزشي پيشنهادي به فان پرسي نداده است.

به نقل از توتواسپرت، اکنون همه علاقمندان «بانوي پير»(يوونتوس) مي‌دانند مديران اين تيم چه علاقه وافري نسبت به جذب روبين فان پرسي، گلزن درجه يک و هلندي توپچي‌هاي شهر لندن دارند. از مدت‌ها قبل دوستداران «توريني‌ها» از طريق رسانه‌ها شايعاتي در مورد تکاپوي تيم محبوب‌ خود براي جذب گلزن 28 ساله تيم ملي هلند شنيدند؛ اما «په په ماروتا» روز گذشته به خبرنگاران گفت که تيمش به دلايل ورزشي هيچ پيشنهادي به اين ستاره و همتايان آرسنالي نداده است.

وي اظهار داشت:‌ دراين نکته جاي هيچ شکي وجود ندارد که روبين، کامل‌ترين مهاجم کنوني جهان محسوب مي‌شود؛ اما او هنوز يک سال ديگر از قراردادش با آرسنال باقي است. از اين رو فقط مي‌توانم از قدرت و توانمندي‌هاي بسيارش حرف به ميان آورم. چون هنوز تحت قرارداد با تيمش است، به لحاظ اخلاقي نمي‌توانم لفظ «گزينه يووه» را در مورد او بکار ببرم. انجام اين کار دور از شان ورزشي است.

او ادامه داد: بديهي است تيم به مهاجم نياز دارد و براي اين منظور گزينه کنوني ما «مارکو بوريلو» مهاجم آ.اس.رم است که با ما تا تاريخ 20 ژوئن (31 خرداد) قرارداد قرضي دارد. با توجه به اين زمان هنوز زمان کافي داريم که در اين‌باره بحث کنيم. او با مشکلاتي مواجه بود؛ اما تا قبل از آنکه به رم برود، به ما کمک زيادي کرد و کونته، مربي تيم نيز هميشه به او توجه داشته است.

بوريلو 29 ساله که در ژانويه گذشته در ازاي 500 هزار يورو قرارداد بست، در متن قراردادش تبصره ‌اي گنجاند که به توريني‌ها اين امکان را مي‌دهد در پايان فصل قراردادي قطعي منعقد کنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

4. 4 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك هجومي
    مربی مورد علاقه
    مورينيو
    بازیکن محبوب
    T.T.Henry +Cristiano Ronaldo+shevchenco
    اسم واقعی شما
    عليرضا @A@L@i@

PortugalRealMadridMilan

Bergkamp

تشکر ها
    2,298
    تشکر شده 3,633 در 885 پست

حضور آرسنال در اروپا برتصميم فن‌پرسي موثر است

سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: حضور ما در ليگ قهرمانان اروپا مي‌تواند تاثير زيادي در تصميم فان‌پرسي داشته باشد.

تيم فوتبال آرسنال در حال حاضر با کسب 67 امتياز در جايگاه سوم ليگ برتر قرار دارد و تيم‌هاي تاتنهام و نيوکاسل را به ترتيب با يک و 2 امتياز اختلاف در تعقيب خود مي‌بيند.

توپچي‌ها فردا آخرين ديدار خود را در هاوتورنز، ورزشگاه خانگي وست‌برومويچ آلبيون برگزار خواهند کرد و اميدوارند با پيروزي در خانه ميزبان رده دهمي خود به طور مستقيم راهي ليگ قهرمانان اروپا شوند.

آرسن‌ونگر سرمربي آرسنال دراين‌باره اظهار داشت: بازي مقابل وست‌بروم براي ما حياتي خواهد بود زيرا باعث صعود مستقيم ما به ليگ قهرمانان اروپا خواهد شد.

وي گفت: ما تمرينات خوبي را در روزهاي گذشته پشت‌سر گذاشته‌ايم و درصدد پيروزي در اين بازي خارج از خانه هستيم.

سرمربي توپچي‌ها به تمجيد از وست‌بروم پرداخت و گفت: آن‌ها در 4 بازي اخير خود متحمل شکستي نشده‌اند و قطعا بازي در ورزشگاه اين تيم براي ما سخت خواهد بود.

ونگر درباره تمديد قرارداد روبين فن‌پرسي نيز عنوان کرد: با روبين صحبت‌هايي را درباره تمديد قراردادش انجام داده‌ايم. اميدوارم که او در لندن بماند. هر چند که حضور ما در ليگ قهرمانان مي‌تواند تاثير زيادي در تصميم فن‌پرسي داشته باشد.

مسافر خسته من بار سفر رو بسته بود
    تو خلوت آیینه ها به انتظار نشسته بود
    میخواست که از اینجا بره اما نمیدونست کجا
    دلش پر از گلایه بود ولی نمیدونست چرا

(
    شادمهر عقیلی)

6. 3 کاربر از پست مفید FC@ALI تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ونگر: به صعود خود به لیگ قهرمانان افتخار می کنیم
    مصاحبه آرسن ونگر بعد از پیروزی مقابل وست برومویچ.
    صحبت های آرسن ونگر بعد از دیدار با وست برومویچ.

در مورد تثبیت جایگاه سوم...
    فکر می کنم اگر به کل فصل نگاه کنید، ما در 16 بازی قبلی تنها 2 شکست داشتیم و روند فوق العاده ای را به وجود آوردیم. در نهایت ما با 70 امتیاز کار را تمام کردیم که قابل احترام است و برای پانزدهمین فصل متوالی به لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم. واضح است که به این موضوع بسیار افتخار می کنیم، خصوصا در این فصل که شروع متفاوتی داشتیم. مشکلاتی با تمام کردن کار داشتیم و امروز می توانستید بار دیگر آن را ببینید.

در مورد یک بازگشت به بازی دیگری...
    وقتی 1 - 0 پیش بودیم مضطرب کار کردیم. وقتی 2 - 1 عقب افتادیم بار دیگر به بازی خود بازگشتیم و در نهایت تنها کار را تمام کردیم. در سراسر دفاع با انعطاف پذیری کار کردیم اما تا زمانی که گل چهارم را نزدیم من مضطرب بودیم. هنوز به دنبال این هستم که ببینم داور از کجا 5 دقیقه زمان اضافه اعلام کرد زیرا قلب من فوق العاده دچار مشکل شد!

در مورد دیدار تاتنهام...
    بله از انچه در ان دیدار اتفاق می افتاد آگاه بودم. آنها 2 -0 پیش بودند و اساسا من نمی خواستم در جایگاه چهارم کار را تمام کنم. اگر چلسی قهرمان لیگ قهرمانان شود آنوقت شما در این رقابت ها نخواهید بود و از طرف دیگر اگر در این رقابت ها باشید باید در دور مقدماتی شرکت کنید.

در مورد اینکه آیا در ماه سپتامبر به تمام کردن کار در جایگاه سوم فکر می کردید...
    قطعا در ماه سپتامبر این تفکر را نداشتم. ما در جایگاه 17 جدول بودیم و در 7 دیدار ابتدای 4 شکست را تجربه کردیم. وقتی 7 بازی انجام می دهید و 4 شکست دارید، به این فکر می کنید که 31 بازی تا پایان باقی مانده و بسیار دشورا است که تصور کنید در جایگاه سوم کار را تمام می کنید. اما بعد از خروج از لیگ قهرمانان روندی استثنایی داشتیم

در مورد دفاع....
    ژسنی در 5 هفته گذشته بخاطر مشکل شانه با مصدمیت بازی کرد. او در روز بازی با تزریق توانست بازی کند. شما نمی توانید برای همیشه آنگونه سطح خود را حفظ کنید. ما تنها سعی کردیم این کار را انجام دهیم زیرا راه زیادی تا پایان باقی نمانده بود. اگر در میانه فصل بود ما به او استراحت می دادیم.

در مورد دفع توپ دقایق پایانی گیبز...
    احساس کردم ورود او به زمین بسیار خوب جواب داد. ما در نیمه دوم در کناره ها دچار دردسر شد اما وقتی او به زمین آمدم ضربات سر را به نفع خود تمام کرد و تکل های موفقی زد که ما را از موقعیت های دشوار خارج کرد. او بخاطر آن تکل شایسته تحسین عظیمی است.

در مورد غلبه دوباره بر تاتنهام...
    نمی دانم این یکی از بهترین فصل های من است یا نه، انتخاب را به عهده شما می گذارم! به این فصل بسیار افتخار می کنم زیرا نه تنها از نظر فوتبالی که به عناون یک باشگاه به آن عادت داریم مورد آزمون قرار گرفتیم، بلکه استحاکم ذهنی، اتحاد و همبستگی داخلی ما نیز آزمایش شد. عمیقا مورد آزمایش قرار گرفتیم، هیچ ضعفی از خود نشان ندادیم، اتحاد خود را حفظ کردیم و در نهایت به روند بازی ها بازگشتیم. این درس خوبی برای همه است. در برخی مراحل همه متعجب بودند که ما چه کاری انجام می دهیم!

در مورد صعود به لیگ قهرمانان اروپا...
    این یک ناکامی نیست. ما برای پانزدهیم فصل متوالی به لیگ قهرمانان راه پیدا کردیم. تنها 3 باشگاه هستند که این کار ارا نجام داده اند بنابراین به آن آسانی که به نظر میرسد نیست.

در مورد انتظار شما برای حفظ رابین ونپرسی...
    آسانتر است که بازیکنان را جذب کرده و آنها را حفظ کنید.

در مورد جذب پودولسکی...
    در چندین مورد از من سوال شد که آیا بیش از اندازه در گلزنی بر روی ونپرسی متکی نیستیم؟ او 30 گل به ثمر رساند و ما سعی کردیم بازیکن دیگری را جذب کنیم که بتواند گلزنی کند. بله، برنامه ما این است که پیش از رقابت های یورو با او صحبت کنیم.

در مورد خوشحالی رابین ونپرسی بعد از بازی...
    شما هر آنطور که بخواهید می توانید آن را تفسیر کنید. اگر یک بازیکن نیاید و خوشحالی نکند شما می گویید او قطعا می رود و اگر برود و با هواداران جشن بگیرد به این معناست که خداحفظی می کند! باور دارم این رفتاری مثبت از سوی اوست.

در مورد خروج پت رایس...
    اول از همه ما از یک نسل هستیم که می توانید آن را " گارد قدیمی" خطاب کنید. خوشحالم که امروز این پیروزی را به او تقدیم کردم. ناراحتم که او امروز این باشگاه را ترک می کند و در لیگ قهرمانان نیست. این برای او لحظه ای احساسی است و برای من نیز همینگونه است زیرا من به اینجا آمدم و او هیمشه دستیار من بود. پت بسیاری از قابلیت های "گارد قدیمی" را در اختیار دارد این بدان معناست که او یک جنگجو است، خیلی زیاد حرف نمی زند اما وقتی صحبت می کند، واقعا حرفی برای گفتن دارد! او از نظر ذهنی بسیار قوی است.

در مورد پایانی دراماتیک در کورس قهرمانی...
    باورنکردنی است. شاید کوئینز پارک رنجرز می دانست که جایگاه آنها امن است، نمی دانم. شاید کمی آرام بودند و فکر می کردند از خط پایان عبور کرده اند. اما این منچستر سیتی است و آنها می توانند گلزنی کنند. این موضوع می تواند همیشه اتفاق بیوفتد.
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

8. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ونگر: فصل عجیبی را تجربه کردیم
    آرسن ونگر می گوید این فصل عجیب ترین تجربه او در طول 16 سال مربیگری در لیگ برتر بوده.
    در ماه سپتامبر گذشته، آرسنال در جایگاه 17 جدول لیگ برتر حضور داشت اما بعد از فراز و نشیب های فراوان، آنها اکنون برای حفظ جایگاه سوم خود مبارزه می کنند.

آرسن ونگر اذعان می کند که غیر قابل پیش بینی بودن این لیگ حتی دامن مدعیان قهرمانی را نیز گرفته است.

" فصل تا اینجا عجیب و غریب بوده زیرا در طول فصل تغییرات بسیاری وجود داشت.

در ابتدای به نظر می رسید که ما برای سقوط نکردن از لیگ برتر مبارزه می کنیم و در دیدار پایانی لیگ برتر ما برای جایگاه لیگ قهرمانان می جنگیم.

به نظر می رسید منچستر سیتی به راحتی لیگ را فتح می کند اما ناگهان آنها جایگاه خود را از دست دادند و کسی نمی دانست چرا.

سپس به نظر می رسید منچستر یونایتد فاتح لیگ می شود و ما همه این چیزها را می شنیدیم که " وقتی آنها به صدر بروند دیگر پائین نمی آیند"

سپس ناگهان آنها در حالی این جایگاه را از دست دادند که اساسا منچستر سسیتی دیگر تسلیم شده بود. بنابراین فصل واقعا عجیبی بود."

10. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ونگر: توان ذهنی این گروه یکی از بهترین هاست
    آرسن ونگر تاکید دارد توانایی ذهنی ترکیب فعلی او، یکی از بهترین مشخصه های آن در میان تمام ترکیب هایی است که تاکنون داشته.
    صعود چشمگیر توپچی ها در جدول لیگ برتر موجب شد آنها در آخرین روز فصل برای حفظ جایگاه سوم و سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان مبارزه کنند.

آرسن ونگر با نظرات عده ای که می گویند این ضعیف ترین ترکیب آرسنال در 15 سال گذشته بوده مخالف است و می گوید آنها بارها استحکام واقعی خود را نشان دادند.

" این یک درک جامع است زیرا برای مدتی طولانی در طول فصل در موقعیت بسیار بدی بازی کردیم. در 7 بازی ابتدای ما 4 شکست داشتیم. اگر در 7 بازی اول 4 شکست را تجرزه کنید در منطقه سقوط قرار می گیرید.

اما همچنین بخاطر حذف اودینزه و دورتموند از لیگ قهرمانان اروپا اعتبار دریافت نکردیم. دورتموند به راحتی فاتح بوندسلیگا شد و این در حالی است که بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان حضور دارد. این کاملا طبیعی بود!

مساله جالب در این فصل، اول از همه کیفیت ذهنی گروه بود. این یکی از بهترین ها بود که تاکنون دیدم. ثانیا تیم در طول فصل از نظر کیفیت رشد کرد و نتایج در نیم فصل دوم به مراتب قویتر بود.

سپس باید بگویید که فصل استثنایی رابین ونپرسی ما را از آن دوره بالا کشید، جایی که او 30 گل در لیگ به ثمر رساند. این چیز استثنایی است."

با وجود طبیعت دشوار لیگ، آرسن ونگر تاکید دارد که او همواره از رویکرد بازیکنانش راضی بود.

" اگر کار روزانه را در نظر بگیریم، این یک فصل بسیار لذت بخش بود، حتی در دوره های هولناک. بدترین وضعیت ممکن این است که احساس کنید بازیکنان متمرکز، متحد و یا منسجم نیستند اما همیشه در طول فصل احساس کردم که تیم متحد و آماده مبارزه کردن است. بنابراین از نظر کار روزنانه، این چیزی است که بیشتر از همه از آن لدت می برید.

من همیشه فشار زیادی روی خود قرار می دهم اما شاید قبلا بیشتر تحت فشار افکار عمومی قرار داشتم. اما مساله شگفت انگیز این است که من بیشتر از فشار های شخصی خود عذاب می بینم!"

12. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

کفش طلاي ليگ برتر براي فن پرسي

فن پرسي، ستاره آرسنال، با پشت سر گذاشتن وين روني و سرخيو آگوئرو، کفش طلاي رقابت هاي اين فصل ليگ برتر را به دست آورد.

اين ستاره 28 ساله که در اين فصل 30 گل براي توپچي ها به ثمر رساند، براي اولين بار در دوران حرفه اي اش صاحب اين عنوان شد و جايزه 30 هزار پوندي اش را نيز به يک مرکز خيريه اهدا کرد.

فن پرسي با اين 30 گل با رکورد گلزني تيري آنري در فصل 04-2003 برابري کرد؛ بعد از کسب عنوان بهترين بازيکن فصل از نگاه خبرنگاران ورزشي و بازيکنان حرفه اي، اين سومين جايزه معتبر فن پرسي در يک ماه گذشته است.

آرسنال رقابت هاي اين فصل را بسيار ضعيف آغاز کرد اما با گلزني هاي فن پرسي در نهايت توانستند رتبه سوم جدول را به دست بياورند و راهي رقابت هاي چمپيونزليگ شوند.

بعد از فن پرسي، روني با 27 گل زده در رتبه دوم قرار گرفت.

دو گل فن پرسي از جمله گل زيبايي که دسامبر گذشته وارد دروازه اورتون کرد، نامزدهاي بهترين گل فصل هستند.

14. کاربر روبرو از پست مفید omid2 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو - مسعوت اوزیل -راموس

GermanyRealMadridArsenal

تشکر ها
    44
    تشکر شده 110 در 30 پست

آرسنال پودولسکی: نمیتوانم برای بازی در آرسنال صبر کنم

به گزارش پایگاه خبری آرسنال در ایران، مهاجم آلمانی توپچی ها با زدن 18 گل فصل فوق العاده با کلن در بوندس لیگا داشت و حالا او بعد از تمام شدن مسابقات یورو میخواهد هرچه زودتر با آرسنال کار کند.
    او در اولین مصاحبه با سایت رسمی آرسنال گفت:" آرسنال باشگاه بزرگ و شناخته شده ای در اروپا و همچنین در دنیا است.

وقتی بین دو باشگاه مذاکرات برای انتقال شروع شد، خیلی سریع تصمیمم را گرفتم. حالا میخواهم با باشگاهی جدید چالش جدیدی را تجربه کنم و بی صبرانه منتظر پایان یافتن مسابقات یورو و پیوستن به آرسنالم.
    فصل موفقی را با کلن سپری کردم و حالا با اعتماد به نفسی بالا به مسابقات یورو خواهم رفت و بعد از آن به هم
    تیمی های جدیدم می پیوندم و هدفم اینست که تمام توانم را برای این باشگاه ارائه دهم و در اینجا موفق شوم."
    پودلسکی قبلا به بایرن مونیخ رفته بود اما او میگوید هیچ تردیدی برای بازی در لیگ برتر نداشته است.
    " برای من اهمیتی ندارد که این قدم را چه الان و چه چند سال قبل در حرفه ام برداشتم."
    پیش بینی زمان درست سخت است. اما الان 26 ساله و نزدیک 27 ساله شدنم هستم. پس برداشتن این گام در حرفه ام در این زمان درست است."
    --------------------------------------------------------------------------------------------

من که از اومدنش به لندن خیلی خوشحالم و مطمئنم زوج فوق العاده ای رو با فن پرسی میسازن.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید آرسنال تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع چپ
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    رونالدو - مسعوت اوزیل -راموس

GermanyRealMadridArsenal

تشکر ها
    44
    تشکر شده 110 در 30 پست

آرسنال وقتی سمیر نصری گذشته اش را فراموش میکند

سمیر نصری، هافبک منچسترسیتی، با مسخره کردن آرسنالی ها، اعلام کرد آنها نمی توانند برای سال ها هیچ جامی به دست بیاورند.
    این ستاره فرانسوی که در تابستان سال گذشته از آرسنال به سیتی پیوست، یکی از ارکان اصلی این تیم در رقابت های این فصل بود و موفق شد با آبی ها قهرمان لیگ برتر شود.
    انتقال 24 میلیون پوندی نصری با انتقادات زیادی مواجه شد اما او معتقد است قهرمانی سیتی در رقابت های این فصل، انتقال او به این باشگاه را توجیه می کند.
    او همچنین هم تیمی های سابقش را مورد انتقاد قرار داد و آنها را بازیکنانی بدون جاه طلبی توصیف کرد.
    او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" آرسنالی ها می خواهند طوری نشان دهند که من برای پول به سیتی آمدم. امیدوارم آنها اکنون من را با جام قهرمانی لیگ برتر ببینند. معتقدم که آنها برای سال ها نمی توانند به یک جام برسند.
    اگر من تنها به پول فکر می کردم، راحت تر بود که در آرسنال بمانم، هر هفته پولم را بگیرم و در زمین قدم بزنم. خیلی ها هستند که در آرسنال این کار را می کنند.
    من انتخاب سختی انجام دادم؛ به باشگاهی بزرگی آدم که برای قرار گرفتن در ترکیب آن باید می جنگیدم. جایی که کسی دلش نمی خواهد دوم باشد و من این را به خوبی نشان دادم.
    امیدوارم طرفداران آرسنال به زندگی خودشان بپردازند و من را فراموش کنند. آنها باید جایگاه سوم شان را جشن بگیرند و من روی قهرمانی های مان تمرکز خواهم کرد."

32
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید آرسنال تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

تا الان 9 توپچي براي يورو 2012 انتخاب شده اند

تعداي از كشورهايي كه به مسابقات قهرماني اروپا در تابستان امسال د ر اوكراين و لهستان راه يافته اند ليست پيش از مسبقات را دادند.

در آخر 9 ستاره ي آرسنال تا الان براي اين مسابقات انتخاب شده اند-به اضافه اولين خريد تابستاني لوكاس پودولسكي

پ.ن:بيشتر اين ليستها نهايي نيستند.هر كشور بايد ليست 23 نفره اش رو براي مسابقات 29 مي كامل كنه.

تئو والكات و اوكسليد چمبرلين

انگليس
    والكات و چمبرلين در ليست 23 نفره مردان انگليس براي يورو 2012 نامشون هست.
    آنها با كوشيليني در گروه B مقابل هم قرار گرفته اند.كه از هم گروههاي هاي فرانسه و اوكراين وسوئد است

رابين ون پرسي

هلند
    رابين ون پرسي در ليست موقتي 35 نفره اي هلند قرار گرفته و احتمال زياد مقابل نيكلاس بندتر
    و پر مرته ساكر در گروه Bقرار خواهد گرفت.كه از هم گروهاي هلند ،پرتغال و دانمارك است.

پر مرته ساكر

آلمان
    پرمرته ساكر در ليست 27 نفره آلمان قرار كرفته كه احتمال خيلي زياد مقابل
    رابين ون پرسي و نيكلاس بندتر در گروه B قرار خواهدگرفت.از ديگر هم گروهان هلند،پرتغال و دانمارك

ووچیچ ژسنی و لوكاس فابيانسكي

لهستان
    زسني و فابيانسكي هر دو ليست موقت 27 نفره و براي ليست نهايي مردان لهستان ديده ميشوند .
    احتمال خيلي زياد آنها مقابل آندره آرشاوين و توماس رو سيچكي در گروه A قرار ميگيرند .همگروه هاي ديگر روسيه ،جمهوري چك و يونان

لورنت كوسيلني

فرانسه
    كوسيلني در تركيب ابتدايي فرانسه براي ليست نهايي قرار گرفته شده .لوران بلان تا الان نام بايكناناني كه در
    خارج از كشور هستند را اعلام كرده.لورنت مقابل والكات در گروه D است ديگر هم گروهان:انگليس ،اوكراين و سوئد

آندره آرشاوين

روسيه
    آندره آرشاوين در ليست موقت روسيه براي يورو2012 قرار گرفته با مربيگري ديك ادووكات .آرشاوين احتمال زياد
    مقابل روسيچكي ،ژسني يا فابيانسكي در گروه A قرار خواهد گرفت هم گزوهانش :لهستان ،جمهوري چك و يونان هستند

توماس روسيچكي

جمهوري چك
    توماس تا لان در تركيب 24 نفره تيم ملي جمهوري چك براي يوروو قرار گرفته است.احتمال زياد توماس مقابل آندره
    آرشاوين و ژسني يا فابيانسكي قرار خواهد گرفت بنابراين در گروه A با يونان ،لهستان و چك هستند.

Translate by GOLL
    Arsenal.com

ویرایش توسط GOLL : 05-19-2012 در ساعت 13:11

20. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575

ويلشر جراحي ترميمي و جزئي خواهد داشت.

جك ويلشر بازيكن بين المللي انگلستان كه در ادامه روند بهبودي مچ پاي راستش رقابتهاي اين فصل 2011/12 را از دست داد...
    با وجود موصدوميتها ي قبل اكنون تاندون پاتالا(كشكك) زانوي چپش در رفته .

بنابراين جك براي انجام جراحي جزئي سفري به سوئد خواهد داشت به نظر نميرسد اين جراحي تاثير قابل توجهي در بازگشت زودتر جك براي فصل بعد داشته باشد.
    در بازگشت به انگستان،جك توانبخشي و بهبوديش با كادر پزشكي آرسنال در تابستان از سر خواهد گرفت.

Translate by GOLL
    Arsenal.com

ویرایش توسط GOLL : 05-18-2012 در ساعت 17:37

22. کاربر روبرو از پست مفید GOLL تشکر کرده است .

صفحه 99 از 100 نخستنخست ... 4989979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)