Design & Developed BY Patira

صفحه 71 از 100 نخستنخست ... 2161697071727381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus ♥حرف هاي خودموني هوادران يوونتوس♥

اين تايپيك براي آناليز و بررسي و تبادل نظر دوستانه هواداران يوونتوس ايجاد شده است.
    :

ویرایش توسط AlexDelpiero : 02-23-2011 در ساعت 11:14

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک چپ
    مربی مورد علاقه
    jurgen klinsmann..........amir ghalenoee
    بازیکن محبوب
    gomez..buffon...ibrahimovic...ribery
    اسم واقعی شما
    afshin

GermanySS_TehranBayern

تشکر ها
    13
    تشکر شده 92 در 39 پست

یوونتوس هرگز به گذشته رویایی بر نمیگردد.

4. کاربر روبرو از پست مفید ENRIQUE IGLESIAS تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

این ماروتا یه مقداری مشکلات روانی داره !
    مونده با خودش چیکار کنه !
    بوریلو رو هیچکس نمی خواست و همه با اومدنش مخالف بودند با اینکه مصدومیت داشت قطعیش کرد و تو تیمه !
    کاسرس که همه داشتند واسش سر و دست می شکوندن سر یکی دو میلیون به توافق نرسیدند و سر آخر به هم خورد !
    آمائوری رو که همه خوشحال بودند که داره شرش کم میشه یلخی زد زیر همه چیز و میخواد نگهش داره !
    آخه کسی نیست به این احمق بگه باب تو که میخوای 4 میلیون بریز تو حلق این بی شعور چرا سر دو میلیون با کاسرس به توافق نرسیدی ؟!!!

6. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

juventus

وای وای وای خونم به جوش اومد کاش یکی میومد این ماروتا ترور میکرد...تو این وهله ی بی دفاعی تازه سورنسنم فروخت رفت ...
    راستی سر این رتو زیگلر چی اومد انگار خبری ازش نیست؟؟؟
    این منگل نقل انتقالاتمونم شاهکار کرد با این خرید کردنش.
    اخی جدا یاد ملبرگ به خیر هر چند پیر بود ولی جدا تا 5 فصل دیگه بیمه بودیم ...حالا اونم به کنار کاشکی حداقل یه دفاع بخره تا این افتضاح بازیها لااقل لا پوشونی بشه.
    ویرایش توسط AlexDelpiero : 01-19-2012 در ساعت 01:01

8. 2 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    Didier Deschamps
    بازیکن محبوب
    alessandro del piero
    اسم واقعی شما
    Nima

ItaliaJuventusJuventus

تشکر ها
    110
    تشکر شده 148 در 36 پست

یوونتوس مثل اینکه می خواد گوارین رو بیاره اگه بیاره عالی میشه مثل اینکه یه نظری هم به ناینخولان داشته که ناینخولان گفته می خواد تو کالیاری بمونه در صورت خروج هم به لیگ های خارجی میره
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 2 کاربر از پست مفید arteen del piero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط arteen del piero نمایش پست ها
    یوونتوس مثل اینکه می خواد گوارین رو بیاره اگه بیاره عالی میشه مثل اینکه یه نظری هم به ناینخولان داشته که ناینخولان گفته می خواد تو کالیاری بمونه در صورت خروج هم به لیگ های خارجی میره
    تا این ماروتا تو یووه هست عمرا کسی بیاد یووه نامرد برا 500 تا تک تومنی آگرو رو نیاورد اون وقت بیاد گوارین یا ناینخولان بیاره.
    این تراژدی آمائوری هم زیادی تکراری شده.
    امروز میخواد بره فردا نمیخواد بره امروز ثبت میکنه فردا ماروتا نمیذاره بره.دیگه خسته شدم از دست این خاک برسر که اونم مثل این وانیلی میمونه.

12. 2 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    Halfback
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola _ Arsen Wenger_Vicente Delbousque
    بازیکن محبوب
    Z.Zidane
    اسم واقعی شما
    Reza

France

تشکر ها
    2,995
    تشکر شده 4,726 در 862 پست

سلام به همه ی بروبچ گل یووه ای !
    ببخشید که اومدیم تو حرف های خودمونی ! البته نگران نباشید من خودی ام !
    واقعا خوشم اومد که یوونتوس رقیب این آث میلان شده و ولش نمیکنه !
    رقابتشون واسه رفتن به صدر خیلی تنگاتنگ شده ! ولی مطمئنم امسال یووه قهرمانه !
    هدف از اومدنم این بود که یه عرض ادب به دوستان یووه ای و خصوصا داش مهدی گل داشته باشیم !
    خیلی مخلصیم !
    یا علی..........

Always in my heart Zizu

?Once the player like you found

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Zid@ne : 01-21-2012 در ساعت 20:21

14. 5 کاربر از پست مفید Zid@ne تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezadel نمایش پست ها
    سلام به همه ی بروبچ گل یووه ای !
    ببخشید که اومدیم تو حرف های خودمونی ! البته نگران نباشید من خودی ام !
    واقعا خوشم اومد که یوونتوس این آث میلان شده و ولش نمیکنه !
    رقابتشون واسه رفتن به صدر خیلی تنگاتنگ شده ! ولی مطمئنم امسال یووه قهرمانه !
    هدف از اومدنم این بود که یه عرض ادب به دوستان یووه ای و خصوصا داش مهدی گل داشته باشیم !
    خیلی مخلصیم !
    سلام داداش رضای گل.
    خوش اومدی اینجا تایپیکش برای همه بازه البته به غیر از تیم آبی و سفید پوش میلان.
    خدا از دهنت بشنوه ایشالا قهرمان میشیم.
    قربونت موی دماغ واژش واسه یووه خوب نیست یه چیز دیگه انتخاب کن
    داش مهدی که همه بهش ارادتمندیم.
    ما بیشتر .بیشتر سرمون بزن.
    ویرایش توسط R.BAGGIO.10 : 01-21-2012 در ساعت 20:32

16. 4 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

خب به سلامتی قهرمان نیم فصل شدیم رفتزجر زیادی کشیدیم.
    اونایی که بازیو ندیدند بسیار ضرر کردن.خود من 10 دقیقه آخر ترافیکم ته کشید نشد بازیو ببینم.ولی خط دفاعی بازم با بارتزالی و لیخشتاینر گل کاشت.
    گلهای یوونتوسو استفان با سانتر دیدنی پیرلو باسر در زاویه ای بسته گل کرد.و گل دومم جاکرینی با پاس دیدنی مارونه با بیرون پا و تو هوا به گل تبدیل کرد و با این بازی و این قهرمانی ایشالا بریم برا فتح 28 یا به به قول خودمون 30 اسکودتو.

18. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

اینقدر گفتن و گفتن که کلیشه شده اما من اصلاً نمیتونم 1/4 نهایی سی ال 2003 ، یووه - مادرید رو فراموش کنم !

اون بازی به نظر من اصلاً ورای فوتبال بود ، یه هیجان خالص چه بازی رفتش چه برگشتش . اون زمان همه قوی بودیم میدونم ، اما واقعاً مادرید کلکسیون خاص ها بود . اصلاً بحثم ستاره نیست !
    الان بارسلون واقعاً بازیکنان خوبی داره ، شاید بعضاً لقب فوق ستاره بگیرن ولی اصلاً خاص نیستند ، اصلاً ! تقریباً هیچ تیمی تو دنیا الان ترکیبش خاص نیست ولی اون رئال واقعاً خاص بود .
    تیمی که کمبربند خط میانیش زیزو ، لوئیس فیگو و کنسسائو بود ! تو خط دفاع فرناندو هیرو و روبرتو کارلوس بود و خط حمله فوق العاده خطرناکی که رائول و رونالدو ساخته بودن ... البته تو بازی برگشت رونالدو رو نیمکت بود
    و اون مادرید دقیقاً نقش همین بارسلون فعلی رو بازی میکرد ، تیمی که مدام فینال های اروپایی و غیر اروپایی بود و یووه تیمی که همیشه تو سطح اول بوده و چند سال پیش هم فینال رو به همین مادرید واگذار کرده ...
    رونالدو قبل از بازی میگه من خیلی دوست دارم توی اولترافورد بازی کنم ، زیزو هم تو مصاحبش میگه مطمئنم لیپی تدابیر خاصی برای این بازی داره ...

بازی شروع شد ، یووه با ترزگه همون دقیقه 1 موقعیت گل ساخت اما ترزگه تو آفساید بود . یووه فشارش رو حفظ میکنه اما همین دقایق داویدز یه ایستگاهی چند متر اونور تر از خط نیمه میده به مادرید . دوربین متحرک ورزشگاه میاد از روبروی دیوار دفاعی Angle میده . Shit ! روبرتو کارلوس که میاد جلوی دوربین خیز برمیداره آدم دقیقاً صحنه گلش به فرانسه براش تداعی میشه ، لعنتی !
    کارلوس کچله اینقدر میاد عقب که اینگار میخواد توپو بزنه بیرون ورزشگاه :دی فکر کنم یه 40 متری اومد عقب :پی من نگاهم به جیجی ئه ! داور سوتو میزنه ، کالوس تند تند نوک پاشو میزنه زمین ، عین آدم نمیتونه انگار ضربه آزاد بزنه هیستریک ! :اَه ! شوتو میزنه و بوفون توپ یهو تو کسر ثانیه توپ رو برمیگردونه ، اصلاً نفهمیدم چی شد فقط صدای وحشتناک ورزشگاه داره میاد و صحنه آهسته نشون میدن ، Woah ! توپ کات برمیداره در حد یه ضربه با پرتاب دست ! ، و جیجی نمیدونم چطور شوتی که کارلوس با اون قدرت وحشتناکش میزنه تو اخرین ثانیه با ساعدش برمیگردونه ، خدایا این بوفون دیگه کیه !

گزارشگر داره خودش رو خفه میکنه بس که این 7-8 دقیقه سنگین و حساس بوده ، میگه اینجا دیگه آخر دنیاس ملت ! :پی
    صدای اولدترافورد رو از دل آلپی میشنویم ! من هرچی از جو ورزشگاه بگم کم گفتم ، همه ایستاده بازی رو دنبال میکنن یه لحظه شعار دادن تموم نمیشه ...
    چند دقیقه بعد نوبت الکس میرسه ، از اشتباه کارلوس استفاده میکنه از همون راه دور شوت میزنه ، نه فایده نداشت

توپ رو تودُر از دفاع میاره بالا ، یه توپ بلند برای زامبروتا ، استپ سینه میکنه درجا میده به تاکناردی اونم فقط بلند میندازه برای ترزگه ! آخه برادر من براچی الکی میزنی زیرش ! :مأیوس ! دیوید با هر زحمتی هست توپ رو میده ندود . یه تو سر توپ ، یه سانتر خیلی بلند !! :-|
    من دارم با خودم میگم ای بابا برای کی آخه و اینجاست که الکس با 173 سانتیمتر قد چنان تمیز میپره رو سر سالگادو توپ رو میکاره که با دست هم نمیشد اینقدر دقیق کاشت و جادوی دیوید ! و جادوی دوید که بازم بدون نگاه به دروازه اصلاً با یه وضعی توپ رو از کنار کاسیاس میچسبونه به تور . ورزشگاه یه هم همه ای گرفته دیدنی ، گزارشگر داره یه چیزایی راجه به دوید بلغور میکنه من نمیفهمم :دی
    تصویر موجی که با جیرائودو نشستن تو بغل همن و امبرتو آنیلی که از خوشحالی سر از پا نمیشناسه ...
    Juventus uno , Real Madrid Zero ! اینش رو فهمیدم :پی

مادرید سراپا حمله میشه ... همون دقیقه فیگو میزنه به تو که روش خطا میکنن ، یکم بازی درگیرانه شده . اینبار زیزو توپ رو میاره پشت محوطه که تودُر میزنتش . خلاصه مادرید هی فشار میاره و یه موقعیت خیلی عالی هم رائول از دست میده به هوای آفساید ...

طبق معمول هر بازی ای یکم جو آروم تر شده و یه یه ربعی داریم تا نیمه ... فعلاً بازی ساکن تر شده ؛
    البته انتظار هر جیزی میره ...

یه پاس پشت محوطه برای الکس ، هیرو Man-to-Man باهاش بازی میکنه اما چرخش الکس تو این صحنه کلاً هیرو رو نابود میکنه ، یهو الکس برمیگرده هیرو به خودش گره میخوره ، الکس آماده میشه یه شوت کات دار رو بزاره سه کنج دروازه که من نمیدونم دیوید یهو از کجا اومد خودش رو قاطی بازی کرد
    شوتش البته بدک نبود اما وقتی الکس داره آماده میشه برای شوت زدن که دیگه نباید بیای جلو ! توپ برگشتی هم به ندود نمیرسه و سالگادو جوری توپ رو میزنه کرنر که فکر نکنم تا الانم اون توپ پیدا شده باشه :دی

نیمه دیگه داره تموم میشه ، مادرید تمرکز نداره و سریع میخواد به گل برسه ، زیزو سریع حرکت میکنه برای ضدحمله ، میندازه برای فیگو که اگر بگیره بد ضد حمله ای خوردیم :حساس شدن ! اما نه ، تورام سریع میاد توپ رو قطع میکنه . همون توپ اینقدر ارتفاع میگیره که میرسه به الکس . یه استپ ناز
    به سبک خودش تو Del Piero Zone ...
    الکس از گوشه میزنه تو ، راه بستس هیرو و سالگادو راهت رو بستن چیکار میخوای بکنی الکس راهی نداری بنداز برای ترزگه حداقل :استرس ...

اینک آخرالزمان ! الکس میزنه تو ، تو سرتوپ اول هیرو رو میشونه رو زمین ، سریع الکس میاره جلو اما سالگادو هنوز هست !!
    در بهترین حالت حتی 1 متر هم بین سالگادو و هیرو جا نیست ، الکس پاس بده ! :سرپا صحنه هارو دنبال کردن !
    شوت الکس سالگادو رو ولو میکنه رو زمین و خدای من ... ! چی دارم میبینم ، گل !!!! مگه میشه !؟! چطوری این توپ رفت تو گل ، الکس ...
    ورزشگاه ترکید ! یعنی ترکید که میگم ، به نظرم یه بار بعد از این گل ورزشگاه رو بازسازی کردن فکر کنم :پی
    منفجر میشه ورزشگاه ، گزارشگر دیگه داره رسماً خود زنی میکنه ... من داره از این تند صحبت کردن ایتالیایی ها عصابم خورد میشه ، مخصوصاً وقتی هیجانی میشن دیگه اصلاً حتی لغات رو هم نمیتونی تشخیص بدی :دی
    هیجان وصف نشدنیه ، همه بازیکنا ریختن سر الکس ، من دیگه فکر کنم غش کردم تو این صحنه . لیپی داره تند تند سیگار برگ معروفش رو چاق میکنه .

روزنامه گاردین فرادی اون روز راجع به این صحنه مینویسه :

نقل قول
    Alessandro Del Piero shimmies his way into the Real Madrid box, wiggles his hips like John Travolta in Saturday Night Fever

:دی

هودارا رو ولشون کنی دیگه کم کم از فنسا میان بالا بریزن تو زمین ، اصلاً وضعیت رویایی ـه ...
    Juve , Juve Juve Juve , Ole ... Ole این طنینی هست که تو ورزشگاهه ...

خلاصه به هر ترتیبی هست نیمه تموم میشه ، مادرید کاملاً عصبیه تابلو ئه همه دارن سر هم غر میزنن .
    کامبیاسو جوان هم روز فوق العاده بدی رو سپری کرد ...
    چیزی که خیلی توی این بازی عجیب بود اینکه کارلوس به طرز خاصی بواسطه زامبورتا از بازی خارج بود ، اصلاً اون کارلوس همیشگی رو ندیدیم ، این موضوع خیلی مشخص بود .

خلاصه نمیه دوم هم با فشار شروع شد ، مادرید 1گل میزد ، میرفت Extra Time ...
    رونالدو هم بجای کنسسائو اومده بود تو زمین که دیگه رسماً ماردید واقعی رو ببینیم .
    واقعاً مادرید " میخواد " خیلی فشار بیاره ، اما نمیتونه ! اصلاً نمیتونه . فقط دارن تو زمین الکی میدَوَن . یه کرنر هم میاد رو دروازه که کاسیاس شانس میاره الکس تمرکز کافی نداره برای ضربه زدن .
    دلپیرو یه توپ خوب کنترل میکنه و میفرسته برای دیوید ، کار تمومه ؟! اَه ! بازم آفساید ...
    دقیقه 65 ، فرار رونالدو و تکل مونترو ... :خشک شدن ! یه لحظه همه فقط مجسمه شدن ! داور پنالتی گرفت ! بالاخره این رونالدو زهرش رو ریخت لعنتی :ناامید
    پنالتی رو فیگو بزنه حداقل دستاوردش اینه که میریم برای وقت اضافه ، اگر گل مساوی رو نخوریم البته ! ... ورزشگاه تنها کاری که ازش بر میاد اینه که سوت ممتد بزنه ، کر کننده هست ...

من اصلاً نمیگم بوفون تو این صحنه خوب بود یا بد بود ، هرچی ؛ اما به عمرم ندیده بودم لوئیس فیگو اینقدر مزخرف پنالتی بزنه و اینجاست که میشه فهمید حتی بازیکنی در کلاس لوئیس فیگو هم نمیتونه زیر بار اونهمه فشار دووم بیاره .. چه میکنه این دل آلپی ، چه میکنی این جو خارق العاده ، جیجی توپ رو که میگیره انگار که یووه گل زده ، خودش کم مونده از هیجان بره بغل تماشاگرا :دی من که دیگه اینجا تو کما هستم خیلی چیزی یادم نمیاد :پی

( اینو تو پرانتز میگم ، داور با کدوم منطق به مونترو کارت قرمز هیچی ، کارت زرد هم نداد ؟ :دی اصلاً نمیفهمم من :پی )

یه فرصت برای الکس هم ایجاد میشه . شوت الکس ، گل ؟! نه ... ! ( به سبک خیابانی :دی )
    یعنی واقعاً تو این صحنه کاسیاس با سر و گوش و دست و دماغ و دهن و دستکش و همه چی اومد جلوی این توپ ، خودش هم نفهمید چطوری این توپ رو گرفت :دی

کادر فنی و ذخیره های مادرید یعنی پیچ شدن به نیمکت ، اصلاً حال بلند شدن هم ندارن ... دل بوسکه فکر چیه فقط خودش میدونه ...

و لحظه ای که باید آهنگ Pirates of the Caribbean Sea زیر صدای این صحنه بشه ! استپ زامبروتا و پاس فضائیش برای ندود ... ندود ...
    استارت میزنه ، انگار موتور به کفشهاش بستند !
    اینجا گزارشگر داره هیجانی میشه : Nedved , Nedved .... Goallllllllllllll !!! PAVEL NEDVED .
    باز هم ورزشگاه میترکه . پرش ندود از روی تبلیغات زمین خودش صحنه خیلی جالب و خاطره انگیزی هست ... عجب شبیه ، پسر عجب شبیه
    جیجی با لگد یتاپرنده میزنه تو تیرک :دی اصلاً هیچکس تو حال خودش نیست ...

دقایق آخر هم زیزو یه گل میزنه برای تلطیف فضا ؛ خلاصه این شب با هر وضعیتی بود تموم میشه و خیلی فاز میده
    کلاً شب فراموش نشدنی بود . من سعی کردم یه سری اطلاعات رو به خاطراتم اضافه کنم که همچین جالبتر و جذاب تر باشه
    hاینو یکی از بر و بچ فروم یووه گذاشته خیلی جالبه حتما بخونیدش.

20. کاربر روبرو از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

کونته برای بازی های کوپا یه سری تغییرات تو تیم میده مثل بازی قبل !!!
    این بازی استوراری به جای بوفون توی دروازه خواهد بود !
    متاسفانه په په و مارکیزیو هم به دلیل مصدومیت به بازی نمی رسند !
    البته بازی قبل هر دو از روی نیمکت بازی رو شروع کردند و می شه گفت در صورت آمادگی بازم کونته شاید از اونا به طور ثابت استفاده نمی کرد !
    به احتمال بسیار قوی امشب دل پیرو توی ترکیب اصلی باشه !
    جاکرینی هم که این چند بازی اخیر خیلی خوب خودشو نشون داده یکی دیگه از گزینه ها برای ترکیب اولیه هست !
    رم تیم خطرناکی شده و انریکه با تمام نامهربانی هایی که اویل بهش می شد داره کم کم خودشو به هوادارا ثابت می کنه و برد پر گل بازی قبلی هم نشون از روحیه بالای رمی ها میده !
    از یه طرف این الیا هم خیلی رو اعصابه !
    کراسیچ هم امکان بازی کردنش هست !
    کونته برای بازی امشب :

-
    ما مطمئنا مجبور به تغییراتی هستیم به خاطر مصدومیت، ولی تغییراتی هم خواهیم داشت برای اینکه به کسانی که تاحالا کمتر فرصت بازی داشتن بازی بدیم.
    - من امیدوارم مارکیزیو خیلی زود خوب بشه ولی تا اون موقع باید جاش رو با کسی که شبیه ترین خصوصیات رو بهش داره پر کنم که اون فرد جیاکرینی خواهد بود. چه از نظر کیفیت، چه کمیت و چه از لحاظ توانایی نفوذ از عمق.
    - لوکا مارونه بازیکنی که داره خیلی رشد می کنه و می تونه جای پیرلو بازی کنه و توی خط دفاع 3 نفره خیلی خوب بازی می کنه. و البته جیاکرینی نمی تونه یه بازیساز باشه.
    - سال پیش رم ما رو در خونه حذف کرد، و ما با تیم آماده روبرو هستیم.
    - من در همان ابتدای فصل گفتم من تحت تاثیر سبک بازی انریکه هستم. و الان اونا تیمی با هویت ارزشمند تر و تفکر واضحی از فوتبال هستند.
    - دکتر ها به من گفتند الیا نمی تونه بازی کنه چون مصدومیت زانو داره.
    - من با الیا صحبت کردم، اون مشکل تطابق با فوتبال ایتالیا داره هم به خاطر اینکه تازه به این لیگ اومده و هم به خاطر اینکه زبان ما رو بلد نیست.
    - خیلی بازیکن های بزرگ همچین مشکلی داشتند قبلا، حتا پلاتینی و زیدان هم در ابتدا مشکل داشتند. خود من هم وقتی به یووه اومدم تا یک سال هنوز توی کما بودم !
    انریکه هم جواب داده امیدوارم اولین باخت کونته رو امشب من رقم بزنم !

22. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

صفحه 71 از 100 نخستنخست ... 2161697071727381 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)