Design & Developed BY Patira

صفحه 81 از 100 نخستنخست ... 3171798081828391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 992
    مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

juventus ♥حرف هاي خودموني هوادران يوونتوس♥

اين تايپيك براي آناليز و بررسي و تبادل نظر دوستانه هواداران يوونتوس ايجاد شده است.
    :

ویرایش توسط AlexDelpiero : 02-23-2011 در ساعت 11:14

2. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    کل آرسنالی ها
    اسم واقعی شما
    عبدالله

FranceArsenalArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,004
    تشکر شده 9,243 در 1,741 پست

سلام به برو بچ یوونتوسی
    منم این بردو تبریک میگم به همتون

راسته که میگن دلپیرو فصل بعد از یووه میره؟
    یه روز خوب میاد ...

4. 6 کاربر از پست مفید Abdollah 202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638
    تشکر شده 5,583 در 984 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط پوریا صبور نمایش پست ها
    یه سوال برام پیش اومده بود که استیگاریبیا تو چه پستی بازی میکرد؟! و جاکرینی کجا بازی میکرد!

آخه جفتشون پستشون هافبک چپن!

استیگاریبیا وینگر چپه و جاکرینی حمله.
    دیشب جاکرینی نقش بازی ساز و تخریب سازی دفاع میلانو داشت و استیگاریبیا هم وینگر چپ.

6. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

دیشب از برد سرمست بودیم و غافل از اینکه ما میلان نصفه نیمه رو بردیم ! واقعا میلان با نبودن هافبک ها خلع سلاح بود ! نیمه دوم با اینکه خیمه زده بودند تو زمین یووه ولی هیچ خلاقیتی تو کارهای تیمیشون دیده نمی شد. البته اینکه اونا خیمه زده بودند تو زمین یووه دقیقا حربه یووه کونته بود تا با استفاده از فرارهای مرگبار جاکرینی و استیگاریبیا میلان رو زمینگیر کنه .
    بازی برگشت فک نم میفته اول فروردین و تا اون موقع میلان تیمش دوباره کامل خواهد بود و اونجا بهتر میشه عیار بازی رو سنجید .
    فورزا کاسرس !

8. 5 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

دیشب داشتم بازی چزه نا با لاتزیو رو میدیدم پسر یاکوئینتا کولاک کرد.
    نامرد دریبل میزد شوت پاس
    هزار درجه بهتر و دو هزار درجه اماده تر از کوآ و بوریلو بود.
    تازه بعد از 10 ماه گل هم زد .
    صد حیف که کونته بهش میدون نداد.

10. 5 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

خیلی دوست دارم یاکی به اوج برگرد و بیشتر دوست دارم روزهای اوجش هم تو یووه باشه !
    منتها به نظرم یاکوئینتا تو ترکیب و سبک بازی کونته خلی کارآمد نیست !
    استایل یاکوئینتا یه بازیکن ایستا و صرف یه تمام کننده هست . البته یاکوئینتا سرعت و قدرت بدنی مناسبی دار ولی هوش کافی برای سیستم روون کونته رو نداشته !
    برای یاکوئینتا تو چزنا آرزوی موفقیت داریم !

پ . ن : امضا

12. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexDelpiero نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم یاکی به اوج برگرد و بیشتر دوست دارم روزهای اوجش هم تو یووه باشه !
    استایل یاکوئینتا یه بازیکن ایستا و صرف یه تمام کننده هست . البته یاکوئینتا سرعت و قدرت بدنی مناسبی دار ولی هوش کافی برای سیستم روون کونته رو نداشته !

یاکی گفته تنها بازیکن تاریخ یووه بوده که با بازی نکردنش تیقوسیها ناراحت و هیچ کس خواستار رفتنش از یووه حتی بعد از مصدومیتها و نیمکت نشینی این فصلش نبوده.
    جدا مهاجم کاملی بود.البته خیلی از متری بهتر بود.حتی به عبارتی از کوآ هم بهتر ..
    کور سوی امید من همین قرارداد قرضیشه ایشالا برگرده به اوج و بیاد دوباره یووه
    __________________________________________________ ____________
    فردا هم با بولونیا بازی داریم ...
    بازی سختیه ولی باید ببریم...
    بازی رفت باهاش مساوی کردیم و در بازی برگشت ایشالا ببریم.
    راستی کاش یکم با این زلاتان برخورد کنند..بیشعور داشت فک استوراری رو میاورد پایین اون امبروزینی میگه کاری نکرد زلاتان.
    .پ.ن:فورزا کاسرس.گل کاشتی پسر.

14. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

juventus

بازی لغو شد !
    امشب اودینزه میزبان میلان ـه !
    اگر اودینزه بازی رو ببره ما با 2 بازی کمتر یه امتیاز بیشتر داریم نسبت به تیم دوم و هم کلی روحیه واسه تیم و هم به هم ریختن روحیه میلان هست ! با اوضاعی که میلان داره و مصدوم و محروم هایی که رو دستشون مونده - بالاخص نبود زلاتان - احتمال اینکه میلان بازی رو ببره کمه ! حتی اگر بازی مساوی هم بشه که بازم ما صدر جدولیم !
    ولی اگر خدای نکرده میلان بازی رو ببره ... بازم خبری نیست ! ما دوتا بازی عقب مونده داریم !

پ . ن : قرضی بودن قرارداد یاکی مطمئنا نشان از بازگشت زود یاکی خواهد داشت !

16. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

juventus

بازی لغو شد !
    امشب اودینزه میزبان میلان ـه !
    اگر اودینزه بازی رو ببره ما با 2 بازی کمتر یه امتیاز بیشتر داریم نسبت به تیم دوم و هم کلی روحیه واسه تیم و هم به هم ریختن روحیه میلان هست ! با اوضاعی که میلان داره و مصدوم و محروم هایی که رو دستشون مونده - بالاخص نبود زلاتان - احتمال اینکه میلان بازی رو ببره کمه ! حتی اگر بازی مساوی هم بشه که بازم ما صدر جدولیم !
    ولی اگر خدای نکرده میلان بازی رو ببره ... بازم خبری نیست ! ما دوتا بازی عقب مونده داریم !

پ . ن : قرضی بودن قرارداد یاکی مطمئنا نشان از بازگشت زود یاکی خواهد داشت !
    ایشالا ببازند که اگه ببازند هووووووورا
    در ضمن کسی از گروسو خبر داره یه ندا به ما بده ببینیم چه طوره؟
    راستی داشت یادم میفرت این منینگر چه شکلی بود ؟؟؟ فکر کنم از اخرین بازی که کرده 3 سالی گذشته باشه

18. 2 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم دوم
    بازیکن محبوب
    Alessandro Del Piero
    اسم واقعی شما
    Hamidreza
    تشکر ها
    2,228
    تشکر شده 3,950 در 856 پست

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط R.BAGGIO.10 نمایش پست ها
    یاکی گفته تنها بازیکن تاریخ یووه بوده که با بازی نکردنش تیقوسیها ناراحت و هیچ کس خواستار رفتنش از یووه حتی بعد از مصدومیتها و نیمکت نشینی این فصلش نبوده.
    جدا مهاجم کاملی بود.البته خیلی از متری بهتر بود.حتی به عبارتی از کوآ هم بهتر ..
    کور سوی امید من همین قرارداد قرضیشه ایشالا برگرده به اوج و بیاد دوباره یووه
    قبول دارم یاکویینتا هر وقت به زمین میرفت نهایت تلاششو واسه برد انجام میداد و گلای مهمی رو هم واسه یووه زد. حتی وقتی فرارا مربی شد تو یه برهه ستاره تیم بود. آمارش هم بد نیس 86 بازی و 30 گل. ولی...

ولی به نظرم یاکویینتا بازیکن تیمای بزرگ مثل یووه نیست. بازی کردن تو تیمای بزرگ فشار زیادی داره و بعضی بازیکنا نمیتونن این فشارو تحمل کنن. مثلا یاک تو یووه فقط اینجوری پشت هم مصدوم میشد. مخصوصا وقتی تیم به بحران میرفت به خاطر فشار روحی و جسمی که رو بازیکنا بود.

مهدی نکته خوبی گفت یاکویینتا هوش لازم واسه سیستم کونته رو نداشت. سیستمی که کونته واسه بازیای یووه پیاده میکنه یه سیستم مدرن و پیچیده و انعطاف پذیره که هر بازیکنی نمیتونه راحت باهاش کنار بیاد.

ولی یه بازیکن باهوش و زرنگ مثل ماتری بهتر میتونه تو این سیستم کار کنه و از یاکویینتا هم مدرن تر بازی میکنه.

در واقع به نظرم یاکویینتا بازیکن خوبی بود و فقط بازیکن خوبی بود!
    یعنی هیچ مشخصه ای نداشت که بشه با اون شناختش. مثلا کوالیارلا با کات بیرون پاش یا بوریلو با قیچی هاش یا متری با هوشش و اله با نبوغ سرشارش شناخته میشه ولی یک یه همچین چیزی نداشت .. آمائوری هم نداشت. به خاطر همین تو تیم کونته این جور بازیکنا جایی ندارن.

در مورد لغو بازی فک کنم این بازیای عقب افتاده یه جا به ضررمون تموم بشه ممکنه زبونم لال آخرا فصل یووه یکم افت کنه و نتونه مث الان بازی کنه. اصلا راضی نیستم با این روحیه ای که تیم بعد برد میلان گرفته بود راحت میتونستیم 3 امتیازو از بولونیا بگیریم.
    میلان همونطوری که مهدی گفت کارش امشب خیلی سخته اودینه تیمی نیس که به این راحتیا جا بزنه با این بازی هم که از میلان جلو یووه دیدیم من که به امتیاز دادن میلان خوشبینم. اگه امشب میلان نبره میتونم بگم به اسکودتو خیلی نزدیک میشیم!
    ویرایش: متاسفانه میلان زد اودینزه رو. مکسی لوپز و این پسره الشراوی گل زدن حالا با دوبازی کمتر و و دو امتیاز کمتر دومیم.
    در ضمن کسی از گروسو خبر داره یه ندا به ما بده ببینیم چه طوره؟
    راستی داشت یادم میفرت این منینگر چه شکلی بود ؟؟؟ فکر کنم از اخرین بازی که کرده 3 سالی گذشته باشه
    گروسو که دیگه رفت قاتی باقالیا. 34 سالشه ولی خیلی زود فوتبالش تموم شد. انگار خدا فرستاده بودش به آتزوری کمک کنه قهرمان جهان شه و بعد ماموریتش تموم شد!
    منینگرم بچه سر به راهیه و با کسی کار نداره و واسه خودش میاد و میره. دروازه بان سومه دیگه چه انتظاری داری ازش؟

p.s: احمد من با لاتزیو چیکار دارم؟

.As captain, I must always be an example to my team-mates"
    .I'm calm and I don't have any problem with the coach or with the club
    ".My only goal is to be ready whenever I have the opportunity to play

Alessandro Del Piero

20. 2 کاربر از پست مفید ale10forever تشکر کرده اند .

عضو Derby

ItaliaJuventus

تشکر ها
    1,638

juventus

نقل قول نوشته اصلی توسط ale10forever نمایش پست ها
    قبول دارم یاکویینتا هر وقت به زمین میرفت نهایت تلاششو واسه برد انجام میداد و گلای مهمی رو هم واسه یووه زد. حتی وقتی فرارا مربی شد تو یه برهه ستاره تیم بود. آمارش هم بد نیس 86 بازی و 30 گل. ولی...

ولی به نظرم یاکویینتا بازیکن تیمای بزرگ مثل یووه نیست. بازی کردن تو تیمای بزرگ فشار زیادی داره و بعضی بازیکنا نمیتونن این فشارو تحمل کنن. مثلا یاک تو یووه فقط اینجوری پشت هم مصدوم میشد. مخصوصا وقتی تیم به بحران میرفت به خاطر فشار روحی و جسمی که رو بازیکنا بود.

مهدی نکته خوبی گفت یاکویینتا هوش لازم واسه سیستم کونته رو نداشت. سیستمی که کونته واسه بازیای یووه پیاده میکنه یه سیستم مدرن و پیچیده و انعطاف پذیره که هر بازیکنی نمیتونه راحت باهاش کنار بیاد.

ولی یه بازیکن باهوش و زرنگ مثل ماتری بهتر میتونه تو این سیستم کار کنه و از یاکویینتا هم مدرن تر بازی میکنه.
    خب تو این زمینه باهات مخالفم.یاکی هم مشخصه داره ...شوت زنی و قوای جسمانی.
    در مورد بوریلو هم قربونت چیز بهش نچسبون.از دادن یه پاس سالم عاجزه اون وقت بیاد قیچی بزنه.حالا شانسی یه بار تو رم زده که نشد مشخصه.
    حالا مهدی بعضی وقتها چرت زیاد میگه یه حرف مفت زد گفت سیستم کونته.
    کلا اوایل میگفت کونته رو چه مربیگری در یووه حالا چرت میگه سیستم کونته
    در مورد لغو بازی فک کنم این بازیای عقب افتاده یه جا به ضررمون تموم بشه ممکنه زبونم لال آخرا فصل یووه یکم]افت کنه و نتونه مث الان بازی کنه. اصلا راضی نیستم با این روحیه ای که تیم بعد برد میلان گرفته بود راحت میتونستیم 3 امتیازو از بولونیا بگیریم.
    میلان همونطوری که مهدی گفت کارش امشب خیلی سخته اودینه تیمی نیس که به این راحتیا جا بزنه با این بازی هم که از میلان جلو یووه دیدیم من که به امتیاز دادن میلان خوشبینم. اگه امشب میلان نبره میتونم بگم به اسکودتو خیلی نزدیک میشیم!
    ویرایش: متاسفانه میلان زد اودینزه رو. مکسی لوپز و این پسره الشراوی گل زدن حالا با دوبازی کمتر و و دو امتیاز کمتر دومیم.
    شانس که نداریم حالا اوده همش جلو ما میترکونه همچین که میرسه به میلان نصف و نیمه میپکه.
    در مورد بازیهای معوقه هم راست میگی شاید مثل بازی با ناپولی بشه قبلش تو اوج بودیم بعد یه باره رفتیم به پیشواز ناپولی و شانس اوردیم بازی 3.1 باخته رو مساوی کردیم.

گروسو که دیگه رفت قاتی باقالیا. 34 سالشه ولی خیلی زود فوتبالش تموم شد. انگار خدا فرستاده بودش به آتزوری کمک کنه قهرمان جهان شه و بعد ماموریتش تموم شد!
    منینگرم بچه سر به راهیه و با کسی کار نداره و واسه خودش میاد و میره. دروازه بان سومه دیگه چه انتظاری داری ازش؟
    دربه در معموریتشم به نحو احسن انجام داد.خوب جای مالدینی رو سمت چپ پر کرد.
    وای جام جهانی یادم به جام جهانی 2002 افتاد که نامرد داور خر 3 تا گل سالمو به علاوه 3 تا پنالتی مسلمو برا ایتالیا نگرفت.بیچاره توتی چه قدر زجر کشید.
    مالدینی که فکر کنم ترکید.
    p.s: احمد من با لاتزیو چیکار دارم؟
    رم اومده تو ورزشگاه المپیکو انگل لاتزیو شده تو میگی رم پس کی میخواد از شر لاتزیو خلاص بشه.
    پروتزیو یادت بیاد چه بچه ماهی بود رفت لاتزیو حالا برو تو کار رقیب 3تایی.
    ویرایش توسط R.BAGGIO.10 : 02-11-2012 در ساعت 23:53

22. 3 کاربر از پست مفید R.BAGGIO.10 تشکر کرده اند .

صفحه 81 از 100 نخستنخست ... 3171798081828391 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)