Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

Hybrid View

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

Bia Inja تقدیر از اعضای فعال سایت Derby (کاربر منتخب آبان ماه انتخاب شد )

به نام خدا

با سلام خدمت شما دوستان و هموطنان عزیزم ....
    در این بخش سعی داریم که ماهیانه از کاربرهای برجسته سایت تقدیر به عمل آوریم.
    بنا نداریم که الزامآ هر ماه فقط یک نفر رو انتخاب کنیم . ممکن است در برخی از ماهها چند نفر انتخاب شوند و در برخی از ماهها هیچ کس برای معرفی انتخاب نشه.
    هدف از ایجاد این قسمت دادن انگیزه به بچه های فعال سایت و اعلام این نکته که فعالیت تمامی اعضا مورد توجه مدیران سایت خواهد بود می باشد.
    هر ماه سعی می کنیم با همفکری مدیران سایت اقدام به انتخاب نفرات برتر کنیم
    ملاک های مدیران سایت برای انتخاب کاربران برتر به شرح زیر می باشد:

فعالیت مفید روزانه: فعالیت مفید از نظر ما ارسال مطالب پربار فنی و مهم می باشد.ارسال پست های خبری پشت سر هم و پی در پی برای کاربران امتیاز منفی خواهد داشت و هدف و مد نظر مدیران سایت توجه به ارسالات و نظرات شخصی کاربران می باشد

2 ـ شرکت در بحث های فنی و تبادل نظرها: در سایت دربی بخش های متفاوتی برای تبادل نظر و بحث های فنی وجود داره از جمله: تاپیک های بازیهای مراحل مختلف لیگ های اروپایی و یا تاپیک های موجود در بخش بدون تعصب شرکت در بحث های تیم های پر هوادار و دیدگاه های شما از بازی تیم مورد علاقه خودتون.

3 ـ کمک به دیگر کاربران سایت در بخش های مختلف: در سایت دربی بخش های مختلفی از جمله فایل های درخواستی و ... وجود داره که ممکنه کاربرانی درخواست هایی داشته باشند که کاربرانی که در این بخش ها فعال باشند و برای پاسخ درخواست دیگر دوستان اقدام کنند مورد توجه ما خواهند بود.

4 ـ فعالیت مفید در بخش های تصویری مانند گل , کلیپ و عکس و پوستر: دوستانی که در قرار دادن کلیپ های زیبا و جدید و همچنین عکس و پوستر و این گونه مطالب مفید فعال باشند مورد توجه مدیران خواهند بود.

5 - اخلاق خوب و رفتار مناسب در محیط سایت: یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب ما اخلاق مناسب کاربرا و طریقه برخورد اونها با مدیران و بقیه اعضای سایت هست. بدون شک افرادی که برخورد مناسبی با بقیه داشته باشند در بهترین حالت فنی هم باشند جایگاهی در بین منتخبین ماه ندارند

در انتهای هر ماه در همین بخش اسامی کاربر یا کاربران منتخب اعلام خواهد شد و با جوایزی نا قابل از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.
    در انتها ذکر این نکته الزامی خواهد بود که تقدیر از یک یا چند کاربر بهانه ای برای ایجاد دوستی های پایدارتر می باشد و ما پیشاپیش از تک تک شما دوستان عزیز تشکر می کنیم و امیدواریم که اگر احیانآ در انتخاب های ما نام شما دیده نشد بر ما ببخشید.
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر اردیبهشت 90

خب اولین کاربر منتخب سایت رو در ماه اردیبهشت انتخاب کردیم . طبق رای گیری که از تمامی مدیران سایت انجام شد از میان دوستانی که رای خودشون رو به من اعلام کردند کاربر [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیشترین رای رو آورد و به عنوان کاربر برتر ماه اردیبهشت انتخاب شد.

پ ن : توضیح اینکه دوستان دیگری هم می تونستند در این ماه به عنوان کاربر منتخب انتخاب بشن ولی این ماه از دید مدیران سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]انتخاب شد.
    از بقیه دوستانی هم که فعالیت مستمری در سایت دارند تشکر می کنیم.

یه مصاحبه کوتاه هم با امیرحسین داشتیم که اینجا می تونین مطالعه کنید

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش
    امیر حسینم 20 ساله از ایران-شهرراز

2ـ از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟
    معلومه که یادم میاد مهر پارسال تو سرچ گوگل دربی رو پیدا کردم!!

3ـ چطور شد که به دربی اومدی؟
    اوایل به خاطر صمیمیت زیاد بچه ها فکر میکردم نمی تونم راحت اینجا پست بزارم، ولی یه هفته قبل از دربی69 واسه کل کل کردن عضو سایت شدم!! خلاصه به خاطر پرسپولیس دلمو به دریا زدم!!
    4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟
    2تا 5 ساعت !!
    نیم ساعت تا 2ساعتم تو دربی ام!!

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟
    پرسپولیس و علی کریمی!!
    به علاوه بحثهای روز !!

6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟
    گرصبر کنی زغوره حلوا سازی!!
    سایت دربی تکه ولی باید یه کم زمان بگذره تا یکه یک بشه!!

7ـ نظرت درباره انتخاب کاربر برتر ماه؟
    خیلی خوبه باعث رقابت بین بچه ها میشه و مسلما پست های مفیدتری میزارند که باعث افزایش کیفی دربی میشه!!

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟
    خوب انتخاب من چیزی از ارزشهای بقیه کاربرا کم نمیکنه،اینجا همه زحمت میکشند!!
    منم خوشحالم دیگه!!

آخرشم از همه بر و بچ دربی ،جعفر خان و همه دوستان خوبم تشکر میکنم
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض انتخاب کاربر برتر خرداد ماه 90

با سلام
    طبق روال خودمون از مدیرهای عزیز خواستیم که برای انتخاب کاربر برتر خردادماه هم رای خودشون رو به من اعلام کنند و از بین مدیرانی که در این نظرسنجی شرکت داشتند چند کاربر از بقیه درخشانتر بودند و با توجه به برخی ویژگی های بارزتر یکی از دوستان در این ماه کاربر kick up به عنوان کاربر برتر انتخاب شد .

این کاربر عزیز نظرات خودش رو خیلی راحت بیان مکی کرد و سعی داشت در بخش های تیم هایی که به اون علاقه داره ( به خصوص بخش پرسپولیس ) نظرات خودش رو اعلام کنه و بعضآ صحبت ها و دید فنی خودش رو از مسائل روز به خوبی اظهار می کرد. ما هم دقیقآ هدفمون همینه که بچه ها بیشتر نظر خودشون رو در مورد مسائل روز تیم های مورد علاقه خودشون بگن و پست هایی ارسال کنند که نظرات خودشون باشه .
    ضمنآ از طریق پیغام خصوصی با این دوستمون ارتباط برقرار خواهیم کرد و مقدمات اهدای هدیه ناقابل کاربر برتر ماه رو به ایشون فراهم می کنیم.
    از همه دوستان تشکر می کنم و امیدواریم که بتونیم این کار رو با کمک شما عزیزان ادامه بدیم

یه مصاحبه کوتاه هم با آقا ساسان داشتیم که اینجا می تونین مطالعه کنید

1_ ساسان هستم .حقوقدان -تهران-تو چند تا باشگاه تهروني تو رده پايه فوتبال بازي كردم

چند ماه پيش بود .ببخشيد دقيقا يادم نيست

يه روز دنبال فرومهاي فوتبالي بودم

روزي 1تا 2ساعت .سهم دربي الان حدود نيمي از اين زمانه

تو بخش هواداران پرسپوليس . از بخش اخبار تاپيكهاي مختلف

بنظرم خيلي عالي ميشه يه لينك ارتباطي با باشگاههاي فوتبال مستقيما برقرار بشه .مثلا با سايت باشگاه پرسپوليس تماس گرفته بشه تا مثلا اعضاي هر 2سايت بتونن با هم در تعامل باشن ودر همديگه عضو بشن يا دعوت نامه فرستاده بشه براي اعضاي سايتهاي فوتبالي

ايده جالبيه و ازش خبر نداشتم

فقط مي تونم تشكر كنم و از حسن نيت شما خوشحال باشم

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟

هنوز كسي رو بعنوان دوست تو دربي ندارم ولي اميدوارم

باز هم سپاس
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر تیرماه 1390

به نام خدا
    سلام خدمت دوستان عزیز
    طی صحبتی که با مدیران عزیز داشتیم فعالیت این ماه هیچ کاربری در حدی نبود که بشه رضایت ما رو برای انتخاب به عنوان کاربر ماه جلب کنه.
    این ماه شاید به دلیل تعطیل بودن لیگها خیلی پست های فنی کم بود و بچه ها توی بحث ها به صورت تحلیلی شرکت نکردن. با این همه این ماه هیچ کاربری رو به عنوان کاربر ماه انتخاب نکردیم به امید اینکه در ماههای بعد دوستان عزیز در ارسال مطالب فنی و پربار سعی بیشتری کنند و نظر خودشون رو در مورد اتفاقات روز فوتبال ایران و جهان اظهار کنند
    با تشکر
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر مرداد 1390

به نام خدا

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز خودم در ماه رمضان.
    با شروع ماه مبارک رمضان و شروع لیگهای معتبر اروپایی و لیگ برتر ایران شاهد یک روند صعودی در تعداد بازدید از سایت و فعالیت کاربران عزیز در این ماه بودیم. تا جایی که رکورد پربازدیدترین روز سایت در طول این 2 سال شکسته شد و 27 مردادماه 1390 رکورد جدیدی در تعداد بازدید انجمن دربی زده شد.
    با این شرایط فعالیت مفید کاربران هم در این ماه وضعیتت بهتری داشت و چندین کاربر فعالیت نسبتآ مناسبی داشتند .از بین چند عضو فعال در این ماه نظر مدیران عزز بیشتر نزدیک به MohaZalla عزیز بود و از سوی مدیران به عنوان کاربر برتر ماه مرداد 1390 انتخاب شدند.
    البته فعالیت این دوست عزیز طوری بود که ممکنه در یکی از بخش های سایت به عنوان مدیر هم از ایشون استفاده بشه که بزودی این دوست عزیز هم به جمع مدیران سایت خواهند پیوست.
    فعالیت MohaZalla بیشتر در بخش اینترمیلان و استقلال بود که بعضآ مطالب مفیدی رو ارسال می کردند و نظر خودشون هم درباره اتفاقات روز این دو باشگاه معمولآ اعلام می کردند.
    این گونه فعالیت ها بیشتر مدنظر ماست و ما از اظهار نظرهای دوستان در مورد اتفاقات مهم روز که فارغ از تعصب باشه و با دیدی منصفانه بیان بشه استقبال می کنیم
    خیلی از دوستان در این مدت مطالب زیادی رو ارسال می کردند ولی اغلب مطالبی که ارسال میشه برآمده از تعصب به شخص و یا تیمی هست که از نظر فنی ارزش زیادی ندارند و نظر ما رو جلب نمی کنه
    از این دوست گرامی و بقیه اعضایی که در این ماه فعالیت مفید و مستمری داشتند تشکر می کنیم.
    طی پیغامی خصوصی هم ترتیب اهدای جایزه کاربر برتر ماه مرداد هم داده خواهد شد و جایزه کاربر این ماه هم اهدا می شود.
    در ادامه یک معرفی و اظهار نظرهای کوتاهی از MohaZalla قرار می دیم

من محمد کوچیک همه بچه های دربی 27 سالمه کاردانی الکترونیک دارم محل زندگیم اسلامشهره...
    شغل من هم تعمیرات تلفن همراهه...

والا فکر کنم دور و بر 3 ماهی میشه که با دربی آشنا شدم...

دقیقا یادم نیست،فکر کنم یه مطلب تو سایت بود که اومدم ببینمش که همونجا بود که عضو دربی شدم...

من با توجه به نوع شغلم زیاد تو اینترنتم چون تعمیرات تلفن همراه سر و کار زیادی با نت داره و چون در سایتهای تخصصی تلفن همراه عضو هستم معمولا حداقل دو سوم روز تو محیط اینترنتم . من معمولا به صورت سریالی تو سایتها هستم یعنی از هر سایتی یه صفحه باز دارم و توشون فعالیت میکنم...

معمولا بحث و تبادل نظر انجمن استقلال و اینتر و همچنین بهارستان دربی بخشهایی هستن که من بیشتر از اونها استفاده میکنم ولی به بخشهای دیگه هم سر میزنم...

من دقیقا نمیدونم که امکانش هست یا نه ولی نظرم اینه که مثل خیلی از سایتها یه صفحه اصلی واسه سایت طراحی بشه که اخبار روز فوتبال (یا هر چیز دیگه) تو اون صفحه اول قرار داده بشه و انجمن از اون صفحه جدا بشه چون فکر میکنم اینطوری دیگه شاهد کپی اخبار سایتهای دیگه تو انجمنها نباشیم...

خیلی ایده جالبیه چون این کار باعث افزایش انگیزه کاربران واسه فعالیت مفید تر تو سایته...

خیلی از انتخابتون ممنونم و درحقیقت جا خوردم و اصلا توقع این انتخاب رو نداشتم...

توی محیط دربی دوستان زیادی دارم که از ته دل همشون رو دوست دارم با اینکه هیچکدوم رو ندیدم...

10ـ محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟

اولا من راضی به زحمت نیستم ولی حالا که این لطف رو در حق من کردید همون افسانه اینترمیلان رو پیشنهاد میدم و من هم از طرف سایت دربی به پسر عموی 12 سالم که اونهم عاشق اینتره هدیه میکنم تا اونهم خاطره خوبی از دربی داشته باشه...

موفق باشید
    WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

Bia Inja کاربران برتر شهریور ماه 90 سایت دربی

به نام خدا
    اردیبهشت ماه هم مثل برق و باد تموم شد و فصل تابستون رو پشت سر گذاشتیم.
    از همین جا واسه تک تک بچه هایی که دانش آموز یا دانشجو هستند آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم که امسال توی زمینه تحصیلی هم بهتر از سال های قبل باشید
    شهریور ماه با شروع لیگ های اروپایی و جون گرفتن لیگ ایران بازدید از سایت بهتر شد و کاربران خودشون رو فعالتر از قبل نشون دادند.
    این ماه هم طبق روال ماههای قبل مدیران عزیز نظر خودشون رو درباره کاربران مختلف ارائه کردند و ما تونشتیم چند کاربر خوب رو توی نامزدها داشته باشیم که در انتها 2 کاربر بیش از بقیه مورد توجه بودند و انتخاب شدند
    کاربران عزیز با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] به عنوان کاربران برتر این ماه انتخا شدند و ما در این ماه 2 کاربر رو انتخاب کردیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] عزیز به علت ارائه مطالب خوب و با ادب و احترام و همچنین مطالبی فنی که دور از تعصب کاذب بوده. این دوست عزیز ما که طرفدار تیم بارسلونا هست به مرور در مطالب ارسالیشون پیشرفت دیده می شد و هر روز بهتر از قبل کار می کردند و مورد توجه مدیران سایت بوده.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] عزیز هم که توی بخش های مختلف فعالیت می کرد و کمک شایانی در بخش ویدئوها به ما داشت. از گلهای لیگها گرفته تا کلیپ ها و ... و همچنین بحث های فنی تیم ها.
    این دوست عزیز هم طی مدتی که در سایت بوده روند رو به رشدی داشته
    هر دوی این عزیزان می تونن خم باشند و در صورت ادامه دار بودن فعالیت و پیشرفتشون می تونن به جمع مدیران سایت هم اضافه بشن.
    طی پیغام خصوصی ترتیب ارسال جوایز این عزیزان هم داده خواهد شد.
    ضمنآ خدمت دوستان عزیز عرض کنم که در این ماه چند کاربر دیگه هم بودند که می تونستند عنوان کاربر برتر ماه رو کسب کنند اما ایشالا اگر اون دوستان هم به همین صورت ادامه بدن در ماههای بعدی جزو شانسهای انتخاب کاربر برتر خواهند بود

بزودی در این محل صحبت های کوتاه این دو عزیز هم خواهیم داشت

موفق باشید

این هم گپی کوتاه با مصطفی جون با نام کاربری david7

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز

مصطفی 18 ساله بچه ی بندر ماهشهر امسال میرم دانشگاه صنایع شیمیایی میخونم ...

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟

تقریبا یک و نیم ساله که عضو سایت دربی هستم دقیق یادم نیست شرمنده ...

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟

فکر نمیکردم چون اصلا حقم نبود دوستان دیگه هم هستن که بیشتر من زحمت میکشن ...

خیلی زیاد همش تو سایت دربی هستم ...

من سعی میکنم به تمام بخش ها سر بزنم و هر جا که لازم باشه نظری میدم بیشتر به تاپیک تیم های خوزستانی (صنعت نفت آبادان و فولاد) و پرسپولیس میرم ...

سایت عالیه و تکه به نظر من بهترین انجمن فوتبالی که من دیدم دربی ...

ایده ی بسیار جالبیه چون بچه ها میان با هم رقابت میکنن تا کاربر برتر ماه بشن ...

فقط تشکر ... از تمام دوستان و مدیران تشکر میکنم ...

میشه گفت با تمام بچه ها سایت دوست هستم و امیدوارم همه تو زندگی موفق بشن ...

بازی بارسا منچستر فینال 2011 البته اگه زحمتی نیست ...

موفق باشی

و گپی کوتاه با علی رضا عزیز با نام کاربری crisronaldo79

1ـ خب یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز
    سلام من علی رضا هستم بچه شیرازم و 16 سالمه از این که به کابران کمک می کنم خوش حالم.

2ـ چطوری و از کی هست که با سایت Derby آشنا شدی؟ اصلآ یادت می آد؟فکر کنم حدوده 2 ساله که با دربی اشنا شدم و از طریق سایت خودتون Js8

3ـ فکر می کردی این ماه شما انتخاب شی؟نه اصلا بهش فکر نمی کردم

4ـ معمولآ چه قدر توی اینترنت هستی و سهم دربی چقدره؟ معمولا 7 ساعت و 6:45 دقیقش تو دربی هستم.

5ـ بیشتر توی کدوم بخش ها فعالیت می کنی و از کدوم بخش ها بیشتر استفاده می کنی؟ بیشتر از همه تو بخش رئال مادریدوگل ها و کلیپ های رئال و بازیکنان

6ـ پیشنهادت واسه بهتر شدن سایت؟سایت خیلی خوبه. فقط فعالیت کاربران بیشتر باشه بهتر می شه

7ـ نظرت درباره انتخاب کاربر برتر ماه؟به نظر من خوبه چون کاربران رو تشویق می کنه که فعالیت بیشتری داشته باشند.

8 - و نظرت درباره انتخاب خودت؟ انتخاب برام مهم نیست برام مهم تر اینه که با هم بیشتر صمیمی تر بشیم.

9ـ دربی باعث شده که دوستهای جدیدی پیدا کنی؟ اره دربی دوستای خوبی رو بهم معرفی کرده و همین طور چیز های زیادی به من یاد داد.

توضیح: علی رضا عزیز هدیه خودش رو تقدیم کرد به دوستش Saeed7 که ما هم این هدیه رو برای این عزیز ارسال کردیم ( به در خواست خودشون تاریخچه الکلاسیکو ) که ایشالا مبارکشون باشه

موفق باشید

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر مرداد 91

به نام خدا
    مرداد 91 هم تموم شد.....
    امروز این صفحاتی که توی این تاپیک گذشته رو نگاه می کردم و سرعت گذشت زمان بیشتر به چشمم اومد
    به هر حال مرداد هم تموم شد. شروع لیگ های اروپایی و گرم شدن لیگ ایران هم باعث گرمتر شدن سایت شده
    ان شالله با شروع دوباره لیگ های اروپایی فعالیت مدیران و کاربران سایت بیشتر و گرمتر هم خواهد شد
    این ماه هم مانند ماه قبل از مدیران خواستیم که کاربر مورد نظر خودشون رو انتخاب کنند که طی رای گیری چند کاربر بیشتر به چشم بچه ها اومده بودن که [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] بیش از بقیه مورد توجه مدیران سایت بود
    عبدالله عزیز این ماه به عنوان کاربر برتر انتخاب شد
    ایشالا با هدیه ای نا قابل از اون تقدیر می کنیم و در همین پست متن مکالمه ای مختصر با اون رو خواهیم داشت
    در انتهای مرداد 91 کسانی که در سایت دربی عضو شدند از مرز 45000 نفر رد شدن
    موفق باشید

- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟ 1ـ عزیز یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز
    با نام و یاد خدا
    عبدالله گوهری کاهو هستم از شهرستان درگز در خراسان رضوی و این که الانم منتظر اعلام نتایج کنکور هستم ...
    آره یادم میاد تو تیر ماه 90 بود که در گوگل نوشتم اخبار نقل و انتقالات آرسنال و گوگل اینجا و فوتیران رو بهم نشون داد که خدا رو شکر از اون موقع تا الان یعنی1 سال و تقریبا 2 ماه است که در دربی هستم .
    راستش هدفم کاربر برتر شدن ماه بود اما وقتی فعالیت دوستان رو میدیدم فکر نمیکردم من انتخاب بشم
    معمولا 4 تا 5 ساعت از زندگیم تو اینترنته( البته تابستون و فصل های بعد کمتر میشه ) و همش سهم دربیه به جز 30 دقیقه که تو سایتای دیگه( ارسنال و ... ) میچرخم .
    اول که وارد دربی میشم ابتدا پیام ها رو بررسی میکنم بعدش میرم قسمت آرسنال و بعدش هم قسمت مسابقه متفاوت اما زیبا و کمپ دربی هم بعضی وقتا سر میزنم .
    تو دربی بیشتر اگه ارسنال بازی مهمی داشته باشه میرم دانلودش میکنم . و عاشق کلیپ های آرسنالی دربی هستم .

سایت دربی الان خوبه اما به نظرم سرگرمیش کمتره
    و تنها خواستم مثل همیشه یک چت باکس برای دربی
    و اگه بشه بازی هم اضافه کنین بهتر میشه

و درخواست دیگرمم اینه که بخش اخبار هاش اختصاصی همین دربی بشه و از سایت های ایرانی اخبار کپی نکنیم بهتره .

7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟

نمیدونم
    8 -خراسان با وجود جمعیت زیاد و استعداد و پول کافی تیمی در لیگ برتر نداره؟ چرا؟
    اینم نمیدونم . تنها امیدمون ابومسلم بود که اونم پرید .
    اما یک جمله ای هست هر چند به سوالتون ربطی نداره اما تو دلم مونده که بگم خداداد عزیزی فوتبالیست خراسانیمون یک حرف قشنگی زد که میگفت: فوتبال ایران مثل یک دیگ غذا میمونه و بعضی ها دور دیگ نشتن و غذا میخورن و نمیزارن بقیه (امثال خداداد و عابدزاده و ... )به دیگ نزدیک شن

اره
    هر روز با دوستای دربیم و غیر دربی اس ام اس بازی میکنم و شارژ نمیمونه

همین یک ساعت پیش رسول بهم اس داد که کاربر برتر ماه شدم و جا داره همینجا ازش تشکر کنم
    10- چرا نام کاربریت رو Abdollah 202 گذاشتی؟
    عبدالله که اسممه
    202 هم که دیگه همه میدونن اما واسه اونایی که نمیدونن
    کلا به این عدد از دوران راهنمایی علاقه پیدا کردم چون وقتی با داداشم دزد و پلیس بازی میکردیم من میگفتم اسم من پلیس 202 است . و خلاصه الانم بعضی وقتا تو خونه بهم میگن پلیس 202

11-محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟
    بی زحمت برترین گلهای آرسنال
    البته اگه زحمتی نیست

12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟
    برای همه کاربران دربی و مدیران آروزی موفقیت میکنم و از خدا میخوام در دنیا و آخرتشون خیر و نیکی قرار بده
    آمین

شاد باشید و تندرست نه سست

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر شهریور ماه 91 سایت دربی

به نام خدا
    تابستون هم تموم شد. وارد فصل خزان شدیم
    دوباره مدارس و دانشگاهها باز شدند و از این به بعد بچه ها بیشتر قدر تعطیلی رو می دونن
    این ماه فعالیت ها بهتر بود. تیم های پرهوادار ایرانی و تیم ملی اینقدر بد بازی کردن که بسیاری از هواداران فوتبال رو زده کردن اما به هر حال اینقدر فوتبال محبوب است که هواداران فوتبال به لیگ های معتبر اروپایی توجه بیشتری کردند و از دیدن بازیهای خارجی لذت بردند
    در این ماه برخی از کاربران پیشرفت خوبی داشتند و از ایان این عزیزان [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] پیشرفت بهتری داشت و در بخش گالری فعالیت چشمگیرتری داشت
    با توجه به اینکه در کشور ما پسرها بیشتر به فوتبال علاقه دارند تاکنون از کاربران دختر سایت که تعدادشون نسبت به پسرها خیلی کمتر هست کسی شانس انتخاب شدن رو نداشت اما این ماه مدیران سایت توجهشون جلب شد و این کاربر عزیز رو به عنوان کاربر ماه انتخاب کردند
    امید به اینکه در ماههای بعدی به همین سرعت پیشرفت خودش رو نشون بده
    در این ماه تعداد اعضای دربی از مرز 46000 رد شد
    در ادامه گپ کوتاهی با کاربر برتر شهریور خواهیم داشت

1ـ عزیز یه معرفی کوتاه از خودت داشته باش عزیز

رها هستم از شهر تهران 16 ساله

بله یادم میاد درست 6 ماه پیش بود برای دانلود گلهای جام ملت ها بود که با سایت دربی آشنا شدم

راستش دو دل بودم

معمولا در تعطیلات تابستانی حدود 7 ساعت تو نت بودم که همش هم در دربی بودم

بیشتر در بخش یونتوس و کلیپ های یووه و بارسا فعالیت میکنم و همینطور از اطلاعات دوستان در باره بازی ها و مسابقات یووه و بارسا خیلی استفاده میکنم

خیلی آرزو میکردم درسایت بیشتر بحث های فنی و تخصصی رونق بگیره

7ـ اگه خودت مدیر سایت بودی چی کار می کردی که الان انجام نمی شه؟

اصلا آرزو نمی کردم به جای مدیر سایت باشم اصلا

8 -معمولا دخترا به بدمینتون و ین جور ورزشا علاقه دارن . چرا فوتبالی هستی شما؟

دوست ندارم جوب بدم
    9ـ فعالیتت توی سایت از لحاظ کیفی, نسبت به اوایل تفاوتی داشت ؟ الان حرفه ای تر شدی؟

صد در صد فعالیتم خیلی نسبت به قبل بیشتر شد و همیشه سعی میکردم در تایپک های دیگر تیم ها که تایپکاشون ساکته هم پست بدم مثل رم و ...
    10- دوس داری چه سئوالی پرسیده می شد ازت؟ هر چی می خوای خودت بپرس و جواب بده؟

چیزی به ذهنم نمیرسه

11
    -محصولی که از سایت انتخاب می کنید تا واستون به عنوان هدیه ارسال شه چیه؟

زحمتتون میشه لطفا :800 گل برتر جهان رو بفرستید

12- هر چه دل تنگت می خواهد بگو؟

اولا خیلی ممنون بایت سایت خوبتون ایشالا بهتر از این میشه یکم وقت میخواد چون اینجا هر 30 عضو دوتاش فعال در میاد و ...

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

به نام خدا
    با شروع مدارس و دانشگاهها و گرم شدن تب درس در بین کاربران عزیز با افت نسبی در بحث های ایجاد شده در سایت بودیم که در اواسط ماه این افت از بین رفت. اما متاسفانه مشکلات بوجود آمده برای سرور سایت باعث شد که سایت مدتی رو با مشکل روبرو باشه. در این ماه هیچ کاربری نتونست نظر چند مدیر رو جلب کنه و از این رو برای ماه مهر مدیران سایت کاربری رو انتخاب نکردند.
    در انتهای مهر 91 تعداد اعضای سایت دربی از 46500 هم عبور کرد
    موفق باشید
    WelCome To Derby

10. 12 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434

پیش فرض کاربر برتر آبان 91

به نام خدا
    ماه آبان سال 91 هم تموم شد . ماهی که حوادث خوبی برای فوتبال ایران رقم نخورد. از شکست در فوتبال مقابل ازبکستان گرفته تا حذف از دور رقابتهای جهانی فوتسال !
    اما فعالیت بچه ها پررنگ تر از گذشته بود
    در این میان برخی از دوستان که شاید در گذشته با روال سایت آشنا نبودن خودشون رو بیشتر نشون دادند و این ماه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتند
    در این بین یکی از کاربران نظر چند تا از مدیران را را جلب کرده بود که به عنوان کاربر برتر آبان 91 انتخاب شد
    آرمان با نام کاربری [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]به عنوان کاربر برتر ماه انتخاب شد
    این عزیز در بخش های مختلف فعالیت مناسبی داشتند .
    هر چند که چند کاربر دیگه هم در این ماه خوب بودند اما مدیران سایت به این عزیز رای دادند
    بزودی در همین قسمت صحبت گوتاهی با این عزیز خواهیم داشت

WelCome To Derby

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)