Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

ديويد بكام: بازي كردن مقابل رئال براي من يك ديدار احساسي است

رئالي ها كه براي تور پيش فصل شان به آمريكا سفر كرده اند، روز شنبه مقبل ال اي گلكسي قرار خواهند گرفت

سايت گل- ديويد بكام، ستاره لس آنجلس گلكسي، بي صبرانه در انتظار ديدار دوستانه تيمش با رئال مادريد است و اعلام كرد اين تيم اسپانيايي همچنان جاي ويژه اي در قلبش دارد.
    رئالي ها كه براي تور پيش فصل شان به آمريكا سفر كرده اند، روز شنبه مقبل ال اي گلكسي قرار خواهند گرفت و بكام كه بين سال هاي 2003 تا 2007 براي رئال بازي كرد اعلام كرد كه اين ديدار برايش ديداري احساسي خواهد بود.
    او در گفتگو با سايت اختصاصي ليگ ام ال اس گفت:" اين اولين باري است كه از زمان جدايي ام از رئال مقابل اين تيم قرار مي گيرم و به همين دليل اين ديدار برايم بسيار احساسي است. شما به چنين باشگاهي و هواداران آن تعلق خاطر شديدي پيدا مي كنيد.
    من چهار سال فوق العاده را در رئال سپري كردم . رفتن از باشگاهي مانند منچستريونايتد به رئال مادريد بهترين انتقالي است كه ممكن است در فوتبال تصور كنيد. من هنوز دوستان زيادي در بين بازيكنان و هواداران تيم دارم و اين باشگاه را به خوبي مي شناسم."
    لس آنجلس گلكسي و رئال در آگوست 2010 نيز مقابل هم قرار گرفتند اما بكام به دليل مصدوميت نتوانست در اين ديدار حضور پيدا كند.
    " اين بسيار نااميد كننده است زيرا شما هميشه دوست داريد در چنين ديدارهايي حضور داشته باشيد. چنين ديدارهايي كه به ويژه جمعيت زيادي براي ديدن آن خواهند آمد، بسيار هيجان انگيز هستند. اميدوارم اين ديدار هم همين طور باشد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

HALA MADRID

4. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

پیش فرض خبر بد

مصدومیت نوری شاهین در اردوی رئال مادرید
    ژوزه مورینیو در اولین روز تمرین تیمش در لس آنجلس با خبر بدی مواجه شد
    نوری شاهین ، ستاره خط میانی و خرید جدید کهکشانی ها برای شروع با رئال باید حدود 3 هفته صبر کند. چرا که او در جلسه تمرینی روز سه شنبه تیمش در لس آنجلس از ناحیه زانو مصدوم شده است

این درحالی است که شاهین 22 ساله به تازگی از بند مصدومیت زانوی راستش رها شده بود ولی این بار زانوی چپش در اردوی پیش فصل رئال آسیب دید

در گزارش پزشکی منتشره در وب سایت رسمی باشگاه رئال، به این نکته اشاره شده که لیگامنت داخلی زانوی چپ نوری شاهین دچار مصدومیت درجه یک شده و همین او را بین دو تا سه هفته از میادین دور نگاه خواهد داشت

بدین ترتیب شاهین در دیدارهای دوستانه تیمش مقابل لس آنجلس گلکسی (که شنبه 16 جولای برگزار می شود) و چیواس گوادالاخارا (روز 20 جولای) غایب خواهد بود

حاشیه: خوش بختانه به سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا میرسه..
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

6. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

قرض دوباره آده‌بايور تا نيم فصل، خريد نيمار در زمستان

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد به پيشنهاد زيدان، آده‌بايور را تا پايان نيم فصل اول قبول کرد و به خريد زمستاني نيمار راضي شد.

به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو که دل خوشي از آده‌بايور نداشته و معتقد است بازيکناني چون نيمار يا آخرو بهتر از او هستند در تماس تلفني با زين الدين زيدان مدير بخش ورزشي رئال مادريد به قرض گرفتن دوباره آدبايور از منچسترسيتي تا پايان نيم فصل اول راضي و قرار شد نيمار برزيلي با قراردادي داخلي متعهد به انتقال زمستانه به رئال مادريد شود.
    به اين ترتيب احتمال خريد آخرو کاهش يافت و نيمار هم فرصت اداي دين به هواداران سانتوس حداقل تا پيش از آغاز زمستان را پيدا کرد.
    آده‌بايور در صورت توافق بين دو باشگاه رئال مادريد و من‌سيتي صبح فردا از منچستر عازم اردوي آمريکايي رئال مادريد مي‌شود.

HALA MADRID

8. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

گرانرو: اين بار قول قهرماني ما قول است

هافبک رئال مادريد با تاکيد بر اراده تيمش براي قهرماني در لاليگا گفت: صد بار گفته‌ام که مورينيو بهترين مربي جهان است.

به نقل از آس اسپانيا، استبان گرانرو بازيکن شماره يازده تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا تصريح کرد: تيم بسيار خوبي داريم و خريدهاي موفق فلورنتينو پرس در فصل گذشته و تابستان امسال احياي دوباره تيم را در پي داشته است.
    وي افزود: مورينيو برنامه بسيار ارزشمندي براي فصل بعد دارد و اطمينان دارم که با او به قهرماني مي‌رسيم، اين بار قول قهرماني ما قول است و اين هرگز يک شعار نيست بلکه يک هدف‌گذاري جدي است و به آن خواهيم رسيد.

گرانرو ادامه داد: مورينيو بهترين مربي جهان است و علم او به فوتبال مثال زدني است، اميدوارم در فصل جديد او را نااميد نکنم و در رسيدن به هدفي که او ترسيم کرده سهم بسزايي داشته باشم.

HALA MADRID

10. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

درگيري هواداران بارسلونا با كادر فني رئال مادريد

تعدادي از هواداران بارسلونا در محل تمرين رئال مادريد در لس‌آنجلس با کادر فني اين تيم درگيري لفظي داشتند.

به نقل از آس اسپانيا، هر چند مقامات آمريکايي بابت اتفاق رخ داده از مسئولان رئال مادريد عذرخواهي کرده‌اند؛ اما مقامات اين باشگاه به‌صورت رسمي اعلام کردند که در صورت تکرار چنين شرايطي با توجه به قرارداد منعقد شده به ايالت ديگري از آمريکا براي برگزاري چند ديدار دوستانه سفر خواهند کرد.
    در اولين روز ورود رئال مادريد به لس آنجلس نيز جمعي از هواداران بارسلونا با لباس همين تيم وارد استاديوم شده و براي دقايقي با بلندگو و تجهيزاتي که امکان ورود پنهاني آن‌ها به ورزشگاه نيست به رئال مادريد و بازيکنانش اهانت کردند.
    مقامات مادريدي معتقدند که طبق قوانين، ورود تماشاگران با پيراهن تيم رقيب آن‌هم با توجه به شرايط خاصي که ميان دو تيم رئال مادريد و بارسلونا حاکم است نمي‌تواند سهوي باشد و تکرار اين شرايط نشان از بي‌کفايتي مقامات آمريکايي در کنترل امنيت اردوي رئال‌مادريد دارد.

HALA MADRID

12. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض کوئنترائو از بودن در رئال مادرید می گوید

فابیو کوئنترائو: ثابت می کنم ارزش 30 میلیون یورو را دارم
    ریکاردو کاروالیو نیز که در کنفرانس مطبوعاتی مقابل خبرنگاران قرار گرفته بود، اعلام کرد که رئال می تواند در فصل آینده بازی های به مراتب بهتری انجام دهد
    فابیو کوئنترائو، مدافع جدید رئال مادرید، نگران قیمت هنگفتی که این باشگاه برای خریدش پرداخته نیست و می خواهد نشان بدهد که ارزش 30 میلیون یورویی که رئالی ها برایش پرداخت کرده اند را دارد.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" با گذشته زمان مشخص می شود پولی که برای من پرداخت شده، باعث افتخار من است یا باعث افزایش فشار روی من خواهد شد. من تنها می توانم در زمین به این مسائل پاسخ دهم.
    من می خواهم ثابت کنم که از کیفیت لازم برخوردار هستم. من مطمئنم که می توانم در چنین تیمی بازی کنم."
    ریکاردو کاروالیو نیز که در کنفرانس مطبوعاتی مقابل خبرنگاران قرار گرفته بود، اعلام کرد که رئال می تواند در فصل آینده بازی های به مراتب بهتری انجام دهد.
    حاشیه: همیشه دوست داشتم این بازیکن را در تیم مورد علاقه ام رئال مادرید ببینم.
    www.goal.com
    " تیم مورینیو هر روز پیشرفت می کند و من فکر می کنم به همین دلیل است که دومین سال حضور او در یک تیم بهترین است. همه ما همدیگر را بهتر می شناسیم. ما هر روز پیشرفت می کنیم. ما تلاش می کنیم بهتر شویم و در بازی پیشرفت بیشتری بکنیم.
    خریدهای جدید ما بسیار خوب هستند. البته صحبت کردن در مورد آنها هنوز زود است اما من معتقدم آنها به پیشرفت تیم کمک خواهند کرد."
    رئال مادرید رقابت های فصل آینده لالیگا را از روز 19 آگوست و با دیدار مقابل اتلتیک بیلبائو آغاز خواهد کرد

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

14. 7 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

سرخیو راموس خطاب به دی ماریا: قرارداد را فراموش کن و روی فوتبال تمرکز کن

ملی پوش اسپانیایی رئال به هم تیمی آرژانتینی اش گفت فقط به فوتبال و بازی در این تیم فکر کند تا حواشی و مسائل مالی

سایت گل - سرخیو راموس مدافع ملی پوش رئال مادرید به آنخل دی ماریا مهاجم آرژانتینی این تیم گفت به جای فکر در مورد امضای قرارداد جدید به فوتبال و بازی اش تمرکز کند.
    دی ماریا ماه گذشته اعلام کرد مسئولان رئال به دلیل درخشش من در فصل گذشته قصد دارند قراردادی جدید با دستمزدی بالاتر را به من پیشنهاد دهند.
    این اظهارات دی ماریا به مذاق مسئولان رئال خوش نیامده و حتی دو باشگاه لیگ برتری منچستریونایتد و چلسی علاقه خود را به جذب دی ماریا اعلام کردند.
    سرخیو راموس مدافع رئال که اخیرا قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرده است خطاب به دی ماریا می گوید:" ما بازیکنان، باید حرفهایمان را در زمین مسابقه بزنیم. حرف های خارج از زمین و بحث در مورد قرارداد چندان خوشایند نیست. ما باید تنها به بازی در رئال فکر کنیم."
    راموس همچنین در مورد وضعیت آینده رئال و خریدهای تابستانی این تیم گفت:" تیم ما خیلی خوب تقویت شده است. کوئنترائو را خوب می شناسم. او مدافع بسیار خوبی است که در کارهای تهاجمی نیز بسیار می تواند مفید باشد."
    واران هم بازیکن بسیار خوبی است اما جوان است و آینده دار. زیدان او را پیشنهاد کرده و بدون شک بازیکنی که زیدان او را تایید کند جای هیچ حرف و سخنی را باقی نمی گذارد."

HALA MADRID

16. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک میانه
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-ژاوی-اینیستا
    اسم واقعی شما
    حميدرضا

ArgentinaBarcelonaPersepolis

تشکر ها
    1,438
    تشکر شده 2,492 در 631 پست

بارسلونا بارسا-همیشه بهتر از رئال در نقل و انتقالات

پارسال خود بارسایی ها میگفتند بارسلونا خوب خرید نکرده و رئال خیلی بهتر عمل کرده. اما باید بگم .
    ماسکرانو:بی شک عامل قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان-با اون تکلی که زد و توپ را از پاهای بنتنر در آورد موجب قهرمانی بارسا شد.در زمان مصدومیت پویول در قلب دفاع عالی بود.
    ویا:اشک رئال رو تو الکلاسیکوی رفت درآورد با اون دو گلی که زد.
    آدریانو:یک دفاع چپ نفوذی.بارها آرسنال رو تو نیو کمپ اذیت کرد و دو بار توپ رو به تیر کوبید.
    آفلای:با اون حرکتی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان کرد و مارسلو رو به زیبایی جا گذاشت و با اون پاس گلی که داد موجب برد بارسا در بازی رفت شد.
    راز باش
    ولي فاش نشدني!

18. 4 کاربر از پست مفید messi1373 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

پیش فرض گارای به بنفیکا پیوست

خبر رسمی: بنفیکا ازکیل گارای را از رئال مادرید به خدمت گرفت

باشگاه بنفیکا اعلام کرد ازکیل گارای مدافع باشگاه رئال مادرید را به خدمت گرفته است

بنفیکا، نایب قهرمان لیگ پرتغال برای تقویت خط دفاعی خود ازکیل گارای مدافع آرژانتینی را از رئال مادرید به خدمت گرفت.
    بنفیکا بعد از رفتن داوید لوئیس در ماه ژانویه به چلسی به دنبال جانشینی برای او و همتایی برای لوئیزائو است. گارای که فوتبالش را در اروپا با تیم راسینگ سانتاندر آغاز کرد فصل گذشته با آمدن رائول آلبیول به رئال نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی تیم مورینیو داشته باشد
    گارای هم اکنون با تیم ملی آرژانتین در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا حاضر است و در پایان تورنمنت به بنفیکا خواهد پیوست.
    جذب گارای باعث شد مسئولان بنفیکا از به خدمت گرفتن الیاکوئیم مانگالا که مورد توجه مسئولان اودینزه نیز قرار گرفته بود منصرف شود. گارای دومین خرید مهم بنفیکا در فصل نقل و انتقالات تابستانی است. آنها پیش از این اکسل ویتسل هافبک استاندارد لیژ را 8 میلیون یورو به خدمت گرفته بودند.
    حاشیه: مبلغ این انتقال هنوز مشخص نشده اما چیزی در حدود 10 میلیون یورو الی 15 میلیون یوروست.

20. 7 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)