Design & Developed BY Patira

صفحه 101 از 141 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    آرمان

ArgentinaBarcelonaSepahan

تشکر ها
    802
    تشکر شده 4,294 در 716 پست

آنژي روسيه به دنبال خريد مسي و رونالدو

مدافع پيشين تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا به هواداران آنژي روسيه قول داد تا مسي و رونالدو را خريداري کنند.

به نقل از مارکا، روبرتو کارلوس که عملا مدیریت امور در باشگاه آنژی را در اختیار گرفته و از حالت مربی – بازیکن خارج شده است، به هواداران این باشگاه ثروتمند روسی قول داده تا لیونل مسی و کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد. کارلوس در این باره گفت: هیچ محدودیت مالی وجود ندارد اما قطعا پیشنهاد ما نیز منطقی خواهد بود. رونالدو و مسی هر یک قراردادی مشخص دارند و از آنها خواسته‌ام تا قبل از تمدید قرارداد خود به آینده‌ای بهتر بیندیشند، باشگاه آنژی برای آینده برنامه‌ریزی خیلی خوبی دارد و این پیشنهاد برای هر دو ستاره می‌تواند بسیار مفید باشد.
    سلیمان کریمف یکی از مالکان و ثروتمندان منطقه و سهامدار کلان باشگاه آنژی روسیه نیز به کارلوس قول همکاری مالی بدون قید و شرط داده است.
    منبع : ورزش 3

I believe… whatever doesn’t kill you simply
    makes you
    stranger

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

EL Maestro
    Xavi Hernandez

4. 5 کاربر از پست مفید Arman.Leo تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006
    تشکر شده 3,860 در 1,457 پست

مربي زسکا: مورينيو شخصيت دلنشيني دارد

لئونيد اسلاتسکي، مربي زسکامسکو روز سه شنبه در کنفرانسي خبري اعلام کرد که شخصيت ارائه شده از ژوزه مورينيو يک نقش است و شخصيت واقعي او نيست.

زسکا مسکو 4شنبه شب و در دور برگشت از مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگوبرنابئو مقابل رئال قرار می گیرد. مربی زسکامسکو در صحبتهایی در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:« مورینیو شخصیت دلنشینی دارد. در مورد کارنامه شغلی او به عنوان یک مربی، اصلا نمی توانم به ارزیابی بپردازم. مورینیو کارنامه مربیگری فوق العاده ای دارد. درمورد رفتارهای ارتباطی او با رسانه ها و اجتماع فکر می کنم که او نقشی را برگزیده که از آن کاملا آگاه است. من در چلسی با او کار کردم و مورینیو شخصیت واقعا مهربانی است.»
    مربی زسکامسکو درمورد بازی امشب تیمش مقابل رئال گفت: « بازیکنان من از بازی کردن در برنابئو نمی ترسند. البته شاگردانم تجربه زیادی دارند تا برای رسیدن به هدفمان که حضور در مرحله یک چهارم پایانی است مبارزه کنند. لازم نیست که به نتیجه بازی و تعداد گلهایی که ممکن است بخوریم فکر کنیم.رئال تیمی با خط حمله بین المللی است ولی شیوه ایده آل ما برای بازی کردن، ارائه حملات خیلی سریع است. تیمی این چنینی،مثل رئال می تواند از جناحین حمله کند و هیچ راه ویژه ای برای مهارکردن آنها وجود ندارد.»
    او ادامه داد:« روشن است که رئال در خانه بازی می کند و بازی تهاجمی ای را ارائه خواهد داد. هرچند که نتیجه بازی رفت به نفع آنها بوده ولی آنها به نحوی بازی می کنند تا بتوانند در بازی برگشت هم به یک نتیجه قابل قبول و مثبت برسند و به تساوی 0-0 رضایت نخواهند داد. هرچند که تساوی بدون گل هم به نفع آنها حکم خواهد داد.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

رونالدو: مطمئنم مورينيو فصل بعد مي‌ماند

در ژانويه گذشته شايعاتي در مورد جدايي مورينيو از رئال و بازگشت او به ليگ برتر منتشر شد و از چلسي، تاتنهام و تيم ملي انگليس به عنوان مقصدهاي احتمالي آقاي خاص نام برده شد.
    کریس رونالدو، ستاره پرتغالی رئال، ممطئن است که ژوزه مورینیو فصل آینده هم در برنابئو می ماند.

در ژانویه گذشته شایعاتی در مورد جدایی مورینیو از رئال و بازگشت او به لیگ برتر منتشر شد و از چلسی، تاتنهام و تیم ملی انگلیس به عنوان مقصدهای احتمالی آقای خاص نام برده شد اما رونالدو مطمئن است که سرمربی تیمش جایی نخواهد رفت.

او در آستانه دیدار مقابل زسکا مسکو در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مورینیو با ما می ماند. من مطمئنم."

سیلویو برلوسکونی اخیرا علاقه مندی اش برای به خدمت گرفتن رونالدو را ابراز کرد اما رونالدو تاکید کرد از بازی در رئال کاملا راضی است.

" من همیشه در حال پیشرفت هستم؛ فصل به فصل. در رئال همیشه باید بهتر شوید تا بتوانید با سایر بازیکنان رقابت کنید. برای من این مسئله فوق العاده است. من همیشه در حال یادگیری هستم و می خواهم به همین مسیر ادامه بدهم. من از بودن در اینجا خیلی خوشحالم."

رونالدو همچنین اعلام کرد حتی در صورت جدایی او و مورینیو، رئال از بین نخواهند رفت و تاکید کرد در انتظار یک دیدار دشوار مقابل زسکاست.

" مهمترین مسئله نه من هستم و نه مورینیو. مهمترین مسئله رئال است.

ما در دیدار رفت مقابل زسکا خوب کار کردیم اما می دانیم که در دیدار فردا شب کار دشواری داریم."

8. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع راست
    مربی مورد علاقه
    SIR ALEX FERGUSON
    بازیکن محبوب
    ALVES- VIDIC - RAMOS
    اسم واقعی شما
    omid

EnglandManUtdRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    3,006

کريس رونالدو: براي مسي خوشحالم

اين دو ستاره در سال هاي اخير همواره به عنوان رقيب هم شناخته مي شوند اما رونالدو اعلام کرد از گلزني ستاره آرژانتيني مقابل لورکوزن خوشحال شده است.
    کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اعلام کرد از اینکه مسی توانست در دیدار هفته گذشته مقابل لورکوزن در لیگ قهرمانان 5 گل به ثمر برساند و به اولین بازیکنی تبدیل شود که در یک دیدار از این رقابت پنج گل وارد دروازه حریف کرده، خوشحال شده است.

این دو ستاره در سال های اخیر بهترین بازیکنان دنیای فوتبال بوده اند و همواره به عنوان رقیب هم شناخته می شوند اما رونالدو اعلام کرد از گلزنی ستاره آرژانتینی خوشحال شده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" برای مسی خوشحالم. برای فوتبال خوشحالم."

او در پاسخ به این سوال که آیا می تواند در دیدار مقابل زسکا با این رکورد مسی برابری کند، گفت:" مطمئن نیستم بتوانم در یک دیدار 5 گل به ثمر برسانم. امیدارم بتوانم روزی این کار را انجام دهم."
    رونالدو همچنین تاکید کرد که توجه زیادی به تشویق ها ندارد و تنها به خوب بازی کردن برای تیمش فکر می کند.

" نمی دانم اکنون محبوبیت بیشتری دارم یا نه اما چندان به این مسئله اهمیت نمی دهم. من همان بازیکن سابق هستم با همه ضعف ها و قوت ها. تنها به خودم و تیمم اهمیت می دهم. گلزنی برای من همه چیز نیست."

رونالدو که در سال 2009 به رئال پیوست، در 127 بازی برای رئال، 126 گل به ثمر رساند.

10. 3 کاربر از پست مفید omid2 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

تمجيد رئال مادريد از پنج گل مسي

درحالي که رئال مادريد رکورد پنج گل ليونل مسي در ليگ قهرمانان اروپا را مورد تمجيد قرار داده اما کريستيانو رونالدو مطمئن نيست که بتواند شاهکار ستاره بارسلونا را تکرار کند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، گل های مسی که در پیروزی هفت بر یک بارسلونا مقابل بایرلورکوزن به ثمر رسید، او را به اولین بازیکنی تبدیل کرد که پنج بار در یک مسابقه از زمان تغییر ساختار جام اروپا در سال 1992، دروازه تیم حریف را می گشاید.
    اگرچه رقابت بین دو تیم قدرتمند اسپانیایی از زمان آمدن مورینیو به مادرید جنجال برانگیز بوده، اما سرمربی پرتغالی رئال و رونالدو هر دو به تمجید فراوان از مسی پرداختند.
    رونالدو در آستانه دیدار برگشت رئال مقابل زسکامسکو در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا گفت: برای مسی و برای فوتبال خوشحالم.
    رونالدو در پاسخ به این سوال که آیا این کار مسی را تکرار خواهد کرد برخلاف معمول مطمئن نبود.
    رونالدو که در سال 2008 بازیکن سال فیفا شد اما از آن زمان این عنوان نصیب مسی شده گفت: مطمئن نیستم که روزی بتوانم پنج گل بزنم. اما امیدوارم.
    مورینیو نیز از مسی تمجید کرد. مسی اکنون فقط پنج گل با رکورد 235 گل سزار رودریگز فاصله دارد.
    مورینیو گفت: زدن پنج گل هیچ گاه آسان نیست. آن شب شب خوبی برای او بود.
    مسی در شش مسابقه گذشته خود برای بارسلونا و آرژانتین 16 گل به ثمر رسانده است. این مهاجم در 55 مسابقه فصل گذشته باشگاهی خود 53 گل داشته است.
    اما رونالدو نیز در شش مسابقه متوالی گلزنی کرده و آمار گل های او در فصل جاری به 40 گل و در کل 127 بازی خود برای رئال مادرید به 125 گل رسیده است.
    رونالدو گفت: نمی دانم که اکنون اینجا محبوبیت بیشتری دارم یا خیر. اما این برای من مهم نیست. من همان بازیکن سابق هستم با تمام معایب و محاسنم. تنها نگرانی من در مورد خودم و تیمم است. گل ها اهمیتی برای من ندارد.
    مادرید درصورت صعود به یک دور چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا احتمالا مقابل بارسلونا بازی خواهد کرد. در غیر این صورت دیدار دو تیم ماه آینده در چارچوب لیگ برگزار خواهد شد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

12. کاربر روبرو از پست مفید ALEX-ss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

کاکا:زسکا مي تواند براي ما دردسر ساز شود

کاکا، ستاره برزيلي رئال، تاکيد کرد زسکا مسکو مي تواند در ديدار امشب براي تيمش دردسرساز شود.

دیدار رفت دو تیم در مسکو با تساوی 1-1 به پایان رسید و ستاره سابق میلان به هم تیمی هایش هشدار داد که در این دیدار امشب هم باید کاملا مراقب باشند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" تیم زسکا بسیار خطرناک است. آنها در مسکو شرایط سختی برای ما رقم زدند. ما باید مراقب باشیم زیرا آنها می توانند مشکلات زیادی برای ما به وجود بیاورند.

چنین دیدارهایی همیشه دشوار و البته هیجان انگیز است زیرا یک بازی در خانه و یک بازی خارج از خانه انجام می دهید. همین مسئله موجب می شود تا انگیزه زیادی برای بازی در چمپیونزلیگ داشته باشید.

ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا فارغ از نتیجه دیدار رفت، بهترین بازی مان را مقابل زسکا انجام دهیم. ما همیشه این کار را می کنیم. هواداران ما همیشه از ما حمایت می کنند و همین می تواند شرایط را به نفع ما کند. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا با خلاقیت و انجام یک بازی هجومی در این دیدار به پیروزی برسیم."

REAL MADRID

14. 2 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600

رونالدو:بايد مراقب کيسوکه هوندا باشيم

کريس رونالدو، ستاره رئال مادريد، معتقد است اگر کيسوکه هوندا بتواند در ديدار امشب به ميدان برود، مي تواند خطرناک ترين بازيکن زسکا باشد.

ستاره ژاپنی زسکا اندکی از ناحیه ران دچار مصدومیت شده و حضورش در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد؛ هرچند گفته می شود به بازی امشب خواهد رسید و رونالدو معتقد است ملی پوش ژاپنی می تواند یک تهدید واقعی برای رئال باشد.

او در گفتگو با ریا نووستی گفت:" هوندا بازیکن خیلی خوبی است. او پای چپ فوق العاده ای دارد و می تواند برای رئال خطرناک باشد."

دیدار رفت دو تیم در مسکو با تساوی 1-1 به پایان رسیده و لئونید اسلاتسکی، سرمربی زسکا، امیدوار است هوندا بتواند با حضور در این دیدار به تیمش کمک کند.

" هوندا روز گذشته با تیم کار کرد و ما باید ببنیم او برای بازی شرایط خوبی دارد یا خیر. امیدواریم او بتواند بازی کند."

REAL MADRID

16. کاربر روبرو از پست مفید mamaly7 تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

باشگاه رئال مادرید هیچ بدهی به دولت ندارد
    مرجع خبري رئال مادريد : باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که هیچ بدهی به سازمان امنیت اجتماعی ندارد . این در حالیست که دولت اخیرا اعلام کرده بود که 489 میلیون یورو بدهی از سوی باشگاه های فوتبال اسپانیا دارد .
    باشگاه در بیانیه ای اعلام کرد :" باشگاه رئال مادرید هیچ گونه بدهی به دولت ندارد چرا که تا زمان سال مالی ، همه مالیات خود را به دولت پرداخته بود . "
    این در حالیست که باشگاه هایی نظیر اتلتیکو و بارسلونا ، 180 و 48 میلیون یورو به دولت بدهی دارند .

مورینیو به جمع آوری گنج ها ادامه بده لطفا...
    مرجع خبري رئال مادريد : مورینیو باید در قرن هفدهم به عنوان دزدان دریایی کارائیب به دنیا می آمد نه این که یک مربی شود . او می توانست هر از چند گاهی به جزایرش برگردد و گنجهایی که کسب کرده را بررسی کند . او یک جمع آوری کننده گنج های شیک و سرسخت است . پس هوادارانش می دانند که بدون سه جام نمی تواند رئال مادرید را ترک کند . چمپیونزلیگ ، لالیگا و کوپا سه جامی هستند که از برنابئو می خواهد . آخری را سال گذشته در مستایا با پرواز اعلیحضرت کریستیانوی اول برد . لالیگا نزدیک تر از همیشه است چرا که به نظر نمی رسید که بتوان تغییر غیر منتظره ای را در آن مشاهده کرد چرا که بارسایی ها دو اسطوره نظیر کاسیاس و راموس ندارند که هدایتشان کند . اما فقط چمپیونزلیگ می ماند . مورینیو آن را با پورتوی دکو و مانیش در سال 2004 برد یا با اینترش در برنابئو پس از 45 سال به ان دست یافت ، آن هم در حالی که در شبی تاریخی باعث باز شدن آب پاش های نیوکمپ شده بود ...
    اما کریتسیانو نیز نمی خواهد لحظه ای پا پس بکشد و این بار ، نقش الادیو پارامس را ایفا کرد تا پیغامی که مادریدیسموها منتظرش بودند را بفرستد :" مورینیو با ما خواهد ماند . " مورینیو ، چه دهمین چمپیونزلیگ در مونیخ در ماه می را ببری ، چه نبری ، این جا بمان . بی تردید تو از بردن جامها و جمع آوری گنج ها خسته نمی شود ...

آخرین رئال پیش از بازی زسکا
    مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید آخرین تمرین خود پیش از بازی با زسکا در دور برگشت مرحله یک هشتم چمپیونزلیگ ، دیروز در والدبباس پیگیری کرد .
    این یک تمرین آرام بود که بازیکنان به خاطرش ساعاتی هتل را ترک کردند تا عضله هایشان را برای این بازی آماده کنند . پس از تمرینات بازیکنان به هتل برگشتند و تا زمان ناهار در هتل هایشان استراحت کردند . عصر هم مورینیو قرار است جلسه فنی را با بازیکنانش داشته باشد و سپس تیم با اتوبوس راهی برنابئو می شود .

مورینیو: امشب شاهد چندین سورپرایز خواهید بود
    مرجع خبري رئال مادريد :خوزه مورینیو در مصاحبه با تله مادرید گفت :" همان قدر که بردن چمپیونزلیگ و لالیگا محتمل است ، هیچ چیز نبردن محتمل است . فوتبال همین است . "
    در ادامه گفت :" لالیگا یک تورنمنت خیلی مهم است . چمپیونزلیگ را در صورتی می توانی ببری که بهترین تیم نباشی . اما لالیگا را تیمی می برد که بهترین است چرا که 38 بازی در 10 ماه برگزار می شود . ما هیجان زده و حواس جمع هستیم چرا که چمپیونزلیگ امید همه ماست . "
    مربی رئال مادرید گفت :" چمپیونزلیگ می تواند در یک بازی تمام شود پس خیلی حیاتی است . نتیجه 1-1 در بازی رفت باعث می شود که دو تیم شانس صعود داشته باشند . شاید از نظر ورزشی بتوان این بازی را یک ریسک خواند . "
    در ادامه گفت :" من با چلسی و اینتر با زسکا بازی کردم . همیشه توانسته بودیم ادامه دهیم اما با مشکلات زیاد . می دانیم که چطور در این بازیها حاضر می شوند . ما ترکیب گسترده ایم داریم . از دسته مربیانی هستم که اهل تغییرات زیاد در ترکیبم نیستم اما امشب شاهد سورپرایز هایی خواید بود . "
    در مورد دی ماریا گفت :" امیدوارم که بدون هیچ گونه فشاری بتواند که به بازی برگردد . امیدوارم در که در چمپیونزلیگ هم صعود کنیم و بتواند در مراحل بعدی کمکمان کند . "
    در پایان ، خواستار حمایت هواداران برای بازی امشب گفت :" به آنها نیاز داریم . صعود کردن با کمک هواداران آسان تر است . در مسکو ، هواداران روس ، نقش مهمی داشتند چرا که از تیمشان حمایت کردند و حالا ما به آنها احتیاج داریم . "

نسید: برابر رئال هتریک می کنم
    مرجع خبري رئال مادريد : زسکا با روحیه به برنابئو می آید . حداقل این چیزی است که توماس نسید ، بازیکن چکی می گوید . این بازیکن که احتمالا بازی را از روی نیمکت شروع می کند ، به اسپورت اسپرس گفت :" پیشگویی من می گفت که برابر رئال مادرید در دقایق 86 ، 88 و 92 هت تریک می کنم . "
    به نظر می رسد که پیش بینی نسید بیشتر جنبه شوخی داشته باشد چرا که او احتمالا روی نیمکت خواهد نشست . زسکا با تک مهاجمش یعنی دومبیا حمله می کند و اولیسه ، ژاگائف و موسی در خط هافبک ، سه بازیکن خلاقشان خواهند بود .

هوندا: در رئال همه خطرناک هستند
    مرجع خبري رئال مادريد : زسکا دو سال پیش برابر یک تیم اسپانیایی در مرحله یک هشتم صعود کرد . آنها در مسکو از سویا مساوی گرفتند اما در بازی برگشت صعودشان را مسجل کردند .
    حالا روسها می خواهند آن اتفاق را تکرار کنند و کیسوکه هوندا نیز چنین عقیده ای دارد . بازیکن آرژانتینی که در آن بازی در پیزخوان گلزنی کرد به مارگا گفت :" یادم است . امیدوارم آن بازی و چنین نتیجه ای تکرار شود . می دانیم که مشکل است اما تلاشمان را می کنیم . "
    بازیکن ژاپنی که مصدوم است امیدوار است به بازی برنابئو برسد . او می گوید :" در رئال مادرید همه خطرناک هستند . بازیکنان بزرگی دارند که همه اشان ثبات دارند . "
    سپس از برنابئو گفت :" استادیوم بزرگی است که همیشه این فرصت را دارم تا در آن بازی کنم . می خواهیم که بازی خوبی ارائه دهیم . "

کمک 800 هزار یورویی کاسیاس به دو پروژه خیریه
    مرجع خبري رئال مادريد : بنیاد خیریه ایکر کاسیاس ، 800 هزار یورو به سازمان های خیریه " اگزیت " و "تیمیو " (هر کدام 400.000) برای کمک به کودکانی که در خطر معضلات اجتماعی هستند ، کمک کرد . این پول ، از درآمد های حاصله از "بازی امید " که در 28 دسامبر در پالاسیو در مادرید بگرازر شده بود ، جمع شده بود .
    این پول نصیب دو پروژه می شوند . در پروژه "اکزیت " در بارسلونا ، از پانزده نفر در محله راوال ، سپرستی خواهد شد . قرار است که به این کودکان ، دوچرخه سازی آموزش داده شود ، دوچرخه هایی که مسیرشان کشورهای جهان سوم است . پروژه دیگر که "تیمیو " نام دارد در مادرید خواهد بود . 160 کودک ، یاد می گیرند که چگونه کار کنند .

کاکا: می خواهیم در چمپیونزلیگ دست به کارهای بزرگی بزنیم
    مرجع خبري رئال مادريد : کاکا پیش از بازی حساس با زسکا ، با بی وین ، حامی مالی رئال مادرید ، مصاحبه کرد .

آماده
    هیجان بازیهای حذفی هستید ؟
    بله ، این بازیها همیشه مشکل است . البته این فاکتور که بتوانی در خانه ات بازی کنی ، یک هیجان بزرگ ایجاد می کند . بازی کردن در چمپیونزلیگ ، انگیزه ویژه ای ایجاد می کند . به همین علت چنین بازیهایی برای ما هم هیجان خاصی دارند . می خواهیم دست به کار مهمی بزنیم

گل زیدان در فینال گلاسیکو یادت هست ؟
    خاطرات خوبی را دارم چرا که برای جام جهانی 2002 آماده می شدم و داشتم این فینال را می دیدم چرا که بازیکنان تیم ملی برزیل نظیر روبرتو کارلوس و لوسیو که در آن موقع در بایر بود در آن بازی بودند . ما گل زیبای زیدان که رئال مادرید را قهرمان کرد داشتیم می دیدیم . خیلی خاص و هیجان انگیز بود و زیزو توانایی هایش را نشان داد .

مورینیو بهترین مربی ایست که داشته ای ؟
    بی تردید یکی از بهترین هاست . از هر مربی چیزهای خوبی یاد گرفتم . از مورینیو چیزهای زیادی یاد گرفتم و فکر می کنم که یکی از بهترین مربیانی است که تا کنون داشته ام .

رختکن ، نشاطی که درون زمین نشان می دهد را دارد ؟
    بله ، جو رختکن خیلی خوب است . تیم خیلی متحد است و فکر می کنم که هر کسی می تواند مهم باشد چرا که چمپیونزلیگ را فقط 11 بازیکن یا دو ستاره نمی برند بلکه 15 تا 18 بازیکن تاثیر دارند . این باعث می شود که گروه همیشه مستحکم باشد . درون زمین رئال مادرید مستحکم است ، نه تنها به خاطر 1 یا 2 بازیکن ، بلکه به خاطر کل گروه .

نظرت در مورد روابط خوبی که با اوزیل در خط هافبک داری چیست ؟
    برای من بازی کردن در کنار اوزیل یک افتخار است چرا که او یک بازیکن بزرگ است . به نظرم خیلی آسان است که با او بازی کنی چرا که خیلی باهوش است . می داند که چطور حرکت کند . می داند که باید در چه جایی باشد و چگونه به جای دیگری برود و فضاسازی کند . پس بازی کردن با او خیلی آسان است چرا که خیلی باهوش است .

تهدید اصلی زسکا چیست ؟
    از نظر من کل تیمشان . بازیکنان سریعی دارند و بازیکنانی دارند که می توانند تفاوت ایجاد کنند . زسکا در مسکو برای ما مشکلات زیادی ایجاد کرد و به نظرم باید خیلی حواسمان جمع باشد چرا که تیمی هستند که می توانند مشکلات زیادی ایجاد کنند .

کلیدهای صعود چه چیزهایی هستند ؟
    صرفنظر از نتیجه بازی رفت ، باید به دنبال برد باشیم . ما همیشه خوب بازی می کنیم چرا که رئال مادرید همیشه همین طور باید باشد . باید به دنبال بردن باشیم . بازی در خانه ، فاکتوری کلیدی است . هواداران ما پشتمان هستند و از تیم در طول بازی حمایت می کنند . باید با جدیت و خلاقیت این بازی را انجام دهیم تا صعود کنیم .

مدعیان اصلی چمپیونزلیگ چه تیمهایی هستند ؟
    در مقطعی هستیم که تیمهای بزرگ در آن صعود کرده اند . به نظرم رئال مادرید ، میلان و بارسلونا تیمهایی هستند که شانس خوبی برای ادامه کار دارند اما به نظرم رئال مادرید فرصت خوبی دارد تا امسال دست به کار بزرگی در چمپیونزلیگ بزند .

شرط می بندی که صعود می کنید ؟
    داشته های من به هواداران رئال مادرید ، هم تیمی هایم و تیمم تعلق دارد . پس مطمئن هستیم که به مرحله یک چهارم می رسیم . می دانیم که زسکا تیمی است که می تواند مشکلاتی ایجاد کند .

HALA MADRID

18. کاربر روبرو از پست مفید AL1reZA تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600

رونالدو: مي خواهم در رئال بمانم

کريستيانو رونالدو در پاسخ به خواسته برلوسکني براي پيوستن او به ميلان، گفت: مي خواهم در رئال مادريد بمانم.

رونالدو با اعلام اینکه از حضور خود در رئال مادرید خوشحال است، خود را از شر اظهارات اخیر رییس میلان راحت کرد.

اخیرا برلوسکنی، رییس باشگاه آث میلان اعلام کرده بود در صورتی که مبلغ پیشنهادی ستاره پرتغالی رئال مادرید عاقلانه باشد، مایل است او را در فصل بعد به خدمت بگیرد. او گفته بود هر شب خواب اینکه رونالدو به سن سیرو آمده را می بیند.
    اما پس از اظهارات برلوسکنی، آدریانو گالیانی اعلام کرده بود که رییس باشگاه میلان تنها شوخی کرده و هدف خاصی از گفتن این حرف ها نداشته است.

رونالدو هم با اعلام اینکه قصد ندارد به سن سیرو برود، به تمام این گمانه زنی ها پایان داد. بازیکن 27 ساله رئال مادرید اظهار داشت: من هم آرزو های بسیاری دارم اما آرزوهایم تنها محدود به فوتبال نمی شود.
    وی گفت: به اظهارات برلوسکنی که گفته آرزو دارد من در تیم او توپ بزنم، احترام می گذارم اما باید بگویم که از حضور خودم در رئال مادرید لذت می برم و قصد دارم در این تیم بمانم.

ستاره پیشین تیم منچستریونایتد موفق شده در این فصل 32 گل برای تیم سفیدپوشان به ثمر برساند.

REAL MADRID

20. کاربر روبرو از پست مفید mamaly7 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600

غيبت هوندا در ديدار امشب مقابل رئال

اين ملي پوش ژاپني از ناحيه ران پا دچار آسيب ديدگي شد اما انتظار مي رفت او بتواند در ديدار حساس امشب در سانتياگو برنابئو براي تيمش به ميدان برود.

کیسوکه هوندا، ستاره ژاپنی زسکا مسکو، نمی تواند در دیدار امشب تیمش مقابل رئال در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ به میدان برود.

این ملی پوش ژاپنی از ناحیه ران پا دچار آسیب دیدگی شد اما انتظار می رفت او بتواند در دیدار حساس امشب در سانتیاگو برنابئو برای تیمش به میدان برود.

با این وجود، آخرین اخبار حاکی از این است که این بازیکن نمی تواند تیمش را در دیدار امشب همراهی کند.

غیبت این بازیکن برای زسکا بسیار ناگوار خواهد بود. حتی کریس رونالدو، ستاره رئال هم اعلام کرده بود این ستاره ژاپنی خطرناک ترین بازیکن حریف است و رئالی ها باید کاملا مراقب او باشند.

REAL MADRID

صفحه 101 از 141 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)