Design & Developed BY Patira

صفحه 11 از 141 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1407
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real نقل و انتقالات و مهمترین خبرها از باشگاه رئال مادرید در فصل 2011-2012

به نام خدا

در این تاپیک اخرین اخبار از باشگاه رئال مادرید در فصل

2011-2012

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 05-31-2012 در ساعت 05:01

2. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

رونالدو 102 گله شد

باشگاه رئال مادريد از باشگاه هاي ويارئال، مالاگا و ختافه به عنوان قربانيان رونالدو نام برده و نوشته است که اين بازيکن به هر کدام از اين باشگاه ها تاکنون هفت گل زده است.

سايت باشگاه رئال مادريد از ماندگار شدن نام رونالدو در تاريخ گلزنان اين باشگاه خبر داد و جدولي از گل هايي که اين بازيکن پرتغالي طي سه فصل براي اين تيم به ثمر رسانده منتشر کرد.
    بنابر اين جدول ، رونالدو در فصل 10-2009 در مجموع 36 گل، در فصل 11-2020 در مجموع 55 گل و در فصل جاري تاکنون 11 گل براي رئال مادريد به ثمر رسانده است. 12 گل از اين 102 گل در ديدارهاي دوستانه، يک گل در سوپرجام اسپانيا، 69 گل در لاليگا، هفت گل در کوپا دل ري و 13 گل در ليگ قهرمانان اروپا به ثمر رسيده است.
    رونالدو اين 102 گل را در 115 ديدار وارد دروازه حريفان کرده است. باشگاه رئال مادريد از باشگاه هاي ويارئال، مالاگا و ختافه به عنوان قربانيان رونالدو نام برده و نوشته است که اين بازيکن به هر کدام از اين باشگاه ها تاکنون هفت گل زده است.

varzesh3

HALA MADRID

4. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مورينيو درجلسه بهترين مربيان يوفا شرکت نمي کند

گوارديولا،فرگوسن و ويلاس بواس، از جمله مربيان شرکت کننده در اين جلسه هستند.

ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید تصمیم گرفت تا در جلسه مربیان برتر یوفا که در مقر این سازمان در نیون برگزار می شود، شرکت نکند. بدین ترتیب نمایندگان لالیگا در این جلسه، پپ گواردیولا و اونای امری ، مربی والنسیا خواهند بود. فرگوسن و ویلاس بواس هم از جمله مربیانی هستند که در این جلسه شرکت خواهند کرد.
    varzesh3
    این جلسه عصر روز چهارشنبه (31 آگوست) و صبح پنجشنبه (1 سپامبر) برگزار می شود. این جلسه ای است که از سال 1999 به بعد و با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیان برترین مربیان قاره اروپا و بحث و گفتگو درمورد سلامت فوتبال برگزار می شود و این سیزدهمین دوره برگزاری این اجلاس خواهد بود.

این درحالی است که مورینیو به خاطر صحبتهایی که در دیدار مرحله نیمه نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا به زبان آورد از سوی مسئولان یوفا محروم شده است .

مربیان شرکت کننده در این اجلاس بدین ترتیب هستند: روی هاجسون( وست بروموویچ)، رمی گارد ( المپیک لیون)، دیدیه دشام (المپیک مارسی)، ماسیمیلیانو الگری (میلان)، رالف رانگنیک (شالکه )، توماس شاف (وردربرمن)،فرانک دی بوئر( آژاکس)، ژرژ ژسوس(بنفیکا)، جیان پیرو گاسپرینی (اینتر)، فلیکس ماگات( وولفسبورگ)، ویتور پریه را (پورتو)، میرسئا لوچسکیو (شاختار دونتسک)، تورستن فینک (بازل) و رودی گارسیا (لیل)

HALA MADRID

6. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

مورينيو: بايد بيشتر از فصل گذشته امتياز كسب كنيم

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا پس از پيروزي برابر ساراگوسا گفت: بايد بيشتر از فصل گذشته امتياز کسب کنيم.

به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو پيروزي پر گل مردانش برابر رئال ساراگوسا را به همه هواداراني که از او در هفته‌هاي گذشته حمايت کرده‌اند تبريک گفت.
    وي تصريح کرد: در هر زمينه‌اي بايد بهتر از فصل گذشته باشيم و اين يک دستور جدي از سوي مقامات باشگاه است که از ديد من نيز کاملا منطقي و به جا است.
    وي افزود: پيروزي شيريني بود و از اين که باعث تقويت روحيه مردانم شده بسيار خوشحالم، اما راه سخت و طولاني در پيش داريم و بايد مراقب همه چيز باشيم.
    مورينيو درباره عدم حضورش در جمع بهترين مربيان سال اروپا گفت: اين يک تصميم حرفه‌اي بوده و به آن احترام مي گذارم، يوفا حق دارد مرا انتخاب نکند، من مربي هستم که مدام دروغ مي‌گويد و تهمت مي‌زند.
    شب گذشته رئال مادريد موفق شد در خانه ساراگوسا با نتيجه 6 بر صفر به برتري برسد.

varzesh3

HALA MADRID

8. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاکا - سرخیوکانالس - فابیو کونترائو- نوری شاهین
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351
    تشکر شده 5,530 در 1,166 پست

real ضيافت با شكوه عيد فطر با حضور زيدان، اوزيل و ...

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

بازيکنان مسلمان شاغل در ليگ انگليس با ذوق و شوق ناشي از يک ماه عبادت خداوند در ماه رمضان، ضياف عيد فطر را برگزار مي‌کنند.
    در سال‌هاي اخير با افزايش تعداد ستارگان خارجي در ليگ برتر انگليس، شمار زيادي از بازيکنان با استعداد مسلمان از ساير نقاط جهان بخت حضور در تيم‌هاي اين کشور را يافته‌اند. چنين حضوري سبب نشده تا آنها در کنار پرداختن به فعاليت‌هاي حرفه اي ورزشي خود از عبادت و مسايل ديني شان به عنوان يک مسلمان غافل شوند.
    بر اين اساس به هنگام ماه مبارک رمضان، اين عده با برنامه‌ريزي مناسب و هماهنگي‌هاي لازم، اقدام به گرفتن روزه واجب خود کرده‌اند. اقدامي که باعث حيرت اروپاييان با توجه به مباحثي همچون گرماي هوا، فشردگي تمرينات و مسابقات و ... شده است.
    تعداد زيادي از جوانان اروپايي با اديان مختلف با همين رفتار بازيکنان بزرگ با فلسفه اي به نام روزه و ماه رمضان آشنا شده اند.
    براساس آماري که يکي از نشريات چاپ لندن منتشر کرده، لژيونرهاي مسلمان قابل توجهي اکنون در تيم‌هاي ليگ برتري عضو هستند که امسال نيز همانند ساليان قبل تلاش در زمينه انجام اين عبادت و فريضه الهي داشتند.
    از اين دسته مي‌توان به ستارگاني همچون مروان شاماخ، ابوديابي، بکري سانيا، آرماند ترائوره در تيم آرسنال، حبيب بي‌بي از آستون‌ويلا، نيکولاس آنلکا عضو چلسي، مروان فلايني ستاره اورتون، حاتم بن عرفه، شيخ تيوتي هردو عضو نيوکاسل، ادين ژکو، کولو توره، يحيي توره و سمير نصري از منچسترسيتي، عادل ترابت عضو کوئينز‌پارک‌رنجرز، احمد ال‌محمدي از ساندرلند، يونس کابول بازيکن تاتنهام، يوسف مولمبو عضو وست برومويچ، همينطور علي الحبسي و محمد ديام هردو از تيم ويگان اشاره کرد.
    اين عده به روال سال‌هاي گذشته در سال جاري نيز تا جايي که امکان داشته روزه‌گيري کردند و در برخي روزه‌هاي نگرفته را نيز به پس از ماه مبارک رمضان موکول کرده‌اند.
    آنها همانند ساير مسلمان خداجوي و روزه‌گير جهان، اکنون با شور و اشتياق به استقبال عيد فطر رفته‌اند تا ثمره تلاش و عبادت خويش را بگيرند و اين فريضه ديني را در قاره سبز به جا آورده اند.
    علاوه بر اين گروه، در کشورهاي ديگر همچون آلمان، اسپانيا، ايتاليا و ساير نقاط اروپا نيز بازيکنان مسلمان تا جايي که مقررات فوتبال حرفه‌اي اجازه داده، روزه گرفتند.
    به عنوان نمونه در لاليگا اسپانيا مسعود اوزيل و سامي خديرا ابتداي ماه رمضان موضوع روزه را با خوزه مورينيو در ميان گذاشتند و توانستند براي روزهاي که تيم کهکشاني بازي دوستانه و رسمي در اين ماه نداشت، به عبادت بپردازند.
    در اين ميان ستاره‌اي همچون فردريک کانوت، بازيکن سوماليايي سويا، با برخورداري از يکسري امکانات بيشتر، تقريبا همه روزه‌هايش را گرفته است. کاري که او از ابتداي ورودش به عرصه فوتبال حرفه‌اي به دقت همه ساله انجام داده است.
    کانوته در اين باره مي‌گويد: در سال‌هاي ابتدايي که روزه مي‌گرفتم اين حرکت براي مردم اروپا و باشگاهم، بسيار عجيب بود. آنها تعجب مي کردند چرا من در طول روز هيچ‌چيز نمي‌خورم و تازه بازي هم مي‌کنم، اما بعدا در مصاحبه هايم بحث اعتقاداتم را مطرح کردند و دريافتند فلسفه روزه اصولا چيست. همين‌طور متوجه شدند من مسلمان هستم و راه زندگي من دينم است.
    وي مي افزايد: اسلام به من همه چيز داده است. با اعتقاد به اين مکتب من به آرامش و خوشبختي واقعي رسيده‌ام.
    مروان شاماخ، بازيکن آرسنال نيز حرف‌هاي مشابه با کانوت دارد. وي درباره فوايد روحي و معنوي روزه گرفتن و ماه رمضان چنين مي‌گويد: خداراشکر با گرفتن روزه در ماه رمضان به عنوان يک بازيکن حرفه‌اي دچار مشکل خاصي نمي‌شوم و امسال نيز چنين تجربه اي را به خوبي احساس کردم.
    اکنون اين ستاره مراکشي و کانوت، در کنار بازيکنان مسلمان روزه‌گير مثل مسعود اوزيل يا حتي مدير مسلماني همچون زين‌الدين زيدان، که همه ساله در نقاط مختلفي از شهر پاريس ايستگاه‌هاي افطاري داير مي‌کند، با عبادت خداوند مراسم عيد فطر، اين ضيافت الهي را به خوبي نزد شهروندان اروپايي برگزار مي کنند و بيش از گذشته، سايرين را با اصول و آئين هاي دين اسلام آشنا مي سازند

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.
    درود بر تو ای بهترین مربی تاریخ ای ، مورینیوی بزرگ.

10. 4 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd

'مسعود اوزيل' بازيکن آلماني تيم فوتبال رئال مادريد مي‌ گويد به رغم اينکه از روي بدشانسي‌ سوپرجام اسپانيا را باختيم اما نشان داديم که هم سطح با بارسلونا هستيم

ورزش سه - اوزيل که با نشريه آلماني ''بيلد'' مصاحبه مي‌ کرد، ضمن ناراحتي‌ از شکست تيمش در مقابل بارسلونا در ديدار برگشت سوپر جام اسپانيا ، از آغاز بسيار خوب تيمش با برتري پر گل شش بر صفر رئال مادريد در برابر ساراگوسا در فصل جديد لا ليگاي اسپانيا ابراز خرسندي نمود .
    تيم رئال مادريد در چارچوب ديدار رفت و برگشت سوپر جام اسپانيا نخست در زمين خود به تساوي دو بر دو رسيد و در زمين بارسلونا ديدار را با نتيجه شکست سه بر دو به بارسلونا باخت و از فتح سوپر جام اسپانيا ناکام ماند .
    وي ادامه داد :من بسيار خوشحالم ، پيروزي بسيار خوب و مهمي‌ در فصل جديد لا ليگا داشتيم و اين امر به ما کمک مي‌ کند که اطمينان و دلگرمي‌ بيشتري داشته باشيم .

هافبک هلندي اينتر از سرمربي پيشين خود حمايت کرد و گفت اين انتقادات تندي که از او مي شود به حق نيست

ورزش سه - وسلی اشنایدر هافبک هلندی اینتر معتقد است انتقادات تندی که از ژوزه مورینیو سرمربی رئال مادرید در چند روز اخیر صورت گرفته عادلانه نیست.
    مورینیو که در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا مقابل بارسلونا که با پیروزی بارسا همراه بود انگشتش را در چشم تیتو ویلانوا مربی بارسلونا کرد به تیتر یک روزنامه ها تبدیل شد و ممکن است تا یک سال با محرومیت مواجه شود.
    اشنایدر می گوید:" انسان هایی مثل مورینیو باید تقدیر شوند. او انسان فوق العاده ایست. می دانم نظر عامه مردم در مورد او چیست اما این انتقادات شدید از او عادلانه نیست. تا وقتی با او به صورت روزمره برخورد نداشته باشد شخصیت او را درک نمی کنید."
    "من او را به خوبی می شناسم و مطمئنم اکنون حس پشیمانی از کاری که در دیدار مقابل بارسا کرد در او وجود دارد اما می دانم هرگز آن را بیان نخواهد کرد. مطمئنم که او این موضوع را فهمیده که در آن بازی کمی زیاده روی کرده است."
    اشنایدر یکی از مهره های کلیدی اینتر در زمان مورینیو بود که سری آ، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد.

ویرایش توسط 0825 : 08-31-2011 در ساعت 01:52

12. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    AMF.CMF
    مربی مورد علاقه
    sir alex ferguson
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo , best , cantona , beckham , scholes , giggs
    اسم واقعی شما
    saeed

PortugalManUtdAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    10,498
    تشکر شده 9,027 در 2,190 پست

سايت گل
    یادداشت روز: رونالدو و ادامه رکوردشکنی ها

هت تریک ستاره پرتغالی در لاروماردا باعث شد که بتواند شمار گلهای رسمی خود را در رئال مادرید به عدد 90 برساند

کریستیانو فصل را همان طوری اغاز کرد که فصل قبل را به اتمام رسانده بود و نشان داده بود که حداقل تا سال 2015 که با باشگاه قرارداد دارد ، می خواهد رکورد ها را یکی پس از دیگری بشکند . هت تریکش در لاروماردا باعث شد که بتواند شمار گلهای رسمی خود را در رئال مادرید به عدد 90 برساند . اگر حساب کنیم که این تعداد گل را تنها در 92 بازی به ثمر رسانده است ، این آمار اعجاب انگیز تر هم می شود . یعنی به طور متوسط در هر بازی یک گل به ثمر رسانده است .

این امار در بازیهای لالیگا خاص تر هم هست . 69 گل در 64 بازی (میانگین 1.07) . آماری که تنها در عرض دو سال حضور در برنابئو به ثبت رسانده است (در ژولای 2009 به تیم ملحق شد) و حالا می خواهد رکورد ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد . در سال اول حضورش در رئال مادرید 33 گل زد و در سال گذشته هم 53 تا (هم رکورد تعداد گلهای زارا و هوگو سانچز را در لالیگا شکست و هم به کفش طلا رسید) . شماره هفت رئال مادرید این فصل را هم رویایی آغاز کرده و توانسته که چهار گل به ثمر برساند .

نوزدهمین
    اما واقعیت این است که ستاره پرتغالی توانسته که خیلی زود خود را به جمع 20 گلزن برتر تاریخ باشگاه رئال مادرید اضافه کند . با هت تریک فوق العاده ای که برابر ساراگوسا داشت ، پرودن ( که بین سالهای 1943 تا 1948 در رئال مادرید بازی می کرد) را جا گذاشت و به رتبه نوزدهم رسیده است . با این روند گلزنی ، هیچ بعید نیست که در پایان این فصل بتواند اسطوره هایی نظیر خوانیتو (121 گل) ، پاهینیو (124) ، هیرو (127) و میشل (130) را جا بگذارد . اگر کریستیانو چهل گل دیگر بزند ، می تواند به جمع 10 گلزن برتر تاریخ رئال مادرید اضافه شود که با توجه به 53 گلی که در فصل 11-2010 زده ، آن هم دور از دسترس به نظر نمی رسد
    گر بدانم نیستی ، غمی نیست ز تنهایی / اینکه هستی و تنهایم ، غم دارم

14. 5 کاربر از پست مفید ManUtd تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی
    اسم واقعی شما
    سینا

SpainSS_TehranBarcelona

Ali Karimi

تشکر ها
    1,939
    تشکر شده 6,824 در 1,678 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

حاشیه ها در رئال مادرید این باراز بازیهای پیش فصل شروع شد .
    پس از درگیری پایان بازی سوپرجام ، کاسیاس کاپیتان رئال با ژاوی و پویول تماس تلفنی داشت و برای رفع کدورتها پیشنهاد حضور درضیافت مشترک شام با بعضی از بازیکنان رئال را داد. خبر این تماس خیلی زود به مورینیو رسید و آقای خاص که حالا دیکتاتوری تمام عیار در رئال مادرید است ، به نزدیکانش درباره کاسایاس گفت" بایستی برای این کاراز من اجازه می گرفت ."
    جریمه این عدم هماهنگی نیمکت نشینی کاسیاس در بازی جام سانتیاگوبرنابئو با گالاتاسرای و چهره اخمو کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا در کنار جام بود .

حالا چند روز پس از اینکه روزنامه ها از روابط خوب این دو خبر می دادند ، مصاحبه اخیر کاسیاس با مارکا اختلافات را تشدید کرد. او به این روزنامه گفت :«دراین روزها من سوژه روزنامه ها در کشورهای مختلف جهان بودم .رابطه من با مورینیو خوب است اما باید بگویم از خواندن برخی خبرها شوکه می شوم . هیچکس نمی داند من درباره چه چیزی با ژاوی و پویول صحبت کردم .حرفها بین ما خواهد ماند و این قضیه به کسی مربوط نیست .»

دلم برای نگاه مهربان و اخلاق نیک و فروتنی ات تنگ میشود

16. 4 کاربر از پست مفید David Sina تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

2خبرازنقل وانتقالات

خبر رسمي: گاگو، با قراردادي قرضي به رم رفت

سران باشگاه رم بازيکن ديگري را نيز به ترکيب تيمشان اضافه کردند.

سران باشگاه رم، پرونده انتقال فرناندو گاگو، ستاره آرژانتینی رئال مادرید به تیمشان را با قراردادی قرضی و به مدت یک سال نهایی کردند.

مسئولان جلوروسی به دنبال آن بودند تا به خط میانی تیمشان عمق بیشتری دهند و لوئیس انریکه، گاگو را گزینه ایده آلی برای تیمش می دید.

این بازیکن 25 ساله در ژانویه 2007 از بوکاجونیورس به رئال مادرید پیوست و از آن زمان تاکنون در بیش از 100 بازی برای کهکشانی ها به میدان رفت. البته مورینیو، مربی رئال به ندرت از او استفاده کرد و از همین رو گاگو هم به دنبال ترک رئال بود.

بدین ترتیب گاگو سومین خرید رم در روز پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود. آنها ساعاتی پیش قرارداد سیمون کیائر (از وولفسبورگ) و میرالم پیانیک (از المپیک لیون) را قطعی کرده بودند.

خبر رسمي: پدرو لئون، قرضي به ختافه رفت

سران باشگاه رئال مادريد اعلام کردند که بازيکن مياني شان به ديگر تيم شهر مادريد خواهد رفت.

باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای در وب سایت رسمی اش اعلام کرد که پدرو لئون، بازیکن میانی این تیم با قراردادی قرضی به ختافه پیوست.

لئون که بازیکن تیم ملی زیر 21 سال اسپانیا هم هست تابستان سال گذشته با قراردادی 10 میلیون یورویی به رئال منتقل شد ولی هرگز نتوانست در تیم مورینیو خوش بدرخشد.

لئون در فصل جدید نیز جایی دربرنامه های مورینیو ندارد و حتی با سایر بازیکنان این تیم برای اردوی پیش فصل، به آمریکا سفر نکرد.

این ستاره 24 ساله اکنون با قراردادی قرضی و به مدت یک سال به ختافه منتقل شد و سران این باشگاه می توانند در پایان فصل برای خریداری او وارد عمل شوند.

دربیانیه رسمی منتشره در وب سایت رئال مادرید می خوانیم:« رئال مادرید و ختافه به توافق رسیدند تا پدرو لئون به صورت قرضی به تیم سابقش ختافه، بازگردد و ختافه این حق را دارد که در پایان فصل برای خرید او وارد عمل شود.»

جزئیات درمورد مبلغ دستمزد و مسائل مالی این انتقال قرضی منتشر نشده است.

تو رئال مادرید غریب و تنها بودی. 70 هزار نفر تو را هو میکردند اما کودکی 10 ساله برایت دست تکان میداد و می گفت دوستت دارد. یادم نمی رود که در مورد هو کردنت پرسیدند و گفتی من تشویق شدم چون آن کودک با من بود. حالا رفتی بجایی که بدان تعلق داری.بهترین ها را برایت آرزومندم.

18. 5 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    پوریا

BrazilManUtdRealMadrid

تشکر ها
    3,351

نقل وانتقالات

ستاره هلندي رئال مادريد به اورتون پيوست

رويستون درنته ستاره هلندي رئال با قراردادي قرضي و به مدت يک سال به انگليس خواهد رفت.
    طبق گزارشهای منتشره رویستون درنته، ستاره باشگاه رئال مادرید با قراردادی قرضی و به مدت یک سال رختکن این تیم را به مقصد اورتون ترک کرد. این ستاره 24 ساله باامضای قراردادی تا پایان رقابتهای این فصل لیگ برتر به انگلیس خواهد رفت تا جای خالی میکل آرتتا را که از اورتون به آرسنال رفته بود، پر کند.
    او فصل گذشته را به صورت قرضی در ارکولس توپ می زد و با وجود عملکرد خوب و موفق در هفته های ابتدایی رقابتها، با مشکلات فراوانی با ارکولس برسر دستمزدش مواجه شد و درنهایت این تیم به دسته پائین تر سقوط کرد.
    بدین ترتیب رویستون درنته دومین خرید اورتون در روز پایانی بازار نقل و انتقالات لقب گرفت. پیش از او دنیس استراکالورسی آرژانتینی از تیم تیگره به این تیم پیوسته بود.

20. 6 کاربر از پست مفید مورینیو... تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    دیوید بکهام
    اسم واقعی شما
    میثم

EnglandPersepolisManUtd

تشکر ها
    1,355
    تشکر شده 2,320 در 703 پست

manutd آلونسو:اين فصل با رئال قهرمان لاليگا ميشوم

اين بازيکن 28 ساله که علي رغم بازي براي تيم هايي مانند ليورپول و رئال مادريد، در دوران حرفه اي اش قهرماني در هيچ ليگي ديده نمي شود، کم کم اين مسئله موجب نگراني اش شده است

ورزش سه - ژابی آلونسو، هافبک با تجربه رئال مادرید، در گفتگو با نشریه مارکا اعلام کرد قصد دارد این فصل با رئال قهرمان لالیگا شود.

این بازیکن 28 ساله که علی رغم بازی برای تیم هایی مانند لیورپول و رئال مادرید، در دوران حرفه ای اش قهرمانی در هیچ لیگی دیده نمی شود، کم کم این مسئله موجب نگرانی اش شده است.

" من به یک قهرمانی در لیگ نیاز دارم. امیدوارم امسال بتوانم به آن دست پیدا کنم. من با لیورپول و دو سال پیاپی با رئال نایب قهرمان شده ام و فکر می کنم حالا زمان قهرمان شدن است."

رئالی ها سال گذشته رقابت فشرده ای با بارسا برای قهرمانی در جام های مختلف داشتند و هرچند توانستند مانع از قهرمانی آنها در کوپا دل ری شوند اما در نهایت قهرمانی لالیگا و چمپیونزلیگ را به حریف کاتالانی واگذار کردند.

" آنها بازیکنان بسیار خوبی دارند و در سال های اخیر فوق العاده کار کرده اند. آنها در سه سال اخیر نتایج خیره کننده ای گرفته اند اما رئال مادرید می تواند با آنها رقابت کند.

آلونسو همچنین در مورد احتمال پایان دوران حرفه ای اش با تیم رئال سوسیه داد گفت:" در حالت ایده آل، بازگشت به خانه بسیار جالب است اما من قصد دارم به حضورم در رئال ادامه بدهم."

22. 3 کاربر از پست مفید pathfinder تشکر کرده اند .

صفحه 11 از 141 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)